Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61901) royalka válasza KTU (#61897) üzenetére


royalka
őstag

Nah akkor szuper. :D valahogy mindig lába kell távirányítóinak, de a teló mindig kéznél van. :D

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#61902) KTU válasza BullZeye (#61896) üzenetére


KTU
addikt

Neten keresztül, mobilról bárhonnan, akár a világ másik feléről,
tudod irányítani az infrás berendezéseidet, amire "rálát". pl. klíma bekapcs x idővel azelőtt mint hazaérsz, stb.
A távirányító tanítható TV-re, akármire "Face To Face" (gomb megnyom egyiken majd másikon, és másolja a jelet)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61903) HoTaZo válasza New Bluestar (#61893) üzenetére


HoTaZo
addikt

Jó jó, az egyik pár csak megfelel a három párból. De mi van, ha elszakad vagy elvész a megfelelő?
Én kimondottan ez a dupla harangot szeretném kipróbálni. Ha beválik, akkor jó lenne ugyanolyan tartalékot szerezni.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61904) BullZeye válasza KTU (#61902) üzenetére


BullZeye
veterán

És ehhez létezik nem mobilos távirányító? Olyan amit írtam? Egyszerű mozgatásra világító, kézreálló?

(#61905) DJ. Ru$y válasza BullZeye (#61904) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem. Az eszköz, A távirányító. Az eszköz adja a jelet, te csak telefonon nyomkodod, hogy milyen jelet adjon. Ehhez nincs semmilyen távirányító.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#61906) Depression válasza DJ. Ru$y (#61905) üzenetére


Depression
veterán

Mondjuk ez sz*pás a mi klímánknál, mert egy gomb van a be/ki/turbó kapcsra, és többször is meg kell nyomni. Visszajelzés nélkül fogalmam sem lenne, hogy épp fagyasztót csinálok-e a lakásból, ha messziről kapcsolnám ki. :)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61907) musli26 válasza Dluinet (#61859) üzenetére


musli26
tag

Korábban volt olyan ,hogy 50% akció.
Ha nem lesz olcsóbb akkor megrendelem holnap.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#61908) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Akik leoltottak par napja h a raspberry pi3 hoz hulyeseget irtam a 2,5A max tappal kapcsolatban

:R

Javasolt tápegység minimum 1,2A 5V
Micro USB-s tápcsatlakozás maximum 2.5A 5V - nagyobb áram a termék meghibásodását okozhatja!

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#61909) Bazsee71 válasza Devil Smile (#61908) üzenetére


Bazsee71
őstag

Az a feszültségre vonatkozik, az a max. 5V. Áramerősséggel megkínálhatod akár 100 Amperes táppal is, csak annyit vesz fel, amennyit kell. ;)

(#61910) Devil Smile válasza Bazsee71 (#61909) üzenetére


Devil Smile
őstag

viszont az alkatresz ha 2,5A ra van tervezve max kapcsolasra akkor ha neked megszivja a kimenetet pl 10 amperral akkor sztm nem lesz oszinten a mosolyod.. ;)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#61911) maross válasza beg (#61880) üzenetére


maross
veterán

ajjaj..nem mindegy milyen kabel ha quickchargert hasznalok? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61912) Dluinet válasza musli26 (#61907) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen, csak akkor $5,8-ról akciózták

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#61913) #56573440 válasza Devil Smile (#61910) üzenetére


#56573440
törölt tag

Aha ok. Nem kandós vagy ugye...

(#61914) Bazsee71 válasza Devil Smile (#61910) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ha felveszi a 10 Ampert, akkor azért, mert kell neki. Ha kellene, és nem kapja, na akkor van baj. A gépjármű akku indítóárama is több száz Amper, menet közben töredékét sem veszi fel az autó, mégsem lesz semminek semmi baja. ;)

(#61915) Devil Smile válasza #56573440 (#61913) üzenetére


Devil Smile
őstag

szerencsére nem.. ha ott ilyet tanítanak h mind1 hany A es tappal hajtasz meg egy eszkozt..
de reszemrol lezartam a temat nem a topikhoz tartozik a beszelgetes.. :R :R

Bazsee: igen tudom h az onindito tobb szaz A-t vesz fel de nem is 1es vezetekeken megy at..

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#61916) havri1


havri1
félisten

Ezt a részt srácok itt zárjuk le, köszönöm!

havri

(#61917) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mai érkezések (többek között)

BlitzWolf® BW-S2 5,49$ + Xiaomi pogácsa sound 9,99$ (elsőt valaki itt linkelte, a másodikat meg sztem random villámárazták, nem volt rá akció írva)

az érdekesség, hogy egyszerre rendeltem egy EU raktáras snapuppal, mégis előbb ideért ez TN-es kínai küldeményben :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61918) Ra3


Ra3
őstag

Nekem ma futott be az augusztus 12.-e környékén rendelt GB-s akciós Beelink Mini MX, szerintem regisztrált postára ennyit még nem vártam, volt aki ugyanakkor rendelte és majdnem két hete megkapta, egyszerűen nevetséges a cseh posta.
Amúgy a cucc jól működik, megérte a 15 dollárt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#61919) havri1


havri1
félisten

Nekem a mai adag:

2 db BlitzWolf® BW-LT1, álom kategória számomra.

SAMSUNG RC2604317/01B remote control and HP Media Center MCE USB IR Receiver PC-re kellett KODi mellé, évek óta használom a kisebb testvérét a távnak, tökéletes, megbízható, nekem nagyon bejön.

Mini Fishing Tackle Box Fishing Hook Storage Case with Magnet 6Compartments 11DC Mágneses horogtartó. Itthon nem is találtam, csak simát, drágábban. Kicsit fájt, hogy átvert a szállítással (azzal rázott le, hogy ezért ennyi darabonként a szállítás, mert külön csomagolja, ne sérüljön. [kép] ) erre akart adni 2GBP-t, de nem kértem, csak meg akartam mondani, fáj, ha hülyének néznek). Aztán köszönte, és annyit írt, ja, a súly miatt ennyi..Na erre már nem reagáltam. Amúgy jó cucc, ajánlom! (Horgokat a mágnes megfogja, nem hullanak szanaszét)

Eredeti Samsung S2 akkumulátor eredeti, itthon lehet olcsóbb, már meg se nézem :DDD

High Quality RJ45 RJ12 RJ11 Ethernet Network LAN Cable Crimper Pliers Tools KS Krimpelő RJ45. Van rajta kisebb csati is, nekem ez kellett. Nagyon jó minőség! Masszív, passzentos, ahogy kell. Azért a Germany a markolaton vicces, de ettől jó!

RJ45 csatik kellett, jók. adott pár db-ot plusszba.

Na meg pár gyöngy a gyerekeknek, nem linkelgetem, tele van velük az ebay, gagyi mind, gyerekeknek fűzni jó.

havri

(#61920) vizimento


vizimento
senior tag

Nem egy BW, de ennyit szerintem megér... Egész pofás kis ledes asztali lámpa :) És jó játék az éritőgombja :D

Szerk: Ja és ajánlva jött! :K

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#61921) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok, szellőző nyílásba szerelhető telefon tartót keresek jó minőségben és megbízható eladótól tudtok küldeni linket köszönöm

(#61922) cris78


cris78
őstag

Xiaomi powerbank 11$. Mobil oldalról, pontozva.
http://m.everbuying.net/product918548.html

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61923) XtremLor válasza Depression (#61906) üzenetére


XtremLor
őstag

Klimanal hiaba egy gomb van kulonbozo jelet kuld pl a hofokoknal is, legalabb is az enyem ilyen...logi harmonyval neztem.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61924) miroon válasza havri1 (#61919) üzenetére


miroon
aktív tag

Sajna ez a krimpelő sztem egy nagy kalap sz..r :( nekem is ilyen van, de ~ kb a negyedik hasznalat utan a kisfogak amik benyomjak a tuskeket elgorbultek, mert olyan gyenge anyagbol vannak... elvileg leszedheto rola, azzal a kis patentszemmel, de nem nagyon talaltam ebayen se hozza masikat. vagy lehet rosszul kerestem.. :D pedig tenyleg toketeles lenne, evi 5-6 alkalomra.

iPhone 13 Midnight Black

(#61925) royalka válasza miroon (#61924) üzenetére


royalka
őstag

Nekem is hasonló van kinézetre, de tökéletesen szolgál. Valószínű ahány eladó annyi verza. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#61926) miroon válasza royalka (#61925) üzenetére


miroon
aktív tag

nem tartom kizártnak... :O

Nem tudja amúgy valaki,hogy hogy lehetne rákeresni amúgy erre a kis fém lapra amin a tüskék vannak?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#61927) Gsx-rr válasza havri1 (#61919) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez a Blitzwolf lampa csak halozatrol megy?

(#61928) XtremLor válasza royalka (#61925) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is ami van ugyan igy nez ki, csak kemot, nem 5-6db csatit rakik fel vele pedig evente, de itt is jol muzsikal.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61929) miroon válasza XtremLor (#61928) üzenetére


miroon
aktív tag

ez még a képre ránézve is ezerszer jobb anyagból van mint az enyém :DDD

iPhone 13 Midnight Black

(#61930) w.miki


w.miki
veterán

Akciós Multitool-ok GB-n, például
GANZO G101S / 2019S Portable Mini 10 in 1 Multifunctional Pliers Camping Toolkit 4.79 dollar

Még egy dolog korábban írták, akkor nem szóltam, de most beszerkesztem:
Úgy tudom a Kínaiak nem (mindenhol) tudnak Youtube-ot nézni, így oda hiába töltesz fel videót bizonyítéknak.
Vimeo, Drive, vagy el kell küldeni neki emailben.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61931) mirci18 válasza Silent77 (#61834) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor csak lehet még rendelni kintről akkumulátorokat?
Vagy ez a fajta hogy tudott elindulni.
Mert az ebay-on nem engedélyezik akkumulátor szállítását.

Másik dolog.
Ezt találtam itthon.
Szerintetek ez milyen akkumulátor?

Megéri az árát?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61932) tboy93 válasza vizimento (#61920) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem mult het penteken jott meg, nagyon bejon.

Tegnap meg befutott a bw 5 portos charger is, a 2500Ft-os korbol :D

(#61933) HoTaZo válasza mirci18 (#61931) üzenetére


HoTaZo
addikt

Részemről nem ajánlott kategóra. Évekkel ezelőtt vettem jónéhányat 100Ft-os boltban, mert olcsó aksi.
Nem sokáig voltak használhatóak.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61934) motoflug válasza w.miki (#61930) üzenetére


motoflug
őstag

Ez jo minosegu lehet? Pont mostanaban szeretnek rendelni hasonlot.

(#61935) Saccco


Saccco
nagyúr

Nagyon gyors most a kínai posta. A Banggood-os nyeremény óra 09.08-09.16.
Egy szatyor elektronikai kütyü 09.10-09.20. :Y
Arduino pin-ek
NRF24L01
NRF24L01 adapter
Logic level converter
FT232RL FTDI programozó
DC-DC Step-down AMS1117
Már csak az agya hiányzik:
Pro Mini Enhancement ATMEGA328P 5V 16MHz Compatible to Arduino PRO mini

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#61936) powerwade válasza Saccco (#61935) üzenetére


powerwade
senior tag

Oh régi szép idők :) Azóta ahol nem elemmel működnek a cuccaim, ott az arduinot (szigorúan 3.3v) és az rf24-et leváltotta az esp8266 :)

[ Szerkesztve ]

(#61937) mirci18 válasza HoTaZo (#61933) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Akkor nem erőltetem.

Másik külföldről még mindíg nem jönnek az akksik?
Azért kérdem mert Silent77 kolegának most jött meg egy fajta.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61938) KTU válasza Devil Smile (#61908) üzenetére


KTU
addikt

(#61916) havri1:

Elnézést hogy írok a RP3 táp témában, de nem szeretném ha valaki téves következtetéseket vonna le, és kicsi tápot választ, vagy csak azt meri megvenni amit az itthoni webboltok árulnak,
csak " eBay-es kütyük kis pénzért" topik.
ill. én indítottam. :U

Devil Smile:
Tegnap beraktam a mérési eredményeket,
látszik hogy ha 1A-ra kapcsoltam a műterhelést,
kb. 1A áramerősség folyt.
Mikor 2A-ra, akkor 1,93A (sajnos mindegyik ilyen műterhelés csak ennyit tud 2A-ra kapcsolva valójában).
És nem 3A, ami a tápegységre van írva.
A 3A a névleges maximálisat jelenti, amennyit tud a töltő.

Inkább bízom a berendezéseim egy nagyobb teljesítményű tápra mint egy kisebbre.
Mivel ha 100%, vagyis jelen esetben 2,5A a terhelés, ekkor a 3A-es táp, csak kb. 83% kihasználtsággal üzemel.
Ez azt feltételezi ugyanolyan minőségű tápegységek esetén, hogy nem melegszik annyira mint a kisebb, ezért stabilabb, hosszabb az élettartam, stb.

Webboltok is írhatnak hülyeséget, és bárki.

Itt a topikba mindenki a nagyobb, 5V/2.4A-es mobiltöltőket keresi,
és a jobb, nagyobb áramerősséget továbbító kábeleket.
Holott a telefonok átlagban, alapesetben (nem QC esetén) többnyire 1A körül vesznek fel, (vagy még ennyit se a régebbiek).

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61939) havri1 válasza KTU (#61938) üzenetére


havri1
félisten

Semmi gond! Ameddig nincs vita, bármiről lehet beszélni természetesen, csak mélyvízes nézeteltérések ne legyenek :)

Amúgy én is nagyobb töltőket használok szinte mindenhol.

[ Szerkesztve ]

havri

(#61940) bally4


bally4
tag

Üdv Honpolgárok!
Régóta követem ezt a remek kis fórumot, sok hasznos és még több haszontalan kütyüre sikerült szert tennem a tippek alapján :)

Egy valamit nem értek, pedig úgy látom, népes rajongótábora van a témának. Az USB kábel.
Többször látom, "rendeltem Blitzwolf, vagy Ugreen stb. kábelt, de pár hét után tönkrement." Mi ment tönkre, egy kábel? Egy "márkás" kábel?
Az én példámat mondom: van mobilom 15 éve, kb. az utóbbi 10 évben a micro USB szabványos telefonok vannak forgalomban. Nem gyakran, de azért 2-3 évente lecserélem a telefont, mini rádió, egy tablet, asszony telefonjai, így az évek alatt több, mint elég kábel gyűlt össze. Régen motorola, LG, stb telefonjaink voltak, manapság Kínából veszünk.
Az érdekesség: soha nem volt hibás kábelem. A melóhelyre is behoztam kettőt, évek óta használom őket, csatlakozó mögött a 4 ér kilátszik 3 cm-re, de működik. Ha majd tönkremegy, kidobom, kiveszek a fiókból egy másikat újabb 5 évre. Otthon is ugyanazokat a kábeleket és töltőket használjuk régóta telefon, BT headset, stb. töltésére napi szinten, PC-hez fix kábel szigszallaggal, stb. Annyi, hogy főleg a régebbieket használjuk, nem azokat, amiket a kínai telefonokhoz kaptunk, de azokkal sincs semmi baj.
Persze töltőáram, meg mennyi feszültség esik le a kábelen, USB teszter, értem. Én éjszakára feldugom a telót, reggel meg feltöltve leveszem, vagy a PC-n melóhelyen rádugom, hadd egyen.
Csak annyi, sok mindent rendelek én is, de ezt a jelenséget nem értem, mivel ad többet a márkás kábel, főként mondom úgy, hogy elég sokszor tönkremennek (nem reprezentatív felmérés).

(#61941) k5.20 válasza mirci18 (#61937) üzenetére


k5.20
senior tag

Nézd meg EZT, többen ajánlották már itt (is).

[ Szerkesztve ]

(#61942) havri1 válasza bally4 (#61940) üzenetére


havri1
félisten

Most van pont egy ügyem, Ugreen lapos kivitelű usb3.0 type c kábellel.
Alig tölt. Rendeltem hozzá mérőt, azzal számosítani is tudom majd. Passz..

havri

(#61943) Saccco válasza powerwade (#61936) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem direkt erre van szükségem. Távirányítót szeretnék csinálni kicsi quadcopterekhez. :)
(Turnigy 9x modult)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#61944) XtremLor válasza bally4 (#61940) üzenetére


XtremLor
őstag

Megtorik a kabel, szethullik a csatlakozo, 2A helyett nem tolt a vegen csak 500mAh-t, a tronsmart kabelnel irta valaki hogy a ful behajlott igy kicsuszik, barmi lehet. Fokent azert veszunk dragabb kabeleket, mivel ezek valoban 2A-el kepesek tolteni, az hogy mi valik be, es mi nem mar teljesen mas teszta.

(#61945) Sputnyik123 : GB-rol nekem jott 1-2 honapja nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61945) 2thletme2day válasza mirci18 (#61937) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nagyon remélem, hogy nem igaz amit írtál és szállítanak akksikat hozzánk mert most rendeltem be Gearbestről 2 csomaggal a Xiaomi féle 1800mAh-sból még amikor akciósan6,5$ körül volt meg 2 db 18650-es Panasonicot. Elvileg feladták mind. Ha jól rémlik, hogy itt a fórumon többen azt írták, hogy az akksit csak cseh postával küldik Gearbest-ék, nekem mégis az összes rendelésemet belga postás TN-el adtál fel.

(#61946) Saccco válasza 2thletme2day (#61945) üzenetére


Saccco
nagyúr

Már jönnek az akksik, nyugi. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#61947) mgy


mgy
senior tag

Kaptam tanácsot pár hete usb kábel ügyben, ugreent javasoltatok.
Megjött, nagyon rendben van, köszi!

(#61948) #56573440 válasza Devil Smile (#61915) üzenetére


#56573440
törölt tag

"szerencsére nem.. "

De furcsán írod hogy sajnos...

"ha ott ilyet tanítanak h mind1 hany A es tappal hajtasz meg egy eszkozt.."

Nana... Ha te hajtod meg, tehát te szabályozod az áramerősséget akkor marhára nem mindegy. De ugye te se gondolod komolyan, hogy egy 500W-os pc táp az konstans 2.1 ampert húz a falból ha mögötte 20W-ot kér a vas mert csak netezel...

Egyébként értem hogy hol nem érted a dolgokat, te valami furcsa okból feltételezed, hogy az 5.1V@2.5A táp az ennyit tud és azt fixen. Az megvan ugye hogy ez nem igaz? Nem fog egy normális fali töltő a fenti specifikáció alapján ha kell ha nem kitolni magából 12.5W-ot aztán a végén ülő telefon vagy pi kezd vele valamit vagy nem... Reggelente amikor a telefonom még a töltőn van, de már nem tud mit kezdeni a naftával nem füstöl a töltő és a vezeték, mert épp disszipálja el a 12-13W-ot...

Egy eset van amit ír is a gyári cucc, az meg usb hubos történet, de elég jól definiálva van hogy miért és hol és mikor. Egyébként ha rákeresel csak igen ritkán eszik többet egy 3-as mint a 2-es és akkor is minimális szinten.

[ Szerkesztve ]

(#61949) GZoli7 válasza #56573440 (#61948) üzenetére


GZoli7
senior tag

Csak egy általános iskolás fizika könyvet linkeljen neki valaki. Ohm törvény.

(#61950) Silent77 válasza mirci18 (#61937) üzenetére


Silent77
veterán

Már jönnek, megoldották. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.