Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) air válasza Norb€€€ (#31141) üzenetére


air
nagyúr

5cm-ről 1 perc alatt meggyújt egy gyufát. :C Hasznos eszköz. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31152) zsiz válasza synar (#31136) üzenetére


zsiz
őstag

és az anyagára mit mondanál? legalább valamelyik funkcióját el tudja látni, vagy olyan puha, könnyű fém, hogy semmirevaló?

(#31139) Josi és (#31144) Vertigo18: akkor bocs, én tegnap vettem 2x1 darabot, nem írtak semmit, hogy nem lehet és mindkettőért 10 centet fizettem. igaz az egyik még nincs feladva csak "processing". akkor kíváncsi leszek refundolnak-e vagy elküldik.

szerk.: igen, mostmár nekem is 1$-ért akarja adni

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31153) Feketelaszlo válasza Silent77 (#31150) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

...mintha 2015-ben kikerülhetetlen lenne az optikai meghajtók használata :DDD Gondolom a raktár mélyén sem azért bóbiskolt egy rakat Pio BD-író, mert annyira elterjedt a technológia. 3500 forinttal bentebb maradtál (és még Blu-ray lemezre sem kell majd költened).

(#31154) Silent77 válasza Feketelaszlo (#31153) üzenetére


Silent77
veterán

írót régóta tervezek venni, de eddig még nem szántam rá magam. :B Ennyit megért volna.
Sanszos, hogy ennél többet nem is költenék rá. Nem létszükség. Inkább veszek sok kütyüt, amit szintén nem használok soha. :DD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31155) zsiz válasza Shrimplandhu (#31146) üzenetére


zsiz
őstag

ne aggódj, máskor is volt már ilyen náluk. másnak is volt itt, hogy írták hogy nincs, majd ekkor meg akkor lesz.. aztán 2-3 nappal a levél után már fel is adták. bár az lehet, hogy nem snap-up volt, de banggood az biztos.

más: everbuying mennyire ajánlott mostanság? mintha pár cuccuk egész jó árban lenne: [link] igaz, annyira nem jártam utána az áraknak csak 1-2-t megnéztem máshol is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31156) Norb€€€ válasza air (#31151) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Hát a távgyufagyújtó világbajnokságra ne ezzel nevezz:)

[ Szerkesztve ]

(#31157) Druss válasza Silent77 (#31150) üzenetére


Druss
aktív tag

Legalább nem kell idegeskedned hogy megkapod vagy nem :-) az elején vettem és még mindig feldolgozás alatt :-)

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#31158) Teplic válasza OccsE (#31138) üzenetére


Teplic
tag

kb. 550. vásárló lehettem a Blu Ray íróból. Korábban is akartak refundolni, de akkor írták 11.11-én lesz és küldik. Hát nem.

(#31159) synar válasza zsiz (#31152) üzenetére


synar
őstag

Elég erős anyagból van, kézzel nem hajlítható, csak egyszerűen nem volt rá soha szükségem, meg is feledkeztem róla.

[ Szerkesztve ]

(#31160) Teplic válasza Norb€€€ (#31141) üzenetére


Teplic
tag

Jó cucc, én is gondolkoztam hasonlón. Viszont jobban utána nézve a vámon megfoghatják és keményen büntetnek is érte. Lézerből csak jóval kisebb teljesítményű engedélyezett nem véletlenül.

(#31161) kmisi99 válasza Silent77 (#31150) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is bosszankodom, végre lehetőség lett volna a fontos dolgaimat lementeni. Jó igaz a 3500 ft ért meg pár BD lemez áráért vehetek egy régi 500gb os HDD-t aztán meg van oldva a biztonsági mentés, de na az annyira nem praktikus.

(#31162) Shrimplandhu válasza zsiz (#31155) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Nem aggódom, meg nem vagyok "szőrözős" fajta :) Csak furcsa, hogy meghirdetek valamit amiből 10 darab van és aztán még sincs 10 darab. Igazad van max dátumot szoktak megadni az új beszerzésnél és remélhetőleg hamarabb feladják mint megjelölték.

http://shrimpland.hu/

(#31163) dugesz77


dugesz77
őstag

Most én is kaptam egy Banggood-os "légyszi várj" emailt. A Snap-upos BLF A6 lámpa nincs készleten :W . 10 darab volt belőle és annyival sem készültek a nagy akcióra? Érdekes :F . Mindegy várok.

(#31164) Norb€€€ válasza Teplic (#31160) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Hát igen, a csomagoláson "LED flashlight" szerepelt :_D De szerencsére rendben megérkezett.

(#31165) Avicularia válasza Teplic (#31131) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerencsére nekem is elküldték állítólag tegnap. Persze nem lepődnék meg nagyon, ha soha nem érkezne meg és könnyűszívvel refundolnának egy-másfél hónap után :U

(#31166) Silent77


Silent77
veterán

Ma érkezett: VAG 405 hibakód olvasó
Október 13 rendelés, TN-t adtak hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31167) synar


synar
őstag

(#31168) DJGABI válasza KL48 (#31130) üzenetére


DJGABI
addikt

[Boncz Géza - Fanóta]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#31169) L4mie válasza synar (#31167) üzenetére


L4mie
veterán

HMM NAGYOBB lehet jó lenne :D

na Alin találtam is :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31170) #15241216 válasza synar (#31167) üzenetére


#15241216
törölt tag

Ezeket hogyan kézbesítik? Nem ragad oda valamihez a szállítás során?

(#31171) DJGABI válasza Norb€€€ (#31141) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm elvileg ez ugyanaz a típus: [link]
én nem rendeltem be, mert szintén szkeptikus voltam. de a pozitív tapasztalatok után lehet bepróbálom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#31172) synar válasza #15241216 (#31170) üzenetére


synar
őstag

Mindent hoznak vele, amit összegyűjt.:)

(#31173) Teplic válasza synar (#31167) üzenetére


Teplic
tag

Én ezt [link] a mágnest rendeltem be 0,99 $ -ért.

100PCS 5mm x 1mm most 1,26$
jobban megéri

(#31174) L4mie


L4mie
veterán

30x10x4 est lát valaki olcsón? O.o A4-es filc táblát akarnék hűtő oldalára rakni :P de a 2-es szerintem pici hozzá.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31175) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ma jöttek:

3db Xiaomi lámpa BG-ról 19 nap alatt jóárasítva, 188Ft/db szerintem nagyon megérte, bár egyelőre nem tudom mit kezdjek ennyivel :D Fényük nagyon erős, kb. annyira mint az eBay-es 10 led-es, és hát annyiért 6 Xiaomi-t kapni.

QCY QY7 Gearbest-ről, 2 dolcsis NLPost TN-el 14 nap alatt itt volt. Bezzeg a TN nélküli csomagokra 60+ napot is lehet várni, ezentúl biztos kérek nyomkövetést náluk. Féltem tőle hogy kiesik a fülemből, de nem, jó stabil. A műanyag pöckök viszont teljesen feleslegesek rajta, talán ha nem gumiszerűek lennének hanem merevek, akkor használna is valamit. Hangra van olyan jó mint egy Piston Youth Edition, nekem tetszik, bár nem vagyok nagy audiofil. Laptop beépített BT-jével viszont valami borzalom a hangja, dobozos és recsegő, szerencsére nem ahhoz kell hanem telefonhoz. És végre valahára tudok számot váltani/hangerőt állítani is, kábeles fülesekkel eddig csak a szünet működött úgy ahogy. A hívásfogadó/bekapcsoló/szünet gomb elhelyezése viszont kész rémálom, megnyomva még jobban a fülembe nyomom az egységet, ami elég idegesítő és egy idő után már fájdalmas is tud lenni.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#31176) DJ. Ru$y válasza Feketelaszlo (#31153) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az egyik legjobb archiváló módszer, hogy BD lemezre a fontos dolgokat és nem otthon tárolni, hanem egy másik helyen. Ennél már csak a felső biztonságosabb, de hát kinek mi éri meg jobban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31177) tipuka válasza tonyrulez (#31175) üzenetére


tipuka
addikt

hol laksz? 1-et átvennék akkor 200ft-rt, ha szeged környékén. :D
akár mástól is, ha van, azért nem privátban írtam.

[ Szerkesztve ]

(#31178) tonyrulez válasza tipuka (#31177) üzenetére


tonyrulez
őstag

Attól elég messze, és a családban már szét is lett osztva :D

4 8 15 16 23 42

(#31179) oba


oba
addikt

Üdv!

Tudnátok ajánlani/linkelni egy olcsó (max 4-5ezer Ft) de jó vezeték nélküli fejhallgatót? BT adapterrel együtt, vagy ha nem jár hozzá akkor valami szintén olcsó de jó BT adaptert külön. Sajnos nem tudom melyik a megbízható ezért kérek segítséget. EU -s "raktárból" szeretném, a szállítási idő miatt. Számítógépen használnám, játékhoz leginkább. Mikrofon bónusz de egyáltalán nem feltétel :) Köszönöm előre is!

(#31180) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Jött ma egy ilyen merőkanál, elég jópofa, és tényleg megáll a lábain, nem dől el. 11.01-én került feladásra. 12 napos szállítás.

Illetve egy Xiaomi LED light, 10.27-ei feladás, ez kicsit több idő volt...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31181) kenand válasza XtremLor (#31148) üzenetére


kenand
veterán

Küldenétek banggood linket, memlyik DVDRW ami BDRW?
Ez?

[ Szerkesztve ]

(#31182) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

BG-ről rendeltem hétfőnszlikon tokot power bank-hez. Az volt kiírva, hogy van készleten, egy nap és feladják. A többi cucc amit rendeltem, mind feladták, csak ezt nem. Hova kéne írnom ezzel kapcsolatban, hogy mi van?

(#31183) DJ. Ru$y válasza kenand (#31181) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez.

Abban pedig ne bízz, hogy az eddigi szállítmány az volt, akkor az ez utáni is az lesz. Lehet, hogy amit mi kapunk meg (tegnap postázottak) azok már nem is ilyenek lesznek, hanem sima olvasók. Soha nem tudhatod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31184) -=Jam=- válasza CanibelZ (#31182) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Banggood kezdőlap, jobb fent Help > Contact Us
Értelemszerűen kitöltöd a form-ot aztán send.

[ Szerkesztve ]

(#31185) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Legolcsóbb eredeti MiBand-et merre lehet rendelni? :R

(#31186) -=Jam=- válasza KaiotEch (#31185) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A fehér ledes banggood-on most ~3100Ft.

Gearbest-en minimálisan olcsóbb, de én akkor sem javaslom, mostanában nagyon sok a panasz rá.

[ Szerkesztve ]

(#31187) KaiotEch válasza -=Jam=- (#31186) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nálam 5493-at ír.

[ Szerkesztve ]

(#31188) -=Jam=- válasza KaiotEch (#31187) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az a színes ledes, kattintsd át a kis képet a másikra.

(#31189) L4mie válasza KaiotEch (#31187) üzenetére


L4mie
veterán

az a színes. /amúgy tapasztalatból mondom, nincs sok előnye, hogy színes/

*lassú voltam :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31190) Norb€€€ válasza DJGABI (#31171) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Igen, ugyan annak néz ki.
Csináltam pár képet, de sajnos a kamera nem adja vissza azt a fényességet, mint amit az emberi szem lát.
Szobában, napfény+lámpa mellett.
Szobában, kevés napfény mellett.
Szobában, teljes sötétségben.

Ha lenne olyan gépem, amivel az esti, kinti teljesítményét le tudnám fotózni... hajjaj :D
Egy nappalit bevilágít zölden, sötétben, ha világos falra "célzol" :)

(#31191) KaiotEch válasza -=Jam=- (#31188) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jaaa megvan, köszönöm szépen! :R

(#31192) synar válasza Norb€€€ (#31190) üzenetére


synar
őstag

Azért vigyázz a szemedre, ha nem is világítasz közvetlenül bele, azért nem biztos, hogy nem káros, főként ez a teljesítmény.

(#31193) Norb€€€ válasza synar (#31192) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Ez egyértelmű, kis térben egyenesen zavaró, megtud tőle fájdulni az ember feje rendesen. Nem is szoktam beltérben használni, de azért ki kellett próbálni ezt-azt. Az biztos, ha szembe világítanak vele, az rögtön tartós látáskárosodást okoz, ha nem vakságot. A gyufára rá sem tudtam nézni, mikor égettem, körülbelül olyan erős fénye volt, mint hegesztésnél. Ésszel kell használni.

[ Szerkesztve ]

(#31194) Beni2360 válasza oba (#31179) üzenetére


Beni2360
félisten

Én már 3 db is rendeltem S450 és nagyon szép hangja van. megy mindennel jó a mély hang is.Egy kicsit szorítja a fejet de egy hőlégfúvóval tágítható.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31195) Fejvadi válasza synar (#31172) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egy csomó postást is. :)

(#31196) zsiz válasza Norb€€€ (#31193) üzenetére


zsiz
őstag

durva cucc... kenyeret is tudsz vele pirítani? :DDD milyen messzire világít el amúgy?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#31197) Norb€€€ válasza zsiz (#31196) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Hát, ha felvilágítasz az égre, nem látod a végét. De én Petőfi térről a Halászbástyát, és a Budavári Palota kupoláját simán megvilágítottam este.

(#31198) olasz69 válasza Real_Necro (#30456) üzenetére


olasz69
senior tag

Több mint 10 éve van nekem! Nem használom,de jó! :)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#31199) Shrimplandhu válasza KaiotEch (#31191) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Reggelente szokott lenni free shippinges (limited menü) Miband 9,9 dollárért. +2 dollárért (szállítás) szinte mindig van

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#31200) kenand válasza DJ. Ru$y (#31183) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Szerintem is lemaradtam, most 50USD-ért listázzák és lehet, hogy csak olvasó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.