Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) tipuka válasza Laci.M (#26147) üzenetére


tipuka
addikt

te mennyiért vetted az órákat? jól néznek ki! :)

más: 1 hónapig elfelejtettem megnézni a topikot, mert véletlen kitöröltem a listából. :D de most ennyi hsz-t végig nem görgetek.

más2: tud valaki jó kis ébresztő órát, amire rádughatok telót és digitális kijelzőjű? valaki csak vett :)
edigitalban nézelődtem, de 5490 volt az ami tetszett, a másik meg 9k-s blaupunkt, bár az kivetítős volt, hőmérős stb.. de az nekem felesleges és drága, bár hihetetlenül jól nézett ki.

(#26152) fraba


fraba
aktív tag

(#26153) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Megjött nekem is a snapupos Remax kábelem. Elég menő. ;]
Kár, hogy csak az USB része mindkét oldalas.

(#26154) tigipuf


tigipuf
senior tag

sziasztok!
2 napja az itteni nagy lelkesedésre rendeltem én is az ali-ról egy koptert:[link]
Soha nem rendeltem még innen most regiztem ez az első vásárlásom,remélem meg is szívtam :F ,mert a státusz azóta is Frozen orders.
Valami infót kérhetnék tőletek akkor mi is van mostan?

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#26155) beg válasza tigipuf (#26154) üzenetére


beg
veterán

Konkrétan az eladót is és a termékeit is törölték.

Vissza fogod kapni a pénzed, de legközelebb előtte kérdezz :) Magas értékelésű eladó magas értékelésű árujával célszerű elveszteni a szüzességet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26156) zsiz válasza tigipuf (#26154) üzenetére


zsiz
őstag

ne aggódj, többen is rendeltek tőle. majd szépen mindenki vissza fogja kapni a pénzét. egy próbát megért... a vásárló védelem él, ha meg mégis megjött volna a kopter akkor jó ár lett volna érte.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26157) tigipuf válasza beg (#26155) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszönöm szépen a válaszod :R ,de pontosan a topikbeli felbuzdulás miatt bátorkodtam elindítani a vásárlást.
Hát remélem ez az alibaba nem csak ilyenekből áll,és nem kell hanyagolnom végleg .Ebayon még nem ért ilyen tapasztalat minden filléres,és komolyabb cucc megérkezett eddig.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#26158) cris78 válasza Laci.M (#26147) üzenetére


cris78
őstag

A kábel nagyon jó. Egy ideje használom. Még első Snap up-ban vettem.284Ft-t megért.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26159) htc07 válasza cris78 (#26158) üzenetére


htc07
addikt

le is tud adni 2 ampert? a csatlakozó mennyire stabil, nem csúszik ki a telefonból?

(#26160) q1w21 válasza Saccco (#26137) üzenetére


q1w21
csendes tag

Kérlek mérd meg a 42-es rövidnadrág derekát. 108cm? Vagy begombolva kiterítve 54cm? És a hossza térd alá ér? És ha leguggolsz gondolom följebb csúszik az alja, az oldalzseb a térdhajlatodnál van vagy a combodnál?
Piros bugyim van szőrös a mellkasod? ;]

(#26161) Silent77 válasza tigipuf (#26157) üzenetére


Silent77
veterán

Nem jellemező, ne izgulj visszakapod a pénzt.
Én is rendeltem, pedig az eszem tudta, hogy nem igaz. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26162) ben-ga válasza Saccco (#26046) üzenetére


ben-ga
tag

Sziasztok, ezt a típust érdemes csak megvenni?
láttam mérőt 1.65-ért is...

(#26163) cris78 válasza htc07 (#26159) üzenetére


cris78
őstag

Nincs mérő eszkozom. Több telefonban, tab-ban tesztelve. Nem csúszik ki.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26164) ben-ga válasza Saccco (#26070) üzenetére


ben-ga
tag

Ezek közül megéri az opus a többletköltséget vagy az olcsóbb nitecore is teszi a dolgát?

(#26165) spidersoft válasza maestro87 (#23885) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem most jött meg 2db melegfehér meg egy kék (hogy ezt minek vettem?...). A melegfehérek 58 és 60mA-t vesznek fel 9V-os elemről (eközben a kapocsfesz. 7.95V-ra esik, tehát kb. 0,46-0,47W), a kék 122mA-t (6,9V-ra húzza az elemet, azaz 0,84W). A kékben a kilencből csak 6db LED fénylik, a sorbakötött hármakból a középsők nem. Majd ha jól esik meghajtom áramkorlátos táppal (most el van pakolva a táp), és meglátom, hogy beindulnak-e a középső LED-ek, vagy ezért volt olcsó :))

(#26166) spidersoft válasza ben-ga (#26164) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az Opus nagyobb árammal is tud tölteni (2x2A vagy 4x1A a 4x375mA vagy 2x750mA helyett), illetve tud kisütni, regenerálni valamint tud kapacitást mérni (nyilván ez utóbbikat is cellánként külön). Nullára merült aksikkal az Opus se boldogul, akkor jön a "bebikázás", vagy unintelligens töltőről kell megindítani.

(#26167) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Keresek "L adaptert" 3.5 jack dugóhoz. Valami ilyesmit: [link] Ali is ebay is jó, de nem találok, és fogalmam sincs mire keressek...

Na pont megtaláltam... : [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#26168) vacs válasza pocokxx (#26167) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Én nem rég rendeltem és épp a héten érkezett meg.
Mivel 2 van a csomagban, ha gondolod az egyiket elküldöm, [link]

(^)(>.<)(^)

(#26169) pocokxx válasza vacs (#26168) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát, ha neked nem kell, akkor leboltolhatjuk. :) Megy pü.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#26170) Saccco válasza zsiz (#26138) üzenetére


Saccco
nagyúr

(#26141) cris78:
Lassan tényleg ott tartunk... :DDD

(#26149) csadi0011:
Egy regisztrációt megér, biztosan eredetit küldenek. De a hozzászólásod után írtak még 1-2 linket.
Esetleg egy helyi boltban is találsz 1-2A-es töltőket 1.800 körül, nekem is helyből van egy.

(#26162) ben-ga:
Nekem bevált. Árában nem nagyon találsz értelmes alternatívát, olyat ami kábelt is tud mérni (legalábbis anno tuti nem volt).

(#26164) ben-ga:
A teszt alapján nekem bőven megfelel a Nitecore D4. Az Opus előnye talán annyi, hogy egyszerre mutatja az összes csatornát, szemben a Nitecore egyes megjelenítésével. Pulzálva működik, amit nem ítél annyira jónak a tesztelő. A Nitecore negatívumának annyit említ, hogy 4 cellát már lassabban tölt. Persze lehet, hogy az Opus V2.2 már még jobb vétel.

(#26166) spidersoft:
Na ezzel még nem foglalkoztam, hogy valamelyik tud formázni is. Kell-e ez nekem :F :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26171) csadi0011 válasza Saccco (#26170) üzenetére


csadi0011
őstag

Ma jártam végig a helyi boltokat, de nem találtam 3000 alatt. Megrendeltem az ebayest, amit linkeltem. Próba szerencse. A többi oldalra regelek aztán majd legközelebb.

(#26172) Laci.M válasza tipuka (#26151) üzenetére


Laci.M
senior tag

11,75$ és 22.72$, de ebből lejött a boltból 5$ kupon, plusz mivel az ali mobil appos akció volt (augusztus 25) asszem még további kedvezményt is kaptam ezen felül. Összességében eddig úgy néz ki nagyon megérte.

Aláírás

(#26173) bibendumka


bibendumka
csendes tag

LED izzóval kapcsolatban kérném segítségeteket. Normál foglalatú (E27) izzót keresnék, átlagos használatra. Kb. 500 lumen teljesítményűben gondolkozom. Banggood-on találtam egészen jót 5-600Ft krüli áron.

Nektek van tapasztalatotok ilyen no name LED izzókkal kapcsolatban. Vagy tudtuk ajánlani valamilyet jó áron?

[ Szerkesztve ]

(#26174) Dluinet válasza bibendumka (#26173) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tesco> tungsram LED 7W
drágább, de jobb

én tungsram LED 10W-ost vennék

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#26175) Saccco válasza bibendumka (#26173) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindegyik gyorsan kiég. :(
(ebay-es)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26176) Habsteve válasza bibendumka (#26173) üzenetére


Habsteve
tag

Én alirol szoktam rendelni a legolcsobbol. Az 1ik set már több mint 1 éve működik, egy másik fél éve. Nem voltak 1 dollár per darab.

(#26177) axlfsi válasza spidersoft (#26166) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony! Azert az emlitett Opus tolto a "legutosebb" Nitecore-t is veri tudasban, nehez lenne igazan osszehasonlitani, mivel nem teljesen ugyanaz a kategoria. Opus-t talan a Liitokala toltokkel lehetne osszevetni (es az IMAX toltok is egy harmadik kategoria...)

[ Szerkesztve ]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26178) gorje válasza bibendumka (#26173) üzenetére


gorje
senior tag

Szia!
En tavaly edigitalbol vettem lakasba gu10 e27-14-es m-tech es canyon izzokat. Hibatlanok eddig. 2-3-5 ev gari miatt dontottem es helyben van, postazni sem kell gariztatni. Szval ajanlom oket.

(#26179) Silent77


Silent77
veterán

Fórumtársunk most hívta fel rá a figyelmem:
Hubsan X4 5646ft. Már csak jobb gázkaros van.
Még jó, hogy 5 napja vettem 10300ft-ért. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26180) zoltan6 válasza Saccco (#26175) üzenetére


zoltan6
őstag

+1
egyetértek,eddig még nem sikerült rendelnem normális ledes izzót kínából ami pár hónapnál többet bírt volna.inkább kiadok érte többet,legutóbb obi-ban vettem 12 wattos 1050 lumen-est 1500ft körül,de 1-2 hete is akcióztak 1000ft-ért 10w-osat.
inkább nem kockáztatok magamra gyújtani a lakást a kinai ledekkel,mert legutóbb szó szerint elfüstölt az egyik,pedig nem is volt olcsó.



:(

(#26181) Laci.M válasza Silent77 (#26179) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nekem van egy Hubsan X4 távirányítóm, de az még V1-es. Vajon jó lehet hozzá? MErt akkor benevezek egyre. Azt látom a képeken, hogy kapott egy extra antennát.

Aláírás

(#26182) dugesz77 válasza Silent77 (#26179) üzenetére


dugesz77
őstag

Ráadásul Eus hubsan... durva ár. De mint mondtam a Hubsannál állítható a mode1-mode 2.
zoltan6: én is csak ezt tudom megerősíteni. Micsoda fotókat tudtam volna én is felrakni... Rettenő gyengék a kínai ledes égők.Mind burás e27 mind a gu10-es mind a G4 el befürödtem.
Én az IKEA ledes égőket ajánlom. Másfél év alatt a 20 darabból még egy sem égett ki. Jó a fényerejük,nem vibrálnak.
Silent77: bocs még volt időm szerkeszteni..

[ Szerkesztve ]

(#26183) Silent77 válasza dugesz77 (#26182) üzenetére


Silent77
veterán

Eu raktár.

Mi még hagyományos izzót használunk, szeretnén lecserélni ledesre mindet.
100w és 60w hagyományos milyennek felel meg?
Helybe kéne venni, ha már kína nem jöhet szóba. (Szolnok)
:R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26184) zsiz válasza dugesz77 (#26182) üzenetére


zsiz
őstag

---- szerk.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26185) dugesz77 válasza Silent77 (#26183) üzenetére


dugesz77
őstag

Tescoba érdemes nézelődni akkor. A Tungsramokat elég sűrűn szokták akciózni a E27-es normál foglalatosokat. Körülbelül a 7W = 50W hagyományos 10W = 60W a 13W = 75W 16W=100W .
G10-ből is van nagyon jó a Tescoban .Fehér dobozkában 5W és 6W Cob ledes. Pont így néz ki. Az 5W simán tud annyit mint a 50-es halogén. Ezekből is van itthon 12Db és másfél éve mennek,minden hiba nélkül. A dobozokat érdemes kinyitni,mert jó magyar szokás szerint ki szokták cserélni rendes égőre hogy annak a dobozába párszázért kivigyék a ledest. :W

(#26186) Silent77 válasza dugesz77 (#26185) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm, mentem is mert elfelejtem. :R
Mindenhol E27-van. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26187) axlfsi válasza Silent77 (#26183) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem jo (mar?) a link vagy csak azota "visszament az ara" 37 dolcsira? ... EU raktar opcio sincs mar ott.

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26188) Silent77 válasza axlfsi (#26187) üzenetére


Silent77
veterán

Most néztem épp, elfogyott EU raktárból. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26189) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hát srácok, nem tudom, hogy csináljátok ezeket az egy hetes szállításokat, de én még 08.31-es csomagra is várok, a 09.09-es MiBand és társai meg még a kanyarban sincsenek. :O :(((

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26190) zsiz válasza DJ. Ru$y (#26189) üzenetére


zsiz
őstag

nekem 08.23.-i rendelés még nem érkezett meg, a 09.09.-i meg tegnap befutott. mind2 banggood

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26191) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#26189) üzenetére


XtremLor
őstag

Nalam meg egy 07.24-es csomag is veszendobe van, a gearbest-es support meg azt mondja mivel ok 28.-an adtak fel a csomag-ot 9.28.-ig varjak! :)) kb 1% az eselye hogy a heten megkapom 2 honapja mar gyalog hozzak?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26192) bibendumka válasza zoltan6 (#26180) üzenetére


bibendumka
csendes tag

Köszönöm a javaslatokat. Azt hiszem tényleg maradok a minőségi izzóknál. Nem kockáztatok...

(#26194) numera007


numera007
tag

Én is kínai ebay-es LED égőkkel nyomulok, kb 50 db van a lakásban olyan 2-3 éve vettem az elsőt és eddig 2 db-t dobtam ki. A legolcsóbbakat vettem anno.

(#26195) huliganboy válasza zoltan6 (#26180) üzenetére


huliganboy
addikt

Én Kukorica izzőkat használok, búra nélkülieket!
kb.6-12 hónapja mennek. (más időben rendeltem őket!

Kb napi 2 órát világítanak, és kb 5-10 alkalommal is kapcsoljuk őket!

Az is igaz, hogy nem 1 dolláros izzók! 1500-2000 ft között vettem őket!

(#26196) KaiotEch válasza Silent77 (#26179) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nálam ennyit ír:

[ Szerkesztve ]

(#26197) Dluinet válasza KaiotEch (#26196) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tegnap még volt eu warehause, ott volt olcsó

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#26198) trebrona válasza KaiotEch (#26196) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor még volt Eu készleten, az volt annyi, már elfogyott.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26199) -=Jam=- válasza XtremLor (#26191) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem is hiányzik egy Gearbestes csomag, ami júli 21-én rendelt és 25-én adták fel. Tőlem is 25-ig kértek türelmet, de ez már biztos, hogy nem fog megjönni. Ráadásul nagyon jó áron vettem xiaomi lámpát meg ventilátort, úgyhogy szükségem lenne rá, remélem az újraküldéssel nem lesz probléma.

(#26200) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez az első pár vásárlásom a BG-ról, amiből meg is érkezett az első. Azt szeretném megkérdezni, hogy kell itt is visszajelzést hagyni, hogy megkaptam, vagy nem kell vele foglalkozni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.