Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105302) SonicR


SonicR
csendes tag

sziasztok
Esetleg tudna valaki segíteni IP kamera beállítással kapcsolatba? Ma jött meg.[link]
de az istennek sem sikerül wifiről működtetni.. csak utp kábellel megy...

(#105303) fant0mi válasza davenport (#105300) üzenetére


fant0mi
addikt

Nemnagyon fogod tudni aznap fekvenni. Ugyanis papiron a kuldemeny a postasnal van (fizikailag a postan, a kezbesito rekeszeben). Ha visszaert este a kezbesito a postara, es kiirja a kuldemenyt, na csak akkor tudod majd atvenni. Szoval mindenkeppen meg kell varni, mig a kezbesito visszaer a postahivatalba es elvegzi a papirmunkat. :(

(#105304) azbest válasza beg (#105299) üzenetére


azbest
félisten

" (jellemzően ingyenes szállítási költség mellett)"

A posták közötti elszámolás alapjául egy bizonyos "Equivalent Domestic Postage" (megegyező belföldi küldemény) mértéket vizsgálnak, amely az adott ország elsőbbségi küldeményárainak a 70 százalékát jelenti.... A fejlett országok (ilyen hazánk is) ennek az értéknek a 45-60 százalékát kapják meg kézbesítési díjként ...

Mivel a Magyar Posta nem adott nekünk választ arra a kérdésünkre, hogy egy sima levél kézbesítéséért ők mennyi pénzt kapnak a kínai postától, kénytelenek vagyunk a fenti leírásra támaszkodni. Elsőbbségi levélként 50 grammig 210 forintért adhatunk fel küldeményt a postán, így ennek a hetven százaléka 147 forint, ennek pedig a 45 százaléka 66 forint, 60 százaléka pedig 88 forint.
forrás: pénzcentrum

Nemrég vettem át egy 265 grammos küldeményt. A fenti képlet szerint 645 * 0,7 * 0,45 (től 0,6-ig), azaz 203 - 271 forint körüli összeget kap érte a magyar posta. Tehát nem ingyen kell kihozniuk. Persze ez kevesebb, mint a bruttó 645 forint és pláne kevesebb, mintha 1300 forint körüli csomag lenne. De közel sem ingyenes.

Meglátjuk, hogy jövőre mi lesz, így hogy közvetlen kínai szállítást intéznek a normál nemzetközi postaforgalom és a fenti képlet kihagyásával. Persze ahhoz versenyképes árat is kell adniuk a többi európai nemzeti posták kínai webshopos árazásához képest, hogy őket válasszuk rendeléskor.

(#105303) fant0mi
amelyik küldeményt tervezetten nem viszik ki, mert túlméretes levél, azt nem hurcolja körbe a postás. Rá is pecsételik, hogy aznapon átvehető, nem csak másnap, mint az ajánlottság miatt kézbesíteni próbált fajta.

Szegeden még nem panaszkodom, itt múlt héten még becsülettel kihozták a levél méretű és alakú küldeményeimet. Csak a nagyobb méretűért és az ajánlottért kellett bemennem. Volt néhány eset, hogy azt sem hozták ki, amit továbbra is ki kellene, de szerencsére nem ez a jellemző. A hírben a videófelvételen a hölgy kezében levél méretű küldemények voltak, azokat ki kellett volna vigye.

[ Szerkesztve ]

(#105306) agroman válasza davenport (#105300) üzenetére


agroman
senior tag

par honapja hollandiabol erkezo konyvelt kuldemenyemet ami kb 10mm vastag volt sem hozta ki a postas. amikor bementem erte, rakerdeztem hogy ezt igy megis hogy", a postas holgy azt mondta hogy a fonokuk szabja meg hogy mit engednek kezbesiteni...szoval szarnak a rendeletre ugy ahogy van...

------

(#105307) Tim82 válasza spileraaa (#105298) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én úgy egy-másfél hete használok egy ilyet, mint munkahelyi töltő (egy szintén valami akcióban vett Blitzwolf micro USB kábellel), egyelőre még nem akarja kinyírni a telefont. A QC képességeiről nem tudok nyilatkozni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105308) KTU válasza davenport (#105300) üzenetére


KTU
addikt

.
semmi :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#105317) MurdR


MurdR
veterán

Szerintem meg egy szakmai fórumon ne úgy viselkedjünk, mint a kocsmában, felesleges hangulatkeltés. És itt legyen a pont.

Ha felnőttként viselkedünk, akkor ne dobálózzunk ilyen szavakkal, mert nem ide való. A topikgazda pedig tökéletesen járt el, ez a dolga. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#105318) KamuMazsola válasza bertokl (#105276) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Köszönöm! Mobilon bekukkantottam a topikba, mert függő lettem :) Egyből ment is a kosárba, sajnos csak egyet engedett, na azt gyorsan meg is vettem. Ami már megérkezett abban aludt a RN4 telóm, A 8"-os tabletet is jól tartja, olyan gumiszerű tapadós anyag van rajta, nem csúszkál fényes felületen sem. 1$-ért megéri, még úgy is, hogy volt is rá némi postaköltség.

Üdv.: KamuMazsola

(#105319) BaLee_ válasza spileraaa (#105298) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Nem tudom jó-e, de GBQC1019 kuponnal $1.99 az ára, veszek is egyet. :)

(#105320) rushty válasza Mr.Csizmás (#105305) üzenetére


rushty
senior tag

a 444 megírja :U

Revolut meghívó pü-ben

(#105321) Lester75


Lester75
tag

Üdv Urak!

A TomTop oldaláról, német raktárból rendeltem egy ilyet 11.08-án:
[link]
A szállításról az utolsó 11.10-i bejegyzés:

The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/tracking)

A nyomköbetési szám alapján a DHL a magyar postára hivatkozik,a magyar posta meg azt írja e-mail-ben,hogy még nincs az országban.
A tomtop oldalán nem találok olyan linket,ahol reklamálhatnék.Tudja valaki hol kell?Vagy hogy ilyenkor mi a teendő?

Azért fizettem 10 dodót,hogy időbe ideérjen,erre még a nyomkövetés sem működik. :((

[ Szerkesztve ]

(#105322) Digitalis


Digitalis
senior tag

Értesítőnél alig nagyobb küldeményért álltam vagy fél órát a postán. Ennyi erővel az értesítő helyett akár bedobhatta volna a "china" levelet is. Egy 100.000 fős kerületet ellátó postán egy kis ablakon át (pont a főbejárat előtti zugban) adják át ezeket a küldeményeket. Kerülget mindenki, mindenkit és totális idegbaj. Szegény kiadó postás csajon a zavartság jelei, már-már vérben forogtak a szemei. :U Jah, hogy ez a rendelet, ok. :(((

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#105323) CHIPman válasza Digitalis (#105322) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És ez még a jobbik eset, amikor nem az van, hogy (mivel általában nem viszik ki, ezért most halomban ott hevernek a kínai csomagok) 90%, hogy nem találják meg.
Bár nálunk mindig kihozzák ami nem túl nagy, lekopogom.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#105324) csadi0011 válasza 8 (#105258) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi! :R

(#105326) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Tudnátok ajánlani egy normális csavarhúzó kitet? Jelenleg ez van de le van amortizálva az egész, elég gagyi.

PSN ID: marquuard

(#105327) martillo válasza EnterR (#105326) üzenetére


martillo
tag

Kiraly, pont egy ilyen szett van uton...
Bar ha jol emlekszem masok dicsertek :F

(#105328) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Megérezett az s20 wifis konnektor 1 hét alatt!
A csomagolás több mint korrekt, a megjelenése is az.
Működik, ráadásul eddig jól, még arra leszek kiváncsi, tud e olyat, hogy másik wifin csatlakozom fel és mondjuk bécsből kikapcsolom :) Elvileg kéne szerintem az app miatt, de tesztelni fogom ha kimegyünk pihenni kicsit.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105329) ZsoltG60 válasza EnterR (#105326) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nem véletlen ennyi az ára :))

Minőséget nem tudom, ezt megnézheted :)
AC - 8 38 in 1 Screwdriver Kit for Repair / Maintenance - COLORMIX

kupon : AC3SDJ ---> $8.99

Xiaomi WOWSTICK 1fs 19 in 1 Electric Screwdriver Set - SILVER

Kupon : GBBF111 ---> $18.99

Lumia 950XL

(#105330) Masooo


Masooo
aktív tag

tudtam hogy valami hiányzik az életemből, erre találtam egy jégkocka készítő golyót ami halálcsillagot készít, mondjuk befejezett verziósat :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105331) Zoli-bácsi válasza Masooo (#105330) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

És hol a link? :D

(#105333) atees


atees
őstag

Sziasztok! Bevalt magneses telefontartot autoba ami a szellozore rakhato tudnatok ajanlani? Koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#105334) MurdR válasza EnterR (#105326) üzenetére


MurdR
veterán

Szia! Én ezt használom már lassan két éve, és elég jól bírja. Elég sok készletet kipróbáltam pedig, de ez a favorit. [link]
1000Ftért nem szabad csodát várni, nem véletlenül kerül egy jobb csavarhúzó darabja annyiba mint ez a készlet, de engem megfogott. Hurcibálósnak is tökéletes. :)

Illetve ilyen szettet is rendelgettem anno párat, ezzel sem volt gondom, de az első jobban bejött, nem foglalja annyira a helyet. :D [link]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#105335) Masooo válasza Zoli-bácsi (#105331) üzenetére


Masooo
aktív tag

https://www.gearbest.com/home-gadgets/pp_16444.html

[link]

valamelyik biztosan menni fog

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105336) Digitalis válasza atees (#105333) üzenetére


Digitalis
senior tag

Épp ma rendeltem [link] GBBF011 kúppal 1.10$ Viszont azt nem tudom, hogy majd beválik, vagy elválik. :)

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#105337) zsiz válasza Digitalis (#105336) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyenem van, bár nem használom. Ha a szilikontok és a hátlap közé rakom a fémlapot, sokkal gyengébben tart, bár így is megtartotta a telefonom.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#105338) ANOka válasza Masooo (#105328) üzenetére


ANOka
őstag

Tud: ha van köztük internet kapcsolat, akkor müx.
(Mobil netről is megy pl.)

(#105339) L3fty válasza Digitalis (#105336) üzenetére


L3fty
csendes tag

Nekem a héten megjött két ilyen, 202 ft volt kjúponnal. Telefonnal autóban ugyan nem próbáltam ki, de brutál erős a mágnese.
Sztem elajándékozom baráti körben, mert én az ilyet szeretem.

(#105340) atees válasza L3fty (#105339) üzenetére


atees
őstag

Ragasztos a magnes ami van hozza? Ennyit siman meger😀

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#105341) sambenez válasza Masooo (#105330) üzenetére


sambenez
addikt

Jó ha tudod akkora jéggolyót készít alig fér be a viszkis pohárba. :DD

(#105333) atees Nekem BlitzWolf BW-MH1 van. Nagyon elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#105342) Masooo válasza ANOka (#105338) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszi :) kiváló

(#105341) sambenez

az jó mert akkor 1 elég is / pohár :D

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#105343) L3fty válasza atees (#105340) üzenetére


L3fty
csendes tag

Megnéztem: egy kör alakú kisebb és egy nagyobb téglalap mágneslap van hozzá. Mindkettő öntapadós, de tok alatt is bőven elfér.

(#105344) CHIPman válasza L3fty (#105343) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Protip: Ha leszeded az autós részről a gumi borítást, még brutál erősebb lesz a mágnes. Én mondjuk kicsit féltem a kamerámat tőle, szóval nem használom egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#105345) atees válasza sambenez (#105341) üzenetére


atees
őstag

Nincs hozza vmi kupon?😀
Masikat mar megrendeltem rendelek akkor egy ilyet is😀

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#105346) L3fty válasza CHIPman (#105344) üzenetére


L3fty
csendes tag

Én se fogom használni, nem vagyok meggyőződve róla, hogy a vételre és a működésre nincs hatással. Bár azt mondják, hogy nincs.

(#105347) sambenez válasza L3fty (#105343) üzenetére


sambenez
addikt

Az nem mágnes lap. A mágnes a tartóban van, ez csak két egyszerű fémlap.

(#105346) L3fty Semmi hatással nincs sem a vételre sem a gps-re. Viszont nagyon kényelmessé teszi a telefon le/fel rakást.

[ Szerkesztve ]

(#105348) L3fty válasza sambenez (#105341) üzenetére


L3fty
csendes tag

Whiskey-s pohár? csakis a gb-ről!
Ez a pankság! :DDD Egy sima papírdobozban jött, isteni csoda, hogy nem tört össze.

(#105349) Donki Hóte válasza Masooo (#105330) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Részletes teszt a Halálcsillag jégkockakészítőről ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#105350) FingR86


FingR86
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.