Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Huma válasza baluka26 (#246) üzenetére


Huma
addikt

LOL! :D
Mik ki nem derülnek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#252) moha21 válasza Ijk (#237) üzenetére


moha21
addikt

"Sok ember akinek nincs semmilyen genetikai okból fakadó betegsége, és egészséges, tudatosan teszi magát tönkre a mértéktelen piálással, cigarettával, azzal hogy lusta sportolni, hulladékot eszik mert "finom", és még sorolhatnám."

Ezzel foglalkozik a pszichiátria többek közt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#253) Dany007 válasza D1Rect (#240) üzenetére


Dany007
veterán

D3vagy lvl55 mind1 :) A lényeg a lényeg. Még nem vagy azon a szinten, hogy megismerhesd Xenu történetét. (bár a South Parkból megteheted amúgy is)

Csak mert a mi vitánk a 209-ről ott abba is maradt : ( Amúgy gondoltam nincs sok időd válaszolni, de mégis olyan kis, rövidke kérdést tettem fel, hogy bepróbálkozom, hátha. #210

(#254) D1Rect válasza ollie (#249) üzenetére


D1Rect
félisten

Hmm.. ugye azt is tudod, hogy nem a fizikai testről beszél?
Persze nagyon lehet mutogatni egy a szövegkörnyezetből kiragadott mondatot.
Sacc/Kb. ha senki nem fél attól, hogy szétlövik ágyúgolyóval, akkor az ágyút kidobhatnák, mert értelmetlen. Így van ellenszere az ágyúnak.
1961-ben reális veszély volt az atomháború...

Ha a moderátor flémel arra milyen szankció van? :U

(#253) Dany007: Bazze, te nagyon férenéztél valamit. :D :D :D
D3 mint Diablo 3. :))
A SP részből meg kb. annyi igaz, hogy az egyházat LRH alapította.
Alapvető tárgyi tévedésekkel van tele.
Lassan tényleg össze kell foglalnom az ilyen mendemondákat.

Igen, ültem repülőn. De ha ebből azt akarod kihozni, hogy "háderepülőt sem tudsz vezetni" akkor benézted, mert a testemet nap mint nap használom.

Ezzel be is fejezném, ha a MODERÁTOR úr nem kíván több flémet kelteni offtopik témában.

[ Szerkesztve ]

(#255) tildy válasza Ijk (#226) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk veletlenul sem orokletes, vagy legalabbis hajlamosito a 2.tipusu cukorbetegseg? :U

Odafigyelek , hogy ne egyek szemet kajat , vagy sok cukrot, edesseget .
Steak, salata, pulyka es csirkemell van az asztalon, a gyorsettermi kajakat ki nem allhatom. Tejeskavet, teat cukor nelkul iszom.

De apum feloli oldalon mindenki cukorbeteg (vagy volt) .

Sanszos, hogy mindezek ellenere en sem kerulom el.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#256) Dany007 válasza D1Rect (#254) üzenetére


Dany007
veterán

Sorry, mivel én a Szci-s szintedről beszéltem, ezért arra gondoltam, hogy a D3 az nálatok egy szint :P
Egyébként tényleg jó lenne egy komplett írás belsős körökből. Bár nem hinném, hogy az változtatna bármit is a véleményemen, hiszen úgy összességében a vallássokkal sem vagyok túl jóba.

"Igen, ültem repülőn. De ha ebből azt akarod kihozni, hogy "háderepülőt sem tudsz vezetni" akkor benézted, mert a testemet nap mint nap használom."

Nem egyáltalán nem ezt akartam kihozni. Nembaj, régen volt, sokan oltottak, nem csodálom, hogy már nem vágod mire célzok. Ez úgy lett volna ütős, ha közvetlenül akkor olvasod, mint amikor írtam :)

Szóval a dolog ott kezdődött még reggel, hogy írtad:

#209
"Igen, erre a mechanizmusra épít a dolog, hogy bizalmat adsz egy másik embernek, mert elvégezte az orvosit. Onnantól ô jobban ért az egészséghez."

Erre kérdeztem én, hogy "Ültél már repülőn?".

És ezzel arra próbáltam burkoltan célozni, hogy ha felülsz egy repülőre, akkor ott legalább több száz embernek adsz bizalmat anélkül, hogy tudnád egyáltalán nekik mi a dolguk, mivel foglalkoznak, mi a végzettségük. Sőt magát a műveleteket te magad sem érted (gondolok itt a karbantartásra, alkatrészcserére).
Mégis az életedet helyezed a pilóták, a légi irányítók, a karbantartó személyzet és még sok más ember kezébe.
Tehát kérdezem én, ha te nem bízol az orvos tudásában, aki elvégezte a szakmájához szükséges iskolákat és gyakorlatot, akkor hogy van merszed felülni egy repülőre?
Mert azt ne mond nekem, hogy te ránézésre megállapítod egy repülőről, hogy az kifogástalan műszaki állapotban van... (és igen, rengeteg baleset történt már karbantartói hanyagság vagy pilótahiba miatt)

De te mégis felülsz a gépre. Mert bizalmat adsz, bízol benne, hogy az a pilóta, aki vezetni fogja elvégezte az iskolát, képes repülni és már több órányi gyakorlattal rendelkezik. Ahogy bízol a karbantartói gárdában, hogy rendesen átnézték a gépet, mindent kicseréltek amit kell és semmit nem csesztek el. Bízol bennük, mert felülsz a gépre. Mert te is tudod ha az előbbiek közül csak egy is hibázik, akkor te könnyedén meghalhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#257) D1Rect válasza Dany007 (#256) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen népszerű vagyok ha vitatkozni kell. :D
baluka26-nak már pl. tökmindegy, csak vitatkozhasson velem.

Igen, megértem, hogy nem vagy jóban a "vallásokkal" mondjuk szerintem neked is kb. egy bizonyos vallással van súlyos problémád...
Nem minden vallás arra épül, hogy akkor is letolják a torkodon, ha neked nem kell.

De ott nem azért "hiszel" a pilótának, mert 3 különböző titulus van a neve előtt, hanem azért mert naponta repül a repülővel és eddig nem zuhant le.
Az orvosok egy csomó esetben csak pislognak, meg húzgálják a válukat.
"Hánemtudjuk mi a baj..."
Megvizsgáltuk minden lehetséges módon, oké, hogy fáj a feje, de nem tudjuk mitől.
Értem, hogy fáj, nem tudjuk mitől, szedjen fájdalomcsillapítót.

Ez a nemmindegy.

(#258) Dany007 válasza D1Rect (#257) üzenetére


Dany007
veterán

De neked fogalmad sincs arról, hogy az a pilóta mennyit repült :)
Semmivel sem tudsz róla többet, mint egy mondjuk 45-50-es éveiben járó diplomás orvosról.
Hisze mindkét esetben valószínűsítheted, hogy van megfelelő végzettsége és tapasztalata a témához.
(egyébként volt már szerencsétlenség csak azért, mert a pilóta akcentussal beszélte az angolt, és azért is mert nem aludta ki magát)

És igen, az sem titkolt dolog, hogy nem tudják az orvosok mindenre a választ. Ha tudnák, akkor már rég nem lennének betegségek a világon. Elég változatos maga az ember is és a betegségek variációja is ahhoz, hogy legyenek sötét foltok.
Szóval ha nem tudja az nem feltétlenül az orvos hibája. Elképzelhető, hogy az orvostudomány még nem tart ott. Lásd pár száz éve még a pestis is gyógyíthatatlan volt. Sőt, sima vérmérgezésbe is belehaltak. Ma már ez csak egy injekció és kész.

(#259) Ijk válasza tildy (#255) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos a hajlam örökölhető. De az a lényeg hogy megteszed amit lehet racionális keretek között. Az biztos hogy ha odafigyelsz a kajára, megfelelően diétázol, akkor már kisebb eséllyel alakul ki. Heti két alkalommal legalább 1 órás intenzív sporttevékenységgel pedig még jobban csökkented (a megfelelő izomzat csökkenti az inzulinterhelést).
Cukorbetegség több okból is kialakulhat, ezek közül csak egy a rossz táplálkozás, de ha ezt helyretesszük, akkor máris csökkentettük a kockázatot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#260) Иван válasza Raucher (#195) üzenetére


Иван
őstag

"Ez a baj mesterséges gyógyszerek és vitaminok egy részével."

És erre a Sanofinál még nem gondoltak. Sztem küldj nekik emailt.

D1rect:
"Szerintem az idióta aki a saját esze helyett más tekintélyének hisz"
Te amikor suliban vetted az integrálszámítást, hittél Newtonnak és Leibniznek, vagy újból feltaláltad az egész analízist? :U Nem is beszélve a tanári karról, mert gondolom minden anyagrészt leellenőriztél magadon és kipróbáltál otthon.
"Hozzáteszem én eddig nem láttam Xenut, csak a haterektôl."
Majd ha még befizetsz 2 misit és rendesen jársz auditokra, meglesz az 72-es szintű szci-palád, megmutatják neked ;)

Kicsit kezd SG.hu kategóriába átmenni, ahol a legtöbb HSZ Besenyőpistabá "Nóóóómális?" szintű eszmefuttatásainak szintjét idézi

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#261) Ijk válasza D1Rect (#257) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert ha az orvos nem tudja mi a bajod, akkor ki tudja?:F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#262) Raucher válasza Иван (#260) üzenetére


Raucher
tag

És erre a Sanofinál még nem gondoltak. Sztem küldj nekik emailt.

Honnan tudod, hogy nem gondoltak még erre?
Az email küldés jó ötlet, de nem csapom le a kezedről. Küldjed csak te.

Komolyra fordítva a szót. Azonos hatásmechanizmusú gyógyszereket, több gyógyszergyár is készít. (A mellékhatások tekintetében sem térnek el számottevően egymástól.) A gyakorlatban viszont eltérően reagálnak a betegek. Van amelyiküknek a másik válik be.

mod:
(#261) Ijk: Ezt a kérdést nem szabad feltenni.

[ Szerkesztve ]

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#263) Иван válasza Raucher (#262) üzenetére


Иван
őstag

Miért küldeném én, amikor a te ötleted volt?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#264) D1Rect válasza Иван (#260) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tudom eldönteni, hogy nevetséges vagy szánalmas amikor egy kívülálló kioktat a saját vallásomból.

@261: én tudjam? Az orvos az isten. :)
Egyèbként az emberek jelentôs része dehidratált, alultáplált(fehérjébôl), és vitaminhiányos. Nem tudom, mi baja. Azt tudom, hogy mitôl kezdi el regenerálni magát az emberi szervezet.

(#265) Huma válasza D1Rect (#264) üzenetére


Huma
addikt

"az emberek jelentôs része dehidratált, alultáplált(fehérjébôl), és vitaminhiányos"

Ezt kb mindenki tudja. :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#266) Raucher válasza Иван (#263) üzenetére


Raucher
tag

Miért küldeném én, amikor a te ötleted volt?

Nem az én ötletem volt a levélküldés. De a természetes és a természetazonos hatóanyagok eltérő élettani hatása sem.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#267) Иван válasza Raucher (#266) üzenetére


Иван
őstag

Hát... Legyen ahogy jónak látod.

D1rect: mi az hogy Isten tudja? Max xenu (vagy xemu?).

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#268) D1Rect válasza Huma (#265) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor miért nem tesznek ellene?
Legalább igyanak már...(vizet) :W

(#267) Иван: Ez a történet ott vicces, hogy én ezt az előtt olvastam mielőtt Szcientológus lettem...
Ezek az ufós "okosságok" mindig akkor kerülnek elő, amikor le akarnak járatni valamit.
A hater oldalak miért ezzel kezdik?
Miért nem pl. azzal, hogy az önkéntes lelkészek a maga 200.000 tagjával az egyik legnagyobb segélyszervezet a világon? Önkéntes alapon. :)
Vagy mondjuk azzal, hogy a legnagyobb magyarországi drogmegelőző kampány is az egyházhoz köthető?
Ja, hogy ezek a tények kellemetlenek a hatereknek.
(ez különösen vicces, amikor azzal próbálnak ellenszenvet kelteni, hogy gyerekeknek tartanak felvilágosító előadást...tényleg "szörnyűség"...gyerekeknek arról beszélni, hogy ne drogozz, hanem tanulj. Igazi "kemény agymosás"... :D )

[ Szerkesztve ]

(#269) Huma válasza D1Rect (#268) üzenetére


Huma
addikt

Nem szomjasak. Ennyi. Nem esik jól nekik.
Minden ember különböző. Lehet ösztönösen isznak keveset. Tudod a mértékletes vízfogyasztás a hosszú élet titka is lehetett anno.
Pl:
-Kisebb eséllyel kapott le a krokodil.
-Tovább tartott ki a víz.
A genetikát hiba lenne alulbecsülni. Mai napig befolyásolnak minket az ősi ösztönök.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#270) D1Rect válasza Huma (#269) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor meg ne rinyáljanak, ha pang a veséjük, meg szétmennek az ízületeik 40 éves korukra.
Ott a megoldás: igyál. Case Closed. Az infót megkapták, mindenki azt csinál amit akar.

(#271) Huma válasza D1Rect (#270) üzenetére


Huma
addikt

Én naponta minimum 2l iszok.
De amúgy eléggé változó kinek mennyi víz kell. Pl tűző napon napi 5 liter is kevés lehet, míg légkondis szobában 2 liter már sok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#272) D1Rect válasza Huma (#271) üzenetére


D1Rect
félisten

Testsúlykilogrammonként 0,5dl lenne az optimális szerintem.

(#273) Huma válasza D1Rect (#272) üzenetére


Huma
addikt

Az túl sok. Illetve túlságosan leegyszerűsíted a dolgot. Kánikulában kb tízszer annyi vízre van szüksége az embernek mint -10 fokban.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#274) Crystalheart válasza D1Rect (#272) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Banyek, az nekem 3,6 liter lenne, annyit nincs az az isten, hogy én megigyak :DDD Bár talán narancsléből, limonádéból menne, de sima vízből...

Amúgy én elfelejtek inni, sajnos néha napokig. A Lyme-antibiotikummot is elfelejtettem bevenni, pedig az nem móka. Enni is el szoktam felejteni. Úgy kb. mindent el szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#275) D1Rect válasza Huma (#273) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez az átlagember/átlaghőmérsékleten/átlagfizikai megterhelés mellett.
Edzés alatt(50-60p) én pl. simán megiszok ~1,5 litert, de inkább többet.
A végén meg megint egy bő féllitert. Kb.

(#274) Crystalheart: Elfelejtesz enni-inni... Levegőt el ne felejt venni. :)
Kajára nekem is oda kéne jobban figyelni, de van amikor nem fér bele a 3 óránkénti evés. :B

[ Szerkesztve ]

(#276) Crystalheart válasza D1Rect (#275) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Neked nem szokott olyan lenni, hogy reggeltől estig csinálsz valamit, vagy reggeltől másnap/harmadnap estig, és annyira belefeledkezel, hogy semmi más nincs az eszedben? :) Nem játékra gondolok - bár egyes esetekben az is lehet ilyen -, hanem pl. munkára. Igaz, újabban az ételről nem feledkezhetem meg, mert a családnak én csinálom, ha pedig egyszer már megcsináltam, akkor nonstop itt van mellettem pár szelet kenyér. (Máshogy nem is tudnék megenni naponta két kilót.) De az italról simán elfeledkezem, mert nem vagyok szomjas - kinti, fizikai munka, pl favágás közben meg nincs rá idő, mire bejövök, addigra kimegy a fejemből. Voltaképp akkor szoktam észrevenni, hogy innom kéne, mikor már nem múlik el a hányingerem az evéstől.

(#277) darál0w válasza Crystalheart (#274) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo...nekem meg 5L+...bár néha napján leverek annyit...sőt többet is... csak nem vizet :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#278) cucka válasza D1Rect (#268) üzenetére


cucka
addikt

A hater oldalak miért ezzel kezdik?
Ennek két nagyon egyszerű oka van:
- A Xenus történet olyan, hogy mindenki számára világos, hogy mekkora fasság, különösebb magyarázat nélkül.
- A szci. egyház indirekt módon elismerte a bíróságon, hogy igen, ez tényleg a tananyag része.
Röviden ennyi, ez egy nagyon jó és közérthető érv a szci. egyház ellen, amit könnyű előadni és nehéz rá bármilyen ellenérvet mondani. Na ezért kezdik ezzel.

Miért nem pl. azzal, hogy az önkéntes lelkészek a maga 200.000 tagjával az egyik legnagyobb segélyszervezet a világon?
És ha kivonod a 200ezer önkéntes lelkész tevékenységei közül a hittérítést és az egyházi propaganda terítését, akkor mi marad? Milyen területeken zajlik a szci. egyház segélyezési, humanitárius tevékenysége?

Vagy mondjuk azzal, hogy a legnagyobb magyarországi drogmegelőző kampány is az egyházhoz köthető?
Melyik, a drogmentes maraton? :D

Ja, hogy ezek a tények kellemetlenek a hatereknek.
Nézd, a személyes véleményem az, hogy a belem kifordul a szcientológia egyháztól, viszont hidd el, hogy tényekkel maximálisan meggyőzhető vagyok akár az ellentétéről is. :)

(#279) Dany007 válasza cucka (#278) üzenetére


Dany007
veterán

Arra célzol, amikor pl beperelték a South Parkot, akkor nem rágalmazás és valótlan dolgok állítása volt a vád, hanem mittomén milyen titok, meg titoktartási nyilatkozat megszegése volt a vád? :DDD

(#281) Dany007 válasza Kalandor (#280) üzenetére


Dany007
veterán

:O
azért egy igen-t vagy nem-et kaphatok a kérdésemre?

(#282) emvy válasza Kalandor (#280) üzenetére


emvy
nagyúr

Miert? Elegge kapcsolodik a temahoz. Nem vilagos szamomra, hogy miert kell beleavatkozni ebbe a topicba, relative kulturalt moron zajlik a tarsalgas.

while (!sleep) sheep++;

(#283) D1Rect válasza Dany007 (#281) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, mert a végén megint én fogok bant kapni.
Elég egyoldalú a moderálás ezen a téren, itt is ollie(MODERÁTOR) kezdte a flémet ellenem.
goto vallás topik.

(#285) Raucher válasza Crystalheart (#276) üzenetére


Raucher
tag

..akkor nonstop itt van mellettem pár szelet kenyér. (Máshogy nem is tudnék megenni naponta két kilót.)..

Azért a 2 kg kenyér napi szinten való fogyasztása, nagyon durva.

Folyamatosan, akkora mennyiségű a szénhidrát bevitellel, amivel egyszerűen nem tud mit kezdeni a szervezet. Nincs az a fizikai munka, ami ekkora szénhidrát bevitelt igényelne.
A szervezet sejtjei nem akarják felvenni a szénhidrátot, ezért fokozatosan nő az inzulin rezisztenciájuk. A vérből viszont el kell takarítani a cukrot, tehát fokozódik az inzulintermelés.

Ezt lehet fokozni?

Természetesen. Az alacsony szintű folyadékbevitellel. Az eredmény:
Úgy élsz egészségesen, mintha cukorbeteg lennél. Persze ez csak egy darabig fog menni így. Miután az inzulintermelő sejtek károsodnak, a folyamatos inzulintermeléstől, valódi betegségbe csap át a jelenség.

Sok közöm nincs hozzá, bár jó lenne, végig gondolnád. (Főleg akkor, ha van a rokonságban diabéteszes.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#286) emvy válasza Raucher (#285) üzenetére


emvy
nagyúr

A szervezet sejtjei nem akarják felvenni a szénhidrátot, ezért fokozatosan nő az inzulin rezisztenciájuk.

WTF?

while (!sleep) sheep++;

(#287) Raucher válasza emvy (#286) üzenetére


Raucher
tag

Elírtam. Cukrot, mert az a sejtek üzemanyaga. A szénhidrátok cukorra bontva nyomja a máj, a véráramba. A véráramból kizárólag inzulin jelenlétében veszik fel a tápanyagot a sejtek.
Idővel megnövekszik az inzulinszint igény, a cukor felvételéhez.
(Vannak anyagok amik fokozzák a rezisztenciát. Ilyen anyag például a nikotin. )
Az inzulint a hasnyálmirigy termeli. (Pontosabban a Langerhans-szigetei.)
Amikor nincs elegendő inzulin a szervezetben nem tud lecsökkenni a vércukorszint, beáll

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#288) Ijk válasza Raucher (#287) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak a zsír és izomszövet cukorfelvétele inzulinfüggő ha jól emlékszem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#289) Crystalheart válasza Raucher (#285) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Nincs az a fizikai munka, ami ekkora szénhidrát bevitelt igényelne." - Persze, de mint mondottam, emésztési problémáim vannak - amivel az orvosok nem hajlandók mit kezdeni, még kivizsgálni sem -, az étel nagy része csak átmegy rajtam, tehát hiába eszem meg olyan sokat, nagy része ballasztanyag marad. Ja, kár belém az étel, de ha nem zabálok egész nap, durván lefogyok. :DDD (Ha egyszer lesz rá pénzem, elmegyek magánklinikára kivizsgáltatni, remélem, addig nem kapok bélrákot.) Jó, persze két kilót nem eszem meg. Most így kiszámolva csak másfelet. Amúgy meg mit lehetne helyette enni? Fehérjét, zsírt? Az drága. Ez van. Idén olyan kevés tejet adtak a kecskéink, hogy csak a kistestvéreimnek jutott igazán sajt, a csirkék meg nem váltak be, túl kevés a helyünk. Amúgy pedig mikor még volt rá pénzünk, ugyanígy zabálnom kellett, hogy el ne tűnjek. Hülye dolog, utálom.

Az ivási szokásaimmal pedig nem tudok mit kezdeni. Ha nem szólnak rám, hogy igyak, akkor nem változik semmi. Ilyen a szórakozottság. Gondold el, volt egy előrehaladott Lyme-kórom, ami azért ment rá majdnem a szerveimre, mert megfeledkeztem róla, és nem mentem orvoshoz rögtön, miután fölfedeztem; aztán meg a bogyókat is el-elmulasztottam szedni rá. És nem azért, mert nemtörődöm vagyok, vagy mert félvállról vettem volna a dolgot, sőt, nagyon komolyan vettem. (Mulatságos anekdota: Egyszer hátra kellett mennem a 100 méteres kert végébe egy kapáért, de mikor odaértem, addigra elfelejtettem, miért mentem, hát visszamentem előre, ahol megint szükségem lett volna a kapára, akkor eszembe jutott, hogy azért mentem az imént, és visszaindultam... És ezt egymás után háromszor eljátszottam, harmadikra már eszemben maradt. Hatszáz métert gyalogoltam egy kapáért, ami tőlem száz méterre volt. :DDD Ám ez sajnos nem egyedi eset. Rengeteg időt töltök például olyan dolgok felkutatásával, amit leraktam valahova, akár fél perccel korábban is. Bele sem akarok gondolni, milyen volna, ha már szenilis is lennék...)

[ Szerkesztve ]

(#290) D1Rect


D1Rect
félisten

"Or been proved not to work."

"A vádpontok között szerepelt emberölés, embereken végzett kísérletezés, és szülői engedélyek meghamisítása annak érdekében, hogy a csecsemőket felhasználhassák a kísérletekhez.

2007 óta 15 000, egy év alatti csecsemő vett részt a kísérletekben, jellemzően olyan szegény családok gyermekei, akik a helyi kórházakba (Mendozában, San Juanban és Santiago Del Esteroban) jártak kezelésekre."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.