Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) veze válasza Pala (#146) üzenetére


veze
őstag

én szerencsére tudok egy helyet, forgalomtol távolesö részen..ahol szedni szoktam. senkinek nem kell, nincs becsülete...
kilyuggatott lisztes papírzacskókban a radiátoron szép lassan csontra kiszárad. van belöle most is 10 teli zacskóval:)
Én nem fözöm csak áztatom langyos vízben, kb egy napot. szép lesz a szine, és hiszem hogy van olyan jo mint néhány felturbozott ki tudja mit tartalazó kapszula..

[ Szerkesztve ]

(#152) baluka26 válasza D1Rect (#149) üzenetére


baluka26
veterán

Te el is olvasod a cikkeket, amiket linkelsz?
Így kezdődik:

Veronika még 2009-ben oltatta be magát, és két héttel az oltás után már alig tudta mozgatni a kezét és a lábait

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#153) D1Rect válasza nincsisbéla (#150) üzenetére


D1Rect
félisten

Az orvosok nem gonoszok, a jelentős részük nincs tisztában alapvető információkkal és egy kicsit motiválva vannak anyagilag.

Ha kétségbe akarod vonni a családomat, azt gyengén csinálod. :U
Egyébként ha az unokabátyám felesége beszámít a családba akkor 4 orvos.

(#152) baluka26:
2011. 11. 21., 15:41 Nem tudjuk van-e még ilyen eset.

A oltásoknál volt olyan, hogy csak évek múlva derült ki a valódi mellékhatás.
Az OK-Okozat nem minden esetben látszik azonnal.

Öröm volt veletek dumcsizni, viszont most megyek a dolgomra.

[ Szerkesztve ]

(#154) Dany007 válasza D1Rect (#139) üzenetére


Dany007
veterán

"Az allergia egy olyan immunreakció ami egy valójában ártalmatlan vegyület ellen irányul(úgy sacc/kb.)"
És? Attól még az elég súlyos hatás, hogy belehalhat az illető, aki allergiás rá.
Ugyanígy, a gyógyszerek többsége a többség számára nem hogy ártalmatlan, de hasznos is.

Oké, tehát akkor a hsz többi részével egyetértesz.

[ Szerkesztve ]

(#155) D1Rect válasza Dany007 (#154) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt ne add a számba, de egyszerűen nincs erőm most kitérni a xanaxra meg mindenre külön-külön.
Most viszont tényleg megyek. Majd re.

(#156) cucka válasza D1Rect (#134) üzenetére


cucka
addikt

Felejtsük már el a hatás-mellékhatás párhuzamot.
Jelen van mindkettő, csak amelyik nem tetszik azt "mellékhatásnak hívjuk".

Igen, jelen van mindkettő, csak a hatás a betegek nagy többségénél jelentkezik és pozitív, a mellékhatás meg a betegek kis részénél jelentkezik és negatív. Nem az alapján lettek így elnevezve, hogy mi tetszik vagy sem.

Gyógyszer =/= repülő.
Valóban, a repülős párhuzam csak azt támasztja alá, hogy érveid mindegyike lényegében értelmetlen fasság. Lényegében egy igaz állítás egy szeletéből hibás következtetéssel hülyeségeket vezetsz le.

Te csak bízzál a "komoly" virológusokba és az ő "nagy szaktudásába"...
Én meg bízok abban amit látok magamon itt IRL.

Nézd, én igyekszem a helyén kezelni a dolgokat, ezért mérhetetlen nagyképűségnek tartom azt, hogy az emberiség felfoghatatlan méretű tudásanyagát akár csak párhuzamba merjem állítani a saját szubjektív érzéseimmel és hozzá nem értésemmel. Az értelem és tudás egy jó fokmérője pont az, hogy mennyire vagy tisztában a saját magad és a tudásod korlátaival.

(#157) cucka válasza Pala (#142) üzenetére


cucka
addikt

A műtéteknél azért felhívnám a figyelmedet az eltávolításokra: tipikus példája, amikor az orvostudomány is tettlegesen beismeri, hogy nem tud mit kezdeni a bajjal, ezért ezt vagy azt "ki kell operálni".
Igen, ez így van. Nincs ellenszerünk a rákra, nincs ellenszerünk az aids-re, nincs ellenszerünk az alzheimer kórra, egy rakás genetikai betegségre, sorolhatnám. Ez van, senki sem mondta, hogy az orvostudomány csodát tud tenni, vagy hogy minden betegséget meg tudnak gyógyítani - ilyen mindenre jó csodaszereket általában táplálékkiegészítőként szoktak árulni.
Továbbá ha kiveszik azt a daganatot, akkor van esélyed túlélni, ha benned marad, akkor meg meghalsz, szóval akkor mi a probléma? Az orvostudomány 2011-ben ennyit tud tenni, fogadd el.

(#158) Pala válasza ollie (#148) üzenetére


Pala
veterán

A daganat az pont, hogy a tünet! Az ok a hibás, természetellenes életmód/táplálkozás!

Na pontosan ezért tart ott az orvostudomány, ahol. Mert (már megint, mint oly sokszor) fordítva ül a lovon. Időről-időre olvasom a legfrisebb rákkutatásokról szóló jelentéseket. Egy közös pontot általában ki lehet emelni mindegyikből: hogy még mindig a rákos sejtek elpusztításán fáradoznak... Ha egy kicsit magadtól elkezdesz nyitni a természet felé, saját magad is rájössz egy idő után (amennyiben kritikusan szemlélsz), hogy az orvoslásunk tele van ellentmondásokkal, paradoxonokkal,és hogy mennyire végletesen materialista szinten működik mindez.

(#159) Dany007 válasza D1Rect (#155) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, nem adom. Nem is volt célom. Amúgy néha lehet egyet is érteni.
De ne már... most kivel fogunk akkor vitázni? ;] Topicgyilkos :P

(#160) Pala válasza Dany007 (#159) üzenetére


Pala
veterán

Velem, mert a természetközeli szemléletmódommal általában én is hamar közellenséget tudok varázsolni magamból. :D

(#161) Dany007 válasza Pala (#160) üzenetére


Dany007
veterán

:DD
Ez tetszik.
De cuccka válaszára még mindig nem érkezett érdemi repost.
Miszerint "ugye a betegségeket okozó mikroorganizmusok is a földi élővilág természetes részei". Tehát maga a betegség - általános értelemben véve - természetes velejárója az életnek. Sőt maga a betegség(et okozó organizmus) is egyfajta élet (aminek része, hogy betegséget okozzon más élőlényben, amit nyilván csak mi hívunk betegségnek, az adott organizmus szimpla életvitelnek nevezhetné). Az már más kérdés, hogy jórészüket el lehet kerülni. Meg lehet előzni.

[ Szerkesztve ]

(#162) ollie válasza Pala (#158) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már bocs, de ez tömény hülyeség amit írtál. A helytelen életmód és táplálkozás nem betegség, azokat nem gyógyítani kell. Igen, meg kell ezeket változtatni, de attól még ugyanúgy rákos marad a páciens.

***

(#163) nincsisbéla válasza D1Rect (#153) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

"Ha kétségbe akarod vonni a családomat, azt gyengén csinálod. :U"

Khmm, miért tenném? :U

Egy jó tanács: Ne öljetek embert! [0% személyeskedés!]

Egyébiránt lehet hogy régen az emberek tényleg 80-90évet éltek, csak a gyógyszergyártó cégek szándékosan (a pénz miatt) történelmet hamisítottak! Hát nem látjátok a nyilvánvaló összefüggéseket? ;]

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#164) moha21 válasza D1Rect (#139) üzenetére


moha21
addikt

Vírus pl. a herpesz, nem írnak rá fel antibiotikumot.

"Az influenza szintén cseppfertőzéssel terjedő, járványos fertőző betegség, amely főképpen a légutak nyálkahártyáján okoz gyulladást. A betegség hirtelen hidegrázással, borzongással, lázzal, elesettséggel, étvágytalansággal kezdődik. A felső légúti tünetek közül gyakran csak a köhögés észlelhető. Általában egy hét alatt gyógyul, szövődményei viszont gyakran jelentkezhetnek. Ezeket a szövődményeket nem az influenza vírus, hanem a baktérium-társfertőzés okozza.

Gondolom ezért írnak fel rá antibiotikumot.

A bárányhimlő viszonylag ártatlan gyermekbetegség, melynek vírusa 14-21 napos lappangási idővel fertőz és hólyagos kiütéseket okoz. Cseppfertőzéssel és a hólyagok váladékával terjed. A felnőttkori fertőzés életveszélyes is lehet. A fekete himlő súlyos, életveszélyes kiütéses megbetegedés volt. 1977-re sikerült teljesen felszámolni.
A járványos gyermekbénulás vírusa az idegrendszert támadja meg; a gerincvelő, vagy az agyvelő károsodása miatt bénulások alakulhatnak ki. A Sabin-cseppek bevezetése óta mindenütt visszaszorult. A vírusos májgyulladás cseppfertőzéssel, széklettel terjed. Sárgaságot, súlyos esetben heveny májzsugorodást vagy májrákot okozhat. Védőoltással megelőzhető.
A veszettség vírusa beteg állatok, főképpen kutya, macska, róka vagy erdei apróvadak harapásával illetve váladékával terjed. A lappangási idő elején beadott oltással a betegség kialakulása megelőzhető."

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#165) Dr. Romano válasza Pala (#160) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Természetközeli? Majd ha te is nyers zebrahúst eszel és elefántsz*rt iszol, mint Bear Grylls majd akkor :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#166) moha21 válasza Dr. Romano (#165) üzenetére


moha21
addikt

És annyit mozogsz, mint az operatőrök mellette :D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#167) Dr. Romano válasza moha21 (#166) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na ja :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#168) Pala válasza ollie (#162) üzenetére


Pala
veterán

" Igen, meg kell ezeket változtatni, de attól még ugyanúgy rákos marad a páciens."

Akarsz fogadni? :)
Egyik legkedvesebb lánybarátomnak éppen az elmúlt két hónapban segítettem felgyógyulni méhnyakrákból, pusztán életmódváltással. Persze neki még nem volt annyira idegtépő, mert viszonylag kezdeti stádiumban volt, de ami ennél sokkal fontosabb: AKART gyógyulni és tevékenyen részt venni a gyógyulásban, nem csak várta, hogy majd az orvosok segítenek rajta... (vagy nem).

Dr. Romano: Nem, nem ilyen értelemben mondtam. :) De szándékosan nem fogalmaztam tisztábban. És vállaltam ezzel azt is, hogy belém kötnek, vagy kifiguráznak (mint pl. most te)

[ Szerkesztve ]

(#169) ollie válasza Pala (#168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A méhnyakrák nem az a szokványos daganat, ugyanis egy vírus is okozhatja. Arról nem is beszélve, hogy kezdeti stádiumban volt, mint írtad. A legtöbb daganatos egyébként meg akar gyógyulni.

Majd térjünk vissza erre, ha ugyanezt megcsinálod egy tüdőrákossal is.

***

(#170) Dany007 válasza Pala (#168) üzenetére


Dany007
veterán

Egyébként én támogatom ezt a "felfogást" is. Hiszen ennek is megvannak a tudományos alapjai.
Egyébként az 'akarást' lehet a placebo hatás egy fajtájának felfogni. Nálam is sokszor bevált már. Mikor fejfájásra gyógyszert veszek be... El is indulok érte... Majd valaki eltereli a figyelmemet. Én meg megmaradok abban a tudatban, hogy bevettem a gyógyszert. Majd rá 15-20 percre elmúlik a fejfájás. És 2 órával később veszem észre, hogy hoppá a gyógyszer azóta is ottvan az asztalon :D

(#171) Pala válasza ollie (#169) üzenetére


Pala
veterán

Kérlek, szeretettel várom! :R És ezt komolyan mondom, engem érdekel rák, szeretek foglalkozni rákos emberekkel. Bár őszintén bevallom, tüdőrákossal még nem volt dolgom, csak májrákossal. Ott viszont megintcsak egy gyógyulni AKARÓ emberről volt szó, ezért lehetett rajta segíteni. Egyébként nincs semmi remény.
"Nincsen gyógyíthatatlan betegség, csak gyógyíthatatlan ember!"

A "meg akar gyógyulni" részt viszont nem biztos, hogy ugyanúgy értjük. Persze a betegség megszüntetésének vágya általában mindenkiben megvan, de ez nem egyenlő a gyógyulni akarással. Ugyanis - saját tapasztalatom szerint - a legtöbben tényleg csak várják a sült galambot. Ezért is szednek gyógyszereket, hiszen semmi fáradtsággal nem jár bekapni egyet-kettőt ebből vagy abból a csodaszerből, és máris jobban érezhetik magukat. A legtöbbüknek túl nagy lelki teher lenne egy gyökeres változtatást eszközölni az életmódján. Mondjuk valahol megértem.

(#172) dabadab válasza D1Rect (#145) üzenetére


dabadab
titán

"Hogy ugyanúgy nem halt bele senki a H1N1-be mint azok akik nem oltatták be magukat? lolcsi"

Inkabb az a lolcsi, hogy mennyire nem vagy kepben.
Eleg sokan meghaltak Mo-n is H1N1-ben, az oltottak kozul viszont senki sem, ami (tekintve, hogy kb harommillio embert oltottak be) hatarozottan figyelemremelto adat.

Meg ha mar lol: a gyogyszercegek ellen az egyetlen erved az, hogy profitorientaltak, erre idehozod a Lenkeit, aki abbol keresi halalra magat, hogy kinai gyogyszergyarakbol szarmazo vitaminokat arul aranyaron, klinikai vizsgalatok helyett meg marketingre kolti a penzt.

DRM is theft

(#173) Rive válasza dabadab (#172) üzenetére


Rive
veterán

Inkabb az a lolcsi, hogy mennyire nem vagy kepben.

Tökéletesen képben van. Anno a járvány alatt végig a releváns topikban dúlt, szóval tudnia kell úgy a halálos áldozatokról mint a legkevésbé sem szokványos intenziv osztályos, lélegeztetőgépes esetekről.

Ui.: Illetve nem tudom, most jó- vagy rosszindulat azt feltételezni egy hűdenagyon-IQ emberkéről, hogy elfelejtette ;]

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#174) dabadab válasza Pala (#168) üzenetére


dabadab
titán

"Egyik legkedvesebb lánybarátomnak éppen az elmúlt két hónapban segítettem felgyógyulni méhnyakrákból, pusztán életmódváltással."

Azert ovatosan az ilyesmikkel, mert nem tudom, hogy szamolsz el a lelkiismereteddel, ha sikerul valakit rabeszelni, hogy hagyja a rendes orvosokat, aztan megse gyogyul meg.
Egy ismerosnek mellrakja volt, koran eszre is vettek, de nem volt hajlando orvoshoz menni, nyomta az alternativ gyogyaszatot - egeszen addig, amig neki is nyilvanvalova nem valt, hogy az semmit nem hasznal, csak hogy addigra mar a vegso stadiumba jutott es tenyleg menthetetlen volt.

DRM is theft

(#175) baluka26 válasza Pala (#171) üzenetére


baluka26
veterán

Nézzünk egy klasszikus példát a közelmúltból: Jobs.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#176) D1Rect válasza dabadab (#172) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a lolcsi, hogy mi alapján állítják valakiről, hogy meghalt H1N1-ben.

Jaa, hogy az ÁNTSZ rányomja a pecsétet, nem baj, hogy előtte pl. tüdőgyulladásban kezelték.
Igen érdekes az a tény, hogy a járvány nem emberről emberre terjed, hanem ugrál települések között.
Persze be kell mondani a médiában, hogy halálos a veszély, különben a kutya sem oltatná be magát.
Tiszta jó, hogy te ennyire képben vagy.

Mondjuk az is érdekes, hogy fertőződik meg valaki H1N1-el az intenzíven...
Mert ugye volt olyan is akit 2 hónapja az intenzíven kezeltek, meghalt és kiderítették, hogy H1N1.

Legjobb tudomásom szerint Lenkei az USA-ban gyártatja a vitamint(pár éves adat).
Viszont több mint 2 milliárd Ft forgalma van belőle.
Az embereket 1x be lehet csapni, talán 2x is. De éveken keresztül azért csaknem.
Valamiért csak megveszik a termékeit.

(#175) baluka26: Nézzük: a kemótól kinyiffant a mája. Problem?

(#156) cucka: Te "nagytudású" és hatalmas tekintélyű fantasztikus emberekre hivatkozol amikor állítasz valamit. Én arra amit a saját szememmel láttam. Az egyikünk valószínűleg téved.
Lehet fasság amit mondok, de működik.

[ Szerkesztve ]

(#177) emvy válasza D1Rect (#176) üzenetére


emvy
nagyúr

> Valamiért csak megveszik a termékeit.

Valamiért csak megveszik a Centrum tablettat.

Vagy ez miert mas?

while (!sleep) sheep++;

(#178) D1Rect válasza emvy (#177) üzenetére


D1Rect
félisten

TV-ben tolják az arcodba, mint "megoldást". Persze, hogy páran becopják. Én is becoptam.

(#179) dabadab válasza D1Rect (#178) üzenetére


dabadab
titán

A Lenkeit meg gerillamarketinggel. Aztán azt is beszoptad ;]

Mondjuk nem valami konzisztens az a műsor, amit itt előadsz.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#180) emvy válasza D1Rect (#178) üzenetére


emvy
nagyúr

O meg teged hasznal marketingre, barmely uzleti foiskolan tanitjak. Teny, hogy Lenkei allati jol csinalja.

while (!sleep) sheep++;

(#181) ollie válasza D1Rect (#178) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Lenkei féle vitaminkúrát is az arcodba nyomták nem? Vagy éjjel megálmodtad, hogy ez a megoldás?

***

(#182) baluka26 válasza D1Rect (#176) üzenetére


baluka26
veterán

[link]
Eszerint még csak nem is kemózták. De fogadjunk, hogy te jobban tudod.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#183) ArchElf válasza D1Rect (#176) üzenetére


ArchElf
addikt

Az embereket 1x be lehet csapni, talán 2x is. De éveken keresztül azért csaknem.
SMS szavazás? Lottó? Bioptron?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#184) Dr. Romano válasza ArchElf (#183) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Lottó?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#185) ArchElf válasza Dr. Romano (#184) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerencsejáték -> bolondok adója...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#186) cucka válasza ArchElf (#185) üzenetére


cucka
addikt

Ez igaz, de ettől függetlenül a lottónál "tisztább" szerencsejátékot nehéz mondani.

(#187) Raucher válasza cucka (#186) üzenetére


Raucher
tag

Annyira rosszak az esélyek, hogy még csalásra sincs szükség. :D

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#188) Иван


Иван
őstag

Pár hete tartott a richter-gedeon igazgatója nálunk előadást.
Kérdés: mi a véleménye az alternatív gyógymódokról?
Válasz összefoglalva: Bullshit. What a fuckin load of bullshit.
Hosszan: pl az hoemopaták tagadják az avogadro számokat, és szerintük a higítással jobb erdményt lehet elérni, vagy hogy ha a vízbe rakunk gyógyszert, majd kivesszük belőle, a vízmolekulákhoz tapad a "gyógyerő". Jah, azt vagy oldatnak hívják, vagy szimpla mezei H2O marad, és akkor egyenlő a csapvízzel.

Am sztem sok ilyen homeopata kramanc simán vásárló megtévesztése kategóriába esik. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#189) Иван válasza D1Rect (#56) üzenetére


Иван
őstag

És azt ugye tudod, hogy ott ahol nincs jelen az orvostudomány, ott abba a folyóba szarnak, ahol fürdenek meg isznak, a falu vénjei 40 évesek, a törzsek szétlövik egymást, hadurak adják el magukat 200 dollárért és még sorolhatnám?
Nem a gyógyszerek hiány amiatt "király" ott az élet, hanem mert mindneki agybafőbe tolja ki a porontyokat magából. Nincs felelős családtervezés, nincs állami rendszer, nincs ott SEMMI. Megmerem kockáztatni, a gyarmati rendszer alatt nagyobb rend volt ott, mint most.
Tudod mit, inkább bevállalom azt, hogy az aszpirintől hasmenésem lesz, minthogy Nigériában éljek.

Mellékhatásokról: az emberi tets bonyolult dolog. Beadják a teszt gyógyszert 10 ezer embernek, ebből 3-nál előjön lábgomba. Hogy a gyógyszertől jött elő, vagy sem, sohse derül ki, de sokszor ráírják a cetlire, hogy ne legyen belőle később per meg cikiség.

A döntés meg rajtad áll, hogy beveszed vagy nem. De kétlem, hogyha súlyos beteg lennél, akkor te is inkább a lepkefinggal töltött cukokrákat szednéd.

ui: a gyógynövényekben lévő hatóanyag pont az, ami a gyógyszerekben van, csak kisebb koncentrációban.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#190) Иван válasza D1Rect (#109) üzenetére


Иван
őstag

"Egy módon mehetsz biztosra: Kipróbálod magadon."

Eriggy és próbáld ki raucher B3-mas trükkjét. :DDD

SZERK:
Viszont volt pl pestisjárvány, spanyolnátha, kanyaró, mumpsz, himlő. Vagy a középkorban is voltak mamutvállalatok amit össze esküdtek ellenünk?

Hihetetlen mennyire kapaszkodsz az álomvilágodban, ami nem is létezik, nicns bizonyítva csak lebeg önmagában, és hiszel benne, mert hinni akarsz benne. Ez valami szci módszer a saját agyad manipulálása?

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#191) D1Rect válasza dabadab (#179) üzenetére


D1Rect
félisten

Voltam bent a körúton, megkérdeztem a kedvedért a termékeit az USA-ban, Kínában, Izraelben, Írországban gyártják.
Az "aranyár" az 5-6-7eFt körül van, megkérdeztem. Egy hónapban ez szerintem simán vállalható.

(#180) emvy: Azzal mit kezdesz, hogy több ezren állítják azt, hogy tök jó nekik a vitamin?
Mit kezdesz a terméketlennek kikiáltott szülők gyerekével?
Nem elszigetelt eset, ha nincs szervi elváltozás jó eséllyel segít.

(#181) ollie: Én úgy hallottam a készítményeiről, hogy ismerős ajánlotta, mert neki jó volt.

(#182) baluka26: Köszönöm, hogy linkelted a cikket, tökéletes példája az emberek félrevezetésének azzal, hogy valakiről azt állítják, hogy specialista és "tíz éve kutatja a hasnyálmirigyrákot" Ezek szerint ez egyszerű hazugság:[link]

(#183) ArchElf: Az SMS szavazás hol becsapás? Lottó becsapás? Mindenki tudja, hogy kb. matematikai esélye van rá. A bioptron lámpával meg az egyik barátom anyukája tök elégedett. Amikor a gyerek zúzta le magát bicajjal, neki is tök jó volt.
Én nem ismerem, de nem állítanám róla, hogy nem jó.

(#189) Иван: Annyira kommersz, hogy valahogy mindig Afrika kerül elő, mint fejlődő világ.
Egyébként nagyon tapasztaltan beszélsz arról, hogy "nincs ott semmi". Voltál ott?
Ez Kenyára is igaz? Ott sincsenek luxusszállodák?
Kína? Kínával miért nem példálózik senki?

(#190) Иван: Történetesen van itthon Niacin(B3) és már kipróbáltam nem is egyszer. :D

Csipkecsoda gyógyteát valaki?

[ Szerkesztve ]

(#192) baluka26 válasza D1Rect (#191) üzenetére


baluka26
veterán

Nyilván itt is hazudik. Egyébként jol tereled a témát, amikor rájössz, hogy nincs igazad.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#193) Gergő_ válasza D1Rect (#56) üzenetére


Gergő_
őstag

"C-vitamin:
FDA: 60mg.
Szentgyörgyi Albert: 1000mg"

...Lenkei Gábor: 8000mg :D

Egy egészséges( és épelméjű) embernek nincs szüksége extra adagra

(#194) D1Rect válasza baluka26 (#192) üzenetére


D1Rect
félisten

A linkelt cikkben bizonyíthatóan hazugság van.
Hol terelem a témát?[link]

(#193) Gergő_:

"C-vitamin:
FDA: 60mg.
Szentgyörgyi Albert: 1000mg"

...Lenkei Gábor: 1000mg
Forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

(#195) Raucher válasza D1Rect (#191) üzenetére


Raucher
tag

Történetesen van itthon Niacin(B3) és már kipróbáltam nem is egyszer.

Nekem munkatársam próbálta ki nagy adagban. Rákvörös volt a feje. Szerintem légzés problémái is voltak, bár hivatalosan nincs ilyen tünete a túladagolásnak.
(Van olyan Niacin jellegű vegyület, aminek nincs bőrpirosító hatása túladagolás esetén, ezért inkább ezt alkalmazzák a mixekben.)

Иван: A természetes hatóanyagok, amik a növényekben és állatokban keletkeznek, komplexek. A fő hatóanyag mellett számtalan más vegyület is megtalálható. Ezek egy része szükséges a teljes értékű hatáshoz.

A kalcium és magnézium savas környezetben tud hasznosan beépülni a szervezetbe. A tejben hiába van sok, legfeljebb a vesekő képződését segíti elő. Ez a baj mesterséges gyógyszerek és vitaminok egy részével.
Tipikus példa a multivitaminozott ivólevek. ACE a kedvelt kompozíció. A németeknél még olyan reklámok is mentek, ahol ezek a vitaminok közrefogják a daganatos sejtet, és megsemmisítik. A reklámban, mert a valóságban felborítják a szervezet vitaminháztartását a túlzott bevitellel. Amikor kiürülnek a szervezetből, más vitaminokat is visznek magukkal, amiknek, nincs korrekt utánpótlása.
Egy diabéteszes ismerősöm, orvosi felügyelet mellett lassan pótolja, néhány vitaminfajta hiányát. (Időnként vérvétel és labor, a vitaminok dolgában.) Az utóbbi időben javult az ismerősöm vércukorszintje. Talán nem bizonyítható a közvetlen összefüggés.

D1Rect:
Egy korábbi hozzászólásra.
Az első típusú diabétesz esetében nincs összefüggés az elfogyasztott cukor/szénhidrát mennyisége és a diabétesz között. Már a születés pillanatában, vagy előtte is károsodhatnak, részben de inkább egészben, az inzulin termelő sejtek.
Ha valaki cukorbetegként született régebben, megkapta az élt néhány napot kategóriát. Ma meg kap egy inzulinpumpát, ha szülők megtudják finanszírozni. (Mert méregdrága, és még nem teljes a tanulmány a mellékhatásokról. Amik halálosak, bár az intelligens pumpa nélkül is nagyon súlyos betegség.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#196) emvy válasza D1Rect (#194) üzenetére


emvy
nagyúr

Szentgyorgyi: miert tudta volna, hogy mennyi a szukseges C-vitamin bevitel? Attol, hogy o talalta meg, hogy hogyan lehet hatekonyan kinyerni?

while (!sleep) sheep++;

(#197) Gergő_ válasza D1Rect (#194) üzenetére


Gergő_
őstag

Annak amit az az ürge ráír, ne higgy! Az ÁNTSZ már betiltotta, erre átnevezte a termékeit, importált olcsó vackot dobozol...
[link]

(#198) emvy válasza Gergő_ (#197) üzenetére


emvy
nagyúr

Most mar engedelyezi az ANTSZ, pert nyert a fazon.

while (!sleep) sheep++;

(#199) D1Rect válasza Raucher (#195) üzenetére


D1Rect
félisten

A niacin(B3) sejtszinten méregtelenít és a korábban a testet ért sugárzás helyén bőrpír jelentkezik.
Kérjél munkatársadtól 50mg-ot, edd meg és amikor jelentkezik a bőrpír vedd le a felsődet és nézd meg, hogy meddig jelentkezik. Pontosan ott ahol általában fedetlen a tested.

Olyan az ember mintha egy láthatatlan poló(vagy ing) lenne rajta. Funny.

A niacinamid meg bullshit.

(#196) emvy: A bolygón 3 élőlény nem tudja előállítani a C-vitamint a szervezetében:
Ember, tengerimalac és egy délamerikai denevér.(tudomásom szerint)

Az állatok szervezete által előállított c-vitamin mennyisége/súlyából belőhető, hogy kb. az embernek mennyi kéne.

De szerintem Szentgyörgyi egyszerű tapasztalás útján lőtte be magának a szükséges mennyiséget.

(#197) Gergő_: Nem követed a híreket, a Legfelsőbb Bíróság elmarasztalta az ÁNTSZ-t:[link]

[ Szerkesztve ]

(#200) ollie válasza D1Rect (#191) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több ezren állítják, hogy tök jó, de még többen, hogy nem jó.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.