Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) iff válasza patow (#899) üzenetére


iff
senior tag

Már az észrevételeimet elküldtem nekik. Írtam a wifi, hang, az lcd vibrálásról, illetve ami még nálam előjött.

..........""..........

(#902) kisgabor87 válasza garcia66 (#897) üzenetére


kisgabor87
tag

Shadowgun, Six guns, Dead trigger, Modern combat 4, nálam ezek vannak fent, mind fut akadás nélkül.

(#903) bankaii


bankaii
csendes tag

Sikerült az albérletben hagynom a tab töltőjét, így kipróbálhattam, hogy egyéb töltőről mennyi idő. Gépre kötve a ''csak töltés'' opcióval óránként pontosan 12%-ot, samsung töltővel óránként 10%-ot tölt. Tehát nevetségesen lassú ha nem a sajátját használom.

(#904) forzamo válasza patow (#899) üzenetére


forzamo
tag

"Lassabban csatlakozik a wifire"
Te az a típus vagy aki ha az autóját nem sikerül elsőre (csak másodikra) beindítania rögtön ír a gyártónak?

(#905) kisgabor87


kisgabor87
tag

Ötlete valakinek hogy hol lehetne szerezni gyári töltőt és kábelt?

(#906) zsola32 válasza Quqesz (#898) üzenetére


zsola32
őstag

én pl visszavittem az enyémet recsegés miatt, de nálam nem ez volt a gond.
az egyik sarka mozgott a képernyőnek a keretben.
hogy hogyan kell használni és fogni a tabot az meg alap, de azért jó hogy leírtad...köszönöm mindenki nevében.

(#907) patow válasza forzamo (#904) üzenetére


patow
senior tag

Nem én semilyen tipus nem vagyok,csak már ez a negyedik tabom egy év alatt az elözö három mayaudio,prestigio,-val azért volt tele a tököm mert álandoan ilyen hibákal volt tele,ezért vettem asust mert egy minöségibb tabot szerettem volna.,a frisités elött nem volt vele bajom,de a wiffi csak egy hiba a sokk közül. Ha neked semmi bajod vele akkor minden oké.

(#908) Quqesz válasza zsola32 (#906) üzenetére


Quqesz
nagyúr

hmmm azért már én is visszavittem volna..szerencsére ilyen gondom nincs..

bankaii
a gép 500mA leadásra képes,a samutölő sem lehet nagy varazsló,a gyári meg 1.35 A tud,ami sokkal több....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#909) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.

Egy másik topikban már írtam, de visszaolvasva lehet nem oda kellett volna írnom, hanem inkább ide.Nekem nem a HD verzió van, de remélem nem köveztek meg, hogy itt is rákérdezek, hátha itt valaki tud segíteni.Amúgy is olvastam, hogy páran szenvednek hasonló hibával.

"Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem egy Asus Memo pad (me172v)-al kapcsoladtban.
Tegnap előtt vettem a feleségemnek és azt tapasztaltam, hogy filmnézésnél rendkívül halk volt.Több filmel is próbáltam tehát nem ez volt a baj.
Tegnap visszavittem és azonnal ki is cserélték.A mostanival is ugyanez a baj.
Olyat csinál hogy ha kikapcsolom és újra bekapcsolom, akkor álltalában jó lesz a hang egy darabig.Utána gondol egyet és megint alig hallani.
Az imént elkezdtem filmet nézni és normális hangereje volt, majd egyszer csak menet közben akadt párat a film és megint alig hallható hangon szól.
Ilyenkor a gomhangok is, tehát mikor nyomkodod olyankor is nagyon halk lesz.
Van valami ötletetek, hogy ez mi? Létezik, hogy 2 tabletből mindkettő rossz?Esetleg szoftverhiba?
Tapasztalt már valaki ilyent? "

[ Szerkesztve ]

(#910) sryman


sryman
csendes tag

Sziasztok!

A minap szereztem be eme tablettat :-)

Egy olyan kerdesem lenne, hogy szeretnek dlna-n keresztul filmeket nezni.Eltudnatok magyarazni hogy hogy kell? Bocsi, béna vagyok az androidhoz.
A másik kérdésem az lenne, hogy az akksi %os kijelzését hogy lehet előcsalogatni?

Köszi előre is!

(#911) Quqesz válasza sryman (#910) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
a százalékos kijelzés az értesítő sávban én nem találtam,vszínű playen kell keresni appot...a kezdőlapra van viszont olyan wiget,ami kiirja a százalékot( ASUS BATTERY)...
dlna
hát még én sem jöttem rá,de ha van olyan készüléked,ami tudja a wifi directet,akkor azzal is össze tudod kapcsolni a két keszuleket....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#912) kisgabor87 válasza karakpecze21 (#909) üzenetére


kisgabor87
tag

Az egy totál más típus. Ha ott nem tudtak segíteni, itt sem fogunk tudni. Keresd meg az asus supportot szerintem!

(#913) kisgabor87 válasza sryman (#910) üzenetére


kisgabor87
tag

A Modulokban lévő asus battery widget kiírja. De a playben egy rakás ilyen progit találsz.

(#914) sryman válasza Quqesz (#911) üzenetére


sryman
csendes tag

Szia!
Köszi, akkor jól sejtettem, hogy nem lehet értesítési sávba varázsolni %-os kijelzést (külön app nélkül), ez nagy kár :/

A másik.
Jelenleg egy tp-link wdr3600-as routerem van vargalex fw-vel, ráakasztva egy 500gb-os külső winyó és erről szeretném nézni a filmeket, ergó erről streamelni.Erre keresek valami jókis megoldást :)

(#916) youngboy válasza forzamo (#915) üzenetére


youngboy
senior tag

Én is néztem már ezt is, de végül ez mellett döntöttem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skifta.android.app

(#917) iff válasza patow (#907) üzenetére


iff
senior tag

Több zene lejátszót kipróbáltam. pl.: Folder Player, Moobo, n7player stb. Ha az equalizert bekapcsolom egyből lehalkul, de annyira, hogy alig lehet hallani és ha kikapcsolom az equalizert, akkor is úgy marad. Újra indítás után kb 5 perc múlva tért észhez.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#918) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok.

Két kérdésem van: próbálgatom a tabot és néha ezt írja ki : " Az indító alkalmazás sajnos leállt"(B)(/B) - ez mitől lehet?

A másik, ez mi ? :

A választ előre is köszönöm.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#919) iff válasza garcia66 (#918) üzenetére


iff
senior tag

A frissítés menne rá. Alap 4.2.1-ről 4.2.2-re frissíti fel. Elvileg adatok nem törlődnek. Nálam, már nem tudom melyik, de gyári alkalmazás közül csak az ikon maradt meg. Képernyő mentést tudsz csinálni. Beállítások-ASUS egyéni beállítás-Képernyőkép kocka pipa. Nemrég használt alkalmazások gomb lenyomva tartásával vagy bekapcsológomb és hang le egyszerre benyomásával.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#920) garcia66 válasza iff (#919) üzenetére


garcia66
tag

a 4.2.2. van rajta - 2013.09. havi tab

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#921) garcia66 válasza garcia66 (#920) üzenetére


garcia66
tag

bocs, most látom, hogy a 4.2.2.-re van valami frissítés

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#922) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Érdemes az energiatakarékos funkciót bekapcsolni? Akkuidőben kb mennyi pluszt jelent? Nem fogja vissza érezhetően a teljesítményt?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#923) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok.

Ez már zavaró, szinte mindig felugrik és amíg nem okézom le, addig nem lehet tovább lépni. Lehet valamit csinálni vele, vagy hibás s tab? (kicsit elmosódott)

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#924) Apooca válasza garcia66 (#923) üzenetére


Apooca
tag

Tedd fel a frissítést, hátha...
Screen shootot meg az előbb leírták hogy kell csinálni.....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#925) iff válasza garcia66 (#923) üzenetére


iff
senior tag

Ha a frissítés után is fenn áll, próbáld meg a gyári adatok visszaállításával (Beállítások-Biztonsági mentés és visszaállítás-Gyári adatok visszaállítása). Előtte mentsél le minden képet stb a tab-ról. Törölni fog minden telepített alkalmazást. Más ötletem nincs. ?Screen shoot?

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#926) garcia66


garcia66
tag

igazatok van :R
csak nagyon kevés időt tudok most rászánni és kapkodok :((

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#927) youngboy válasza garcia66 (#923) üzenetére


youngboy
senior tag

Ezzel már én is találkoztam. Akkor ezt írtam.
Hátha segít.

(#928) emerzee válasza garcia66 (#923) üzenetére


emerzee
aktív tag

tele van launcherekkel a market. Vannak ingyenesek is, és sokkal több funkcióval bírnak. rakj fel másikat.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#929) FlekkeN válasza youngboy (#927) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Én leírtam rá a megoldást mert nekem is ez volt. Gyári beállítást rakd vissza majd a Play storeban vedd ki, hogy az ikonokat újtelepítésnél kirakja a képernyőre és nem fog többet megjelenni. Amúgymeg használj Apex indítót az gyorsabb, stabilabb mint az Asus-é.

(#930) airwawes


airwawes
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérésem. Nagyon sűrűn szoktam zenét hallgatni fejhallgatóval a szeretett tabomon, azonban néha jó lenne átváltani egy zenéről, anélkül hogy kivenném a tokból a telefont (hangerőszabályozó gombok segítségévek). Régen tudtam pár zenelejátszó alkalmazást a megvalósításához, de most vmiért nem jártam sikerrel.
Előre is köszönöm a segítséget.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#931) Zsolto válasza airwawes (#930) üzenetére


Zsolto
őstag

Bár én nem tabon, hanem telefonon, de a Player Prót használom, azzal lehet a gombokkal léptetni a zenét. A másik megoldás egy sztereó BT füles, én pl. a SonyEricsson MW600-ast használom nagy megelégedettséggel.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#932) Kickass


Kickass
őstag

Sziasztok!

Egy elég banális kérdésem lenne, hogy lehet megállípatni hogy van a tabletben amit kinéztem GPS vevő? Természetesen Memopadról van szó, de a webshopok leírásai elég gyatrák vagy tényleg létezik GPS nélküli verzió? Amit kinéztem az egy Memo Pad HD 7 (ME173X-1A010A).

(#933) bankaii válasza Kickass (#932) üzenetére


bankaii
csendes tag

Minden hd7-esben van gps vevő

(#934) emerzee válasza Kickass (#932) üzenetére


emerzee
aktív tag

van benne... De az asus honlapján is találsz full spect... Nézd meg az ipon.hu-t, ott elég jók a specleírások... Az me173x az asus memo pad hd7... [link]

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#935) emerzee válasza airwawes (#930) üzenetére


emerzee
aktív tag

A poweramp régen tudott ilyet. Gondolom, nem vették ki azóta belőle... Lehetett akár a felvevő gombbal is vezérelni...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#936) zsola32 válasza youngboy (#916) üzenetére


zsola32
őstag

köszi az infót, feltettem és korrektül mőködik.

arról ne is álmodjak hogy HD tartalmakat is le tudok játszani vele? (wifin keresztül)

(#937) youngboy válasza Zsolto (#931) üzenetére


youngboy
senior tag

Szintén MW600 már jó ideje.
:)

(#935) emerzee
Én már néztem délután a Poweramp-t, de csak a headset felvevő gomjára találtam benne opciót. A hangerő gombokra nem. Lehet root kell hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

(#938) emerzee válasza youngboy (#937) üzenetére


emerzee
aktív tag

no látod ezt nemtom, mert minden készülékem kirootoltam azonnal vásárlás után, csak ezt nem (mert nincs még rá unroot).

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#939) kisgabor87


kisgabor87
tag

Valaki kapott bármi választ az Asustól a problémákat illetően?

(#940) forzamo válasza emerzee (#938) üzenetére


forzamo
tag

A root programban van unroot külön menüben amivel le is letörli magát a rendszerről. Egyébként 3 fájlt tesz föl a motochoper. A pwn-t a su-t a busybox-ot. A /data/local/tmp/ könyvtárba. Telepíti a superuser.apk-t. A pwn elvégzi a rootot. Majd mindent töröl a temp mappából. A tableten a su a busybox és telepítve mint egy átlagos program a superuser.apk marad. Kb. ennyi a root. Feltenni, letörölni nem nagy ördöngösség. Megírni hogy működjön annál inkább. Ezen tableten az a probléma, hogy verziófrissitésnél leellenőrzi pl. a build.prop fájl eredetiségét, tehát aki változtatott rajta hiába várja a 4.2.2-öt. Nem ajánlja fel az új verziót. Ebbe az XDA-n is belefutottak páran. Plusz a rendszerfájlok eredetiségét is csekkolja frissítés közben. A roottal elég sokat lehet változtatni a rendszeren ami akár komolyabb gondot is okozhat később. Persze ha az asus változtat jelenlegi állapoton és kiad egy bootloader nyitó fájlt, mint a többi gépénél akkor ez már nem gond. A nyitott bootloaderrel viszont nem garantálja ugyanazt a felhasználói élményt, mint ahogy kijött a gyárból és amilyennek ők megálmodták ezt a tabletet. Bocsi ha hosszú volt.

(#941) pelenka35


pelenka35
őstag

Vásàvoltam ma egy ilyen készüléket oda kell valamire figyelni? FIRMVARET frissített?

Gamertag:Rob3rt75

(#942) Tejes Pite


Tejes Pite
aktív tag

Igen. Ne igyál mosatlan gyümölcslevet!

Na jó, nem viccelődök, figyeld a kijelzőt! ;]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#943) FlekkeN válasza forzamo (#940) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

4.2.1-et framaroot-al is lehet rootolni és unrooloni. Én azzal csináltam mindkettőt. Frissítés óta nem rootoltam.

(#945) Paatikus


Paatikus
csendes tag

Sziasztok ma vettem egy ilyen gépet, de máris segítség kellene .Vettem bele 16g Sd kártyát, de állandóan leválassza. Próbálva másik kártyával is, ugyanaz történik,eltávolított sd kártya,tegyen be egy újat.Ha nem mozgatom a tabletet, akkor minden ok.

(#946) patow válasza iff (#917) üzenetére


patow
senior tag

Probáltad már a rocket player-t Nálam nem veszi le a hangerőt.

(#947) patow válasza kisgabor87 (#939) üzenetére


patow
senior tag

Nekem annyit irtak hogy a hangerő hibát továbitották .

(#948) Tejes Pite válasza Paatikus (#945) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Valószínű az sd kártya foglalat kontakt hibás. Vidd vissza!

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#949) zsola32 válasza zsola32 (#936) üzenetére


zsola32
őstag

ma feltettem a laptopra illetve asztali gépre a ps3mediserver alkalmazást, innentől gond nélkü megosztja a multimédiás tartalmakat a tabbal.
a tabra Skifta dlna alkalmazás került fel, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.

(sorozatokat, akár HD-ben is, gond nélkül viszi a tab, wifin keresztül).

(#950) emerzee


emerzee
aktív tag

Valaki írja már be légyszi a reklamációs email címet! Rákérdeznék a rootolásos garanciavesztésre... Köszönöm! Szerintem, másnak se árt ha tudjuk hova írjunk, hogy válaszoljanak is. A központi címben jobban bízok, mint egy magyarban, akinek éppen amilyen a kedve, azt válaszol rá.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.