Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) airwawes válasza airwawes (#549) üzenetére


airwawes
tag

És egy kérdés: Mi a különbség a ME172V-1A062A és a ME173X-1A010A között? Előre is köszönöm a segítséget.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#552) emerzee válasza airwawes (#551) üzenetére


emerzee
aktív tag

172: http://www.phonearena.com/phones/Asus-MeMO-Pad_id7665
173: http://www.phonearena.com/phones/Asus-MeMO-Pad-HD-7_id7868
csak ennyi...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#553) airwawes válasza emerzee (#552) üzenetére


airwawes
tag

Köszönöm szépen a segítséget! Még jó hogy megkérdeztem :Y

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#554) moli.hu válasza airwawes (#549) üzenetére


moli.hu
őstag

argep.hu

(#555) Imike_80 válasza desigo (#546) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Én is dilemmában vagyok. Minden megfelel a HD 7-esben a kritériumaimnak, de igazából lehetne 8"-os is, a GPS meg nem hiányzik, mert van a kocsiban GPS, ha kézben túrázok, akkor meg a telefonban is. Hamarabb előveszem a telefont, ha eltévednék, mint a TAB-ot. Szóval várom az árát, attól félek legalább 60 ezer lesz, ha megjelenik. Igazából jogosan is, meg nem is. Bár, ez óvatos sacc, lehet, hogy lesz az 70-75 ezer is. De majd beáll 60 környékére. De az is lehet, hogy ha megjelenik, picit lemegy a 7-es ára. Majd meglátjuk. ;) De túl nagy akcióra nem számítok - karácsonyra sem.
A méretet tekintve. Nekem pici kezem van, de a HD 7 szélessége: 120,6 mm, a 8-as pedig 127.4mm. Szóval mindösszesen 6,8 mm a különbség. Ennyi még nekem belefér. Csak az ár a kérdés csupán.

(#556) drlovi


drlovi
aktív tag

Kiprobálta valaki a fifa 2014 et?

(#557) bankaii válasza drlovi (#556) üzenetére


bankaii
csendes tag

Nekem fenn van, és tökéletesen megy. :)

(#558) drlovi válasza bankaii (#557) üzenetére


drlovi
aktív tag

Az szép :C
ÉN TF300on probáltam ,és ott néha néha megakad, ha ezen jobban megy akkor cserélek barátnömmel. :DD

(#559) devpernull


devpernull
tag

Most vettem én is egy kék hátlaposat a MM-ban, a pénztáros lány szerint már kettőt vittek vissza törött kijelzővel belőle, érdemes vigyázni vele.

(#560) youngboy válasza devpernull (#559) üzenetére


youngboy
senior tag

Nem mondták nekik, hogy ez nem babzsák?
:)

(#561) desigo válasza emerzee (#550) üzenetére


desigo
senior tag

Meggyőzőek az érveid de ezt a páromnak venném aki kizárólag itthon használná a tabot.
A cél az,hogy ne a Galaxy Nexust nyomogassa hanem kényelmesebben nagy kijelzőn fogyasszon tartalmat.
A 10 colos tabok már nagyok,nehezek.A 7 szimpatikus csak kicsit "keskeny,magas" ezért lenne ideális egy 8-as.

(#562) emerzee válasza desigo (#561) üzenetére


emerzee
aktív tag

16:9 ennyi... Ha nőnek lenne, akkor főleg inkább a 7-es a súlya és mérete alapján. A ppi miatt is inkább a 7... Meseszép a képe, bárkit megkérdezhetsz. Kifolyik a szemem, mire meglátom vagy inkább sejtem rajta a pixeleket. De azt is csak a rövid oldalon. Hosszú oldalon nem látszik. És azért látszik csak most is valamennyire, mert matt fóliát raktam rá, aminek ugyebár van fénytörése. Később lehet jól jön még a gps... Vagy ha kinövöd, és eladnád, + egy vevőkör...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#563) trek8500fan


trek8500fan
csendes tag

Help! N... Oldalrol letoltottem a worms jatekot, de nem engedi telepiteni. Levettem a beallitasoknal, hogy vizsgaljon a programra. Ujra is inditottam, de ezutan se enged telepiteni. Apk kiterjesztesu cucc. Help!

(#564) emerzee válasza trek8500fan (#563) üzenetére


emerzee
aktív tag

Kedves felhasználó!
Ha az N oldal a google szoftverboltját jelenti, akkor kérd vissza a pénzed, és nem kompatibilis a program a kütyüddel, valamint ezt jelezd a googlenak, és a program készítőjének... Ha az N nem a google boltját jelenti, akkor azt wareznek hívják, amit a fórumszabályzat nem engedélyez, tehát, más oldalak fórumain érdeklődj a problémád felől. Semelyikőnk se szeretné a fórumot bezáratni a warezolás miatt...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#565) SkyLaci válasza trek8500fan (#563) üzenetére


SkyLaci
őstag

az lehet a baj hogy rossz helyről töltötted le, a google playről próbáld

(#566) trek8500fan válasza emerzee (#564) üzenetére


trek8500fan
csendes tag

Ok, ok, vettem. :-)

(#567) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Sziasztok. Bocsánat nem tudtam végigolvasni a hszeket. A tesztben láttam nincs benne, de azért szeretném megkérdezni, hogy ebben a tabletben van 3G? Vagy van 3G-s verziója? Anyukámnak venném, hogy tudjon rajta mobilnetezni.Köszi

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#568) szoszo1973 válasza iNfAntRy (#567) üzenetére


szoszo1973
aktív tag

Ebben nincs 3G.

az ASUS Fonepad -ban van csak az drága 65.000 - 80.000 Ft

És az ASUS NEXUS 7 bizonyos példányaiban de az még drágább.

Az a fázis amelyik ráz is!

(#569) moli.hu válasza iNfAntRy (#567) üzenetére


moli.hu
őstag

hasznald a keresot. Nem csak, itt, az eleted minden teruleten. Nem csak most, az eleted minden pillanataban.

(#570) iNfAntRy válasza szoszo1973 (#568) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Köszi. A nexus 7-et néztem, 64000-ért van 3Gs. Valószinü az lesz.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#571) devpernull


devpernull
tag

Így két nap után nagyon meg vagyok elégedve a "hetes"-sel. Nagyon jó az üzemidő, sima a működés, szép a kép, kellően erős és stabil a wifi, meg vagyok elégedve a kamerával is, gps is jónak tűnik, fut rajta minden navi program, ami nekem kell. Két dolog zavaró, az otg hiánya, ami ugye root után megoldható és a launcher fekvő módos bugja. Viszont ezek szoftveres hibák, javíthatóak, ellentétben a korábbi kínai tabletemmel, ahol hardveres hibák voltak.
Próbálta már valaki a root-ot visszacsinálni? Garancia miatt lenne érdekes a jövőre nézve.

(#572) SkyLaci


SkyLaci
őstag

hol van valami hivatalos vagy félhivatalos információ arról hogy frissítéssel lesz OTG és hogy ez a frissités mikorra várható?

(#573) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Megjött a tok a tabletemhez a mágneses feloldás és lezárás nem működik rajta sajnos és a hozzá kapott stylus sem sokat ér. Azért egy jól összerakott tok. A varrások meggyőzőek. A ki-be kapcsolást meg megoldom majd egy swipe-al, mert most már mind a bekapcsoló és a hangerő is nehezebben érhető el.
Ez a tok az.
Szerintem inkább másik fajtát kell keresni.

[ Szerkesztve ]

(#574) ttt1


ttt1
őstag

Sztetek 150 euroért megéri megvenni ezt v inkább Nexus 7 16 gb-os ?

(#575) SkyLaci válasza ttt1 (#574) üzenetére


SkyLaci
őstag

attól függ mennybe kerül a nexus7, és hogy az milyen (használt, jó állapot, garanciás)

Azt gondolom hogy Nexus7 inkább azoknak jó vétel akik egy kicsit geekek, akik igénylik a gyors frissítést, beérik az alap androiddal, és nem félnek rootolni és romolgatni hogy testre szabják a készüléket.

A Memo Pad HD7 pedig inkább azoknak való akik szeretnének egy olcsó jó tabletet és azt a gyári szolgáltatáskínálattal használni root és romolgatás nélkül.

(#576) zsola32


zsola32
őstag

ma megvettem én is.
az MM-ben (pécsen) az összes 2013.07 havi, az Extremben - ahol vettem 2013.09 havi gyártásúak.
persze lehet hogy ez semmit nem jelent, de ik tudja...

(#577) ttt1 válasza SkyLaci (#575) üzenetére


ttt1
őstag

Tudnék kintről hozatni de látom nem olcsóbb annyival,szal lehet itthon érdemes megvenni akkor..

(#578) juky


juky
csendes tag

sziasztok alapból van rajta fólia? a sima MeMopad mennyivel kisebb nagyobb nála? mert ahhoz van egy hátlapvédő tok, ami tetszik, hátha rá lehetne varázsolni valahogy :)

(#579) patow válasza juky (#578) üzenetére


patow
senior tag

Nincs . A hátlap meg biztosan nem jó, de sokféle tok van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#580) juky válasza patow (#579) üzenetére


juky
csendes tag

értem köszi :)

(#581) zsola32


zsola32
őstag

írtam délelőtt, hogy két féle kiadási dátummal vásárolható az asus tab.
a szeptemberit vegyétek, mert az enyémen 4.2.2 android van.

az extremben vannak ilyen verziójú masinák, a doboz hátulján a dátum.
(remélem nem néztem el semmit)

[ Szerkesztve ]

(#582) patow válasza zsola32 (#581) üzenetére


patow
senior tag

Ez jó hir , talán hamarosan jön a frisités a 4.2.1-re

(#583) zsola32 válasza patow (#582) üzenetére


zsola32
őstag

ezek után, hogy van 4.2.2 verzió is, biztosan lesz frissítés
kábelem - még nincs - holnap veszek egyet, és kipróbálom az USB témakört

kb. 1 óra nyomkodás után, az első benyomások:
bazi éles kép
szerintem gyors és gördülékeny
mondjuk mire személyre szabom, eljátszok vele egy picit, de ez a lényege valahol...

(#584) moli.hu válasza zsola32 (#581) üzenetére


moli.hu
őstag

van rajta tobbfelhasznalos mod?

(#585) zsola32 válasza moli.hu (#584) üzenetére


zsola32
őstag

láma vagyok a kérdéshez, nem tudom hol kell megnézni
(a 6 éves lányom meg mahjongozik momentán)

közben nálam a tab:

felhasználók fül alatt:
Ön
Tulajdonos

Becenév (owner)
Tulajdonosi adatok
Egyéb felhaszálók (ez egy főcím csak)

[ Szerkesztve ]

(#586) zsola32


zsola32
őstag

igen, van rajta új felhasználó hozzáadása

közben lejárt a szerkesztési idő (remélem tudtam segíteni)

[ Szerkesztve ]

(#587) emerzee válasza FlekkeN (#573) üzenetére


emerzee
aktív tag

Bekapcsoltad az asus beállításoknál a transcovert? Ha azzal se megy, nem jó helyen vannak a mágnesek...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#588) emerzee válasza zsola32 (#583) üzenetére


emerzee
aktív tag

Várjuk az otg teszt eredményét! :)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#589) zsola32 válasza emerzee (#588) üzenetére


zsola32
őstag

várom és is a holnap reggelt.
hab lenne a tortán ha felismerné a külső vinyót....

(#590) moli.hu válasza zsola32 (#576) üzenetére


moli.hu
őstag

a datum latszik kintrol a dobozon?

(#591) zsola32 válasza moli.hu (#590) üzenetére


zsola32
őstag

természetesen
megfordítod, és a 3 hosszú vonalkód alatt. (Date 2013.09)

(#592) SkyLaci válasza ttt1 (#577) üzenetére


SkyLaci
őstag

öcsém most németországban dolgozik (önkéntesként, de így is azért elég jó költőpénzt kap) egy évet, ő most ott akar venni egy tabot (amivel tud skypeolni, böngészgetni amíg ott van), a memo pad HD7-et és a 2012-es nexus7-et ajánlottam, a memo pad 150 euró újonnan, de talált használt 32gigás nexus7-et 130-ért és most inkább afelé kacsintgat mert olcsóbb lenne (a kis skót :D), de nem vagyok benne biztos hogy jobban jár a használt nexus7-el (ő nem rootol, nem romolgat), mint egy új memo paddal...ha megy az otg a 4.2.2-el szerelt memo padon akkor szóljatok, mert az szerintem perdöntő lehet a választásban.

Skypeolt már valaki HD7-el, jól fut rajta a skype, videó és hangminőség megfelelő? (fontos kérdés öcsémnek)

(#593) drlovi válasza SkyLaci (#592) üzenetére


drlovi
aktív tag

a skype jól müködik rajta. hang is , kép is remek! :)

(#594) emerzee válasza SkyLaci (#592) üzenetére


emerzee
aktív tag

Nekem is szuperül ment a skype... Szép a kép, jó a hang.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#595) SkyLaci válasza emerzee (#594) üzenetére


SkyLaci
őstag

köszönöm a válaszokat :R

szerintetek egy német MediaMarktban vásárolt tabletre a 2 éves garancia Magyarországon is érvényesíthető, ha netán azután lenne vele probléma miután hazajött?

[ Szerkesztve ]

(#596) emerzee válasza SkyLaci (#595) üzenetére


emerzee
aktív tag

úgytom lehet venni global garanciát...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#597) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Aki esetleg MediaMarkt-ban vette és nem 09. havi, hanem 07-es, az lenne olyan kedves és megnézné, hogy van-e elérhető szoftverfrissítés?

Csak WiFi-n keresztül lehet frissíteni az eszközt (OverTheAir), vagy létezik valami program is hozzá? Mint például a Sony telefonokhoz a PcCompanion, vagy a SonyUpdateService (és Flashtool).

Azért volna fontos ez nekem, mert a régi TAB-om árát a MediaMarktban kell levásárolnom. Pénzt vissza nem kérhetek, mert majdnem 1 éve vettem a visszaküldött TABot. Köszönöm!

(#598) zsola32


zsola32
őstag

most értem haza az MM-ből, egy Hama OTG kábellel.

gépre rákötve, sem a 4 gb-os pendrájvot, sem egy 500 Gb-os 2.5"-os külső HDD-t nem kezeli.

mintha rá sem tettem volna semmit, az eszközök ledjei sem világítanak.

(az energiatakarékos módot kilőttem, hátha az zavar be valamit)

más: nektek mennyire "mozog" a képernyő a keretben?
nekem az egyik sarka recseg, alig érezhetően mozog, ez nem nagyon tetszik...
(vigyem vissza, próbáljam meg?)

(#599) SkyLaci válasza zsola32 (#598) üzenetére


SkyLaci
őstag

egeret sem kezel otg kábellel?

(#600) forzamo válasza Imike_80 (#597) üzenetére


forzamo
tag

Ha modolni szeretnéd nem ez a te géped MÉG.
Nincs frissítő program sem kiadott gyári rom. Csak a forráskód.
Frissíteni csak wifin vagy backup-ból lehet, van fastboot de az inkább a szerviznek érdekes jelenleg.
Azért ez elég új tablet még hogy frissítgetni kéne.
A 4.2.1 es rom nem egy őskövület a 4.2.2 is csak az OTG hibajavítás miatt érdekes, de lehet kimaradt belőle valamiért. (Érdekes, hogy egy noname 16k-s tablet régebbi androiddal ismeri az OTG-t.) A 4.3 meg alig van még valamilyen hardveren kint a nexusokat kivéve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.