Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Imike_80 válasza youngboy (#850) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Igen, értelek. Jogos is. Most egyelőre belaktam, használom. Frissítéssel várok még picit. Aztán ha mégis rászánnám magam, csinálok egy gyári beállítások visszaállítását és elmentem ezt a FW-t.

(#852) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok , Bf4 commander modot tudok a gépen futtatni ?

Gamertag:Rob3rt75

(#853) forzamo válasza pelenka35 (#852) üzenetére


forzamo
tag

Ha kint lesz a végleges BF4 megtudjuk. Azt a 3 hetet fél lábon is kibírod :-)

[ Szerkesztve ]

(#854) Tua


Tua
tag

Sziasztok, nekem van pár feleslegessé vált fóliám a tablethez, ha valakit érdekel. Sima ultra clear 700 Ft/db és van drágább mattos is. Bocsi a reklámért, csak láttam, hogy többen is keresnek, gondoltam segítek :)

(#855) sid87


sid87
senior tag

Ez a tok vajon jó lehet hozzá?

LINK

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#856) kisgabor87 válasza sid87 (#855) üzenetére


kisgabor87
tag

Persze.

(#857) sid87 válasza kisgabor87 (#856) üzenetére


sid87
senior tag

A képen úgy néz ki mintha 4:3mas tabhoz lenne, nem 16:10eshez. Van itthon 4:3mas, és ahhoz kaptam tokot, ami ugyan így néz ki. Ilyen elnyújtott, nem hosszúkás mint ez a tab. :) De ha azt mondod jó, elhiszem.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#858) kyle16


kyle16
tag

sziasztok. a fonepad és a memo hd7 között vacilálok. a kérdésem az lenne hogy milyen tipikus hibái vannak amik minden memo hd7 gépre jellemzőek? köszönöm

(#859) pedro21 válasza sid87 (#857) üzenetére


pedro21
tag

A kép alapján biztos hogy 4:3 arányú tabletre való tok, ez pl a wayteq xpad-70-re jó. Én nem javaslom hogy megvedd, oldaliranyban nagy lesz.

(#860) pedro21 válasza kyle16 (#858) üzenetére


pedro21
tag

Tipikus hibákat én egy hetes használat után nem igazan tudok mondani. Jelenleg ebben a méretben, kategóriában best buy a memopad. A fonepad intel atom platformra épül, teljesitmenyben jócskán elmarad a memopadtól. Persze kérdés hogy szamodra mennyire fontos a mobil internet. Szerintem még az összeszerelés minősége is nagyon hasonló a két készüléknél (mindkettő elmarad a nexus 7-től).

[ Szerkesztve ]

(#861) kyle16 válasza pedro21 (#860) üzenetére


kyle16
tag

nem kell olyan nagy teljesítmény. a legfontosabb a wifi,gps,hd film és hogy minél tovább bírja az aksija. ahogy olvastam az atomos cucc elég jól bírja

(#862) FlekkeN válasza pedro21 (#860) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Hibának felróható talán az, hogy az eredeti szoftverek kicsit bugosak.

(#863) kyle16


kyle16
tag

aksija mennyit bír ha zenét hallgatsz és néha megnézel egy filmet rajta? de minden tapasztalatra kiv vagyok

(#864) stellaz


stellaz
addikt

azzal pici neodimium mágnessel megoldottam, hogy a persona cover is oldja a képernyőt

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#865) stellaz válasza kyle16 (#863) üzenetére


stellaz
addikt

nálam folyamatos netezéssel 10 óra feletti (volt 15 óra is)időtartamokat jelzett ki

ez frissítés után van így, és még én is eléggé csodálkozom rajta, de tegnap is 26 óra használatból, 56% készenlét mellett 36%-on volt az aksija

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#866) pedro21 válasza FlekkeN (#862) üzenetére


pedro21
tag

Mióta rászántam magamat és frissítettem, azóta nem tapaszataltam semmilyen bugot, minden pöpec.

(#867) Quqesz válasza kyle16 (#861) üzenetére


Quqesz
nagyúr


Wifi ki sincs kapcsolva,energiatakarékos üzemmód ha nem használom bekapcsolva... a 3. feltöltés után alakul,kijelző 3h

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#868) szabi820


szabi820
tag

Sziasztok!
4.2.2-vel látja már a mobilinternetet?Ilyet szeretnék venni.

(#869) emerzee válasza kyle16 (#863) üzenetére


emerzee
aktív tag

Minden nap fél óra filmnézés, 2 óra netezés és játék, wifi folyamatosan megy. Ha nem használom, kikapcsolva. Hétfő óta tegnap töltöttem, de még így is volt benne 24%... (A wifi közel van és erős, tehát az nem kínlódik.)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#870) kyle16 válasza emerzee (#869) üzenetére


kyle16
tag

az szép :) köszönöm a válaszokat! még mindig bizonytalan vagyok mert úgy látom hogy üzemidőbe nem sok különbség van a kettő között. na most már csak az fog dönteni hogy melyikből kapok olcsóbban használtat

(#871) emerzee


emerzee
aktív tag

Tegnap került egy új router. 300 megabit tp link, cserélhető antennás (5dbi). Egy 20 centis fal mellett van az egyik antenna és a fal másik oldalán, az utcán, 50 méterről még van wifi...
Érdekes viszont, hogy 150 helyett csak 138-al csatlakozik legjobb esetben is... Az átviteli sebesség 9 megabitről 30 megabitre nőtt. Lehetett volna több is, de gondolom, a hd7-nek csak 1 antennája van, tehát elvileg 150 megabit. A neten erre a routerre 70 megabit max átvitelt írtak. Gondolom 2 antennával, amit ha elfelezek, akkor a 30 "nagyjából" a fele, de még így is gyászos sebesség, főleg, hogy a hd7 ennél többet bír kártya írás ügyén. Apropó:
Került bele 32-es class 10 kártya (uhs1 70/20 megabyte átviteles), a sebesség 17/17 megabyte. Elvileg tehát ennyit bír a hd7 olvasója.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#872) emerzee válasza kyle16 (#870) üzenetére


emerzee
aktív tag

Ha valaki ezt a kütyüt el akarja jelenleg használtan adni, annak valami szerzett baja van... Most jelent meg, tehát aki vett ilyet, az direkt vette. Ha eladja, akkor vagy bazisok pénze van és lesz*rja (ez szerintem fehér holló), vagy valamit nagyon elbaxott rajta... De legyen szerencséd!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#873) emerzee válasza szabi820 (#868) üzenetére


emerzee
aktív tag

mobilinternetet max úgy tudsz rá varázsolni, hogy a telefonodról megosztod a netet. A készüléken nincs otg, csak root után, külső táppal, ami máris inmobillá teszi az egészet.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#874) Quqesz válasza kyle16 (#870) üzenetére


Quqesz
nagyúr

én csak ajánlani tudom,de az enyémet nem adom,kell...:) ;) a többit emerzee jól leírta +1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#875) drlovi


drlovi
aktív tag

A legujabb skype alkalmazásnál nincs hang. Csak fülessel. Tudja valaki a megoldást? :R
Jelenleg egy régebbi verzió van fent. De az sem 100% -os.

(#876) iff válasza patow (#844) üzenetére


iff
senior tag

De én is észre vettem a wifin, hogy lassabban kapcsolódik. Volt,hogy 10 mp is kellett. Azt is észre vettem, hogy ugyanarról a távolságról netezve, többször bontotta a kapcsolatot, ami a frissítés előtt nem volt. :F

..........""..........

(#877) Quqesz válasza iff (#876) üzenetére


Quqesz
nagyúr

én csináltam gyári visszaállítást a frissítés után,wifi rendben egy emelettel lejebb is..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#878) iff válasza Quqesz (#877) üzenetére


iff
senior tag

3x csináltam gyári visszaállítást. Először a hang beállítás volt a gond, visszaállítás után már jó lett, de más jött elő, ami előtte jó volt. Most a wifi is beállt de nem kiabálom el. A lassabb kapcsolódás az fenn áll. Állandóan nem akarom visszaállítani, mert már újra belaktam és nehogy valami megint előjöjjön rajta.

Más töltővel való töltés pl: az alca ot-995 telómnál csak a gyárit szereti. ill. amit vettem hozzá azzal nem töltött, csak nokia szivargyújtóról ment a töltés + kapott 220V átalakító. Érdekes, ezzel olyan mintha a gyári töltővel tölteném.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#879) Hawk67


Hawk67
csendes tag

Az otg-ről eddig nem sok infó jelent meg, most megosztom a tapasztalatomat.
Másfél hónapja használom a tabot.
Előtte volt egy noname gépem, amihez vettem egy magyar billentyűzetes tokot.
A boltban a kipróbálásnál még működött, de később semmi. Azt eladtam és megvettem a HD7-et, mert azt olvastam, hogy a 4.2.2-es frissítéssel lesz otg. Nem lett :W .
Vettem egy CANYON CNR-USBHUB06N külsőtápos hubot. A billentyűzet így már jól működik, csak sajnos 220V-hoz vagyok kötve. Majd megpróbálom kocsi szivargyújtóról is, de kell valami átalakító. Működik az usb egér is. A pendriveot viszont nem látja.
Próbáltam FAT-al, FAT32-vel, NTFS-el, különböző méretű pendriveokkal, egyik sem volt jó.
Egyáltalán nem érzékeli. Ugyan ez a helyzet az E173 Huawei T-mobile-os mobile stick-el is.
Lehet, hogy valamit be kell állítani? Ha valakinek van ötlete, szívesen veszem.
Én nem tapasztaltam semmilyen hibát a leírtak közzül, sem a frissítés előtt, sem utánna.
Összességében (amire használom) nagyon meg vagyok vele elégedve, csak a pendrive hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#880) emerzee válasza Hawk67 (#879) üzenetére


emerzee
aktív tag

próbáltad az otg helpert? Fenn van a gp-en...
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.shajul.usbotg

[ Szerkesztve ]

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#881) emerzee válasza Hawk67 (#879) üzenetére


emerzee
aktív tag

Ha már így szóba került, van már unroot megoldás?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#882) forzamo válasza iff (#878) üzenetére


forzamo
tag

Érdemes lehet a routereden wifi csatornát váltani. Ha sokan vagytok egy frekvencián a környéken, zavart okozhat a mátrixban. Pl. a Play-ről felteszel egy wifi elemzőt a legtöbb megmondja hányan vagytok a környéken és milyen csatornát használtok.

(#883) Hawk67 válasza emerzee (#880) üzenetére


Hawk67
csendes tag

Ez nem csak rootolt eszközön működik?

(#884) airwawes válasza emerzee (#881) üzenetére


airwawes
tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2344950
Ha most nincs is root, később tuti lesz. :)

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#885) emerzee válasza Hawk67 (#883) üzenetére


emerzee
aktív tag

Nálad root nélkül megy az egér meg a bill?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#886) Hawk67 válasza emerzee (#885) üzenetére


Hawk67
csendes tag

Igen. USBHUB-on keresztül.

(#887) emerzee válasza airwawes (#884) üzenetére


emerzee
aktív tag

ezzel képben vagyok, de amíg nincs unroot, addig nem rootlom...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#888) emerzee válasza Hawk67 (#886) üzenetére


emerzee
aktív tag

höh. na erre holnap ránézek... (most nem zörgöm fel a családot...) Kösz a tippet!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#889) Hawk67 válasza emerzee (#888) üzenetére


Hawk67
csendes tag

Múlt héten vettem meg a hub-ot, de nem volt usb apa - microusb anya átalakítóm, így nem tudtam használni a tok billentyűzetét. Kihúztam a PC-ből a billentyűzetet, simán felismerte, csak be kellett állítani a magyar nyelvet és jók az ékezetes billentyűk is.

(#890) emerzee válasza Hawk67 (#889) üzenetére


emerzee
aktív tag

nem bírtam magammal. Elővettem a hubot és az otg kábelt. A készülékem nem rootolt. A hubon próbáltam vezetékes, és vezeték nélküli egeret is, egyiket se ismerte fel. Nem tudom az usb apa, micro usb anya átalakító nálad milyen, de otg kábellel nem ment. :(((

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#891) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok.

Sok agyalás után végül én is (pontosabban majd a lányom) tulajdonosa lettem az Asusnak. A tab 4.2.2 verziójú, de az első netre kapcsolódáskor felajánlott frissítést :4.2.4. ..... és ezután sok szám. Ez az android frissítés és engedjem? Ill. vannak-e rajta olyan progik, amelyket kilehet törölni/kapcsolni, mert átlag felhasználó úgysem használja? (Samsung GS Advence telóm van, és arról töröltem/kikapcsoltam néhányat.)
A választ előre is köszönöm

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#892) kisgabor87 válasza drlovi (#875) üzenetére


kisgabor87
tag

Nálam hibátlanul működik a Skype.

(#893) Hawk67 válasza emerzee (#890) üzenetére


Hawk67
csendes tag

Az usbhub ilyen: http://www.edigital.hu/USB_portbovites/Canyon_CNR-USBHUB06N_4_portos_aktiv_USB_HUB-p354588.html

Az USB apa-micro USB anya ilyen: http://dx.com/p/micro-usb-female-to-usb-male-adapter-black-172524

Az otg kábel ilyen: http://mobildigital.eu/termekek/kabelek/t:2985/delock-usb-kabel-mikro-b-forgatott-%3E--usb2.0-a-anya-otg-11cm

viszont kipróbáltam egy olyan otg kábellal, amelyiken volt egy táp csatlakozóaljzat és azzal nem ment.

de van ilyen is és ezzel is működik: http://www.rufusz.hu/Atalakito/Delock-USB-2-0-mikro-adapter-Type-A-dugo-mikro-B-dugo-OTG--C0020964-p32968.html

(#894) emerzee válasza Hawk67 (#893) üzenetére


emerzee
aktív tag

Lehet azért nem megy nálam, mert még nem frissítettem... Az ot 995, és a galaxy 3 simán ment ebben a konfigban... No majd meglátjuk... Ha lesz unroot, akkor majd variálok, addig nem... De köszönjük az infókat!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#895) drlovi válasza kisgabor87 (#892) üzenetére


drlovi
aktív tag

:R akkor próba reinstall.

(#896) Hawk67 válasza emerzee (#894) üzenetére


Hawk67
csendes tag

Az enyém sincs rootolva, viszont frissítettem 4.2.2-re. Lehet, hogy ezért megy, de szerintem a kábelek sem egyformák. Kipróbáltam egy másik otg kábelt is, ami ugyanígy nézett ki mint ez, csak volt rajta még egy vezeték, amelynek a vége olyan kerek aljzat volt, mint némelyik tabnak a töltője (ca. 1,5-2 mm átmérőjű).
Próbáltam csak simán bedugva a hub-ba, de nem működött. A boltban pont volt egy olyan tab, aminek ilyen töltője volt és hub nélkül sem ment.
Egyébként az Xperia J telóm sem látja a pendrive-ot egyik otg kábellel sem, a fiam Xperia U-ja látja.

[ Szerkesztve ]

(#897) garcia66 válasza garcia66 (#891) üzenetére


garcia66
tag

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik játékokat ajánljátok tesztelgetés céljából, ill. melyek azok amelyek futnak rajta. Persze csak néhány (a jobbak) említésére gondoltam :D

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#898) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma rájöttem,hogyan recseghetett a tab a kollégának,aki visszavitte.Előre leszögezem,hogy én emiatt nem fogom.A hely a készülék hátlapjának a közepe,vszínű itt van az aksi.Szval a hüvelykujjal a két szélén rátámasztunk a kijelzőre és a többivel nyomkodjuk a közepét a hátlapnak.......természetesen erősebben,és akkor tud recsegni...sztem sokan nem így használjuk....telefonomnak is itt van a leggyengébb pontja....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#899) patow válasza iff (#878) üzenetére


patow
senior tag

Én is ugy vagyok vele hogy nem rakom vissza gyárira töbször mert biztos hogy valami más romlik el. Jelenleg a hang jó, a wifi viszont lassaban csatlakozik. Én mondtam a suportnak hogy ez a frisités ugy rossz ahogy van. Kaptam egy választ tőle hogy a hang problémát tovabitotta ,de a többi problémáról nagy a csend. Tényleg énis azt kérem mindenkitöl hogy bármilyen gondot tapasztal irjon az asusnak mert ha többen nem jelzik nekik akkor nem fognak foglalkozni vele, mi meg itt egymásnak csak irogatunk ettöl a készülék még nem lesz jó

[ Szerkesztve ]

(#900) Nara19 válasza patow (#899) üzenetére


Nara19
aktív tag

Igazad van, az esetenkénti vibrálást jelzem nekik, mást szerencsé(m)re nem tudok, mert a frissítés után sem jelentkezett nálam a wifi / hang probléma. Az üzemidő, mint ahogy többen is írták, még hosszabb is, mint a 4.2.1-nél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.