Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atosan


atosan
addikt

Hm, tetszik és még az ára is jó :C

Maine coon

(#2) Nigér


Nigér
őstag

Köszönjük a tesztet.
Ez a készülék ennyi pénzért (50 rugger) simán megéri.
Most elgondolkoztam a vásárláson...

[ Szerkesztve ]

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez nekem is felkeltette az érdeklődésemet :) Az ára meg nagyon "baráti " .

kengyel

(#4) kcsa


kcsa
veterán

Amióta én is Mediatek belsős telefont használok, kifejezetten szívesen vásárolnék ismét ilyet. Tetszik, nézegetem is egy ideje :) Ha lemegy 40k körüli árra (HA lemegy), valódi best buy lehet belőle :)

(#5) martin1369


martin1369
aktív tag

nekem ez a cucc tökéletesen megfelelne

(#6) Micuir_M


Micuir_M
tag

Nekem a 3G hiányzik belőle, mert így pont az utazás közbeni használhatóság az, ami csorbul. Az én tabletemben van és nem tudnám elképzelni, hogy mindig wifire vadászok, ha netezni akarok útközben. Amúgy klassz ez a tab, de ez nagyon hiányzik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#7) #13110016


#13110016
törölt tag

Nagyot néztem mikor olvastam h 50k HUF.
Ennyi pénzért ASUS-t venni best buy.

(#8) Nigér válasza Micuir_M (#6) üzenetére


Nigér
őstag

Ugyan a tesztben nem tértek ki rá, de elképzelhető hogy +10k felárért lesz 3G-s verza is, még úgy jóáras lenne a motyó.

(#9) roli543


roli543
őstag

Én is Asus táblát használok, a minősége verhetetlen, em csoda, hogy az alsóbb régiókban is tarol, a Note 6.0 mikor jön ??? :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egy jó marketinggel nagyon csúnyán befűthet az iPad Mininek, mert ha nem a leggazdagabb országokat nézzük, akkor sokak számára elgondolkodtató lehet, hogy csak fele annyiba kerül és nem igazán látok gyengébb pontot a kamerán kívül (ami szerintem amúgy is felesleges egy tabletnek, de ez más kérdés).
Azt hittem amúgy, hogy különösen ajánlott lesz. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) babkukta


babkukta
senior tag

Az ASUS megint nagyot alkotott!! Ez egy olyan gép, ami mindenkinek kielégíti a vágyait. Oké, lehet h csúcsgrafikás játék nem fog rajta menni, de 50 ezerért ne is várjuk el. Én szívesen elfogadnám, de egyelőre várom, hogy mennyibe fog fájni a new genes Nexus 7

Üdvözlettel, Tibi

(#12) nemlehet


nemlehet
őstag

Erre nem tér ki a cikk, de lehet, hogy tud OGT-t a tablet és akkor lehet rá stickel 3G-t varázsolni. De ha esetleg nem támogatja még mindig ott van a wifi tethering majd minden okostelefonon (legalább is android fronton). Az én tabletem sem támogatta a 3G-t, de ezt nem éreztem gondnak mert telefonnal simán megosztottam a netet. Persze jobban meríti a telefont de én napi 3 óra utazás mellett sem találtam ezt gondnak, mivel egy jó tab 99%-ban kiváltja az okostelefon funkcióit. (tehát nem fog merülni, mert nem azt használod)
Mellesleg szerintem teljesen felesleges egy tab mellé drága telefont venni, vagy egy drága telefon mellé tabot, mert kvázi ugyan arra használja az ember és az egyik csak parlagon fog heverni. Ezért találom nagyon jó konstrukciónak az ASUS Padfonet, csak az meg kib*szott drága. Kéne belőle valami tisztességes kínai klón és már mennék is venni egyet!

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) #13260800


#13260800
törölt tag

Inkább valami kínai csoda olcsóbban az ebayről és társairól.

(#14) Depression


Depression
veterán

Ekkora nagy keretes cucc nem kell. Rossz ránézni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#15) Magnat


Magnat
veterán

Hdmi van, nem van?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#16) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Jóféle! Nagyon jóféle! Baráti ár, szép külső, kellemes tudás, 2 év gari... kell ennél több? :U

"Applikációk tömkelegét telepítette nekünk az ASUS"... ja és jöhet kapásból a root, hogy kigyomláljam a sok felesleget. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#17) #13110016 válasza nemlehet (#12) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én szerintem, ha valakinek van egy jó telefonja, a TAB már értelmetlen. Max filmet nézni jobb rajta. De csak a film miatt venni tabletet... vagy másért is jó a tab?
Fordítva ez nem igaz.

(#18) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Köszönjük a Tesztet!

A készülék jó, bár én sokallom az árát...Félreértés ne essék..Magyar árakhoz viszonyítva nagyon is jó, bár majdhogynem u.ennyiért ott az Acer Iconia A1 (MedaMarkt 52.990) és majdhogynem u.ezzel a speccel és láss csodát arra is 2 év garancia van :)..

Nekem nem éri meg, mivel jövő hónapban megyek ki Angliába és már ott fog addigra várni az Új Nexusom 270 dollárnak megfelelő fontért.. :)) ..Bár tudom hogy az Új nexus nálunk 100 ezer Magyar valuta alatt nem lesz kapható (a 16 gigás vers.), de akik tableten gondolkodnak, inkább vegyenek E-bayről ilyet.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#19) Micuir_M válasza nemlehet (#12) üzenetére


Micuir_M
tag

Ebben teljesen igazad van! Nemrég vettem Androidos telefont és ezért nem használom készség szintjén a wifi megosztást :-)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#20) pusszycat válasza Magnat (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon nincs... :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Előzmény topikok:
MeMO Pad HD 7 – a Nexus 7 nyomdokain
Mobilarena TV: ASUS MeMO Pad HD 7

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#22) Napfénysüti

Remek alsó-középkategóriás tablet lett tényleg best buy gyanús.

Més que un club!

(#23) sdd2


sdd2
veterán

Szerintem ez lesz az első saját tabletem, nem kell tovább várni hogy normális áron kaphassak jó hardvert, szoftvert. Köszi a tesztet Legendd :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#24) FlekkeN válasza Hadeska22 (#18) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Az Acer Iconia A1 52e forintért 8GB-os és a 16GB-os verzióért felárat kell fizetni(58e-60e). Ez a tablet 16GB-os alapból cserébe nincs HDMI. A Nexusból itthon egyenlőre csak REFURB kapható 50e körül 1 év garival. Garancia fontos lehet, főleg hibás új nexus esetén, és ebayről nehéz garanciás készüléket szerezni.

(#26) drlovi


drlovi
aktív tag

A telepitett alkalmazások használhatóak.Ha menni fog az usb otg ,akkor jobb is lehet mint az n7. Semmivel sem lasabb mint az.A tf300 am többet gondolkozik mint a hd7.Játékokban lehet gyengébb a tegránál,de általános használatban jobban tetszik mint pl a régi nexus.Fölleg hogy az 249 euro volt ,ez meg 139.
Azt ne mondjátok hogy a 4 v 5 collos telefonon jobb netezni mint egy 7 collos tableton,mert rögötön tökön szúrom magam.

(#27) Ádám16


Ádám16
addikt

jo lett tenyleg, de reszemrol ha mar tab, akkor minimum 8".

(#28) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszi a tesztet!
Meggyőző a gép, jó az ára is!

(#29) HawerKing


HawerKing
őstag

Inkabb az uj Nexus 7

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#30) savoo válasza HawerKing (#29) üzenetére


savoo
addikt

Kár, hogy az ~2x ennyibe fog kerülni nálunk.

[ Szerkesztve ]

(#31) INTELligent


INTELligent
senior tag

Nagyon tetszik, köszönjük a tesztet. :R Ha lehetne rá otg-n sticket dugni, akkor nálam vinné a prímet.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#32) pusszycat válasza HawerKing (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja a szellemujjas képernyöjével... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) BenHans


BenHans
addikt

Ez ennyiért elég ütős, olvasom olvasom a cikket, a végére vártam 70-et aztán, megláttam hogy 50körül és azon kezdtem gondolkodni hogy elírás-e.

Grat Asus! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#34) nemlehet válasza #13110016 (#17) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem ha van egy megfelelő felbontású (legalább 720p) és teljesítményű tabja, akkor igazából mindenben jobb mint egy 5 colos telefon. Jobb rajta netezni, chatelni (ez mondjuk szubjektív, de én jobban szeretek 5 ujjal gépelni 1 kézzel mint 2 hüvelykujjal 2 kézzel), filmet nézni, az aksija is jobban bírja pl zenehallgatásnál vagy játéknál, ha meg lemerül akkor legalább még telefonon elérnek.
Persze ha valaki gagyi tabletet vett mert spórolni akart, vagy nem volt pénze jobbra és beszerez egy normális telefont visszafelé is működni fog a dolog, mert az ember mindig azt használja amivel kevesebb a kompromisszum. Pl. ez egy régi concorde vagy wayteq tabról vagy esetleg iPad1-ről S4-re vagy Xperia Z-re vagy akár egy Oppo Find 5-re történő váltásnál gyakran megesik. Lehet, hogy kiesik a kijelző méret cserébe jobb funkcionalitást és smoothabb működést kap az ember.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#35) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

nem tűnik rossznak az ára :)

"Ez egy teljes napi munkára bőségesen elegendő, valamint egy hosszabb repülőutat is át lehet vészelni vele"
nekem a repülőutam kb 20-24 órás ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#36) Micuir_M válasza FireFox1996 (#35) üzenetére


Micuir_M
tag

Senki nem mondta, hogy tilos külső akkumulátort magaddal vinned... :-)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#37) tariattila válasza moli.hu (#25) üzenetére


tariattila
veterán

usb-ről ha nem lehetne tölteni akkor a gps funkciója elég tiszavirág életű lenne... :U

(#38) kcsa válasza tariattila (#37) üzenetére


kcsa
veterán

Értem amit mondani akarsz, de ha szigorúan nézem, a két dolog nem függ össze :) Simán lehet saját egyedi szabványú töltőcsatlakozója (mint a kínai tabletek nagy részének).

(#39) Hegasus válasza nemlehet (#12) üzenetére


Hegasus
senior tag

úgy tudom, hogy az összes asus készülék (kivéve persze a nexust ugye) szoftveresen tudja kezelni az otg-t, csak rádugod a pendrive-ot és a fájlkezelőjében már látja is, mindeféle root és stickmount nélkül. tehát gondolom a 3g-s stick se gond.

"Mellesleg szerintem teljesen felesleges egy tab mellé drága telefont venni, vagy egy drága telefon mellé tabot, mert kvázi ugyan arra használja az ember és az egyik csak parlagon fog heverni."

totálisan egyetértek, mert nekem volt is one x + nexus 7 kombó, de nagyon idegesített, hogy van egy 100+-os telefonod telefonálni meg smsezni... mert a tablet mellett nagyon nem nyúlsz hozzá az biztos.

"Ezért találom nagyon jó konstrukciónak az ASUS Padfonet, csak az meg kib*szott drága."

ezzel is egyet értek, ezért is szereztem be egyet :D , csak már nem is annyira drága. főleg szolgáltatóknál 170 kártyásan(persze független, mert asus nem engedi függősítést) a 64 gb-os... ami azért másfél készülékért igen kellemes (persze csak ha felső kategóriában gondolkodunk)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#40) tariattila válasza kcsa (#38) üzenetére


tariattila
veterán

nem az otthoni töltésre gondolok...
autóban pedig jó lenne a szabvány microUSB töltés lehetősége... ha már a többi cucc is ilyenen kapja :U

a wayteq is kikészít a "tűs" töltőcsatival.... (igaz az legalább tölthető usb-ről csak qva lassan) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) kcsa válasza tariattila (#40) üzenetére


kcsa
veterán

Ezért mondtam hogy értem amit mondani akartál :) Max annyi a gond, hogy tűs töltőt nehezebb szivargyújtósban szerezni (vagy építesz egyet :) ).

Tabletnél, telefonnál nálam is elvárás a microusb töltési lehetőség.

(#42) hito


hito
nagyúr

Hivatalos álláspont szerint az USB OTG-t majd a 4.2.2-től fogja tudni. De ha hazamegyek azért majd rápróbálok, hátha valami csoda folytán már most is tudja :) Elég hozzá egy lány-lány fordító?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#43) kcsa válasza hito (#42) üzenetére


kcsa
veterán

Elvileg OTG-hez kell hardveres támogatás. Ha benne van, akár némi szoftveres mókolással mennie kell most is (a paraszti logikám ezt diktálja :) )

(#44) FireFox1996 válasza Micuir_M (#36) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

ok! De így nem valós adat :P Mert akkor minden teszt végén, amikor aksiról írunk, akkor azt lehetne írni, hogy simán kibírna 1 hetet :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#45) kcsa válasza FireFox1996 (#44) üzenetére


kcsa
veterán

Ennyi erővel leírhatod azt is, hogy nem bír ki egy autóutat se, mert én 48 órán át meg sem szoktam állni... Ugye érzed hogy a te példád erősen magamutogató kicsit túlzó? :)

(#46) drlovi válasza hito (#42) üzenetére


drlovi
aktív tag

Sajna még nem megy! Probàltam egeret ,usb sticket de nem ismeri fel egyiket sem.Ha ez iselêrhrtô lesz a 4.2.2. alatt ,akkor nem igen jobb vétel ebben az àr sàvban.

(#47) hito válasza drlovi (#46) üzenetére


hito
nagyúr

Es vajon mikor jon a 4.2.2? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#48) nemlehet válasza Hegasus (#39) üzenetére


nemlehet
őstag

"ezzel is egyet értek, ezért is szereztem be egyet :D , csak már nem is annyira drága. főleg szolgáltatóknál 170 kártyásan(persze független, mert asus nem engedi függősítést) a 64 gb-os... ami azért másfél készülékért igen kellemes (persze csak ha felső kategóriában gondolkodunk)"

Hmm. Nekem a legutolsó információm még olyan 240k körüli ár volt. 170-ért kártyásan tök jó, bár most még az is messze túl van a lehetőségeimen. De azért privátban dobd el, hogy melyik szolgáltató kérlek. Amúgy ennyire nem volt sikere a Padfone-nak? Mert tudtommal más gyártónak nincs ilyen terméke. Pedig már eleve a telefon is nagyon baba.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#49) papamaci791 válasza hito (#47) üzenetére


papamaci791
tag

Ez alapján jövő hónap végéig meg kellene kapnia.

(#50) DoItYourself válasza kcsa (#38) üzenetére


DoItYourself
addikt

Sima microUSB csatlakozója van, azon keresztül lehet tölteni. Nincs egyedi töltōcsatlakozója, nem értem miért fantáziálsz errōl...

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.