Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) gwm válasza emerzee (#442) üzenetére


gwm
csendes tag

Elnézést de mi az almach?

[ Szerkesztve ]

(#452) emerzee


emerzee
aktív tag

Nah, közben én is tulaj lettem, egy transcoverrel. Kék lett a memo, és fekete a tok. A kék a nyerő, mert jobb a fogása. Eddig jó a tok, bár a benne lévő mágnes az iránytűt összezavarja. Remélem a navi programoknál nem kell az iránytű... Épp vadászom a naviprogramot, úgyhogy majd kipróbálom... Meg valami zúzósabb játékot, meg ilyenek... El leszek vele egy ideig. A képe gyönyörű. A hangja kellően hangos (az mx-ben nem is kell túlhangosítani). A többi tapasztalat majd később! ;)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#453) youngboy válasza juky (#449) üzenetére


youngboy
senior tag

Tudtommal a app-nak semmi köze nincs a pozicionáláshoz.
Ha nincs semmilyen adatkapcsolat, akkor csak a műholdak maradnak. Ezekben az eszközökben a fogyasztás csökkentése miatt gyengébb vevők vannak, mint a PNA-kban. Ez azt jelenti, hogy ilyenkor akár percekbe is telhet a pozicionálás. Függően attól, hogy milyen helyen tartózkodunk (milyen a "rálátás") a műholdakra. Állunk vagy mozgásban vagyok és ilyenek.
Lehet durvábban (kevésbé pontosan) pozicionálni wifi és mobilhálózat alapján is (GPS vevő nélkül).
Ha viszont a GPS-t megtámogatjuk egy kis adat (net) hozzáféréssel, akkor kapjuk a leggyorsabb megoldást.
További részleteket nem tudok, de a neten mindent meg lehet találni.

Szóval tudtommal a rendszer szolgáltatja a helyadatokat a különböző alkalmazásoknak.

[ Szerkesztve ]

(#454) emerzee válasza gwm (#451) üzenetére


emerzee
aktív tag

egy elgépelt almanach... :D

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#455) forzamo válasza dongokiller (#428) üzenetére


forzamo
tag

A mass storage modot úgy lehet elővarázsolni hogy a /system/build.prop fájlban a
ro.sys.usb.storage.type=mtp
sort ki kell bővíteni erre:
ro.sys.usb.storage.type=mtp,mass_storage
és már van is legelső menüpontként USB-tároló
Root szükséges a cseréhez.

(#456) youngboy válasza gwm (#440) üzenetére


youngboy
senior tag

Semmi rossz indulatot nem szerettem volna tenni a hozzászólásomba. Csak figyelmeztetni szerettelek volna egy kicsit poénosabban. (Lehet nem sikerült. :) )
Én is elkövettem a szokásos újonc hibákat annak idején.
Egyébként személy szerint nem mindig értek egyet az egy db hsz. használatával.
Jobban szeretek különböző témában, különböző embereknek külön hsz-t írni.

[ Szerkesztve ]

(#457) youngboy válasza forzamo (#455) üzenetére


youngboy
senior tag

:C
Bór a root miatt vannak, akik nem fogják megcsinálni.
Pl. én sem.

(#458) moli.hu válasza emerzee (#450) üzenetére


moli.hu
őstag

ertem. Kerlek, hog adj kozvetlen linket vagy konkret idezetet, mert az eddig adott forrasokban nem talaltam erre bizonyitekot.

(#459) emerzee válasza forzamo (#455) üzenetére


emerzee
aktív tag

Király vagy! Gyüjtőbe a hozzászólásoddal! Lehet lesz a blogomon egy összefoglaló... :) Belerakhatom?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#460) emerzee válasza moli.hu (#458) üzenetére


emerzee
aktív tag

Most komoly? Gugli a barátod... De tessék: https://www.google.hu/search?q=v%C3%A1s%C3%A1rl%C3%A1s+el%C3%A1ll%C3%A1s Az első találat...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#461) forzamo válasza emerzee (#459) üzenetére


forzamo
tag

Persze,
de ez csak az xp miatt kellhet.
Egyébként teljesen fölösleges, mert jó az MTP is.

(#462) anita.siket válasza forzamo (#455) üzenetére


anita.siket
újonc

Ha ezt így megcsinálnám akkor a billentyűzetes tokot is felismerné??

(#463) SkyLaci válasza anita.siket (#462) üzenetére


SkyLaci
őstag

nem, az más történet

meg ez egyébként kicsit kockázatos, garanciavesztéssel is járhat, csak akkor érdemes ilyesmiben belefogni ha megvan a kellő hozzáértés

de kitudj a az XDA-n, hátha valaki már megcsinálta az otg támogatást...utána nézek

[ Szerkesztve ]

(#464) anita.siket válasza SkyLaci (#463) üzenetére


anita.siket
újonc

:O

(#465) moli.hu válasza emerzee (#460) üzenetére


moli.hu
őstag

akkor ujra, harmadjara. Az adott linken (ami tok ugyanaz, mint amit legeloszor kaptam!!) nem latok bizonyitekot a fenti kijelentesre. Meg mindig kerek kozvetlen linket vagy konkret idezetet. Amig ez nincs, addig a kijelentes alaptalan mind a logika, mind az eddig linkelt informaciok alapjan.

(#466) SkyLaci válasza anita.siket (#464) üzenetére


SkyLaci
őstag

persze nem a billentyűzet a kockázatos, hanem rootolás, és a gép lelkivilágába piszkálás...de egyébként az sem vészes dolog, hamar belel lehet jönni, csak az elején kell egy kis bátorság

(#467) SkyLaci válasza moli.hu (#465) üzenetére


SkyLaci
őstag

"A termék átvételétől és a szolgáltatás igénybevételére vonatkozó szerződés megkötésétől számított 8 munkanapon (nem naptári nap!) belül élhetünk elállási jogunkkal. Az általános szabályok szerint a 8 munkanapos határidőbe a termék átvételének, illetve szolgáltatás esetén a szerződéskötés napja nem számít bele.

Lássunk egy példát: Ha a terméket a futárcég egy csütörtöki napon szállítja ki részünkre, a 8 munkanapos elállási határidő a pénteki napon kezdődik. A szombat és vasárnap nem munkanap, ezért az elállási határidő második napja a következő hét hétfője. E hét péntekje még csak az elállási határidő 6. munkanapjának számít, a szombatot és vasárnapot ismételten nem kell figyelembe venni, azaz a nyolc munkanapos határidő csak a következő hét keddjén, 24 órakor jár le."

(#468) emerzee válasza moli.hu (#465) üzenetére


emerzee
aktív tag

asszem, van most jobb dolgom. Nem fogom megkeresni. Ha ennyire szíven üt, keresd meg! (és számolj be róla nekünk is, mert már kezd érdekelni.) De az új tablet jobban érdekel... :) Jó keresgélést! (az iponnál van 8 napos elállás, és max. 30 napon belül visszautalják a zs-t...)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#469) emerzee válasza SkyLaci (#467) üzenetére


emerzee
aktív tag

ebben nincs benne a paragrafus! De ne offoljuk már szét a topikot! ... szerintem ... (gumicsirke...) :D

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#470) moli.hu válasza SkyLaci (#467) üzenetére


moli.hu
őstag

nagyszeru. es hol van itt szo a szemelyes atvetelrol?

@emerzee: es szerinted nekem van idom ra? miert nekem kellene megcafolni egy hiresztelest, amit raadasul logikailag nem is lehet, mivel azt kellene bebizonyitani, hogy valami nincs. bizonyitsa be az, aki allitotta, hogy az a valami van! ez olyan, mintha valaki azt mondana, hogy letezik isten, es nekem kellene bebizonyitani, hogy nincs. a vilag forditva mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#471) SkyLaci válasza moli.hu (#470) üzenetére


SkyLaci
őstag

személyes átvétel azt jelenti hogy te megrendeltél valamit látatlanba (interneten), a szerződést távol kötöd meg, és személyesen veszed át a megrendelést, és szerződés teljesítésétől kezdve (fizetés és átvétel) van 8 napod elállni a szerződéstől, ez nem egyenértékű azzal mint amikor bemész a boltba és azt mondod hogy te ezt meg ezt szeretnél, még ha kb ugyan úgy néz is ki.

pl edigitalnal: [link]
segítségül idézek "A fogyasztónak minősülő vásárló a szerződéstől 8 munkanapon belül (beleértve a 8. munkanapot is) indokolás nélkül elállhat. Ennek módjáról a távollevők között kötött szerződésekről szóló, 17/1999. (II.5.) Korm. rendelet rendelkezik. A vásárló az elállás jogát attól a naptól kezdve gyakorolhatja, amikor az árut átvette. Az elállás joga az üzleteinkben történő személyes, illetve a partner pontjainkban történő átvétel esetén is gyakorolható"

és látva a nagy érdeklődést, esti olvasmánykánt ajánlom az említett kormány rendeletet[link]

senki nem kérte hogy próbáld meg bizonyítani hogy nincs valami (ami [és Aki] egyébként van)

[ Szerkesztve ]

(#472) SkyLaci válasza SkyLaci (#471) üzenetére


SkyLaci
őstag

moli.hu: egyébként az a legviccesebb hogy itt mindenki ugyanarról beszél, csak te 7 napot mondtál, és egyébként pedig köztudottan 8 nap...de hogy most pontosan honnan számoljuk azt a 8 napot az átvétel napja az 1. nap vagy az még csak a 0., nem tudom, de nem is érdekel, ha netán egyszer majd úgy ítélem hogy egy neten rendelt árut 8 napon belül visszaviszek, akkor sem fogom megvárni a 8 munkanapot, hanem minél előbb visszaviszem.

[ Szerkesztve ]

(#473) moli.hu válasza SkyLaci (#471) üzenetére


moli.hu
őstag

en nem ertelek.

#429 moli.hu: tovabba sima bolti vasarlas helyett erdemes interneten rendelni szemelyes atvetellel es helyszini fizetessel, mert az internetes vasarlasoknal 3 nap helyett 7 napig, es indoklas (barmilyen kis hiba) helyett indoklas nelkul visszaviheted az arut.

#431 youngboy: 8 munkanapig van elállási jog távollévők közötti szerződés eseten. A bolti átvétel nem minősül annak.

#471 SkyLaci: személyes átvétel azt jelenti hogy te megrendeltél valamit látatlanba (interneten), a szerződést távol kötöd meg, és személyesen veszed át a megrendelést, és szerződés teljesítésétől kezdve (fizetés és átvétel) van 8 napod elállni a szerződéstől, ez nem egyenértékű azzal mint amikor bemész a boltba és azt mondod hogy te ezt meg ezt szeretnél, még ha kb ugyan úgy néz is ki.

itt nem a 8 naprol van szo (ami egyebkent rohadtul lenyegtelen, igy jogosan itt se foglalkozik azzal senki). en is 8 napra emlekeztem az eredeti hozzaszolas irasakor, de mivel nem volt idom utanakeresni a pontos adatnak, ezert inkabb 7-et irtam, hogy ne basszak ki senkivel, mert fontos, hogy alapos, felelos tajekoztatast adjunk itt a forumon, ne marhasagot irjunk.

[ Szerkesztve ]

(#474) SkyLaci válasza moli.hu (#473) üzenetére


SkyLaci
őstag

pedig elég világos

majdnem teljesen igazad van, az egész mondat helyes, kivéve a "7"-es számot, mert az valójában "8"

youngboy pedig csak abban téved hogy a "A bolti átvétel nem minősül annak."

a hagyományos bolti vásárlás valóban nem minősül annak, de az interneten rendelés majd személyes átvétel a boltban (ahogy azt te is írtad), az már távollévők közötti szerződésnek minősül, a szerződést te otthon a gép előtt kötöd meg, a webáruház beárazza a terméket ezzel ő kifejezi azt a szándékát hogy a terméket x pénzért eladná, azaz szerződést kínál fel neked amit te vagy elfogadsz van nem, ha elfogadod akkor beteszed a "kosárba" majd véglegesíted a rendelést azaz a szerződést, ezzel a szerződés megköttetett távollévő felek közt, a szerződés pedig magában tartalmazza a teljesítés módját (pl személyes átvétel boltban, készpénzzel fizetve)

Innentől nagyon off, de hasznos tudni :))
egy hagyományos vásárlásnál is hasonlóan fura helyzet (ilyen a jog, az egyetemen a jogot tanító jogász mondta a következő példát)
ha a boltban ki van írva valaminek az ára és te leveszed a polcról azzal "kétoldalú ráutaló magatartással" szerződést költsz (bizony nem csak papíron, vagy szóban lehet szerződni) (kétoldalú [adás vételi szerződéskötésre] ráutaló magatartás mert a bolt beárazta, te pedig a kosaradba tetted), amitől persze te mint vásárló elállhatsz (vissza teheted a polcra/mégsem kéred a kasszánál/vagy visszaviszed 2 nap múlva), viszont az eladónak kötelessége azon az áron adni neked amennyiért ki volt írva..bizony-bizony nincs "hoppá rosszul volt kiírva a leolvasó a kasszánál most mást mutat", neked jogod van azon az áron követelni a terméket amit kiírtak, mert szerződés már meg van kötve az ár kiírásával és a termék kosárba tételével.

[ Szerkesztve ]

(#475) patow


patow
senior tag

Talán ezt a témát átlehetne vinni egy fogyasztóvédelmi fórumba.

(#476) Nara19 válasza patow (#475) üzenetére


Nara19
aktív tag

Eddig én is azt hittem, hogy a MeMO Pad HD 7 topicjában vagyunk. :D

(#477) youngboy válasza SkyLaci (#474) üzenetére


youngboy
senior tag

Szerintem igazam van, mert egyszer nagy szükségem volt erre és akkor komolyan utánanéztem, de most nem fogok keresgélni.
Szóval lehet, hogy tévedek.
:)

(#478) juky


juky
csendes tag

Multitasking hogy megy a gépen? engem az érdekelne, h 2 progit lehet-e futtatni egymás mellett osztott képernyőn, vagy csak a lebegő alkalmazásokkal kivitelezhető-e ez.

[ Szerkesztve ]

(#479) molnigee


molnigee
aktív tag

Üdv!

Van különbség a két típus között?
Asus MeMo Pad ME172V Wi-Fi 16GB - 29.900Ft-tól
Asus MeMo Pad ME173X Wi-Fi 16GB - 39.900Ft-tól

Elég zavaró hogy asus memopad hd7-re keresek és mindkettőt kidobja, de úgy látom ezek nagyon nem ugyanazok...

--> http://dronearena.hu/ <--

(#480) Imike_80 válasza molnigee (#479) üzenetére


Imike_80
aktív tag

172
173

Mások!

(#481) forzamo válasza juky (#478) üzenetére


forzamo
tag

Az android nem teljes multitaszkos. Ez egy telefonos rendszernek készült nem desktopnak vagy szervernek.
Átlag usernek nincs is rá szüksége. A képernyő méret is korlátoz. Ossz ketté egy átlagos 4.5"-es képernyőt mit fogsz látni belőle? Pl. a régi Nokia N900 az teljes multitaszkos, de az nem androidos és más kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#482) Apooca válasza Imike_80 (#480) üzenetére


Apooca
tag

39.900,- tól ? nem látok ennyiért, nekem a legolcsóbb 44.000,- ...

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#483) juky válasza forzamo (#481) üzenetére


juky
csendes tag

olyasmire gondoltam, mint ami az s4be is van, annál ha jól tom lehet ilyet. Amúgy úgy olvastam, h az androidot eredetileg kamerák opjának tervezték, csak megvette a google és teló opra alakították át (javítsatok ki, ha hülyeséget írok).

(#484) Nara19 válasza juky (#478) üzenetére


Nara19
aktív tag

Ma hajnalban vettem, aztán gyorsan vissza is mondtam a Multi Window Multitask (Lite) [link] alkalmazást. :)
Az előzetese szerint több ablakban lehet egyszerre futtatni szövegszerkesztőt és/vagy böngészőt. Nekem egyszerre két - nem egyforma - szöveg nézéséhez kellett volna.

Azért "adtam" vissza, mert (lehet, hogy előtte figyelmetlen voltam és nem láttam) a "notepad"-je csak rtf és txt kiterjesztést kezel. :(

[ Szerkesztve ]

(#485) bankaii


bankaii
csendes tag

Én hétfő reggel vettem egy ilyen gépet a MM-ban, gondoltam várok hétvégéig hogy tapasztalataimat, véleményemet megosszam, hátha hasznos és segít másoknak tabletvásárláskor a döntéshozásban.
Ez az első tabletem, rengeteg oldalt átböngésztem, hogy megtaláljam a megfelelő tudású és árú gépet, és ennél kötöttem ki, de egy cseppet sem bántam meg.

Kerek 50-be került, más boltokban 45 ezer környékén is meg tudtam volna venni, de többször vásároltam már a MM-ban, és elégedett vagyok elsősorban a garancia miatt, ha valamit visszavittem, egyszer sem kötözködtek.
Kék színben vásároltam, de az ismerőseim mind azt mondták hogy ez inkább fekete :). Kézben fogni tényleg nagyon kényelmes, kicsit furcsának tartom viszont hogy a hátlap mintha egy kicsivel nagyobb lenne az előlapnál, minden oldalon egy fél mm-el túllóg.
A kijelző nagyon szép, határozottan látszik a különbség az 1024X600 felbontású tabletektől. A wi-fi erős, több falon keresztül is és nagy távolságból is jól fogja a jelet. A kameráját sokan leszólták, pedig nem csinál rossz képet, és rengeteg beállítási lehetőség van, persze nem helyettesít egy digitális fényképezőt, a készített képek a tableten szépen mutatnak. A hanggal is meg vagyok elégedve, hangosan és tisztán szól, nem recseg.
Eddig teljesen akadásmentesen fut rajta minden, egy kicsit sem akadozott még rajta semmi. Valahol olvastam hogy ha gépre van dugva akkor nem tölt, és a windows nem ismeri fel. Ezek közül egyiket sem tapasztaltam, egyből felismerte az win7 és a win8 is.
Az akksija tényleg tudja a 10 órát folyamatos használattal, érdekesnek tartom az Asus Battery minialkalmazást, mert 100%-os töltöttségről 90%ra kb 20perc alatt levittem, 50%ig viszonylag hamar lemegy, aztán 50től meg szinte nem bírtam lemeríteni.
Játék közben zenehallgatás, vagy egy hosszabb film után a hátlapon a kamera mellett nagyon enyhe melegedést tapasztaltam, gondolom ott van a processzor :) , különösebben nem zavar, de gondoltam leírom.
Komolyabb játékot még nem próbáltam rajta, néhányat leszedtem a Google playről azokkal nem volt gond.

Összefoglalva nekem nagyon megérte ez a kis gép, nemrég van meg de nagyon megszerettem, számomra tökéletesen helyettesíti a laptopot, ami szintén Asus, 4 évet bírt ki az öreg harcos anélkül hogy szervízbe kellett volna vinni, szétszedve sem volt egyszer sem, nagyon meg vagyok elégedve ezzel a márkával, ami a döntéshozásnál nekem sokat számított.

(#486) moli.hu válasza bankaii (#485) üzenetére


moli.hu
őstag

az alja a tok rögzítési módja miatt lóg túl, nekem is vágta a kezem, a nexuson nincs ilyen

(#487) FlekkeN válasza emerzee (#450) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

ITCafénak van cikk sorozata a fogyasztó védelmi témában ha valakinek gondja lenne: ITT az első rész.

[ Szerkesztve ]

(#488) emerzee


emerzee
aktív tag

no, a blogomban megjelent az első bejegyzés a memo-val kapcsolatban. Még csak egy összefoglaló, semmi tapasztalat vagy ilyesmi. A hétvégén tervezek egy transcover bemutatót, és egy mtp "driver" leírást... (Remélem lesz rá idő... (és az mtp is úgy működik ahogy kell))

Valaki írta, hogy vett matt fóliát a hd7-re. Hol lehet kapni, és mennyiért?

[ Szerkesztve ]

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#489) patow válasza bankaii (#485) üzenetére


patow
senior tag

Nálam az akumlátor 100%-ról óránkét 10%-ót esik úgy 30%-ig , aztán a maradék 30%-ot durván másfél óra alatt fogyasztja el. 2-3 nap alatt. Egyébként a leirtakkal osztom a véleményedet.

(#490) Daveboy


Daveboy
tag

Sziasztok!

A tablet pdf-ek olvasása közben milyen gyorsan tud renderelni nagyításnál és lapozgatásnál? Tudom hogy ez programfüggő is, de arra lennék kíváncsi, hogy magának a hardvernek milyenek a képességei e téren. Kíváncsi lennék, hogy pl. egy rk3066-hoz képest mennyire gyors az mt8125, ha pdf-ekről van szó. Hogy boldogul a nagy méretű, több száz oldalas dokumentumokkal? Előre is köszi! :)

(#491) gzul1


gzul1
csendes tag

Sziasztok!

Az Accuweather modult kitettem a főoldalra, és sajna kedd óta nem frissül, hiába nyomok rá a frissítés gombra. Van ötletetek mit lehetne kezdeni vele? Jó az, hogy egyből látom milyen időre számítsak pl. reggel.

(#492) emerzee válasza Daveboy (#490) üzenetére


emerzee
aktív tag

Ebben a pillanatban nyitottam meg pdf-et először. Nagyon jó és gyors. Gyors a renderelés, a mozgatás, nem smooth, de gyors. Nem sz*raxik... Csak dicsérni tudom!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#493) emerzee válasza gzul1 (#491) üzenetére


emerzee
aktív tag

tegnap állítottam be (ugye akkor jött meg a kütyü). Nekem teljesen jól müxik, és frissít... Nézd meg a beállításoknál a frissítés gyakoriságát. Lehet amikor ép próbálkozna, a szerver le van terhelve. Próbáld sűrűbben frissíttetni. De ha kézi frissítésre se megy, valami más a gond...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#494) gzul1 válasza emerzee (#493) üzenetére


gzul1
csendes tag

Köszi a választ, de nekem kb. két hete van meg a gép, és csak kedd óta nem frissül, még ha kézzel frissítek akkor sem. Egyébként alapból 4 óránkénti frissítés van beállítva.

(#495) emerzee válasza gzul1 (#494) üzenetére


emerzee
aktív tag

most is próbáltam, müxik... Akkor passz...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#496) bankaii válasza gzul1 (#494) üzenetére


bankaii
csendes tag

Próbáltad már az újraindítást, vagy újra kirakni a widgetet?

(#497) gzul1 válasza bankaii (#496) üzenetére


gzul1
csendes tag

Köszönöm, az újraindítás megoldotta.

(#498) emerzee


emerzee
aktív tag

Nara19 írtam Neked privát üzenetet. Légyszi olvasd el! Kösz!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#500) mokusf


mokusf
csendes tag

Sziasztok!
2 hete vásároltam a készüléket az alábbi furcsaságot tapasztaltam.
Ha a készülék akkumulátorának töltöttsége 20% alá esik, majd kikapcsolom, akkor utána
nem tudom bekapcsolni, azt mutatja, hogy az akkumulátor lemerült.
Ha ilyenkor rádugom USB kábellel a számítógépre, akkor be tudom kapcsolni,
ilyenkor mutatja is lemerültség állapotát (pl. 17%).
Ha nem kapcsolom ki 20%-os állapot alatt, akkor tudom tovább használni 0%-ig.
Van rajta TransCover, de ha levesz akkor sem kapcsol be.
Valaki tapasztalt már ilyet? Ötletek?
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.