Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) lhurgoyf válasza Tibee86 (#849) üzenetére


lhurgoyf
tag

Amúgy nem úgy van, hogy zsebre tudod tenni, csak minden leülés előtt ki kell venni onnan. Igazából pont ezen filózok, hozzá lehet ahhoz szokni?

(#852) balika333


balika333
tag

Nekem korábban volt Note 3, Samsung S5, Noki Lumia 930 es Alpha. Egy biztos. 5 col alá nem megyek (Alpha, iPhone 4.7) mert nekem kicsi. Tetszik hogy kézre áll, kicsi a készülék, de mar hozzászoktam a nagyhoz. Sőt i6+on a dupla koppintassal elérem a fent levő kapcsolokat, értesítési sávot. Ha olyan munkád van hogy sokszor kell egy kézben tartani akkor i6. Ha nem, csak az i6+. Aksi idő, kijelző mellette szól. Én nagyon szeretem. Nem cserélném el semmire. Talán egy nagyobb tárhelyűre :) Neked kell dönteni mi a fontos.
Ja igen: sokszor használom a diktálás funkciót. Nagyon tetszik, munkahelyen otthon is felmondom neki es 99%-ban gyönyörűen beírja. Ritkán írok csak rajta. Ezt is diktálással írtam :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#853) lugosi válasza lhurgoyf (#851) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nos erre nem igazán tudok válaszolni, én zakózsebben hordom a telefonomat és abból nem kell kivenni leülés előtt, ez nagyon nevetséges is lenne.

(#854) zsolidodd válasza lhurgoyf (#851) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Szerintem i6+. Az egyetlen hátrány a zseb, de csak bizonyos nadrágoknál, amúgy nagyon hasznos a nagy kijelző, kényelmesen lehet gépelni, sokáig bírja az akku. Ha csak extra slimfit nadrágokat hordasz, vagy ha a regular szabás olyan rajtad, mint máson az extra slimfit, akkor nem jó.

(#855) princesama2


princesama2
tag

Nah végre én is beléptem a i6+ tulajok táborába :D
Pár dolog hiányzik androidról, de egész szerethető készülék, remélem az is marad XD

Lenne pár kérdésem tudnátok segíteni?
1. Miért van az, hogy ha megy a zene és benne vagyok a zene appban akkor ha bezárom bezárja a zenét?
És ha bezárja alul miért kezdi előröl?
Lehet itt valamit állítani?

2. Egyszerűen nem értem, minek szedi szét az albumokat előadókra is. Be lehet állítani, hogy az "azonos nevű" albumok egybe legyenek?

Egyelőre ennyi kérdésem volna köszi a válaszokat!

(#860) allein válasza allein (#837) üzenetére


allein
addikt

No, visszaváltottam Note 3-ra. Nekem az android hiányzott, megszoktam. Ettől függetlenül személyes véleményem szerint nem hiszem van olyan androidos készülék ami gyorsabb a +6-nál :N Nagyon tudnak az álmánál :K Hihetetlen, hogy mennyire jó az aksi idő, gyors és a kijelzője és gyönyörű. Tehát, nincs fikázás :N Örülök, hogy volt alkalmam kipróbálni, sokat fotóztam, videóztam vele, kamera gombra kattintva egyből indult, nincs az a rövid lag ami a Note 3-om van. Macbookot azért nem cserélem le :N Napi szinten haználtam a deezer alkalmazást zenehallgatásra, hihetetlen mennyivel jobb a gyári apple fülese mint a samsungé, valami komoly füles után kell néznem :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#861) lugosi válasza princesama2 (#855) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"a zene appban akkor ha bezárom bezárja a zenét?" - ezt nem értem, és ezt se: "És ha bezárja alul miért kezdi előröl?"

"Be lehet állítani, hogy az "azonos nevű" albumok egybe legyenek?"

Igen, itunes-ben kell szerkeszteni az album tulajdonságait, úgy hogy ott azonos album legyenek, majd szinkron a telefonra.

(#862) lhurgoyf válasza zsolidodd (#854) üzenetére


lhurgoyf
tag

No, hát akkor a mérleg most a 6+ felé billen erősen :K

(#863) princesama2 válasza lugosi (#861) üzenetére


princesama2
tag

"Igen, itunes-ben kell szerkeszteni az album tulajdonságait, úgy hogy ott azonos album legyenek, majd szinkron a telefonra."
Ezt kifejtenéd bővebben pls?

""a zene appban akkor ha bezárom bezárja a zenét?" - ezt nem értem, és ezt se: "És ha bezárja alul miért kezdi előröl?""

Elindítod a "zene" ikonról a lejátszót elkezded lejátszani majd 2 katt home gombe multitasking-ba bezárod a zenét erre kikapcsolja a zenelejátszót, és nem csak pausera teszi hanem bezárja szal hiába tartott a zene 2 percnél kezdi előröl

(#864) M.Eriksen válasza princesama2 (#863) üzenetére


M.Eriksen
tag

Ha bezárod az alkalmazást, akkor miért szólna a zene? Ha szüneteltetni szeretnéd, akkor control panelt húzd fel alulról és ott lesz a pause ikon.

(#865) princesama2 válasza M.Eriksen (#864) üzenetére


princesama2
tag

Mert nem akarom, hogy ott legyen de nem akarom, hogy abba hagyja.

Pl mikor felhúzod az ujjad a képernyő alján és onnan indítod el a zenét akkor nem kerül be a multitaskingba a zene tehát ha bezárom a multitaskinból akkor miért hagyja abba

(#866) lugosi válasza princesama2 (#863) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ennél bővebben nem nagyon tudom... Látod az albumokat? Az egyikre ha jobb gombbal kattintasz, és elkezded szerkeszteni a tulajdonságaiti. Tudom-tudom, de ezt másképp nem tudom neked megfogalmazni. És ott kell úgy átírni, hogy azonos albumnév, előadó stb legyen, így értettem azt, hogy "azonos album legyenek".

"tehát ha bezárom a multitaskinból akkor miért hagyja abba"
Mert akkor kilépsz az appból. Tehát maga az app megszűnik futni, bezárja, kirakja a memóriából, becsukod teljesen. Ha egyszerűen csak háttérbe küldöd a home gombbal, akkor működik tovább.

(#867) Tibee86 válasza lhurgoyf (#862) üzenetére


Tibee86
veterán

Helyetted úgysem tudja eldönteni senki, ha pedig tényleg az alapján fogsz dönteni, hogy a 6+ topikjában ki mire szavaz, az ultragáz.

princesama2: "tehát ha bezárom a multitaskinból akkor miért hagyja abba"
Komoly a kérdés? Ne zárd be, nem fogja abbahagyni.

[ Szerkesztve ]

(#868) Titana válasza lugosi (#866) üzenetére


Titana
tag

Az a gond,hogy princesama2 a telefonon szeretné beállítani ezeket a funkciókat,Te meg a számítógépen való megoldást mondtad el Neki ezért nem tudta összehozni.

(#869) lugosi válasza Titana (#868) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az érdekes elképzelés, ez eszembe se jutott. Végső soron egy gépről csak rátette valahogy ezeket a zenéket, így gondolom csak van egy gépe, amivel így meg tudja oldani.

(#870) lhurgoyf válasza Tibee86 (#867) üzenetére


lhurgoyf
tag

Nem feltétlenül, nem egy van itt is olyan, aki röviddel a vásárlás után lecserélte a nagyot kicsire, de még nézi a topikot. De nyilván több a plusz-fan, tehát sok igazad is van abban, amit mondasz. :) Egyébként természetesen követem a iP6-os topikot is...

[ Szerkesztve ]

(#871) Fryskitt válasza lhurgoyf (#850) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szerintem attól függ. Nekem tesóm elkunyerálta az 5S-t. Arról nem akartam 6-ra váltani, mert alig hozott vbolna előrelépést, és sokat fotózok, tehát a képstabilizátor volt az egyik plusz, a másik pedig, hogy sokat olvasok rajta netet, így a nagyobb kijelző a másik. Plusz a ráadás, hogy nagyon bírja akksival.... még valami?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#872) princesama2


princesama2
tag

"princesama2: "tehát ha bezárom a multitaskinból akkor miért hagyja abba"
Komoly a kérdés? Ne zárd be, nem fogja abbahagyni."
Igen komoly, android óta ez bennem maradt ha nem használok valamit ne menjen a háttérben, de akkor úgy néz ki benne kell hagyni ^^'
De ez még oké lenne de ha már bezárom "az alsó kis zenelejátszó csík" miért nem jegyzi meg, hogy hol tartott? :(

"Igen, itunes-ben kell szerkeszteni az album tulajdonságait, úgy hogy ott azonos album legyenek, majd szinkron a telefonra."
Kifejtést úgy gondoltam, hogy "vidd ide jobbklikk pipa itt pipa ott stb"

Nah most ha rámegyek az infora, itt vannak részletek, illusztrációk, beállítások, rendezés sajnos egyikben sincs ilyesmi hogy " ez egy album ne választ szét előadókra"
[Nem akarom, hogy ugyan az az előadó legyen minden albumnál mikor nem azok]

+Ami esetleg számít a pc-n lévő zenéket nem itunesból húzom át iphonera hanem mappából húzom az iphonera, szal iphone on szerkeszteném egybe
---------------------------------------------
Amikor töltitek a telefont nektek is 999 fokos a töltő?

(#873) csab2 válasza princesama2 (#872) üzenetére


csab2
veterán

Esküszöm nem értelek. Ha androidon bezárod a zenelejátszó appot, akkor ott is elhallgat a zene.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#874) princesama2 válasza csab2 (#873) üzenetére


princesama2
tag

Nekem nem zárt be futott a háttérben továbbra is

(#875) zsolidodd válasza princesama2 (#872) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Remélem jól értem, amit akarsz:

Itunesban kiválasztod az összes számot, ami az albumhoz tartozik, kijelölöd, Infó mutatása (mac: cmd+i, win: talán a ctrl+i), majd beírod az album nevét, előadót, vagy bepipálod, hogy "Az albumok olyan gyűjtemények, amelyek különböző előadók dalait tartalmazzák" részt, ha egy válogatás, és így szinkronizálod.

(#876) princesama2 válasza zsolidodd (#875) üzenetére


princesama2
tag

Ki van töltve azonos album név, de nem értem

Am hiába pipálom ki ""Az albumok olyan gyűjtemények, amelyek különböző előadók dalait tartalmazzák" és okézom le még mindig külön albumba van és nem értem miért XD

Példa
[link] itt a kép (a zenék iphone-on vannak nem a "pc zene részlegében")
Azonos album név, azonos albelőadó, előadónevek persze mások, de az m1
De valamiért a "puloto" zenét külön teszi nem egy albumba
[link]

Valami 5let?

(#877) lugosi válasza princesama2 (#876) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Itunesben válts át album nézetre, lássuk már, hogy ott hogyan csoportosítja őket.

(#878) csab2 válasza princesama2 (#874) üzenetére


csab2
veterán

Végképp nem értelek. Akkor mi a problémád?

Iphone-on nem lehet bezárni a zene appot, csak ki lehet lépni belőle. Ilyenkor a zene nem hallgat el, mert fut a háttérben, a multitaskingban ott van. Ha ott bezárod, akkor értelemszerűen elhallgat a zene is.
Androidon is ha a multitaskingban bezárod a zene appot, akkor ott is a bahagyja a zenét. Ez így normális. Az zavar, hogy iOS-en nem tudod bezárni? Nem kell, csak megnyomod a home gombot és kész.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#879) princesama2


princesama2
tag

"Androidon is ha a multitaskingban bezárod a zene appot, akkor ott is a bahagyja a zenét."
Én nem bezárásól beszélek, hanem arról, hogy multitaskingból lehúzod a "zenét" tehát mint egy felesleges appot, hogy ne menjen.

De androidon ugyanúgy szól tovább, még iosnál "stop" ot nyom a zenére...

Komolyan egy nyelvet beszélünk és ennyi félreértés XD
Majd egyszer felveszem videóra ha még kell ^^
----------------------------------
[link]
Csináltam még pár SS-t

Időközben viszont belejöttem, és már egy album van, de egyedül ez az album makacs és nem akar egyben lenni...
[már többször letöröltem újratettem mp3tag-gal edit-eltem nehogy "Felt " legyen és ne "Felt" de minden oké egy alb.előadó és még sincs egyben

Valami tipp?

(#880) csab2 válasza princesama2 (#879) üzenetére


csab2
veterán

Ha "a multitaskból lehúzod" azzal bezárod a programot.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#881) lhurgoyf


lhurgoyf
tag

Valakinek volt szerencséje ehhez a bőrtokhoz? Media Markt-ban láttam, nem tűnik rossznak, igazi bőr, és 5500Ft.

(#882) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Én ma váltottam 6-rol pluszra. Hat durva a különbség, remelem meg fogom majd szokni :) kicsit kényelmetlen, de az akku uzemideje nagyon bejön. Kar, hogy a sima 6-ban nincsen ilyen combos akku.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#883) gabesszg


gabesszg
aktív tag

iPhone 6 + userek szeretném h ha mesélne valaki használati időről gyakorlatban .

(#884) alkatraz3000 válasza gabesszg (#883) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

1 nap kijelzoido is ki jöhet.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#885) lugosi válasza alkatraz3000 (#884) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

1 nap kijelzőidő? Legfeljebb egy olyan bolygón aminek kb a kétszerese a forgási sebessége mint a Földnek.

(#886) alkatraz3000 válasza lugosi (#885) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hazudtam. 23 óra 58 perc kijelzoido volt, es 5%-on volt a telefon. Igen volt benne SIM kártya, mobilnet, nem nullafenyero stb :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#887) princesama2 válasza csab2 (#880) üzenetére


princesama2
tag

Tessék:
[link]

VID_2015 tabletről lett felvéve szal a minőség nem valami jó, de a lényeg látszik meg az is, hogy stop-olja a zenét és kezdheted előröl.

IMG_0138 itt pedig a android zenelejátszás (telon is így van nem csak tableten)
---------------------------------------

Amúgy akkor az az egy album rejtély marad, hogy miért nem teszi egybe? holott megegyezik minden aminek kéne?

(#888) lugosi válasza alkatraz3000 (#886) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekelne erről egy screenshot, mert kábé 14 óra volt a legtöbb amit eddig láttam.

(#889) alkatraz3000 válasza lugosi (#888) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Én haverom telefonját bogarásztam, es nem volt kiírva, hogy be lett volna dugva az utolsó teljes töltés ota. Sajnos ez tegnapelőtt volt, nyilván ezt mar bizonyítani nem tudom.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#890) lugosi válasza alkatraz3000 (#889) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Biztos, hogy kijelzőidőről beszélünk mind a ketten, és nem teljes feltöltés óta eltelt időről?

(#891) alkatraz3000 válasza lugosi (#890) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Használok mar egy ideje iPhone-t , meg tudom különböztetni :) tényleg a kijelzoidorol beszélek, a felsosor.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#892) lugosi válasza alkatraz3000 (#891) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, elhiszem, csak nagyon csodálkozok rajta, ilyen értékeket még nem láttam. Ha még egyszer összejön, tedd már be légyszi. Tényleg talán 14 óra körüli kijelző volt a legtöbb, amit eddig láttam.

(#893) Fryskitt válasza gabesszg (#883) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nekem BT, wifi, Viber, Whatsapp, internet és telefonálás (elég sok) mellett simán elmegy másfél napot.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#894) alkatraz3000 válasza Fryskitt (#893) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De kijelző vagy keszenletiido?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#895) Eagl3 válasza alkatraz3000 (#894) üzenetére


Eagl3
veterán

Készenlét

(#896) princesama2


princesama2
tag

Nah kész csoda :D
Végre 1 albumok vannak, viszont ez nem a gyári lejátszónak köszönhető hanem a Groove lejátszónak
Van albumelőadó rendezés is, és ha bezárod multitaskinban nem hallgat be mint a gyári yey

--------------
Viszont régebbi kérdésem fennáll:
Nálatok is 200 fokos lesz a töltőfej ha tölti a telefont?

(#897) Gicz válasza alkatraz3000 (#891) üzenetére


Gicz
addikt

Ha a settings/ general/ usage alatt levő idő felső soráról beszélsz, akkor sajnos el kell keserítselek az nem kijelzőidő.

Az használati idő. tedd be a fülesedet, indits el egy zenét a gyári lejátszóban, és zárd le a telefont, hagyd úgy egy órát..... 1 órával nőni fog a felső sor, pedig le volt zárva a telefonod...

Ami progi a háttérben fut folyamatosan (külön értesítő apit nem használva) azz hsználati diőnek veszi a telefon.
Régebben mikor még skypoltam a a telefonon, akkor ha a skypot nem zártad be multitaszkból, akkor szépen növelte a használati diőt a lezárt telefonon a háttérben.

Most néztem meg, 6 plus minimum fényerőn, a telefonhoz hozzá sem nyúlva, semmit nem futtatva a háttérben 150mA körül ingadozott a felvett áram. ez 2900mAh-s akksit nézve 19,3 óra alatt merülne le, úgy hogy hozzá sem nyúlsz és minimum fényerőn van.

[ Szerkesztve ]

(#898) alkatraz3000 válasza Gicz (#897) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Csak nálam nem fut semmi a háttérben. Zenét meg nem hallgatok telefonon :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#899) Gicz válasza alkatraz3000 (#898) üzenetére


Gicz
addikt

24 óra kijelzőidő a minimális fényerőn mért fogyasztást figyelembe véve fizikai képtelenség ettől még :U
Szóval valami csekkolgat valamit a háttérben nálad.

(#900) Fryskitt válasza alkatraz3000 (#894) üzenetére


Fryskitt
addikt

Használom, így ennyi. Néha lezár a képernyő, persze. Van, akinél egyfolytában aktív a kijelző? Mármint 0-24-ben? :F

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.