Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem ez már túl nagy.

A Galaxy S4 még éppenhogy, majd ha kapható lesz nálunk az iP6 "kisöcsi" azt majd meglesem mert érdekel.
3gs után lehet vissza térek iOS-re. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Ferrarer


Ferrarer
tag

Hát igen,egy kicsit megnőtt...

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

HTC Samsung szerelemgyermeke :))

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A kérdés adott:
Azok, akik elmentek az Apple-től, mert nagy kijelzőt akartak és Androidra váltottak, azok nem szokták meg a korlátlanságot, és a jobb testre szabhatóságot?!

Jók lettek az iPhone-ok, az addigi legszebbek (szerintem).
De aki elment tőlük, így másfél-2 (3) év után, nem hinném, hogy ennyiért hajlandó vissza menni...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nagy, nem kicsit. A kinézet vegyes náláam elölről okés, hátulról vegyesek az érzelmeim. A kidudorodó kamera nem tetszik, a csíkok is elütnek, de az annyira nem gáz. Lekerekítés nem szimpatikus, még ha praktikus is ekkora méretnél. Személy szerint nem kéne. Szubjektív, de az előző széria sokkal szebb volt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Hát fogy mint az atom..persze, hogy fogy.. hiszen most csodálkoznak rá nagyon sokan olyan csodákra, mint landscape mód, NFC, Hd felbontás...

Mi lesz itt, mikor jön majd az iPhone7 és lesz benne Bluetooth adatküldési lehetőség vagy a microUSB töltés és adatátvitel! Na ott 7-8 millió is elmegy majd.. elviszi az újdonság.

Bocs, de egyszerűen nonszensz, hogy a marketing elviszi ezeket az elavult újdonságokat és van aki tapsol nekik!

[ Szerkesztve ]

(#7) Dave46 válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


Dave46
tag

Mindenki nevében nem tudok nyilatkozni, de én is visszamentem 5 hüvelykes droidról 4 hüvelykes ios cuccra.

Mindettől függetlenül nekem az android is tetszik. Komolyan.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#8) Cyberpunk válasza kameraman77 (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem biztos, hogy nem a landscape mód miatt veszik, vagy az NFC miatt, ami érdekes, de nem sok haszna. Veszik, mert alma ez ilyen egyszerű. Ja és mérget vehetsz rá, hogy kékfogon nem fog menni az adatküldés. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) bélus91 válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


bélus91
tag

[link] itt a megoldás :P

(#11) Blyan válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Ez így van, az ötös széria jobban nézett ki, bár szemből nekem ez is tetszik.
Sima 6-ost bevállanék.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) Cyberpunk válasza bélus91 (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért ez kissé drasztikus, és finoman fogalmaztam. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Az első ájfon amit elfogadnék :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#14) Cilindrik válasza kameraman77 (#6) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Ezt a landscape módot nem is értem, vagy csak rosszul értelmezem hogy mi az újdonság benne,de anno amikor mėg volt i4-em, ott úgy emlékszem tudtam levelet írni fekvő helyzetben, pedig az csak ios 5 volt.

(#15) Márko88


Márko88
aktív tag

Nekem tetszik, ha az àra kicsit mérsékeltebb lesz venni fogjàk, mégtöbben(Apple). :)
Lehet a HTC-s hàtlap miatt is bejön :D

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#16) Švejk


Švejk
őstag

Ezzel a hajlítható kialakítással az LG G Flexet akarja másolni valami elcseszett módon? :D

(#17) Cilindrik válasza Márko88 (#15) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Hat az ár max egy év múlva fog lejjebb menni amikor megjelenik a S de akkor is talán csak 20-30%-al.

(#18) bélus91


bélus91
tag

A I6 nagyon pöpec lett,de a I6 Plus-nál azt érzem ,mint tavaly a 5c-nél nem fordítottak elég időt az egész projektre :/

(#19) julius75


julius75
aktív tag

"A fent elterülő alkotásokat megnézve nagyjából elégedettek lehetünk." Ezt sikerült eltalálni: nagyjából. Ennyi, nem több.
"néhol hajlamosak a felvételek a zajosodásra" Ez már annyira nem pontos: mindenhol zajos, ott is ahol van elég fény. Szomorú, de szarul sikerült ez a kamera dolog.

[ Szerkesztve ]

(#21) Konflikt


Konflikt
addikt

szerintem 5,5"-on, fullHD kijelzon egy sorban 4 ikon az keves.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#22) HKorn válasza bélus91 (#18) üzenetére


HKorn
addikt

Konkrétan semennyit, kb a kicsi lett minden fizikai paraméterében felnagyítva. Szerintem otrombán néz ki ekkora kávákkal.

Run&Ride

(#23) Márko88


Márko88
aktív tag

A màsik dolog, a kijelzője valami gyönyörű. Videókban is azt néztem, mondjuk egy G3 ugyanazzal a mérettel,sztem sokkal gyengébb. Mondjuk felébe kerül..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#24) caverinha


caverinha
aktív tag

Kíváncsi vagyok,hogy az LG beszáll-e majd a Samu és Alma mellé a szabadalmi háborúba,hiszen most az Alma lopott az LG-től,mármint,h lenyúlták az LG hajlított készülékét álá Iphone 6 Plus Flex :DD

(#25) Cyberpunk válasza Márko88 (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja volt cikk is, hogy az LCD kijelzők közül ezt tartják a legszebbnek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) hito


hito
nagyúr

Az első iPhone ami kéne...fele ennyiért.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27) bélus91 válasza HKorn (#22) üzenetére


bélus91
tag

+1 :K

(#28) -=RelakS=- válasza hito (#26) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kár, hogy ha a zsebedbe rakod, akkor simán elhajolhat, és úgy marad :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#29) blueMerle


blueMerle
veterán

Bár a cucc nem jön be, de nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy elképesztő jó képeket lehet lőni vele :K

Márko88: cserébe a G3 nem hajlik meg zsebben hordástól. ;) Nem, nem kell ráülni, jópár user leírta hogy pár órányi szimplán zsebben hordástól már észrevehetően meggörbült, mindezt fotókkal alátámasztva. Ez egyszerűen akkora baki, amit a legutolsó kínai dzsunka-telefongyártó sem engedhetne meg magának. Az Epöl szimplán azért teheti meg, mert a vásárlói közönség nagyrésze elvakult, és egy ekkora hatalmas tervezési hiba mellett is megveszik a készüléket. Persze, biztos hogy mindezt javítják a következő szériáknál, de ez mindenképp az eddigi legdurvább iPhone baki.

És még mielőtt itt Apple-haterezne valamelyik idióta: Sent from Macbook Pro :P

[ Szerkesztve ]

(#30) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Nem értem miért meglepő, hogy nagy. 5,5" telefonok régóta vannak, nemtudom mire számítottatok. A két iPhone közül meg inkább ebben látom a fejlődést, meg az új koncepciót. Korrekt akkumulátor és optikai képstabilizátor a kisebb iPhonehoz képestezekben erősebb. A fátyolos képek mondjuk nem a legjobbak.

(#31) Klaus Duran válasza -=RelakS=- (#28) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az LG ezt már megoldotta, de ott az a baj ha kiegyenesíted. :DD

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#32) MortalVenoM válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


MortalVenoM
tag

nope, it bends :DDD

#bendgate

(#33) arn


arn
félisten

Jo telo, de inkabb veszek belole 2-3 nexust.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#34) nfsu17


nfsu17
veterán

valami nem oké ezzel a fotóval.
a teló innen nézve átellenes felét kell kuksizni

[link]

(#35)



őstag

GPU-ról azt állítják, hogy 50%-kal erősebb

Ja, mert magasabb órajelen ketyeg :D

[ Szerkesztve ]

(#36) FoxiestFox válasza MortalVenoM (#32) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, néztem a videót, amiben a fickó ujjal kettétöri kvázi :DDD
Megpróbáltam megcsinálni az E71-emmel, meg sem nyekkent ;]

(#37) hito válasza -=RelakS=- (#28) üzenetére


hito
nagyúr

Most kézhezkapnék egy ilyet, szerintem egy darabig nem látna zsebet, nem lenne sok ideje pihenni. ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#38) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jó nagy a difi a G3-hoz képest. Kisebb házba is bele lehetett volna tenni ekkora kijelzőt, home gomb ide vagy oda. Szemből amúgy pofás, de a hátlap kicsit sok.

(#39) bLaCkDoGoNe válasza nfsu17 (#34) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A magic wand tool kicsit túl nagyot harapott... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#40) Freiherr válasza arn (#33) üzenetére


Freiherr
őstag

Abból egy is többet ér,mint ez a "csúcs". ;)

XXX

(#42) Dexar007


Dexar007
veterán

Ez a legjobb ficsor benne, a zsebedben meghajlik,es ugy marad. ;]

Give me your cum,bull!

(#43) blueMerle válasza Dexar007 (#42) üzenetére


blueMerle
veterán

Az hogy hajlik nem lenne gond. A gond az hogy úgy marad ;]

SÖ: vaaaagy szimplán egy merevítést tenni a hangerő gombokhoz. Feltételezem, ez is lesz a megoldás a következő szériánál.

[ Szerkesztve ]

(#44) Márko88 válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


Márko88
aktív tag

Jaja, làttam :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#45) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

A pontozás jó magas lett, nem teljesen értem.

Összeszerelés minősége 9 pont. Nem most derült ki h hajlik? (vagy azt az anyaghasználathoz vegyük?)
Sebesség 9 pont. Akad... ebben a szegmensben nem elfogadható.
Adatkommunikációs képességek 9 pont. A tavalyi note 3 hozta ezt a szintet (sőt)

Mivel első tepsijükről van szó nincs a telóval nagy gond de 1 éves telefonnal próbál versenyezni...

Egyéb : ekkora méretű telefonoknál a toll alap tartozék lehetne már.

(#46) válasza blueMerle (#43) üzenetére



őstag

Arra nincs hely. Szerintem a 6S vagy nagyon vékony hangerő gombokkal jön, vagy szimplán lehajlítják a kijelzőt, és ott lesz, mint virtuális érintő gomb.

(#48) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem akarom elrontani a játékot, de ismert a körülmény, hogy hogyan hajlott meg? Nem, hát akkor meg? Ezen lovagolni nulla információval. :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) HKorn válasza Dexar007 (#42) üzenetére


HKorn
addikt

Ha nekem ilyet csinálna akár egy 20ezres (nem 260 ezres) telefonom az elhajolt telefonnal dobnám be a hivatalos márkabolt kirakatát az tuti.

De persze az Apple hűség más, ez sem lehet akkora hiba, hogy ne adjanak el belőle pármilliót így is.

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.