Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Badb0y


Badb0y
addikt

Hányok ettől a trendtől. Bízom benne, hogy ki fog adni valami iphone minit az apple, ha már ennyire követi az óriás telefonok trendjét. Bár lenne még 3,5"-es jelenlegi architectúrával felszerelt telefon.
Mostani i5-öt max i5 plus-ra fogom cserélni, nagyon remélem sokáig piacon lesz és támogatni fogják, talán meg fog fordulni ez az okádék "minél nagyobb kijelzős" vonal.

:(

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#252) Gicz válasza ollie (#240) üzenetére


Gicz
addikt

Az anandtech tesztek eddig mindig a valóságot tükrözték. Macbook is annyit ment amennyit írtak, nálam az iphone is hozza az a 8-9 órát wifi böngészéssel fél fényerőn.

(#253) lazlogogola válasza GeryFlash (#71) üzenetére


lazlogogola
tag

+1

Abszolút egyet értek! :C

(#254) Menslee


Menslee
tag

A kilógó kamerára azt mondták vegyen az ember egy tokot rá, szerintem a hajlítgatásra is hasonló válasz érkezik majd :K

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#255) joey04


joey04
titán

első próbálkozás a phablet világában. és egyből a legjobb. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#257) RECSKA válasza joey04 (#255) üzenetére


RECSKA
veterán

Legjobb??? :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#258) Touch-ko válasza h3lios (#230) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Ezzel az a baj, hogy aki 1-2 év alatt költött teszem azt 100 $-t alkalmazásokra Androidon, vagy WP-n az csak azért nem fog visszajönni, mert iPhone-ból is van nagyobb.`

Aki $100-200-at koltott Androidon vagy WP-re, az szerintem koltott ugyanennyit az AppStore-ban is :) Tehat nagy valoszinuseggel hasonlo applikaciokat vett meg Androidra, mint amiket korabban hasznalt iOS-en.

`És itt cseszte el az Apple a nagy telefonok kiadását, egy heavy user nem fogja megvenni a sokszor elég borsos árú appjait egy másik platformon.`

-Az Appok egy resze iOS-re is ingyenes. Mellesleg aki okostelefont vesz, az ne akarjon mar sporolni a 300 forintos appokon szerintem.. Az olyan filleres.... :)

@RECSKA:

Sok mindenben a legjobb, ez a tesztbol is kiderult...

[ Szerkesztve ]

(#259) oszi666 válasza Parallaxis (#226) üzenetére


oszi666
őstag

Az a sz@r sem kell, bnomnek olyan van.
Azt elismerem, lehet az en fulem gagyi, nem eleg iear, de iszonyat kenyelmetlen volt. Csak azert tartom meg hogy majd azzal egyutt adjam el a telom ha cserelek.
Megmaradok a Soundmagicnel meg az akg-nal

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#260) joey04 válasza RECSKA (#257) üzenetére


joey04
titán

Igen. Figyelembe véve a felhasználók többségének az elvárásait, szerintem ez a csomag felel meg nekik a legjobban (nem az itteni geekekből kiindulva természetesen, itt mások az elvárások). És ezt támasztják alá az értékelések és az eladások is. Mondjuk ennek a príma csomagnak meg is kérik az árat, de hát ez van, így működik a világ.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#262) talamasca válasza #09819904 (#233) üzenetére


talamasca
senior tag

Pont az S verzióknál nincsenek meg a hibák, nem értem miért vetted azokat bele.
4S esetén nem volt antenna probléma, az 5S pedig nem kopik...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#264) blueMerle válasza talamasca (#262) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor a iPhone 6 Plus S már hajlani sem fog? :D

Na jó, kiröhögtem magam, de ettől még a kérdés jogos. :)

[ Szerkesztve ]

(#265) Cuccok válasza talamasca (#262) üzenetére


Cuccok
tag

Nah akkor az I6PS meg nem hajlik majd zsebben és mindenki boldog lesz :)

(#266) Márko88


Márko88
aktív tag

Phonearena-n most volt a kameratesztje, összehasonlították a legjobbakkal. Nyert.

Tehát sokan kételkedtek (okostojások, akiknek ez sem jó), de meg lehet nézni a képeket..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#267) blueMerle válasza Márko88 (#266) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezek a képek valóban nagyon jók amiket a Plus lő (és ez nem szubjektív dolog, hanem tény), aki ezekre fanyalog az valóban egy vérbeli Apple-hater, annak mindegy mit mutatnál, semmi se lenne jó :K

[ Szerkesztve ]

(#268) Robertoq válasza Márko88 (#266) üzenetére


Robertoq
őstag

A képet tényleg jók, ez nem kérdés, az összehasonlítás viszont annyiban döcög, hogy fél éves, tavalyi modellekkel összehasonlítani nem igazán lehet, mert ennyi idő alatt azért van fejlődés. (de másképp meg nem lehet :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#269) hallerlaller válasza Parallaxis (#128) üzenetére


hallerlaller
addikt

csak kb az összes tegrás játék.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#270) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Végig olvastam mind a 269 hsz-t. Teljesen lefáradt megyek is ebédelni. Jó telefon, de ez az ár érte brutál... Veszek egy règebbit , vagy egy olcsobb droidost, ez az i4 már régi...

(#271) Csapoati válasza joey04 (#260) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Izé, a hétvégi 10 millióból csak kb. 1,5 millió volt Plus a nethasználat alapján (jó, a készlethiány is szerepet játszik, de a 6-ból se volt végtelen mennyiség). Nem mondom, hogy bukás, sőt, inkább siker, de várjunk még vele pár hónapot, mielőtt kijelenthetjük, hogy nagyot szakítottak vele.

#266: Na, akkor csak nem vagyok vak. Ami nekem számít, az a részletgazdagság, a színek és a vonalélesség - ezekben meg szuperek a képek (nappal).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#272) RECSKA válasza joey04 (#260) üzenetére


RECSKA
veterán

Fogadjunk szifonod van :)

Azert adnak el ennyit, mert nincs valasztek. Tudod venni ezt, meg a kicsit xD.

A kijelzo fenomenalis, imadom az ips-t, es ennek nagyon jo fenyere lett, szinei szuperek, nem tudok belekotni. A tobbi dolog csak hozza az elvarhatot..
A nagy Kamera tesztnel majd kiderul, de en nem estem hanyatt. Ilyet lo az 5s is...

Nem ez a legjobb phablet, csak a legjobb apple phablet...
Errol nem kell vitat nyitni, szamodra ez a legjobb, sok embernek meg nem.

Mindenki azt vesz, amit akar!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#273) assemble


assemble
addikt

(#274) tob!as


tob!as
tag

" Nagyon érdekes, hogy a kijelző ugyebár Full HD, azaz 1920 x 1080 pixel felbontású, ám a képernyőmentéseket 2208 x 1242 képpontban kapjuk meg, magyarán az iOS 8 erre is képes lenne, ami előrevetítheti egy következő iPad, vagy iPhone ilyen jellegű tulajdonságát."

Ennek nem az az oka, hogy az Apple saját maga szivárogtatja ki a későbbi felbontásokat! Valójában a fejlesztőknek arra kell felkészíten az alkalmazásokat, hogy 2208x1242-ben történik a renderelés, és ezt skálázza vissza az iPhone6 Plus esetében az oprendszer.
Ezzel oldották meg azt, hogy ha iPhone6 (és 6+)-ra fejlesztessz, akkor ne legyél megzavarodva, mint vasorrú bába a mágneses viharban. Ez egy tök jó dolog, mert az egységsugarú usernek a FullHD a hívószó, ami érthető, és zabálni is fogják. De ha a fejlesztőnek külön kellene az iPhone6-és az iPhone6+ arányaival foglalkozni, akkor megpusztulna, és nyilván ott van az iPhone 4S - 5 - 5S is, amit szintén kötelező támogatni!

Akit érdekel a leírás, az látogasson el ide.

(#275) Duree


Duree
veterán

Végre egy normális Iphone,nagyon elfogadnám.

duree54

(#276) joey04 válasza Csapoati (#271) üzenetére


joey04
titán

tiszta ideg is volt mindenki, mert még azoknak sem jutott akik sorba álltak érte akkora a készlethiány.

272: ó félreértesz. nem nyitok én erről vitát. én azt mondom, hogy a legtöbb user számára ez a phablet az ami azokban a legjobb ami fontos. ha nem értesz egyet ezzel az nem érdekel, csak a véleményem írtam le. :D :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#277) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"a tranzakciók elindításához mindenképp szükség lesz a felhasználó ujjára. Ez pedig remélhetőleg az esetek zömében még testének szerves részét képezi." Ezen jót nevettem! :)

Bár távolról sem kedvelem az Apple-t, de nem lett ez rossz telefon (a bluetooth zártsága nálam továbbra is érthetetlen, viszont a kamera hibátlan), viszont ha Apple terméket vennék (nem fogok), akkor tuti egy Iphone 5s-t szereznék be, mert hiába picike, de szerintem az sokkal szebbre sikerült, mint az új széria.

[ Szerkesztve ]

(#278) Penndragon


Penndragon
tag

Ha valakinek esetleg gondja lenne a hátsó kamera kitüremkedéssel, arra már egy honfitársunk talált megoldást:
https://www.youtube.com/watch?v=WKd6gT3Kz10 :DDD

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#279) logaritmus


logaritmus
tag

Sosem voltam Iphone párti, de ez a 6 plus nagyon bejön. M7-em van, de még megvárom mit lép a HTC. Nagyon valószínű hogy ebből plus vétel lesz. :))

(#280) Baggins86 válasza Penndragon (#278) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Légyszi linkelje még ezt be valaki, meg azt hogy hajlik. Olyan uncsi, hogy csak 50hsz-enként akarja valaki újdonságként megmutatni...

(#281) Parallaxis válasza hallerlaller (#269) üzenetére


Parallaxis
addikt

csak kb az összes tegrás játék.

Azok mind iOS átiratok, semmi látványbeli különbség.

(#282) Dave46 válasza Baggins86 (#280) üzenetére


Dave46
tag

Ebben a videóban semmit sem hajlítanak. Még csak nem is a 6 Plus van benne.

[ Szerkesztve ]

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#283) bbenec


bbenec
tag

Engem az bosszant és érthetetlen számomra, hogy ha már kihoztak 2 féle mértetet, a nagyot állítólag azért hogy visszavonzzanak olyan vásárlókat akik a méret miatt váltottak arra, akkor kérdem én mi lesz azokkal akik meg pont a nagy méret miatt nem fogják egyiket sem megvenni? Mert meggyőződésem hogy nagyon sokat szeretik a 4-4,2-es mértetet, de a 4,7 már nem rendes egykezes használatra való, én biztosan már csak emiatt sem venném meg a 6-ost. Arról nem is beszélve, hogy semennyire nem tetszik a hátulja azokkal a csíkokkal, a kiálló kamera bóvli hatást kelt. Maradok az 5-ös szériánál egy jó darabig még, szerintem tömegek gondolják ezt így, ahogy én tapasztalom és ez nagy fail az Apple-től. Egy maximum 4,2-es mellé meg egy 5,2-5,4-es méretet kellett volna kihozni hogy mindenki örülhessen.

(#284) snakehb válasza logaritmus (#279) üzenetére


snakehb
csendes tag

+1

Én is M7-et nyüstölök jelenleg, nagyon meg vagyok vele elégedve (az M8 nem tetszik, de az E8 igen, nem is értem arról miért nincs bemutató itt; M7 design, M8 hardverrel), de az i6 vagy az i6p most úgy kellene.

"Kilógó" kamera: az egész GalaxyS széria kidudorodó kamerás, sőt néhány Xperia modell is (pl. a T), most itt ez miért zavar hirtelen mindenkit? És mivel egy negyedmillás gépet a júzerek 90%-a tokkal használ, ez csak fingszeletelés.
Csakúgy, mint az elhajlás: bárelyik telefont elhajlíthatod, amelyiket nem, azt meg töröd. Eddig sem volt jó ötlet farzsebben tepsifonnal leülni, most sem az...
Az meg, hogy csak azért vennék mert alma, hát a Samu vagy bármelyik másik gyártó hogy nem tudott kialakítani magának ilyen elvakult fanbase-t? Valamit csak jól csinál az Apple. Náluk a felhasználói élmény a termék, nem a hardverek összessége, ezért nem is adnak ki egz csomó technikai adatot. Te ne azzal foglalkozz, hogy hány Ghz meg GB, hanem használjad, az meg múkodjon.

Mondjuk, szvsz, idén ott tolta el az Apple, hogy csak nagyobb telókat hozott ki. Én számítottam egy iPhone 6 minire, ami az 5s designját és méretét ötvözi az 6-os hardverével. Nagyon sok ájfónos ismerősöm szívja a fogát, hogy nekik ez már nagy.

Ezt az egykezes fikázásat sem értem. Telelfonra, gyors netezésre, mailezésre, néhány unaloműző játékra, stb. bőven elég a 3.5-4", a többire ott az iPad...
Androidon próbáltam hasonló megoldást keresni. Két épkézláb alternatíva van: Asus PadFone vagy a Z1C + Z2 tablet kombó.
Androidosoknak azért kell a nagy kijelző/phablet mert mindenre egy eszközt akarnak, és az androidos tabletválaszték az iPad-hez képest egy hulladék, pl. a Samu tabjai sem hozzák a Galaxy S teljesítményszintet, talán kivéve a Note 10.1 idei kiadása, de az meg iPad feletti árban van. 7" kategóriában a retinás iPad mininél nincs jobb. Az egy i5s-sel párosítva szerintem minden igényt kielégít (pláne az új iOS8 funkciókkal)...

(#285) Cyberpunk válasza Penndragon (#278) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez neked új? Amúgy meg vótmá. Még egy ilyen, és megrázom a sörényemet! ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#286) bandras0226 válasza bbenec (#283) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Abból kiindulva hogy a 4S-t még mindig lehet kapni, az 5S még lehet alternatíva nekik 1-2 évig.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#287) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Nem értek sok hozzászólót, hogy mi a gond a kamerával. Pont az az szerintem ami nagyon erős! Főleg a videós rész. Ez már fényképben-videóban is a bőven használható kategóriában van szerintem. Ennél sokkal gyengébb fényképezőgépek képeit is előhivatva 10x15-ben normális a minőség, ennek tutira az lenne! A videó meg... Na szóval én soha nem olvasom el a teszteket végig.. egyből megyek a képekhez, meg az akkuidőhöz. Már rég ott vagyunk, hogy egy átlagos középkategóriás telefon (de sokszor az alsó felsőkategóri is) bőven elég egy átlagusernek, azok tudását sem használja ki teljesen, tehát szerintem tök felesleges elolvasni a processzoros meg memóriás részeket :D . És ez az iPhone bizony ebben a kettőben nem rossz..

az már más kérdés, hogy iszonyatosan zárt és feleslegesen visszabutított, előnyei mellett nagyon sok kompromisszumra kényszeríti az embert, kerüli a szabványokat (mircoUSB), valamint a bendgate miatt én elvenném a "tetszett" plecsnit a géptől.. egy csúcsmobil ilyen ócska tervezési hibával kiadva szégyen. Mégis mit gondoltak? hogy az emberek majd vesznek neki táskát és abban hordják?

Tényleg 2014-ben, hogyan kaphat egy telefon "tetszett"' plecsnit, holott microUSB-ről nem lehet tölteni, bluetooth lényegében nem működik, a fájlok átvitele nehézkes, egyet területeken nem megoldható, nincs bővíthető memória, OTG, nincs rádió, NFC butított stb... Tudom-tudom.. de gondoljatok bele, ha ugyanezek egy androidos telefonnál jönnének elő.. hát kapná az ívet rendesen az eszköz!

Azt mondják, hogy tegyék az emberek az ingzsebbe.. Ja ha a feleségem beteszi.. vagy bármelyik nő... tutira ott is meg fog hajlani :DD :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#288) Gicz válasza kameraman77 (#287) üzenetére


Gicz
addikt

persze h a droid kapná az ívet ezek miatt, hamár nem sikerül megoldani a szaggatást, legalább ezek legyenek már benne... :)

(#289) kondás


kondás
tag

Világ legjob telefonnya.

(#290) bbenec válasza bandras0226 (#286) üzenetére


bbenec
tag

Ez tulajdonképpen igaz, bár nem annyira logikus. Akinek 2 éve 5öse van már szívesen váltana de nem egy ilyen tepsifonra pláne nem phabletre, szóval sokkal okosabb lett volna kiadni egy tepsit annak a szűkebb rétegnek aki kifejezetten ezt keresi meg egy normál egykezes méretet mindenki másnak aki meg ezért (is) apple párti.

Szóval azt gondolod ha már nem elég erős alternatíva az 5-ös széria akkor maj kihoznak megint egy újabbat kisebb méretben is?

(#291) S e t h válasza Touch-ko (#258) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így van, filléres ha vki csak annyit is adna ki alkalmazásokért, de sajnos nem csak annyiba kerülnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#292) Baggins86 válasza Dave46 (#282) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Bocsi akkor pillantsd meg az első oldalon a 10. hsz-t... :U

[ Szerkesztve ]

(#293) Dave46 válasza Baggins86 (#292) üzenetére


Dave46
tag

Oppá, félreolvastam, mea culpa. Na kérem, ezért nem kell munka alatt kommentelgetni. ;]

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#294) Mr.Silkó válasza Gicz (#288) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez azért már egyáltalán nem igaz. Nem most volt már, amikor még csak az ájfon volt laggmentes. Nézz körbe az androidos csúcstelók között.

(#295) blueMerle válasza Gicz (#288) üzenetére


blueMerle
veterán

1. Egy Nexus nem szaggat. Sehogysem.
2. Mindez benne van, ráadásul évek óta, és nem korlátozva.

Még valami? :)

(#296) Pirosász válasza kondás (#289) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Ez így van.Pláne ha a jóságot egy szintnek vesszük. :D

(#297) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Egy telefon sem hajlik meg magától.

Aki pedig ráül bármilyen telefonra, az elég ostoba.
Én pl. egyik telefonomra sem ültem rá soha, hanem kivettem a zsebemből ilyenkor.
Fel nem foghatom, hogy amellett hogy kéyelmetlen, hogy lehetnek ennyire korlátoltak az emberek, hogy ráülnek a telefonjaikra (még akkor is, ha nem hajlik el tőle).

blueMerle: én meg olvastam arról, hogy valaki látott UFO-t. Volt róla kép is, hiteles(nek tűnő) leírással.

[ Szerkesztve ]

(#298) blueMerle válasza Stanley-B. (#297) üzenetére


blueMerle
veterán

Valóban nem hajlik meg magától (hűha, ez már pozitívum? :D ) és nem kell ráülni, elég AZ ELSŐ ZSEBBEN HORDANI . Ha ez szerinted rendben van...ja akkor jó :)

Igen, ez aztán érv. Hajlik. Hiába ufózol, hajlik :P

Mr.Silkó: De basszus, én is Mac-es vagyok, egy Pro-n dolgozok, van iPad Airem is, viszont ha egyszer valami szar akkor minek verjem a tamtam-dobot, foggal-körömmel védve az Epölt? Majd lesz 2. széria, ott javítják. Ezt sikerült elbaxni. Tudom, egy vérbeli iFan az ettől az ereit vágja fel, és ha neki személyesen hajlik is meg inkább letagadja és eldugja egy fiókba.... :U

[ Szerkesztve ]

(#299) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ezt azért szívesen megnézném közelebbről is. Bár mocskosul drága és felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban.

(#300) Mr.Silkó válasza blueMerle (#298) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak elég elolvasni a kolléga aláírását, és rögtön minden érthetőbb lesz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.