Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1302) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Kb mekkora kijelzőidőt lehet kihozni ebből a telefonból?
Választ köszi.
Szerk.: megéri még egy ilyen telóba beruházni vagy inkább már a 6S+ , mert a 2 giga ram miatt már inkább az lesz ami tovább lesz támogatott?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1303) dorika87


dorika87
őstag

Bluetooth headset százalékos töltöttségét meg lehet valahol nézni?
Nálam a jobb felső sarokban az akku töltöttség mellett mutatja a bluetooth headset töltöttségét is, csak sajnos nem százalékban. Ezt a százalékos kijelzést elő lehet valahogy csalni headsetből is?

szerk: sztornó... pont megtaláltam az értesítési központban az eszközöknél

[ Szerkesztve ]

(#1304) gretzky77 válasza jacis (#1302) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én ma este 52%-on voltam 1 napos használattal közel 3 óra kijelzőidővel! Ebben volt bt zene folyamatos net (wifi v. mobilnet) nem kapcsolgatok van 4 emailfiókom! Majd megnéztem mindigtv-n a meccs 2. félidejét 3/4 óra wifin és most 42% !

Sztem ez igen jó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1305) dorika87 válasza jacis (#1302) üzenetére


dorika87
őstag

Szia. Én most tervezem feltenni töltőre a telefont. Átlag használattal: böngészés, emailezés, facebook messenger, bt headset, vezetékes headset-telefonálás, zenehallgatás kevés játék és így van most 3%-on az akkumulátor, 9óra kijelző használat és 62óra 50perc készenléttel.

(#1306) Simi87 válasza jacis (#1302) üzenetére


Simi87
senior tag

7-9 óra.
Mióta a szivem választotjával viberezek, azóta 6-7 óra. Én már nagyon unom, de egyszerűen nincs alternaívája a 6 Plus-nak számomra.

(#1307) gretzky77 válasza Simi87 (#1306) üzenetére


gretzky77
veterán

Mit unsz az ios-t?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1308) zorromoto válasza gretzky77 (#1307) üzenetére


zorromoto
senior tag

normál használat mellett 8-10 óra kijelzőidő szokott nekem is lenni. Az az igazság hogy én is mindig felbuzdulok hogy akkor most csere egy jó androidosra,de mikor olvashatom hogy még mindig az jöhet elő hogy "ez az app meg az az app miatt lemerült a telefonom meg az aktuális rom-ba ez meg az a hiba stb.."Akkor rájövök hogy mennyire jó ez az iphone 6 plus. Már elmúlt egy éves az enyém és stabilan hozza az üzemidőt minden egyes ciklusban. Az s meg számomra nem ér meg 80 -100 ezer különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#1309) Simi87 válasza zorromoto (#1308) üzenetére


Simi87
senior tag

Nagyjából ennyi.

(#1310) dorika87


dorika87
őstag

Nemrég használok IOS-t és érdeklődnék, hogy az üzenetekben, hogy tudok szöveget kijelölni? Mondjuk van egy hosszabb szöveg és abból csak pár szót vagy éppenséggel egy kódot szeretnék kijelölni, hogy aztán másolni tudjam és utána beilleszteni. Mail alkalmazásban gond nélkül megy, hogy hosszan nyomva tartom a szövegen az ujjam és aztán el tudom kezdeni a kijelölést. Lehet üzeneteknél valami külön beállítás van erre?

(#1311) oszy válasza dorika87 (#1310) üzenetére


oszy
veterán

Én úgy tudom nincs erre lehetőség. SMS és iMessage-re gondolsz ugye? Én kimásolom az egészet és abból szoktam törölni a nem szükséges részt. Igaz erre csak nagyon ritkán van szükségem.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1312) dorika87 válasza oszy (#1311) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm. Igen sms ill. iMessage-re gondoltam. Akkor számomra is csak ez a megoldás marad. Szintén ritkán van rá szükségem, de amikor kellene, akkor nagyon jól jönne, főleg kódok, jelszavak érkezésénél praktikus lenne. Kár, hogy IOS-en ez nincs megoldva. :(

[ Szerkesztve ]

(#1313) dorika87


dorika87
őstag

Hát csak ámulok és bámulok. :) Alig 3 hete van meg a telefon, de eddig egyik androidos telefonom sem produkált ilyen jó készenlétet és kijelzőidőt. Szombaton töltöttem fel délutánra, tehát most jár 70 óránál a készenlét és 9óra 35perc kijelzőidőnél, és még van benne 15%, amivel szerintem elleszek még pár órát. Játék, böngézés, facebook messenger, email olvasás, 2 óra BT telefonálás, szóval le a kalappal az IOS előtt :) ilyen jól optimalizált készülékem még nem volt. imádom :)

(#1314) oszy válasza dorika87 (#1313) üzenetére


oszy
veterán

Nagyon örülök, hogy ilyen jó véleményed van róla! :) Én a készüléket is nagyon szeretem. Számomra, e kettő párosítása tökéletes. ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1315) dorika87


dorika87
őstag

Imádom ezt a telefont. Ismét rekordot döntöttem. Igaz most 3%-on állok de 48 óta készenlét alatt 13 óra 30 perc kijelző használatot sikerült elérnem. :)

(#1316) lugosi válasza dorika87 (#1315) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az szerintem nagyon jó.

(#1317) Nescafé válasza dorika87 (#1315) üzenetére


Nescafé
őstag

Melyik ios van fenn ?

 iPhone 15 Pro

(#1318) dorika87 válasza Nescafé (#1317) üzenetére


dorika87
őstag

A legfrissebb: 9.3.2.

(#1319) col


col
addikt

Sziasztok.
Olvastam, hogy többen panaszkodnak az IOS 9.3.2 alatti gyors(abb) merülésre. Én eddig nem nagyon tapasztaltam.
Viszont van néhány dolog, ami segíteni tud a készenléti idő hosszabbításában. Valóban célszerű a töltésnél megfogadni, hogy nem hagyni fent a töltőn időtlen-időkig. Sőt nem kell megvárni azt sem, hogy 100%-ra feltöltsön. Olyan 90-95%-nál érdemes levenni a töltőről. Érezhetően jót tesz az aksinak.
Az értesítések résznél célszerű kivenni a jelzések közül a megjelenés lezárt képernyő opciót. Nekem is van több appom, ami jelzést ad, de érdemes szelektálni melyiket kérjük, és melyiket nem. Amióta ezeket is beállítottam, szintén javult a készenléti idő.
(Tegnap előtt kora este vettem le a töltőről 95% körüli töltöttségnél és most még 65%-on van, pedig használom :) 3 óra használat és 38 óra készenlét )

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1320) Nescafé válasza dorika87 (#1318) üzenetére


Nescafé
őstag

Az van nekem is fenn :)

 iPhone 15 Pro

(#1321) dorika87


dorika87
őstag

Jelenlegi állás :)

Ezekután kíváncsi lennék egy 6s plus mit produkálna nálam? :) Vajon mennyivel bírna többet?

[ Szerkesztve ]

(#1322) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Mai naptól iPhone 6 Plus 64GB tulaj lettem!
Pár nap múlva írok pár sort róla!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1323) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Intenzív használat mellett körülbelül ennyire képes az enyém!
Azzal a töltéssel jó esetben 1 óra még belefér és annyi.
Az első 1-1,5 óra wifi a többi 4G-s használat.
Amúgy bejön a telefon.
:R

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1324) dorika87 válasza Ngtx (#1323) üzenetére


dorika87
őstag

Ez nem semmi. Új készülékként valahogy számomra túl gyorsan lemerül. Majdnem 8 óra alatt 5 és fél óra intenzív használat és már 10%-ot mutat. Nekem ez így kicsit fura, tudván, hogy az enyém két és fél hónaposan nagyon jól bírja. Bár ez tényleg használattól függ, de azért néha én is elég intenzíven használom, és úgyis simán elmegy 8 óra kijelzőidőt.
Bár az is lehet, hogy ez még be fog állni nálad, mivel nagyon friss még a készülék. 1-2 töltés után szerintem jobban fog produkálni.

(#1325) Ngtx válasza dorika87 (#1324) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Általában esténként mindig töltöm a telefont tehát nagy készenlétő idő az nem is nagyon lesz több nálam.. Nagyon ritka mikor aznap nem töltöm amikor levettem.
Majd meglátjuk beáll-e?!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1326) dorika87 válasza Ngtx (#1325) üzenetére


dorika87
őstag

Értem, akkor majd kialakul. Nálam a kezdetektől 2-3 napot elmegy a telefon töltés nélkül, pedig amikor nagyon sokat nyomkodom akkor is kibírt két napot. Talán egyszer egy hosszú utazás során sikerült 1,5 nap alatt lemerítenem, mert a 4-5 órás vonatozás alatt szinte folyamatosan használtam. Amúgy tényleg nagyon jól teljesít, és én is meg vagyok elégedve vele teljes mértékben. :)

(#1327) dorika87


dorika87
őstag

Gondoltam rákukkantok az akkumulátorra, és ez fogadott:

Szerintetek ez tényleg valós lehet? Nagyon meglepődtem, hogy valóban ment volna összességében 1 napot a kijelzőm. Ami két és fél nap alatt eléggé hihetetlen számomra.
Arra tudok csak gondolni, hogy beragadtak az előző értékek, és azzal együtt lehet ennyi, mert amikor töltőre tettem 14h és 30min volt a használat és most 24h van, szóval 9,5 fél óránál tarthatok jelenleg, ami még reális is szerintem.
Viszont fura, hogy csak a használt adatai ragadtak be, a készenlét rendben van, mert ezelőtt hétfőn töltöttem este a telót.

[ Szerkesztve ]

(#1328) Ngtx válasza dorika87 (#1327) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Ajánlok egy resetet amit a Home+Bekapcs gomb hosszas nyomásával tudsz elérni. Egészen addig nyomod őket amig az apple logo nem jön be.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1329) col válasza Ngtx (#1328) üzenetére


col
addikt

Amit te írsz, az a kényszerített újraindítás és szerintem igazából csak "vészhelyzeti" megoldás.
Csak végső esetben indítsa újra kényszerítve iPhone, iPad vagy iPod touch készülékét, és kizárólag akkor, ha nem reagál a műveletekre.
Itt részletesen magyarázzák és leírják a két módszert:
[Iphone restart módok]

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1330) dorika87


dorika87
őstag

csak beragadhattak az adatok, mert tegnap este tettem töltőre és most jó minden.
Szóval nincs gond, ez egy egyszeri dolog lehetett. Amúgy nem zavart semmiben, tehát nem is csináltam volna resetet, maximum ki-be kapcs, de az sem kellett mert ma reggelre már helyreállt töltés után.

(#1331) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Részemről kimaxoltam az akksit!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1332) Marquess válasza dorika87 (#1330) üzenetére


Marquess
tag

hali
6plus vag sima 6-os telod van? Elég jól bírja az akksija..nálam egy másik telefon bírja 72 óráig úgyan így...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#1333) dorika87 válasza Marquess (#1332) üzenetére


dorika87
őstag

Hali. Nekem 6 Plusom van, és igen szerencsére nagyon meg vagyok elégedve vele. Március 17-én vásároltam, szóval még viszonylag friss, de remélem később is ilyen jól fogja bírni :)
Átlagban 10-13 óra kijelzőidőt teljesít és 2-3 napot simán elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#1334) Marquess válasza dorika87 (#1333) üzenetére


Marquess
tag

Nagyon gondolkozom,hogy Android telefonról váltsak Iphone 6s-re vagy 6plus-ra ...ma voltam Media Marktba megnéztem.... De nem tudtam eldőnteni,hogy melyiket érdemesebb venni.... Kicsit nagynak és nehéznek találtam a Plus-t de a 4,7 es meg túl vékony volt:( nagy a Dilema....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#1335) dorika87 válasza Marquess (#1334) üzenetére


dorika87
őstag

Hát nehéz döntés. A 6s ugye újabb típus a 6 Plus viszont nagyobb. Nekem összehasonlítási alapom nincs, de nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel. Droidról váltottam én is, és egyszerűen álom ez a telefon akku üzemidőt tekintve egy androidoshoz képest. Nekem 2-3 napokat vígan elmegy úgy, hogy nem kell aggódnom, hogy mindjárt lemerül, mert ha délután észreveszem, hogy 10-15%-nál tart az akku még akkor sem kell félnem, hogy estére kikapcsol, mert bőven elmegy még órákat, nem úgy mint a korábbi LG G2-m. Sőt elértem már többször 4 napokat is, persze akkor nem nyomkodtam folyton, csak a legszükségesebb dolgokra használtam.

Számomra nem volt kérdés, hogy 6 Plus-t vegyek, mert mindenképp 5col felett szerettem volna maradni.
Visszalépésnek éreztem volna egy 4.7 colos kijelzőt, tehát bármennyire is újabb a 6s nekem az G2-höz képest (ami 5.2col), kicsinek bizonyult. Így egyértelmű volt, hogy mi mellett döntök.
Szerintem meg lehet szokni hamar ezt a nagy készüléket, én legalábbis nagyon megszerettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1336) Mbenyo97


Mbenyo97
aktív tag

Hali !
Kerdesem lenne hogy hogyan lehet a telefonak az IOS-at teljesen vissza allitani gyarira (ugy ertem mintha most hoztam volna ki a boltbol es most kapcsolnam be legeloszor) ?

(#1337) Marquess válasza dorika87 (#1335) üzenetére


Marquess
tag

Nah ennek örülök!
Az a Érdekes,hogy én is 5,2 Coll telefont használok G2 és mégis azt mondom,hogy kicsit jobb lenne a nagyobb méret és detto úgyan ezt mondtam én is,hogy a 4,7 visszalépés lenne számomra is!:)
Érdekes,mert azt mondják mindig ,hogy a Nők /lányok nem szeretik meg nehéz kezelni nekik ha túl nagy a telefon,erre csak azt látom mindenhol,hogy az Összes csaj 6plust használnál!
Telefonálás szempontjából mennyire nehézkes? Nem olyan,mintha egy Betondarabot raknál a fülledhez?:)
Ezt a részét sajnos nem tudtam kipróbálni,mert oda volt kőtve a panelhoz :)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#1338) lugosi válasza Mbenyo97 (#1336) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Beállítások / Visszaállítás / Összes tartalom, beállítás törlése

(#1339) Mbenyo97 válasza lugosi (#1338) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Ennyi az egész, mert csak azért kérdezem mert andoridnál másképp van, ott lehet ilyen factory resetet is csinálni.

(#1340) lugosi válasza Mbenyo97 (#1339) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a factory reset.

(#1341) Mbenyo97 válasza lugosi (#1340) üzenetére


Mbenyo97
aktív tag

Ja ertem, rendben. Koszi :)

(#1342) dorika87 válasza Marquess (#1337) üzenetére


dorika87
őstag

Szintén G2-ről váltottam márciusban. Nagyon megszerettem. Tény, hogy nagyobb mint az LG, már csak azért is, mert a kijelző is nagyobb. Telefonálást hamar megszoktam. Persze észrevehető, hogy nehezebb a készülék, de ha én nő létemre hamar hozzászoktam, akkor egy pasinak nem hiszem, hogy nehézséget okoz :)
Amúgy én sokszor bt headsettel vagy a gyári EarPods-al használom telefonálásra, vannak helyzetek amikor kényelmesebb, és így pl. szabad mindkét kezem.

Szerintem általánosítani nem szabad. Nem csak ebben, hanem semmiben :) mivel minden ember és jelen esetben nő is más, ezért nem lehet azt mondani, hogy nem szeretik a nagy készülékeket.
Amúgy az iPhone-ban már van egy olyan funkció, hogy az home gomb kétszeri gyors megérintésre (koppintásra) lecsúsztatja a kijelző tetejét, és így sokkal kényelmesebb az érintőkijelző használata.

[ Szerkesztve ]

(#1343) lalika740


lalika740
aktív tag

Hello.tudna nekem.valaki segiteni hogy milyen orszagbol szarmazik a telefonom azt hogy tudom megnézni.??meglehet egyátalán?köszi ha tud valaki segiteni. :R

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#1344) -secret- válasza lalika740 (#1343) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kínából. :D

(#1345) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

Sziasztok!
Egyik barátom szeretne egy ilyen telót függetleníteni. Hol vállalnak ilyet?

(#1346) lugosi válasza pixelmester. (#1345) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A szolgáltatónál, amelyikhez függő.

(#1347) jazzkifli


jazzkifli
tag

Sziasztok!
Olyan üveglapot keresek, ami minél nagyobb felületen takarja a kijelzőt, viszont nem zavarja a tokot (Spigen Tough Armor Tech).

Tudtok javasolni valamit?

Köszi előre is!

Aláírás

(#1348) bladekettő


bladekettő
tag

Sziasztok!

Nektek nem akadozik ios 10.2-vel a telefon?-5S-ről váltottam és ott szinte sohasem akadt meg 10.2-vel.

The easy day was yesterday! :)

(#1349) HarleyCustom válasza bladekettő (#1348) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem nem akad...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1350) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek, szeretnék vásárolni egy iPhone 6 Plus kéz alól ami állítólag vadonat új garanciában cserélték és még nincs aktiválva.

Mivel még nem volt iPhone így fogalmam nincs hogy mire kéne odafigyelnem vásárláskor.

Létezik hogy ha gariban cserélték a teljes készüléket hogy csak 3hónap garanciát adnak csak rá :F

A másik dolog hogy mennyire valós és életszerű hogy elhajlik a telefon :F
Persze ha az ember a farzsebben hordja és rá ül akkor elhiszem hogy elhajlik de normál használat közben is előfordulhat esetleg :F :F

(#1351) lugosi válasza lajos75 (#1350) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Létezhet a 3 hó szerintem.
Elhajlik, ha erőbehatás éri. Magától nem valószínű azért.

(#1352) Istuu15 válasza lugosi (#1351) üzenetére


Istuu15
senior tag

A facebook, messenger, instagram, snapchat, viber, ebay ezek az appok mennyire jól futnak?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#1353) lugosi válasza Istuu15 (#1352) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem akarok fals infót adni, nekem 6s Plus-om van, azon mondjuk jól (bár az általad írtakat nem mind használom).

(#1354) gumimokus


gumimokus
tag

Sziasztok! Segítséget kérnék valakitől. Felraktam az IOS 11bétát,szeretném visszatenni a régi szoftvert, lehetséges ez? Köszi!

[ Szerkesztve ]

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#1355) gumimokus válasza Istuu15 (#1352) üzenetére


gumimokus
tag

Nekem kifogástalanul működnek...

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#1356) amdboy


amdboy
senior tag

sziasztok! néhány napja vásároltam a feleségemnek 1 iphone 6 plus készüléket. Az a gondom vele, hogy töltőre dugva nem érzékeli az érintést. Ha lehúzza utána sem, ha vár vele pár percet akkor ismét érzékel. ios 10 van rajta, tegnap frissítettünk erre, előtte 9-es volt, azzal nem volt ilyen gond. Esetleg valakinek tapasztalat vagy ötlet? vagy lehet vissza kellene térni a 9-re? ezt házilag meglehet oldani, úgy,hogy nem nagyon értek az iphone-hoz? válaszokat köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#1357) adorjant válasza amdboy (#1356) üzenetére


adorjant
senior tag

Valószínűleg az adapternél kell keresned a hiba forrását, próbáld ki egy másikkal.

(#1358) amdboy válasza adorjant (#1357) üzenetére


amdboy
senior tag

A kábelnek mi köze ehez? Mert lehúzás után is úgy marad, majd magától helyre jön, nèhány perc után.

(#1359) adorjant válasza amdboy (#1358) üzenetére


adorjant
senior tag

Adapter,nem a kábel.

(#1360) amdboy válasza adorjant (#1359) üzenetére


amdboy
senior tag

Igen elirtam, másikkal kipróbáltam igaz az nem apple ès azzal 5-ből 1x csinálta.. :U

(#1361) gthomma


gthomma
senior tag

Üdv most jutottam hozzá egy 6 Plus -hoz.
iOS11 van rajta. A névjegyzék "görgetése" szaggat, a youtube is.

Mit lehetne tenni, újrahúzni ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1362) gthomma


gthomma
senior tag

Frissítettem a legújabb IOS -ra de olyan vontatott az egész, nem lehet hogy már kevés az 1GB RAM ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1363) lhurgoyf


lhurgoyf
tag

Üdv mindenkinek! Rég jártam erre, most lenne pár kérdésem. Ha előzőleg már megkérdezték és megválaszolták, elnézést kérek.

Szóval, a telefonom akkutöltési ideje min 3 óra. A szervizesek szerint meghalt benne a töltésvezérlő, de ezzel együtt még sokáig használható. Aggódjak emiatt? Lehet komolyabb baja később ebből kifolyólag?

Második kérdésem, hogy mi a tapasztalat, melyik iOS verzióig érdemes frissíteni, hogy még ne szaggasson?

A válaszokat előre is köszönöm!
Szép estét!

(#1364) Payphone


Payphone
tag

Sziasztok. Egy ismerősöm huzamosabb ideje használ egy 6plust. Tegnap a semmitől elkezdett a telefon hangosan és idegőrlően sípolni, nyomkodaskor (főképp gépeléskor). Ha a telefont lenémítja akkor eltűnik ez a zúgása. Szóval gondoltam lehet a hangszóró a ludas. De zene hallgataskor ilyen nem fordul elő. Tényleg akkor jön elo a probléma mikor a “gépelés” pittyegő hangjának kene előjönni, de helyette a sípolás van.

Ötletek h mi lehet a baj? Ilyenről meg soha nem hallottam

(#1365) FistXL válasza Freiherr (#54) üzenetére


FistXL
aktív tag

:DD :DD :DD :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.