Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) spawn21 válasza Parallaxis (#450) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor megnyugodtál már?

iPhone 13p

(#452) Parallaxis válasza spawn21 (#451) üzenetére


Parallaxis
addikt

Itt nem nekem kell megnyugodni, bár pár vérpistike eléggé lesújtott lesz emiatt a hír miatt.

(#453) Lacy6 válasza Parallaxis (#450) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ennek ellenére kézzel nem tudta meghajlítani a sima I6-ot és az M8-at se...érdekes
Az I6+-t ami a teszt szerint erősebb 1,5 mp alatt meghajlította. Továbbra is vannak meghajlott telefonok(I6+) ez nem változtat ezen. Viszont meghajlott I6, M8-ról még hírből sem halottam. Nem találod ezt furcsának? :F

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#454) turbulencia8 válasza Parallaxis (#452) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az a teszt nem tul tudomanyos, nem hasznalunk ilyen rugalmas anyagokat hajlitashoz. A megtamasztasrol sem irnak sokat, ranezesre nevetseges takolmany. Attol, hogy Instronnal bohockodnak, korrekt osszehasonlito tesztnek ez keves.

(#455) Quasi_modo válasza VMatteo (#441) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Z3 Compact....
Mindegyiknek olvass utána, hogy el tudd dönteni. Lényeg hogy tudd mit vársz a géptől. Ha az elvárásaidnak az alma felel meg, akkor az.

[ Szerkesztve ]

valami

(#456) kchris78 válasza Parallaxis (#450) üzenetére


kchris78
veterán

fuggetlenul attol hogy felfujt dolognak tartom ezt az egeszet, azert nagyon meglep az hogy tobb ero kell a plushoz... Lehet hogy az anyaga erosebb a plusnak (vegulis 2mm-el vastagabb) de a meretbol adodoan szerintem sokkal nagyobb forgatonyomatek tud kialakulni.. Vegulis azzal hogy mindig ugyanaz a srac probalt meg remegesig elmenoen erot kifejteni es ezzel vagy meg tudott roppantani/deformalni egy telefont vagy nem az nekem gyakorlatkozelibb.

(#457) Parallaxis válasza Lacy6 (#453) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ennek ellenére kézzel nem tudta meghajlítani a sima I6-ot és az M8-at se...érdekes

Ha meghajlította volna a többi készüléket, akkor nem lett volna ilyen publicitása és nem keresett volna vele ennyit, mint így.

Ez csak a pénzről szólt és nem lennék meglepve, ha nem csak a Youtube fizetne neki ezért.
(Anno a 3GS-nél a képernyőkopásos hasonló idióta botrányt is a Nokia pénzelte a háttérből.)

(#458) Parallaxis válasza turbulencia8 (#454) üzenetére


Parallaxis
addikt

Milyen érdekes, hogy az Apple tesztlaborja egy garázsban összeállított gagyiság, a Consumer Reports által meglátogatott hivatalos mérőközpont, meg nem túl tudományos.

Végül is egy haternak semmi sem az, ha nem az Ő igazát támasztja alá. Érdekes pár éve ugyanennek a független társaságnak gondolkodás nélkül elfogadta minden hater a szakvéleményét, mert az Apple ellenében nyilatkoztak a méréseik alapján.

[ Szerkesztve ]

(#459) Cyberpunk válasza Parallaxis (#450) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ennyi, én is sejtettem, hogy ez egy marhaság, lejárató kampány ha úgy tetszik.
Mindig találnak valami kivetni valót, a tesztlabor nem túl tudományos igen, garázsprojekt az! Ezt tudomásul kell venni! :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#460) kchris78 válasza Parallaxis (#457) üzenetére


kchris78
veterán

es a blendtec videoi? volt egy srac aki hasonlokeppen kiprobalta ugyanazzal a keszulekkel, es nemhogy port nem nyert belole de megcsak igazan osszedaralnia sem sikerult a telefont... azok is kb egytol egyig vagott videok szerintem...

(#461) turbulencia8 válasza Parallaxis (#458) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem zavar, hogy a mért erőt be kellett volna szorozni valamelyik oldalsó támaszték távolságával? (Amiről érdemi említést sem tesznek.) Ha ez egy hajlítópróba, nyomaték helyett miért tömeg-mértékegységben adja meg a teszteredményt ez a "hivatalos" mérőközpont? Amúgy számodra a hivatalos labor akkreditált mérést jelent, vagy csak pl. TEÁOR szerinti tevékenységet? Gondolom a videó végén a ceruzás törésteszt lehetett ennyire "hivatalosan" is meggyőző. Annyit írtam, hogy deformációs határt nem vizsgálunk ilyen rugalmas megtámasztással - az alumíniumnak még csak alsó és felső folyáshatára sincs. Esetleg attól tartottak a tesztelők, hogy összekarcolják a kijelzőt? :)

(#462) lugosi válasza Parallaxis (#450) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem ebből a tesztből az derül ki, hogy a két leggyengébb modell volt az i6 és az i6s e tekintetben, csak találtak még egy ugyanolyan (egál) gyengét mellettük.
Legalábbis én így látom ezt a tesztet, ha objektív akarok maradni.

(#463) karldergroße


karldergroße
senior tag

http://m.gsmarena.com/apple_iphone_6-review-1141.php

Azért ez egy elég komoly oldal, és nagyon lehúzza ezt a "csúcskészüléket". Az áráról meg még nem is beszéltünk.

(#464) Bog válasza Gadgetfan_ (#447) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az a problémám, amit láthatóan nem jutott el az értelmezési fázisig nálad, hogy azt írtad, hogy mi csak össze-vissza lövögetünk a kamerával és ezért szarok a képek, míg másoknál jobbak, ezért nekik hiszel.
Magyarán ezeknek a képeknek nem hiszel, plusz nyilvánvalóan azt gondolod, hogy létezik egy másik mód arra, hogy fotózz a telefonnal, de arra persze már nincs érved, hogy ez mi lenne.

Ami érthető, mert nincs is más mód.

És csak a rend kedvéért: szerinted a júzerek vajon hogy fognak fotózni a telefonnal?

És nem, nem hiszem, hogy meg kéne lepődnöd azon, hogy felkaptam a vizet egy ilyen ostoba hozzászólás kapcsán. Tipikus troll-hozzáállás, itt nem jók az i6+ fotói, tehát NYILVÁN egy dilettáns barom, aki ezeket készítette, hiszen az TELJESEN KIZÁRT, hogy az i6+ mégsem csinál olyan szipiszupi képeket, mint ahogyan arra számítottál.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#465) S e t h válasza Bog (#464) üzenetére


S e t h
nagyúr

ott vannak mindenütt

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#466) spawn21 válasza S e t h (#465) üzenetére


spawn21
veterán

:DDD :DDD :C

iPhone 13p

(#467) talamasca válasza Bog (#464) üzenetére


talamasca
senior tag

Ezen felesleges felhúzni magadat.

Szinte mindegyik mai felső kategóriás mobillal lehet sz@r és szép képet lőni.

Igen, nem mindegy a fényképet készítő személye, mivel egy profi fotós eleve a legjobbat hozza majd ki.
Neked meg igazad van, hogy ugyan úgy készít majd az átlag felhasználó képet, mint te.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#468) talamasca válasza S e t h (#465) üzenetére


talamasca
senior tag

Ott ám!

“Black as midnight on a moonless night.”

(#469) mrlujoak válasza Parallaxis (#450) üzenetére


mrlujoak
veterán

...áh, inkább nem untatok senkit anyagvizsgálattal...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#470) kchris78 válasza karldergroße (#463) üzenetére


kchris78
veterán

az elso oldalon tartok de mar felhuztam magam rajta. olyan dolgokat irnak disadvantege-nek amik 2007 ota megvannak az iphone-ban es tudni lehetett elore hogy nem fog valtozni mert egyszeruen ez a ceg filozofiaja.. pl itunes hasznalata, nincs cserelheto akksi... nem noveltek a PPI erteket (miert kellene? ez az 500 ppi ertek ugyanolyan e-penisznovelo feature mint a tobbi... ahh) :(((

(#471) Parallaxis válasza mrlujoak (#469) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ne is, hisz az Apple mérnökei és egyik legnevesebb minőségellenőrző csoportosulás tutira dilettáns bagázs, hisz pár fórumhuszár mindenkinél mindent jobban tud (nem is értem, miért nem ők vezetnek/hoznak létre multimilliárdos cégeket és miért nem látok tőlük hiteles minőségellenőrzési videókat).

Ne haragudj, ha én ilyenkor már csak elnézően mosolygok.

(#472) mrlujoak válasza Parallaxis (#471) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincs okod mosolyogni, hiszen ezen a teszten is kiderült mindkét új iPhone-t lepipálja a "gagyiműanyag" Samsung...

A zsbbenhordás esetén előforduló hajlítást pedig az HTC is jobban tolerálja, hiszen nemigazán van panasz a felhasználók oldaláról.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#473) karldergroße válasza kchris78 (#470) üzenetére


karldergroße
senior tag

Részben igazad van, vannak olyan fejlesztések, amelyeknek csak a méretfitogtatás a lényege (pl. az LG G3 képernyőfelbontása.). Ugye azért az iPhone is belement a péniszméregetésbe a kijelzőméret terén, pedig esküdöztek, hogy 4,0 fölött nincs telefon. És pontosan ezért léteznek olyan dolgok is, amelyekben nem változtatni szerintem agyrém. Ilyen az FM-rádió hiánya, az mass storage-mód hiánya vagy a microsd-bővíthetetlenség.

[ Szerkesztve ]

(#474) Cyberpunk válasza karldergroße (#473) üzenetére


Cyberpunk
félisten

FM rádió elhagyása jellemző, nem kimondottan Apple hiba, hiányosság, amúgy ha kell lehet szuper headset-ekbe épített FM rádiókat venni. iTunes nem gond, igazából nem kell hozzá informatikus diploma, noha kicsit szokni kell, de egyszerű a használata, de igazából nem létszükség az sem. SD kártya hiánya szintén nem csak Apple jellemző, egyébként gondolom hallottál már róla, de elsősorban jogi okai vannak ennek az online zenebolt miatt kerülik, így tetszik a kiadóknak. BT-t fájlküldést meg kihagytad amúgy. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#475) Parallaxis válasza mrlujoak (#472) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nincs okod mosolyogni, hiszen ezen a teszten is kiderült mindkét új iPhone-t lepipálja a "gagyiműanyag" Samsung...

Apró bibi, hogy azt, hogy egy alu burkolat jobban meghajlítható, mint egy rugalmasabb műanyag, azt senki nem cáfolta. A cáfolat annak szólt, hogy normál, rendeltetésszerű használati körülmények között ilyen probléma nem jön elő, amit továbbra is fenntartok és a CR tesztje alá is támaszt.

A zsbbenhordás esetén előforduló hajlítást pedig az HTC is jobban tolerálja, hiszen nemigazán van panasz a felhasználók oldaláról.

Itt a lényeg. Mivel a gyengébb készüléknél sem fordul elő ilyen gond, így innen is egyértelmű, hogy egy szépen felkorbácsolt vihart láttunk a biliben, amire a droid közösség szépen le is csapott minden értelem nélkül.

(#476) Parallaxis válasza Cyberpunk (#474) üzenetére


Parallaxis
addikt

SD kártya hiánya szintén nem csak Apple jellemző, egyébként gondolom hallottál már róla, de elsősorban jogi okai vannak ennek az online zenebolt miatt kerülik, így tetszik a kiadóknak.

Az SD bővítési lehetőség azért nem opció, mert az iOS felépítése ezt nem teszi lehetővé.

Androidon is kezd kihalni ez a bővítési lehetőség és ahol megvan ott is rendesen le lett mostanra korlátozva, hogy mi írhat oda és mit tárolhatsz ott (ok, tudom, patch-ekkel meg lehet kerülni rootolás után). Nem véletlen, hogy egyetlen Android referenciamodell sem támogatja.

(#477) karldergroße válasza Parallaxis (#476) üzenetére


karldergroße
senior tag

Kihalni? Az összes androidos "zászlóshajó" /M8, Z3, S5, G3/ bővíthető, általában 128GB-ig.
Én pl. nagyon szeretek veszteségmentes zenét hallgatni a lebutított mp3 helyett, ehhez pedig kell a hely. A 16 GB nem elég. (Tudom, az i6-ot 64GB és 128GB-as verzióban is meg lehet kapni, de gondolom még az alapverzió horribilis áránál is tízezrekkel több lovettáért.)

Hozzáteszem, nem vagyok Android-fan, az eddigi egyetlen - jelenlegi - androidos telefonom egy rakás k@ka, nekem az android tulajdonképpen nagy csalódás, csak az ár-érték-arány miatt vagyok majd kénytelen az androidosnál maradni. Azért is jöttem ide, hogy benézzek, nem lehetne-e ebből esetleg iphone, de ahogy ez kinéz, valószínűleg nem.

[ Szerkesztve ]

(#478) blueMerle válasza karldergroße (#477) üzenetére


blueMerle
veterán

nekem az android tulajdonképpen nagy csalódás,

A jelenlegi készüléked nagy csalódás. Próbálj ki egy Nexust vagy Moto X-et, G-t, aztán mondd el a véleményed az Androidról. ;)

Android =/= egy készülék vagy márka mint az iPhone esetében

Ha Android, akkor Nexus vagy Motorola, ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#479) spawn21 válasza Parallaxis (#476) üzenetére


spawn21
veterán

Dehogy kezd kihalni. Miért beszélsz butaságokat?

iPhone 13p

(#480) Tibee86 válasza spawn21 (#479) üzenetére


Tibee86
veterán

Fölötted is írják, ha android, akkor Nexus.

(#481) Lacy6 válasza Tibee86 (#480) üzenetére


Lacy6
senior tag

Hát azért nem ilyen egyszerű a dolog :D
A mostani csúcskategóriás készülékek már mind elég jók. Elég stabilan működik már mindegyiken az android rendszer.
Amúgy az M8 is bővíthető :)

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#482) blueMerle válasza Lacy6 (#481) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez így igaz de a garantált frissítés (mint az iOs esetében) és az optimalizáció a Nexus és Moto készülékeken egyértelmű, gondolom nem kell példákat felhoznom hogy mennyi Android-phone gyártó magasról szarik az 1-2 éves flagshipekre és azok tulajdonosaira. Eszembe sem jutna ellenfélként pl. egy Samsung vagy HTC készüléket felhozni egyetlen iPhonnal szemben sem, mert a hardvert leszamítva minden téren jobb választás egy Szifon (a frissítések és az atombiztos support eleve óriási plusz). Namost ha egy Nexust vagy Motot hozunk fel ellenpéldaként egy Szifonnal szemben hááát ott már van értelme érvelni. :) Persze, szigorúan csak szerintem.

(#483) karldergroße válasza blueMerle (#482) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, de ezek azok a márkák, amelyeket elég nehéz beszerezni Magyarországon, szolgáltatóknál egyáltaléán nincs, és hát nem igazán olcsók az általad említett készülékek kártyafüggetlenül egy összegben.

(#484) Gadgetfan_ válasza Bog (#464) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Szerintem meg te reagáltad túl a dolgot, semmi sértőt nem írtam és szándekomban sem volt, egyszerű ténymegállapítás volt egy vitában valakivel, hogy ”...Van pár ezzel foglalkozó oldal akik már tesztelték, többségük szerint a legjobb képeket készíti a jelenleg kapható okostelefonok közül, és van pár kép, amit itt az MA-s srácok lődöztek összevissza... Én inkább az előbbiekre támaszkodnék, meg azokra a képekre amiket profi fotósok készítettek, és azok igen csak jók." amivel arra utaltam, hogy ami képeket az illető annyira lehúzott, nem egy fotóra kihegyezett tesztben készültek, csak lődöztetek pár képet a telefon tesztjéhez (amivel mellesleg nekem semmi gondom nincs, ezt is leírtam korábban). Te is leírtad, hogy az élmezőnybe tartozik a kamerája, és hogy lesz egy rendes fotós összahanlító teszt is...
Kicsit sem volt "ostoba hozzászólás" csak vissza kellett volna olvasnod, máris értelmezni tudtad volna az írottakat és nincs ez a kirohanás. A troll hozzáállást meg visszautasítom, hat éve írok a MA és PH fórumokra, sose trollkodtam, soha sem moderáltak. És de, meglepődöm, hogy "felkaptad a vizet" mikor naponta oltanak kommentelők titeket lefizetéssel, részlehajlással, hozzánemértessel vádolva, erre pont egy ilyen tök semmilyen hozzászólást meg ennyire túlreagálsz, mert mindenfélét belegondolsz. Na de legyen ez a te gondod, én a témában már nem akarok tovább rugózni.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#485) Lacy6 válasza blueMerle (#482) üzenetére


Lacy6
senior tag

Amit írtál az nem teljesen igaz.

Eszembe sem jutna ellenfélként pl. egy Samsung vagy HTC készüléket felhozni egyetlen iPhonnal szemben sem, mert a hardvert leszamítva minden téren jobb választás egy Szifon

Ha a hardvert nem vesszük bele akkor csak android(touchwiz,sense) vs IOS marad, amiről tudjuk hogy mind2 rendszernek megvan az előnye és hátránya. Én személy szerint jobban kedvelem az androidot. A mondatoddal te nem azt mondod, hogy te melyiket szereted jobban hanem kijelented h jobb választás az IOS. Nekem biztos nem jobb választás.

(a frissítések és az atombiztos support eleve óriási plusz). Namost ha egy Nexust vagy Motot hozunk fel ellenpéldaként egy Szifonnal szemben hááát ott már van értelme érvelni.

A HTC most már elég rendesen ráfeküdt a frissítésekre, nem érheti panasz. Én többre értékelem az extra dolgokat mint a frissítést. A frissítés akkor égetően szükséges ha nem működik tökéletesen a rendszer. Azért az meg már elég félelmetes, hogy Iphone ismerőseim gyakorlatilag teljesen lemondtak a frissítésekről mert ahogy mondták, tapasztalatból nem frissítenek.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#486) spawn21 válasza blueMerle (#482) üzenetére


spawn21
veterán

Ugyan.

Ha egy kicsit is vennéd a fáradtságot és beleolvasnál a telefon topikjba, tudhatnád, hogy a Htc az aki a leggyorsabban és a legjobb minőségű frissítéseket adja ki.
A htc az android iphonja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#487) Lacy6 válasza spawn21 (#486) üzenetére


Lacy6
senior tag

+1

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#488) Cyberpunk válasza spawn21 (#486) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem volt ez mindig így, de tény, hogy rengeteget fejlődtek és talán a legjobban optimalizált rendszert adják a Nexus után. Nagy kár, hogy beálltak ők is az onscreen navigációs gombos táborba. Na meg ugye a kamera. Kéne egy 8 Mpixel-es szenzor oda. :D ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#489) Csapoati válasza spawn21 (#486) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a Rolexe?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#490) Lacy6 válasza Cyberpunk (#488) üzenetére


Lacy6
senior tag

"Nem volt ez mindig így, de tény, hogy rengeteget fejlődtek és talán a legjobban optimalizált rendszert adják a Nexus után."

Háát nem tudom, mert sok sebesség tesztet végignéztem és néha olyan mintha belassulna egy kicsit a nexus.
Alig észrevehető, de én sok tesztbe így láttam. Az M8 viszont végig nagyon gyors tud maradni. Ezt kicsit furcsának is találom, de inkább linkelek egy tesztet. M8 VS 5S Nexus 5 VS 5S

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#491) spawn21 válasza Cyberpunk (#488) üzenetére


spawn21
veterán

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel.

De az almával sem fotózok. Csak nagyin ritkán. Engem nem érdekel a kamera. Kb semennyire.

Lacy6: jó a Nexus. Szerettem, nem lassult be. De a sima One is szétverte. Az m8 egy álom :DDD

Na de az iphone a király :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#492) Cyberpunk válasza spawn21 (#491) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Úgy igen, akkor nincs probléma a kamerával. :D

Igen, csak sajnos "elkurvul" ez is. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#493) Velocity válasza mrlujoak (#472) üzenetére


Velocity
aktív tag

mindkét új iPhone-t lepipálja a "gagyiműanyag" Samsung...

én mindig mosolygok ezen a fém / műanyag vitán... prémium anyag mi? A userek többsége úgyis szilikon vagy műanyag tokban hordja majd a telefonját, legyen az alma vagy droid... annyi, hogy szerintem azért az alu hátlapos készülékek jobban karcolódnak, mint a műanyag hátlapos egyéb készülékek.

idézet a cikkből:
"Abban szinte biztosak vagyunk, hogy bár az alumínium tényleg roppant elegáns és prémium érzetet okozó anyag, a hátlapot érdemes védeni valamivel."

ennyi.

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#494) Cyberpunk válasza Velocity (#493) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen ha gagyi tokba dugjuk akkor oly mindegy. Én nem dugom, és fóliát sem használok. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#495) karldergroße válasza Lacy6 (#481) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, pont ez az. CSAK a csúcskategóriásokban stabil, mert az androidnak kielégíthetetlen erőforrás-igénye van. Egy középkategóriás eszköz, mint az én Samsung 9070 már csak egy rakás kaki. lassú, akadozik, lefagy, újraindul. A négyéves symbianos nokiaC7e-m maga a tökéletesség és gyorsaság vele szemben. De ez itt offtopic. Sajnos maradnom kell az androidnál, de ha nem akarok idegbajt, kénytelen vagyok valamilyen "csúcskategóriás" telefon után nézni, pedig igazából a szolgáltatások nagy részét nem is használom. Az iPhone számomra megfizethetetlen és ezek szerint már nem is olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#496) Tibee86 válasza spawn21 (#486) üzenetére


Tibee86
veterán

Most már jó lenne eldönteni, hogy a Nexus, a Moto, vagy a HTC az. :D
Lassan a Samsungon kívül minden gyártóra rábökitek, hogy ha android, akkor...
Kipróbálnám lassan az igazi androidot, de így már nem tudom, hogy melyik az. :D

[ Szerkesztve ]

(#497) Lacy6 válasza karldergroße (#495) üzenetére


Lacy6
senior tag

"androidnak kielégíthetetlen erőforrás-igénye van"
ez azért nem teljesen igaz. Iphone is brutál hardverrel dolgozik és még így is vannak apróbb laggok.

Amúgy ha az olcsóbb kategória is teljesen jó lenne, akkor mivel ösztönöznék az embereket hogy vegyék meg a csúcskategóriát? Ez az üzlet benne. Htc One M7 használtan már van 70 ezerért. Azt már nyugodt szívvel merem ajánlani.

(#496) Tibee86:Kipróbálhatod bármelyik felső kategóriás androidot, nem fogsz csalódni. Attól függ melyiket választod, hogy mi a fontos neked? Kamera, üzemidő, stabil, gyors, nagy kijelző stb.
Nem kell félni a váltástól. Kérdezz rá a megfelelő fórumba a te igényeidnek melyik készülék felel meg.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#498) joey04 válasza Tibee86 (#496) üzenetére


joey04
titán

A nexus a nyers droid, de szerintem nem az a legjobb. A nyers droid egy ronda, önmagában butácska rendszer, az alatta lévő kegújabb készülék pedig gyenge kamerával, fakó kijelzővel és botrányos akku idővel bír. Szóval nálam csúnyán elvérzik még több droiddal szemben is. A HTC és Samsung pl biztos jobb a felső kategóriában meg néhány LG. Sony helyett mondjuk már inkább nexus kéne. A nyers droid előnye hogy a csupasz rendszer miatt alapvetően nem nagy a memória igénye (de a sok szarult megírt app miatt ez kb semmit nem ér) és kevesebbet laggol, de még az is többet mint egy wp vagy ios.

Vagyis leginkább nexus modellel kell összevetni az iPhone-t az a legkorrektebb, de egy jól sikerült htc vagy samu jobban meg tudja szorongatni. Az viszont nem korrekt amikor a gyártói extrákat és a nexus készülékek előnyeit is felhozzák, mert egyszerre nem teljesülnek soha.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#499) Parallaxis válasza Tibee86 (#496) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kipróbálnám lassan az igazi androidot, de így már nem tudom, hogy melyik az.

Az igazi Androidról mindenki beszél, csak még senki nem látta, törődj bele :D

(#500) Lacy6 válasza Parallaxis (#499) üzenetére


Lacy6
senior tag

Mert ha az "igazi droid" alatt a legtökéletesebb telefont keresi akkor valóban nincs ilyen. De az biztos h talál az igényeinek megfelelőt. Nekem a M8 az ideális telefon. Ezzel is van kompromisszum, de még mindig kevesebb mint egy Iphone-nal vagy Z2-vel(Nyilván személyfüggő). Tökéletes telefon nincs.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.