Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) zorromoto


zorromoto
senior tag

sziasztok.

Azt meg lehet tudni ,hogy mennyi szabad ram van normál felhasználás mellett?(netezés, youtube) Nagyon vacilálok mert a vas nagyon tetszik ,de őszintén szólva rinyálok az 1 gb ram-tól.

(#2902) erdoke válasza zorromoto (#2901) üzenetére


erdoke
titán

3 éve van iPadem, soha nem néztem, mennyi "szabad RAM" van. Ki a fenét érdekel? :F
Egyelőre a Safari néhány embernél nem jól kezeli a mamóriát, és már 1-2 tabnál újratölti az oldalakat. Másoknál nincs ilyen gond, illetve a 7.1 frissítés állítólag ezt is javítja. Én meg nem komálom a Safarit, úgyhogy fel se tűnt...

A legjobb aláírás a héten

(#2903) kiszu válasza zorromoto (#2901) üzenetére


kiszu
senior tag

Az 1 giga ram mindenre elég lesz. Nyugi,ez nem android,
Ezt a tabot imádni fogod. Az appok minősége az ipad javára olyannyira nagy,hogy az android meg se szagolhatja,

(#2904) kiszu


kiszu
senior tag

Ma vettem egy hordozásra alkalmas tokot.
Ütődés elnyelő és masszív,de rugalmas,formatartó.
Kapható hat fajta belső/zippzár szinben.
2990ft

(#2905) _adaml21_ válasza kiszu (#2904) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hol sikerült ezt a nagyszerű(nek kinéző) tokot vásárolni? :)

(#2906) Xero válasza _adaml21_ (#2905) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez speciel engem is érdekel. A tucano second skinre emlékeztet első körben, de ugye ilyen termék Air-hez náluk nem létezik.

(#2907) kiszu válasza _adaml21_ (#2905) üzenetére


kiszu
senior tag

Media markt.
V7 a márkája.
Van fekete,zöld,kék,narancs,piros színekben.
Mármint a belseje az és kívűlről a zippzár. A többi része fekete,mimt a képen is látszik.
Tényleg jó fajta.

Ez nem kifejezett air tok,hanem 10col ig.
Viszont,nem lotyog benne.

Találtam egy webáruház linket is :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2908) kiszu válasza kiszu (#2907) üzenetére


kiszu
senior tag

Vagy edigitalban

[link]

Színek:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2909) Mela Kehes válasza kiszu (#2908) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem is ilyen van (narancs), tökéletesen elégedett vagyok vele. Ilyenkor télen jó, ha kicsit melegen is tartja. Azt én is megállapítottam, hogy kicsit nagy neki, de nem mozog benne.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#2910) Xero válasza Mela Kehes (#2909) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam van smart cover, de pár nap után ment a fiókba. Viszont ez jó lenne nagyobb utazásokra, ahol pakolás közben ütjük-vágjuk a cuccokat.

(#2911) csab2


csab2
veterán

Mintha lett volna már róla szó (csak nem talalom): fotókat le lehet védeni jelszóval? Tehát csak akkor lehessen megnézni őket, ha beírom a jelszót.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2912) csab2 válasza csab2 (#2911) üzenetére


csab2
veterán

Ok, megvan.
Beírom ide, hogy könnyebb legyen rákeresni a továbbiakban.
Fotó, fotók, fénykép, fényképek, jelszó, védelem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2913) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Tablet vásárlása előtt állok. iPad Air-t néztem ki. Mi a véleményetek? Érdemes várni az új iPad-re, vagy megéri most venni Air-t? Ez lenne az első táblám. Most egy Samsung Galaxy S3-om van. E mellé szeretnék egy tabletet leginkább itthon wifi-s netezésre, videónézésre + egy kis játék.
Gondoltam android mellé most veszek egy iOS gépet. Hol érdemes venni? Olyan hely érdekel ahol gyári garanciával adják.

(#2914) Xero válasza Gabesz1019 (#2913) üzenetére


Xero
nagyúr

Ne gondolkozz, vedd meg. A következő frissítés valószínűleg nem lesz ilyen mértékű.
Ha itthon veszed, akkor apple.hu és kész.

(#2915) kiszu válasza Gabesz1019 (#2913) üzenetére


kiszu
senior tag

Ez már ki kett vesézve. Ipad esetén tökmindegy hol veszed. Nyugodtan veheted a legolcsóbb helyen is,mert serialszám alapján garis.
Nem kell még garilevél,szamla és semmi a gariztatáshoz.

Ha gondolod kérdezz utána a hivatalos szervizt felhívva.

(#2916) kiszu válasza kiszu (#2915) üzenetére


kiszu
senior tag

Tehát minden ipad világgaranciális és a készülék serialszámát nézik meg ha beviszed a hivatalos Apple szervízbe. Onnantól indul az 1 év gari,hogy bekapcsoltad és végigmész az aktiválási folyamaton.

(#2917) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Még 1x kérném a segítségeteket mivel elözöre senki se válaszolt!

Letöltöttem egy progit iStore-ból,konkrétan My Scans PRO-t ami 3eró pár centbe került...A progit letöltötte,de a számlámról nem vette le a pénzt mert hogy nem volt rajta annyi.Akkor feltötöttem a számlát és akkor sem vonja le a pénzt...ez az üzenet jelenik meg mindig: "your payment method was declined.Please enter another payment method." Próbáltam másik számláról amint tuti van pénz az Visa-s és akkor sem!Próbáltam megváltoztatni és menteni az adatokat stb....Írtam a banknak akik visszairtak hogy a tranzakcio el lett utasitva mert nem volt rá elég keret csak pár cent hiányzott.Utána feltöltöttem...Írtam tegnap iStore supportnak és ezt írták nekem vissza:
Dear Katona,

Welcome to iTunes Store Customer Support. My name is Mohammed and I am glad to help you today.

I understand that you are unable to download the app "My Scans PRO" as your credit card is being declined. I know how eager you are to download the app. I will be happy to provide you the necessary information.

Katona, I'm sorry that you were unable to use your credit card to make purchases on the iTunes Store. The iTunes Store was unable to verify an authorization from your credit card company. There are several possible reasons for this:

1) Your credit card company's servers have been busy. Consider trying again at another time.

2) There is an issue with your card. Consider using a different card or contacting your credit card company to advise them of the problem.

3) Your iTunes Store account information does not match the information on file with your credit card company. The billing name and address you enter must exactly match your credit card company’s records. A discrepancy in punctuation, abbreviation, or capitalization could prevent you from purchasing from the iTunes Store. Consider checking your credit card statement or contacting your credit card company to make sure their records are up to date. For more information, visit:

iTunes Store: My credit card's security code or zip code does not match my bank's records
http://support.apple.com/kb/TS1646

You can confirm or update your iTunes Store account information by visiting the following address:

My Apple ID
http://appleid.apple.com/

If the site is not displayed in your preferred language, click the flag icon in the lower-right corner of the page, then select your country from the next page.

To confirm or update your account information, follow these steps:

1) Choose the "Manage your Apple ID" button.

2) Sign in with your iTunes Store account name (which is your Apple ID).

3) Click "Addresses" in the left column.

4) Confirm or edit your information.

5) Click "Phone Numbers" on the left. Make sure the area codes and phone numbers are entered correctly in their respective fields.

6) Click Save Changes.

Once your information is updated, try placing an order on the iTunes Store again. If we're still unable to obtain an authorization, you may need to update your billing information with your credit card company's records or in their verification system.

If you would like to contact your bank or credit card company to try to resolve the issue, here are some steps that you can follow:

1) Ask to speak with the fraud/security department.

2) Tell the fraud/security representative that your security code is being rejected. Ask them to review your account to see what might be preventing you from using the card to purchase from the iTunes Store. Ensure that they thoroughly review your account until they locate and resolve what is causing the issue.

3) The bank or credit card company will need to remove any holds on your account.

Once the bank has resolved your issue, the card should work with the iTunes Store.

If you are still unable to complete your purchase with a credit card after following the above steps, you may wish to use an iTunes Store Gift Card for your purchases. Gift cards are available at many retailers, including the Apple Store.

You can redeem an iTunes Gift Card by following the instructions under the "I have an iTunes Store account" heading in this article:

iTunes Store: How to redeem an iTunes Gift Card
http://support.apple.com/kb/HT1574

I hope the provided information was helpful.

If you have any further questions, feel free to contact us and we will be happy to assist you.

Have a nice day!

Sincerely,

Mohammed
iTunes Store Customer Support
http://www.apple.com/support/itunes/ww/

Ö is irja hogy próbáljam a fizetési módot törölni aztán ujra beirni az egészet de úgy se megy!Egyszerüen nem tudom mit csináljak vagy kinek írjak még....Jah és a letöltött program supportjának is írtam már de azok még nem válaszoltak!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2918) Xero válasza Szabikaa20 (#2917) üzenetére


Xero
nagyúr

Le van írva minden világosan. Nem is értem hol a probléma?
Ha új kártyát akarsz hozzáadni, akkor az adatai stimmeljenek a számlázási adatokkal. Ne csak az app-nak megfelelő összeg legyen rajta, hanem még pár euro a verifikációhoz.
Az sem árt, ha elektronikus vásárlásra alkalmas a kártyád. Több bank is különválasztja az elektronikus és a normál kártyákat (pl CIB), így biztosítva plusz védelmet.

(#2919) Szabikaa20 válasza Xero (#2918) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Számlázási adatok alatt mi értesz?Perszehogy több van rajta!A másik számlán több van jóval mint a program amibe kerül.Én szlovákiai vagyok szóval CIB ban nálunk nincs...De már nem 1x vásároltam progit!Miért pont most szarakodik?És hogy hogy letudta tölteni a progit ha nincs kifizetve?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2920) Alex91 válasza Szabikaa20 (#2919) üzenetére


Alex91
félisten

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy osszavarnak egy nagyobb tetelt, es ugy emelnek le. Szoval nem egybol, hanem egy bizonyos ido utan, hatha veszel meg valamit, igy kisebb a banki koltseg. De lehet, hogy rosszul tudom!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2921) Szabikaa20 válasza Alex91 (#2920) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Mindjárt le szokta vonni!És azóta vásároltam kártyával.... :F

De a számlázási adat micsoda?Azok most az én adataim?Mert a másik kártya anyámé amivel szeretnek fizet csak annyi hogy az nem MasterCard hanem Visa...

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2922) Xero válasza Szabikaa20 (#2921) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem vonja egyből minden esetben. Várnak pár napot, hogy csak egyszer legyen megterhelve a kártya és kevesebb legyen a költségük.

A számlázási adat az a számlázási adat az accountodban. Nyilván ennek egyeznie kell a kártya birtokosának az adataival.

Valami a kártyáid körül nem kerek.

(#2923) erdoke válasza Szabikaa20 (#2921) üzenetére


erdoke
titán

Tényleg mindent leírt a szerencsétlen supportos... Van egyébként ingyenes helyi szám is, azt holnap felhívhatod.
A kártya és számlázási adatoknak betűre egyezniük kell.
Tehát: A kártyán szereplő névnek az Apple ID-hez tartozóval, illetve a számlázási címnek a bankkártyához a bankban megadottal.
Röviden ennyi. Magyarul nem használhatod anyukád kártyáját, csak ha a teljes Apple ID-t az ő nevére írod előtte.
PS: Máskor ne vásárolj, ha nincs a kártyádon fedezet, mert egyetlen cég se díjazza...

A legjobb aláírás a héten

(#2924) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sziasztok. Arra lennék kíváncsi hogy mennyire lehet kivaltani egy asztali gépet? Igazából semmi komolyabb dolgot nem csinálok, de néha kellhet egyszerű szövegszerkesztés, zenevágás, film streamalés.
Fogalmam sincs mennyire komolyak az ipad-es app-ok.

[ Szerkesztve ]

(#2925) Szabikaa20 válasza Xero (#2922) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Igen én értelek,de ez már 2hete történt....ennyit kéne várni?Máskor mindjárt müködött?...hmmm nem értem...Hát persze!Nemcsak a számlaszám lett átírva hanem komplett minden ennyit márcsak én is tudok...Nem kértem volna segítséget,csak már semmi ötletem és hátha már másnál is elöfordult... :(

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2926) legiaap válasza zorromoto (#2924) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam kiváltotta a laptopot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2927) Szabikaa20 válasza erdoke (#2923) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Na igen én is erre gondoltam hogy anyámét nem használhatom,mert akkor új ID-t kéne csinálnom...Fontos volt a progi egyébként nem vettem volna meg..gyorsan kellett így más lehetöségem nem volt...A számlán volt elég keret,de csak valamiért levontak(utalás,pénzkivétel stb.) és pár cent hiányzott.Meg ugy voltam vele ha nincs annyi akkor ugyis elutasítja a vásárlást.És hogy hogy a progit akkor letöltötte?Nem tudom,holnap bemegyek a bankba teszek rá egy 50eurot ha ugyse megy akkor dobom ki az ablakon mint a huzat!Már nagyon mérges vagyok,mert mindenben korlátozva vagyok se update se ingyenes programokat nem tölt le,szóval csak azzal tudok működni ami fel van telepítve a tabletra... :(

(#2924) zorromoto: nálam is kiváltotta a laptopot!

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2928) #99546112


#99546112
törölt tag

Nálam az asztali gépet váltja le, leszámítva a PS és a játékokat természetesen, de kb ennyi! :D Imádom szeretem, nem bánom, hogy ezt vettem meg. Android teló után, azt kell mondjam, amint lejár a hűség a telómon, iphone 5 vagy 5s lesz a kövi telóm! Nem jött be az andoriod, az IOS annál inkább.

Egy kérdés! Ha nekem kevés az 1 év gari, akkor ezt megtudom hosszabítattni valahogy mondjuk 1-2 évvel? Ha igen hol és hogyan? Köszi a választ! :)

(#2929) csab2


csab2
veterán

Ha megváltoztatom az Apple ID-m hez tartozó email címemet, az milyen hatással lesz az iPademre és az Apple fiókomra? Simán átíródik a mail cím és kész?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2930) kiszu válasza #99546112 (#2928) üzenetére


kiszu
senior tag

Vásárolsz hozzá Apple care-t bármelyik Apple apr ben vagy online és beregized az ipadodhoz.

(#2931) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi! Az ugyanolyan érvényességet jelent, mint a mostani garim? Tehát ha valami kínja van, akkor pl egy 2 évesnél 2 évig teljeskörű a javítása? Érdemesebb ezt az első év lejárta végén megrendelni nem? Csak mert, pl ha veszek egy 2 évest, akkor nem tolódik ki gondolom, hanem pl ettől a naptól számít, akkor 1 év meg megy a levesbe :D

(#2932) Xero válasza #99546112 (#2928) üzenetére


Xero
nagyúr

Feladat függő, hogy mit vált ki. Nálam a munkám nagy részét nem tudja kiváltani, de alkalmi videózásra, böngészésre, játékra kiváló.
Nálam pontosan ez a nagy előnye. Ha gép előtt ülök, akkor folyamatosan érzem a kényszert, hogy a munkámmal foglalkozzak. Ez az iPad-nél nincsen meg. :N

(#2933) erdoke válasza #99546112 (#2931) üzenetére


erdoke
titán

+ 1 év Apple garanciát ad, illetve valamivel többet, de az extrák miatt nem éri meg előbb vásárolni. Az aktiválás napjától számított egy éven belül kell megvenni és beregisztrálni az adott készülékhez.
Én az ED-ban tudtam a legolcsóbban beszerezni, hitelkártyás kedvezménnyel valami 16200 Ft-ra jött ki.

A legjobb aláírás a héten

(#2934) Gadgetfan_ válasza csab2 (#2912) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Még jobb megoldás szerintem, hogy letöltöd a Photo Vault appot, és ott elkülönítve, egyenként kijelölve tudod levédeni jelszóval azokat a fotóidat amiket nem akarnál mutogatni...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2935) zorromoto


zorromoto
senior tag

Köszi.
Még annyi hogy használ valaki hozzá bt-s billentyűzetet? Mindenki azt mondja hogy mérföldekkel jobbak az app-ok mint androidon. Ez miben nyilvánúl meg?
Még azt is el kell döntenem hogy mini vagy air legyen. Gondolom közöttetek is van aki vacilált.

(#2936) csab2 válasza Gadgetfan_ (#2934) üzenetére


csab2
veterán

Kattints rá a te általad megválaszolt hozzászólásomban lévő linkre! :C

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2937) univerzita válasza Szabikaa20 (#2927) üzenetére


univerzita
addikt

Amig nem oldódik meg a probléma a kártyáddal ess nem jelzik hogy már tudod hasnálni addig tuts rá tenni Gift kártyával. Van 15-20-25€-rosban. 1 percen belül rajta van a össeg és mindig látod hogy menyit kölltötél és meny van még rajta.

(#2938) janibond


janibond
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, van olyan magyar virtuális billentyűzet a store-ban, ami nem úgy hozza elő az ékezetet, mint az alap, hogy hosszan rányomunk az adott betűre, hanem rajt van magán a kiosztáson?
Valószínűleg bénán kerestem, de nem találtam ilyet...
Előre is köszi!

(#2939) kiszu válasza zorromoto (#2935) üzenetére


kiszu
senior tag

Ez nagyon nagyon igaz,hogy mérföldekkel jobbak az appok ipadra mint androidra vagy más platformra.
Hogy miért? Mert az ios platformra lényegesen kevesebb kijelző felbontásra és méretre kell optimalizálni.
Az androidnál a legtöbb alkalmazás táblagépen,a telefonos verzió felnagyítása,míg ipaden kb 500.000 kifejezetten az ipadra optimalizált app létezik.

Írok egy példát:
Spotify app.
Nézz meg a gugliban egy screenshotot ipadre és nézz meg másra.
És itt nincs olyan,hogy nem kompatibilis vele,hamár engedi letőlteni az Appstoreból.

(#2940) #99546112 válasza zorromoto (#2935) üzenetére


#99546112
törölt tag

Én amikor Apple-ben gondolkodtam, egyértelműen a nagy kijelzőt részesítettem előnyben, videó, szerkesztés, játék, minden területen sokkal jobb szerintem. Én az Air-t ajánlom, könnyű is ráadásul nagyon. Első Apple termékem, de iszonyat jó. Mondjuk annyi pénzért... jelenlegi telóm is android, de a kövi tuti iPhone lesz és már bánom, hogy anno nem azt vettem.
IOS-el kapcsolatban annyit, hogy most olvastam, ősszel jön az IOS8. Mint friss IOS felhasználó kérdezem a veteránoktól, minden évben szokott jönni új IOS verzió? Csakmert elég sűrű ez nem? :D Hiszen még most jött a 7.0 és még ezen is van bőven mit csiszolni. Az Air-en tuti még a 9 IOS-es is gyönyörűen elfutna, mert iszonyat erős hardver lakozik benne. De azért kíváncsi leszek, viszont félek hogy máris egy új verzió... nem lesz ez elhamarkodott? :S

(#2941) univerzita válasza Szabikaa20 (#2917) üzenetére


univerzita
addikt

A üzenet végén amit kaptál store supportol írják neked hogy ha nemsikerül a kártyat fizetés képessé tenned akkor ott a Gif mód.

(#2942) Xero válasza #99546112 (#2940) üzenetére


Xero
nagyúr

Igen minden évben új főverzió jön.

(#2943) Sur1G válasza #99546112 (#2940) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Minden évben kijön egy új iOS, viszont nem mindig újítanak ennyi, mint ios 6 és 7 között volt. A tendencia az, hogy az új kb olyan, mint az előző csak pár új funkciót bele tesznek meg tovább optimalizálják. Szerintem ekkora változás most pár évig nem lesz, mint most volt. Ergó az iOS a következő időszakban egyre stabilabb lesz. Mire kiforr teljesen, addigra megint hoznak egy nagyobb változást, ami megint tele lesz hibával.

(#2944) Szabikaa20 válasza univerzita (#2941) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Láttam ezeket a Gift cardokat,de ezt nem tudom hogyan működik vagy hogy szerezhetek be.Láttam egy leírást de nekem valahogy nem érthetö--- :P

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2945) erdoke válasza janibond (#2938) üzenetére


erdoke
titán

Nem kell hosszan nyomni az ékezetes betűhöz! :N Ha egyszer begyakorlod a suhintást, nem fogsz több, de kisebb karaktert tartalmazó billentyűzetre vágyni.

A legjobb aláírás a héten

(#2946) univerzita válasza Szabikaa20 (#2944) üzenetére


univerzita
addikt

Én a te hejedbe est tenném: bemennék a bankba amejnél a bankártya van aktiválva. Perse kellene rá tenni egy össeget. Megkérdezném hogy a kártya nics-e valamijen össegig limitálva a internetbanking. A üzenetben amit kaptál utalnak arra hogy töbféle jellege lehet a problémának. Akár a komunikácio a banki és a store server között vagy más. Ha a kártya rendben van(banki oldalrol) akkor ujra refresseld a adataidot a storban ess probaj vásárolni valami olcso appot vagy ingyeneset. És most a Gift kártyárol. Ezzel a moddal nehány honapja lehet vasárolni közép europai orságokba. A lénege az hogy abban a orságban kell megvásárolnod a kártyat ahol apple ID acontod van.Gondolom magyar ID van tehát magyarorságon kel megvenned. A aktiválása egyserübb mint a bankártyánál. Amikor aktiváls bankar. mod fizetés akor otvan hogy más mód. Ha megjelölöd akkor kijon hogy redeen. Ha megjelölöd akkor megjelenik egy hossú ablak amejbe beírod a 12-jegyü sámot amit a kártya tartalmaz. És már megisjelenik a össeg a storban. Gift kártyát apple forgalmazók arulnak.Irásért es fogalmazásért elnézést kérek.

(#2947) Szabikaa20 válasza univerzita (#2946) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Semmi gond értettem mit szerettél volna mondani...nem magyar mivel szlovákiából vagyok... :) nincs limit a kártyán már nem elöször vásárolok neten söt progit is már sokat vásároltam meg még androidon is.Tudom hogyan mükszik a gidt kártya csak nem tudom hol tudok ilyet beszerezni,de majd utannanézek!köszönöm a segítséget! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2948) #99546112


#99546112
törölt tag

Jé tényleg kipróbáltam és tényleg működik, én meg itt kinlódok xD tök jó, csak meg kell szokni a billentyű elhejezkedését x)
Mostmár csak azon kellene javítaniuk, hogyha szerkeszteni szeretnék egy adott szót, ne kelljen hosszasan nyomni a karakterre hogy oda ugorjon a kurzor és szerkeszthessem. :/

(#2949) Gadgetfan_ válasza Gadgetfan_ (#2934) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

:DDD :DDD :R jóvanna!

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#2950) Gadgetfan_ válasza erdoke (#2945) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Annyira rááll már a kezem az iPades gépelésre, hogy ha néha gépelnem kell a laptopomon, állandóan dupla space-el akarom kitenni a pontot, és múltkor már suhintottam is egyet a notin... :DDD

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.