Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) legiaap


legiaap
nagyúr

Kijött a 7.1.1 mindenre (iPhone, iPad, TV)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3952) Szabikaa20 válasza legiaap (#3951) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Igen tudjuk...legalabb is en...Arra varok hogy valaki mond véleményt addig nem teszem fel... :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3953) Xero válasza Szabikaa20 (#3952) üzenetére


Xero
nagyúr

Köszönik jól vannak. Semmi változás.

(#3954) Szabikaa20 válasza Xero (#3953) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Közben felraktam... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3955) legiaap


legiaap
nagyúr

Pages, numbers, keynote cuccok is frissültek. Bírom az apple-t, minden egyszerre frissül.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3956) Giovanny


Giovanny
őstag

Üdv,lenne egy kérdésem,létezik usb adapter Air-hez,illetve ha rádugom egy pendrive-ot,akkor lejátssza majd pl.filmet?

Zero Defect.No Compromise !

(#3957) univerzita válasza Giovanny (#3956) üzenetére


univerzita
addikt

Airhez csak speciális pendrivot lehet használni aminek lighting konektorja van (16-24-32GB-méreg drága és csak a Apple által támogatott formátumokot kezel). Pl. mkv vagy avit nem. Amire te gondols ast wireless storageval lehet könyen orvosolni.

(#3958) Giovanny válasza univerzita (#3957) üzenetére


Giovanny
őstag

Amire te gondols ast wireless storageval lehet könyen orvosolni. Az pontosan mi is lenne? :B

Zero Defect.No Compromise !

(#3959) univerzita válasza Giovanny (#3958) üzenetére


univerzita
addikt

Ha durván fordítanám akor aszt jelenti hogy-wifis adathordozó. Ez mit is jelent. Ezek ojan adathordozók amik képesek létrehozni saját wifi hálozatot( bizonyos körzetben) és te csatlakozva tudod streemelni a filmeket, zenét stb. Létezik két változat. Amik rendelkeznek bizonyos GB tárral és mik nem de lehet rákapcsolni pendrivot vagy sd kártyát ( ezek olcsóbbak). Ha rá més a aliexpress.com- ra es beírod a wireless storage akor jó néhányat kidob.

(#3960) univerzita válasza Giovanny (#3958) üzenetére


univerzita
addikt

Bocs éleg kaotikusan vannak a termékek, írd be a aliexpress keresöbe hogy- HAME MPR -A2

(#3961) legiaap válasza univerzita (#3959) üzenetére


legiaap
nagyúr

És app is kell hozzá. Pl. Az én Western Digital cuccomat nem tudom bevarázsolni az iFiles appba, pedig jó lett volna. Csak a saját appjával tudom használni. Akkor van gebasz ha az ember olyan cuccot vesz aminek nincs saját appja IOS-re. Igen csak utána kell nézni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3962) univerzita válasza legiaap (#3961) üzenetére


univerzita
addikt

Ez így van. A storban meglehet nézni hogy van e hozzá app.

(#3963) legiaap válasza univerzita (#3962) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezért lenne jó egy olyan fájlkezelő (saját apple fejlesztésű természetesen) ami MINDENT megeszik. Ha már nem hajlandóak bővítési lehetőséget nyújtani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3964) univerzita válasza legiaap (#3963) üzenetére


univerzita
addikt

Tudod hogy a storban sok fájlkezelö app van. Lehet hogy akár létezik ojan ami est tudná csak mi nemismerjük mindet. Azér én utánanézek.

(#3965) Giovanny válasza univerzita (#3959) üzenetére


Giovanny
őstag

Köszönöm szépen a segítséget! Holnap veszek egy 16gb Air-t,és ehhez keresek valami +gb megoldást.

Zero Defect.No Compromise !

(#3966) Gadgetfan_ válasza Giovanny (#3965) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Itt van pl ez a cucc Nem használtam még ilyet, de ez elég jó ár/érték arányúnak tűnik. Egy TB-os kapacitású, és 5 órát bírja az akkkuja, van hozzá iOS free app... én egy ilyennel szemezek már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#3967) Giovanny válasza Gadgetfan_ (#3966) üzenetére


Giovanny
őstag

Nem rossz,nekem elég lenne 128Gb-os is,hosszú üzemidővel,esetleg tudsz valamit ajánlani?

Zero Defect.No Compromise !

(#3968) Gadgetfan_ válasza Giovanny (#3967) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Amiket találtam, 500GB-os a legkisebb, ennek a kistesója, 8 óra üzemidővel. De itt csemegézhetsz.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#3969) univerzita válasza Giovanny (#3967) üzenetére


univerzita
addikt

http://alienbabeltech.com/main/kingtons-wi-drive-now-provides-128gb-of-wireless-storage/

(#3970) Tempes válasza univerzita (#3969) üzenetére


Tempes
tag

Olyat nem tudtok ami mkv-t és flac-et is támogat?

(#3971) erdoke válasza Tempes (#3970) üzenetére


erdoke
titán

A lényeg egy félértelmes médiaszerver (ezt kell tudnia a WiFi-s tárolónak), onnantól az nPlayer le fogja játszani.

A legjobb aláírás a héten

(#3972) csab2


csab2
veterán

Az újságost miért nem lehet összecsippentéssel bezárni? :F

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3973) Giovanny válasza univerzita (#3959) üzenetére


Giovanny
őstag

Szia,ha pl. HAME MPR -A2 vennék,akkor milyen app-ot kell letölteni a használatához? Illetve pendrive-ról milyen formátumú filmeket támogat?

Zero Defect.No Compromise !

(#3974) Szabikaa20 válasza Giovanny (#3973) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Két hsz feljebb ott a válasz!Az nplayer nagyon sok formatummal megbirkozik ezt nem kell a hddnek tudnia.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3975) Giovanny válasza Szabikaa20 (#3974) üzenetére


Giovanny
őstag

Értem,lenne még egy kérdésem, letöltöttem Media connect appot,és streem-elmi szeretnék a laptopról lévő .avi tartalmat,felajánlja az nPlayer-t,letöltöm,de mpeg4 codecet kell vásárolni hozzá,lenne valami ingyenes megoldás erre a célra?

Ha külső software-el átkonvertálom,akkor simán streem-el,de .avi kiterjesztéshez kell a codec....

[ Szerkesztve ]

Zero Defect.No Compromise !

(#3976) Szabikaa20 válasza Giovanny (#3975) üzenetére


Szabikaa20
őstag

En nem nagyon szoktam streamelni,de en ugy csinalom hogy a pcn megvan osztva egyik particio es Nplayer en belül smb/cifs ott belemesz es tudod nezni a fimeket...Aki jobban ért hozzá majd valaszol neked pontosabban. :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3977) univerzita válasza Giovanny (#3973) üzenetére


univerzita
addikt

Nos ahogy a erdoke és Szabikaa írta nem a esközön múlik hogy mit lehet róla lejátszani hanem mijen aplik. akarod megnyitni. Tehát mindenképen a storbol telepíteni kell egy playert(nplayer, vlc) amik képesek csatlakozni a ësközhöz.Én a hejedben ojat vennék ami nem tartalmaz hd- ket. Mékpedik két okból.Ha viszed magaddal akkor sokkal konyeb vinni egy ojat mint pl( hame+64G pendrive) mint egy jóval nagyob és nehezeb ësköz. A másik ok( saját ros tapastalat) hogy ha egy merevlemezt véletlenül hozzácsaps valamihez könyen megsérül. De bistos eldöntod sámodra mik a prioritások. Nem kel elkapkodni, jól néz körül a neten mert nem csak HAME van de nagyon sok más márka.( nekem szimpatikus a HAME arban és tudásban)

(#3978) univerzita válasza Giovanny (#3975) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam a streemelés laptopról igy van megoldva. Telepítettem Plexet a laptopra. Majd a iPadre( ingyen a storba). Majd tedd fel( ingyen) a VLC- a iPadra . Amikor megnitod a VLC a iPadon fogja mutatni Plexet. It már ki tudod választani mit akars nézni ( asthiszem kezeli a mpeg 4 kodeket).

[ Szerkesztve ]

(#3979) Giovanny válasza univerzita (#3978) üzenetére


Giovanny
őstag

Plex a storba 4.49 € :F

Zero Defect.No Compromise !

(#3980) vans? válasza Giovanny (#3979) üzenetére


vans?
őstag

Neha learazzak.

hábm bábm

(#3981) univerzita válasza Giovanny (#3979) üzenetére


univerzita
addikt

Bocs akkor elnéztem, laptopra ingyenes.Akkor probál ahogy Szabikaa tanácsolta nPlayeren ha már megvan a nPlayer. Vagy a VLC- vel.

(#3982) erdoke válasza Giovanny (#3975) üzenetére


erdoke
titán

Laptopról a sima Windows megosztás is elég, azt látni fogja az nPlayer (SMB).

A legjobb aláírás a héten

(#3983) perfecthet


perfecthet
csendes tag

Üdv,valaki tudna segíteni?Az összes eszközön,ha szeretnèk hangszín szabàlyzót kivàlasztani,akkor hiàba lèpegetek,semmi nem vàltozik,csak ha ràlèpek a kèső èjszakàra előbb,ès utàna vàlasztok.Ez mitől van?Valami bug?elèg vicces...üdv

(#3984) atees válasza perfecthet (#3983) üzenetére


atees
őstag

(#3985) HardRic válasza atees (#3984) üzenetére


HardRic
addikt

[link]
látom van neki pirosban. csábító.
mennyire nehéz kihámozni belőle? ugye nincs benne kemény plasztik rész, hanem bőrszerű az egész?

(#3986) kori18t


kori18t
tag

Sziasztok.Hol tudok legolcsobban venni egy Air-t gyari alma garanciaval?
Bolti,sufni hulye gyerek gari kizarva.Koszi

(#3987) kovsol válasza kori18t (#3986) üzenetére


kovsol
titán

Gyári világ garancia van rá így édes mind1 hol veszed. Ha egy francia sufni cégnél vetted nyaralás alatt akkor is beviheted ide gariztatni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3988) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Szerintetek mennyit erhet egy fel eves air 16os cellularos gepezet? Csakmert retina minit akarnek inkabb.

(#3989) kori18t válasza kovsol (#3987) üzenetére


kori18t
tag

Ok,koszi.

(#3990) Süvi válasza Szecsy (#3988) üzenetére


Süvi
őstag

Elég sokat nézegettem készülékeket, mert nekem most lett meg az Air. Egy olyan, ami Neked van az egyik legolcsóbb helyen újonnan 147. 5-10 e Ft-ot biztos veszített már az értékéből, de ez függ az állapottól.
Aprót nézted már?
(De vannak tőlem nagyobb hozzáértők)

(#3991) Szabikaa20 válasza Szecsy (#3988) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szerintem olyan 110-120k lehet az ára állapottól függöen!itt egy példa... És ez új szoval inkabb 100-110k

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3992) Szecsy válasza Szabikaa20 (#3991) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Koszonom a segitseget! Mert sajnos el kell h adjam ja es rajon meg a 17e ft os smart case is de az megy hozza ajandekba:)

(#3993) atees válasza HardRic (#3985) üzenetére


atees
őstag

Nekem is piros van, mert sajnos azt kuldtek! De semmi muanyag nincs benne! Konnyu kivenni belole az airt! Pontosan illeszkedik mindenhol!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3994) Szecsy válasza atees (#3993) üzenetére


Szecsy
aktív tag

De ez tulajdonkeppen a red product nem?

(#3995) focvis válasza atees (#3993) üzenetére


focvis
veterán

Egész gyárinak tűnik, a belseje mikroszálas? Szerk: nagyítva látom, hogy,igen.

Van rajta alma logó?

Más: nektek működik most a Viber telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#3996) focvis válasza focvis (#3995) üzenetére


focvis
veterán

Teljes Viber leállás van :((

(#3997) HardRic válasza kovsol (#3987) üzenetére


HardRic
addikt

Rákérdeztem a VIP-phone-tól hogy mi a fene az a bolti gari. Ezt a választ kaptam.

" Köszönjük megkeresését!

A kérdései, melyeket feltett, kiemelt jelentőséggel bírnak az Apple termékek vásárlásakor!
Ugyanis ezen termékek esetében a garancia típusa nem csak pusztán az érvényesíthetőség időtartamára, és helyszínére hordoz lényegi információkat, hanem annak minőségére is!

Az olcsóbb, import készülékek jellemzően USA vagy ázsiai régióra szánt termékek. Az Apple ottani árpolitikájának részeként a vételáruk kedvezőbb, ezen készülékek úgynevezett bolti garanciás termékek, melyre mi vállalunk 1 év garanciát. Azonban ezen készülékek más régiókódjuk miatt, emiatt előfordulhat hogy nem minden európai lokalizációt igénylő szoftver fut el rajtuk, és ami ennél fontosabb: a garanciát nem lehet az Apple-nél érvényesíteni. Így csak javítási garanciát takar, nem cseregaranciát, mint a gyártói Apple garanciás készülékek esetében ez megszokott!"

Akkor most mi az igaz?

(#3998) HardRic válasza atees (#3993) üzenetére


HardRic
addikt

Köszönöm szépen a képeket! Így picit rózsaszínesnek tűnik, de gondolom az csak a fotó hibája. Szerintem ilyet fogok majd rendelni, de előtte legyen meg a gép. Sajnos hosszúhétvége előtt nem lesz, pedig jól jött volna. :/

(#3999) Süvi válasza HardRic (#3998) üzenetére


Süvi
őstag

Én innen rendeltem két alkalommal is 16 óra után is másnap reggel 9-re házhoz is szállították vidékre, igazi garival.

(#4000) focvis válasza HardRic (#3997) üzenetére


focvis
veterán

Ha biztosra akarsz menni "hívd a 06 80 983 824 telefonszámot." (idézet: http://www.apple.com/hu/support/contact/)

Többször leírtam, így elnézést a Többiektől: én vadidegentől rendeltem a neten aki bevallottan az USA-ból hozatja nagy tételben, azt mondta EU szabvány, megjött UK töltővel (UK is EU tag :U ). Pár hete vettem hozzá AppleCare-t amit csak a fenti telefonszámon lehet aktiválni, felhívtam őket, valamit mókoltak a rendszerben mert nem látták a készülékemet, de egy szóval sem említették, hogy bármi gixer lenne a gyári alap garanciámmal. (végül nem lőttem el az Applecaret még, mert lehet, hogy cserélek 32-esre)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.