Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) legiaap válasza plus44 (#3550) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pl. A játék mentéseimnek kakukk lesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3552) 206 cc válasza Uzmany (#3541) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Nem ismerem az előzményeket de komolyan azon gondolkozol,hogy visszaviszed gariztatni,mert az oprendszer low memory hibát produkált??
Mit tettél volna akkor ,ha pl. Samsung tabletet vettél volna egy-két éve??? :Y :Y :Y Mikor hetente halt meg,fagyott le vagy épp akadt össze és indult újra???Pedig az is 119.000.-ft volt anno,de ez eszembe sem jutott hogy cseréltessem.. :F :F
Nem is értem itt az emberkéket? Nahát néha lemerül?!! ...uram bocsá 1-2%-nál már kikapcsol :W :W :W
Még is mit gondoltok??... ez is csak egy eszköz...nem valami más bolygóról származó hihetetlen képességekkel bíró csodakütyü.Használni kell és igen attól még hogy drága bizony itt is lehetnek hibák,de szerencsére jóval kevesebb mint más hasonló eszköznél.
Elnézést a kirohanásom miatt,de egyszerűen nem értem ezeket a postokat....mit gondolnak erről az eszközről néhányan?Ezt is emberek készítik...és hál isten lényegesebben jobb minőségben,profibb kidolgozásban mint a hasonló készülékeket.A kezelő felület...hmmm...kinek tetszik kinek nem,de hát nem vagyunk egyformák!
Szerencsére !!!!
Béke! :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3553) plus44 válasza legiaap (#3551) üzenetére


plus44
veterán

:D értem

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3554) legiaap válasza plus44 (#3553) üzenetére


legiaap
nagyúr

De lehet majd megcsinálom és mindent tiszta lappal indítok, de a rengeteg mentésem nagyon sajnálnám. És az sem biztos, hogy egy totál delete helyre hozná a dolgokat. Bár akkor még mindig ott lesz a backup.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3555) Uzmany válasza 206 cc (#3552) üzenetére


Uzmany
őstag

Nem a low memory, hanem az újraindulások zavarnak. Szerintem ez már hiba.
A kirohanásod, észosztásod pedig tartogasd otthonra, szeretteidnek.

® visions created with passion

(#3556) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Nekem egyszeruen nem tolti le a frissitest a paden a szoftverfrissitesnel...

(#3557) legiaap


legiaap
nagyúr

De hogy jó hírt is mondjak. A safari nem tölti újra az oldalakat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3558) 206 cc válasza Uzmany (#3555) üzenetére


206 cc
senior tag

Azért vegyél vissza ez egy topik ahol mindenki írhat megjegyzést.A családot meg ne keverd bele .Azért írtam hogy az előzményeket nem ismerem.Mellesleg az újraindulás is inkább szoftver hiba szokott lenni nem hardver szóval ott nézz szét ne mindjárt cseréltess !!!Ezért jutunk oda hogy akinek valós a gondja az meg majd várhat a szervízre és nem kap cserét !!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3559) makimakom


makimakom
aktív tag

Valaki megtudná mondani, hogy 7.1en jobban mennek a játékok? mert nekem szinte minden játékban voltak kisebb beszaggatások 7.03-al

(#3560) #99546112


#99546112
törölt tag

Air-nél neked szaggatnak? Air-re annyira nem is volt hatással a frissítés, inkább a kisebb modellel rendelkezőknek. Nálam egy játék se szaggat.

(#3561) danati válasza #99546112 (#3560) üzenetére


danati
senior tag

Pedig például a San Andreas vagy a Gangstar Vegas elég szépen be tud szaggatni.

(#3562) spawn21


spawn21
veterán

Szerintem gusztustalan az új billentyűzet , az újítások sem tetszenek. Igaz gyors meg minden.

De nem tetszik

iPhone 13p

(#3563) Szecsy válasza spawn21 (#3562) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Megszokod:) nekem telon nagyon fura a zold meg piros kor tarcsazas ikon....szinte mindig felreutok

(#3564) makimakom válasza danati (#3561) üzenetére


makimakom
aktív tag

Igen, én is azokra gondoltam. 7.1 alatt szaggat neked, mert akkor nem érdemes feltennem.

(#3565) csudri


csudri
őstag

link
Mi a különbség az AS és a gyártói garancia között?

[ Szerkesztve ]

(#3566) erdoke válasza spawn21 (#3562) üzenetére


erdoke
titán

Gusztustalan? Én már megszoktam, pár nap múlva az lesz a furcsa, ha a régit látom. Amit gyorsan meg lehet szokni, arra tuti nem a gusztustalan a megfelelő jelző. :N
Melyik újítás nem tetszik? Nálam egyedül a telefonáláskor látszódó hívás/elutasítás gombok feltűnőek még mindig, de funkcionálisan nem volt velük gondom. Mivel kinézetre jobban passzolnak a többi képernyő elemhez, amíg jól működnek, nem panaszkodhatok.

A legjobb aláírás a héten

(#3567) perfecthet


perfecthet
csendes tag

Üdv,2 bajom van,tudna esetleg segíteni valaki?Emailek nem jönnek meg automatikusan,csak ha lehúzom a bal oldali sàvot a frissítèshez.Eddig nem volt ilyen bajom soha,jöttek simàn az emailek.A màsik problèma,hogy sem a minin,sem az airen,sem az i5ön nem mutatja az akkunàl a hasznàlati időt,ugyan annyi a kèszenlèt,mint a hasznàlat.Ez beàllítàsi gond lehet?Eddig ez sem volt. Üdv

(#3568) Isikamika


Isikamika
tag

Üdv mindenkinek.
Amióta feltettem a 7.1 -et, érezhetően melegszik a gép ! Valakinek hasonló észrevétele ?

(#3569) Xero válasza perfecthet (#3567) üzenetére


Xero
nagyúr

1. Settings - Fetch New Data - Push Amennyiben újonnan beállított készülék és Gmail páros, akkor Fetch, és alul Every 15 Minutes.
2. Settings - General - Usage - Battery Percentage

(#3570) perfecthet válasza Xero (#3569) üzenetére


perfecthet
csendes tag

ohh,köszi.Tesztelem!remélem rendbe jön.Üdv

(#3571) #99546112 válasza Isikamika (#3568) üzenetére


#99546112
törölt tag

Én nem vettem észre ilyesmit, pedig nyúztam/zom.

(#3572) Szabikaa20 válasza Isikamika (#3568) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Azon kívül hogy már nem respawnol és nem lépeget ki és gyorsabb...azon kívül semmi változás... :))

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3573) Isikamika


Isikamika
tag

Köszi az infókat, nálam 3G -n szimpla böngészésnél melegszik,de azt se mindig ,a frissítés előtt ilyet nem tapasztaltam!

(#3574) adamssss


adamssss
veterán

Beszálltam a klubba egy fehér 16-ossal.
Kérdés: Régebben ilyen tokom volt ipad 3-ra: [link]

Ilyen van air-re?
Ha nincs mit ajánlotok? (tok+cover) max 15-öt szánok rá.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3575) plus44 válasza adamssss (#3574) üzenetére


plus44
veterán

Például. [moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3576) atikó


atikó
őstag

Nekem az a furcsa ipad air- nel hogy amikor netezek és alulról felhuzom azt a gyors menüt és ott fenyerot vagy mást állítok akkor a bongeszett oldalon mindig kijelol valamit a szövegből és alig tudom eltuntetni.

(#3577) Luser2000 válasza atikó (#3576) üzenetére


Luser2000
addikt

Chrome és Safari alól kipróbáltam. Se a hangerőre, se a fényerőre nem csinálja nekem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3578) erdoke válasza Luser2000 (#3577) üzenetére


erdoke
titán

Mercury alatt se. :F

A legjobb aláírás a héten

(#3579) teguran


teguran
tag

sziasztok

tud valaki infot adni, hogy mikor szokta az apple az ipad-okat frissiteni?
mint az iphone-nal kb szeptember-oktober, az ipadnal?

szeretnek venni iden egy ipad-et, de nem surgos, ezert ha belathato idon belul jonnek az ujak, kivarok addig.

koszi!

[ Szerkesztve ]

(#3580) focvis válasza teguran (#3579) üzenetére


focvis
veterán

Tudtommal az új iPadek is tipikusan októberben jelennek meg. Kivétel volt talán az iPad 3.

(#3581) erdoke válasza focvis (#3580) üzenetére


erdoke
titán

Az 1-2-3 márciusban jelent meg, a 4-Air októberben. Szerk: Ugye a 3-4 így azonos évben.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3582) Gadgetfan_ válasza teguran (#3579) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Október meg még másfél-ket hónap míg hozzájutsz nálunk. Valamikor karácsony előtt. Ha szeretnél egy iPadet, szerintem vegyél egy Airt vagy új minit most, az új iPad(Air2?) nem hoz semmi olyat amiért érdemes várni, max újjlenyomatolvasót, vagy +egy giga memóriát...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#3583) adamssss válasza adamssss (#3574) üzenetére


adamssss
veterán

Végül vettem egy ozaki tokot. Nagyon tetszik.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3584) erdoke válasza Gadgetfan_ (#3582) üzenetére


erdoke
titán

Nekem, aki némi munkára is használom, ez a két dolog már elég sokat jelentene. A céges biztonságpolitika azonnali jelszót követel meg, és legalább 6 tapi. :((

A legjobb aláírás a héten

(#3585) Luser2000


Luser2000
addikt

Tudtok valami megoldást vagy programot arra, hogy az Outlook (Exchange szerver) Jegyzetek látszódjanak az iPad-en?

Köszi, Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3586) univerzita válasza Luser2000 (#3585) üzenetére


univerzita
addikt

1.lehetöség -Mail,kontakkt, naptár-hozzáadni kotakt-és otvan Outlook. com. 2.lehetöség OWA for iPad a stórból

(#3587) csudri válasza csudri (#3565) üzenetére


csudri
őstag

[link]Erre valaki? :\

(#3588) ForRedGlory válasza legiaap (#3544) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nalam is ilyen a Spotify. Bar jellemzoen frissites elott csinalta es 5S-en.

[ Szerkesztve ]

(#3589) Luser2000 válasza univerzita (#3586) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Köszi,de nem boldogulok.
Az 1) lehetőség : nincs Outlook.com fiókom, céges fiókhoz kell kapcsolódjak.
A 2) lehetőségnél meg az istennek se tudom beállítani a fiókot, pedig az iPad beállításokat is én csináltam, ott megy.

Megakadtam.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3590) univerzita válasza Luser2000 (#3589) üzenetére


univerzita
addikt

Akkor probáld meg a 1. Lehetöségnél nem a Outlook. com hejett a Exchange és it megadod a hasnált Emailt és a többi adatot.

(#3591) Luser2000 válasza univerzita (#3590) üzenetére


Luser2000
addikt

Jelenleg ez van beállítva. (Az iPad-en a fiókok között be van állítva egy Exchange fiók). Jön is így minden (kontaktok, naptár, levelek, taskok), de a Jegyzetek (vagy Feljegyzések?) azok nem. Nem pontosan értem, hogy hol kellhetne mást csinálnom ennél a résznél, hogy működjön a Jegyzet is.

Te használsz ilyet (tudod az Exchange fiókodban lévő Jegyzeteket a táblagépen nézni / szerkeszteni), vagy "csak" az elvet mondod?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3592) Luser2000 válasza csudri (#3587) üzenetére


Luser2000
addikt

Azt elolvastad, hogy az általad linkelt oldalon mit írnak az AS garanciáról?
Mert ha igen, akkor nem világos, hogy mit kérdezel?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3593) univerzita válasza Luser2000 (#3591) üzenetére


univerzita
addikt

Én nemhasnálom csak az elvet montam. Remélem valaki tud még ötleted adni.

(#3594) erdoke válasza Luser2000 (#3591) üzenetére


erdoke
titán

Nekem még az se tűnt fel, hogy a PC-s Outlookban van jegyzet funkció... OneNote, Evernote és társai nem jók? Elvileg a OneNote a fő Office jegyzet alkalmazás.

A legjobb aláírás a héten

(#3595) Szabikaa20 válasza csudri (#3587) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én sem értem a kérdésed,mikor feketén fehéren le van írva!Olvasd el a b) és a d) bekezdéseket és minden világos lesz!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3596) Luser2000 válasza erdoke (#3594) üzenetére


Luser2000
addikt

Egyfelől az Outlook része, nem kell újabb alkalmazást nyitni / megtanulni / stb hozzá.
Evernote Premium van már néhány éve, de azzal is az a bajom, mint a OneNote esetén.
(Jobb szeretem azokat a megoldásokat, ami több szolgáltatást egy alkalmazásban tesz elérhetővé.

Másfelől van egy adottság: vannak jegyzeteim a céges exchange fiókban, és most azokhoz kellene a tableten hozzá férjek. (PC-s OWA hozzáféréssel látom).

Azt hiszem az lehet a baj, hogy régebbi Exchange szerver lehet nálunk és mintha a Jegyzet csak v2010-től működik.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3597) erdoke válasza Luser2000 (#3596) üzenetére


erdoke
titán

Az Evernote beépül az Outlookban, de általában a Windows-ba is. Mióta van prémiumom, nem használok mást. Sok kliens alkalmazás is van hozzá, illetve az API-Ján keresztül máshonnan is lehet bele küldeni szöveget, képet, linkeket, stb, pl. böngészőből.
Azt hiszem, mi 2010-es Office-t használunk, de még nem tűnt fel a jegyzet funkció. :F

A legjobb aláírás a héten

(#3598) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Üdv!

Tapasztalta valaki esetleg, hogy az iPad 7.1 óta jobban merül? Arra lettem figyelmes, hogy alvó állapotban merül a készülék. Eddig 14-15 órás használati időt írt (tudom, hogy nem igaz), most meg 10-11 óra után lemerül. Ez most kb 6 óra aktív használat az eddigi 10 óra helyett. Mit lehet vele csinálni? Újra akarom tenni, de még sose volt gépre dugva és nem akarom bukni a játék mentéseket.

(#3599) univerzita válasza Sur1G (#3598) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam maratt a 14 óra. Kicsit féltem mert a iPhont hasnálók panaskodnak a gyorsab merülésröl.

(#3600) szabogabor10 válasza Sur1G (#3598) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én iPhone 5s-en tapasztaltam akkuidőcsökkenést, de iPad 4-en nem. Lehet a 64 bites proci közrejátszik ebben.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.