Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Sify


Sify
senior tag

Ha valaki szeretne Hulu+, Netflixet, VevoTV, stb használni mindenféle VPN, Proxy nélkül akkor annak van egy jó tippem. Én Ipadon használom ezeket és kiválóan müködnek.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3352) legiaap válasza Sify (#3351) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na mondjad.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3353) ForRedGlory válasza Sify (#3351) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ide is johet :)

(#3354) Sify


Sify
senior tag

Akkor akit erdekel:http://www.unblock-us.com

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3355) Sify


Sify
senior tag

Szerintetek ez jó az Airhez: [link]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3356) Sify válasza Sify (#3355) üzenetére


Sify
senior tag

Tök jó, mert nem is rendelhető. :C :(( Grat az edigitalnak.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3357) Hofeher válasza Sify (#3356) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Nem kenne rajuk uszít annyi a felügyeletet megtévesztés ért .

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#3358) #99546112 válasza Sify (#3355) üzenetére


#99546112
törölt tag

Igen, de az ára nekem gyanus és az iPad-ről nem is ír semmit.

[ Szerkesztve ]

(#3359) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Segítségre van szükségem, kifogott rajtam az iTunes.
Telepítéskor az alábbi képen látható hibát kapom:

(az apple mobile device szolgáltatás nem indult el)

Az apple support itt ír valamit a lehetséges megoldásról, de nálam nem működik, mert a Szolgáltatás bejegyzésekben nincs SEMMILYEN Apple bejegyzés.

Mi a francot csináljak?
Már százszor csináltam eltávolítást (minden létező nyomát is eltávolítottam minden apple dolognak), stb.

Köszi,
Balázs

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3360) Blue@X válasza Luser2000 (#3359) üzenetére


Blue@X
senior tag

Rendszergazdaként futtattad a telepítőt?

(#3361) Luser2000 válasza Blue@X (#3360) üzenetére


Luser2000
addikt

IGEN.
----
Most jelzett ez a "vacak", hogy van frissebb iTunes verzió. (Amivel eddig próbálkoztam, azt tegnap este töltöttem le az Apple honlapjáról). Feltettem a "mai" verziót, az most a telepítésnél nem jelzi az előbb írt hibát. (Erre eddig kb másfél órát kellett szánjak, fasza).

Most az a baj, hogy az iTunes-ban nem jelenik meg az eszköz. Se az iPad (Air), se az iPhone 5. Gyári kábellel csinálom. A windows megjeleníti a sajátgép-ben, a fotókat lehet is tallózni, de az iTunes-ban semmi. (A gép feljogosítva).

Ötlet erre?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3362) Luser2000 válasza Luser2000 (#3361) üzenetére


Luser2000
addikt

ITT találtam meg a megoldást.
Hogy miért kelhetett ennyit szenvedni a telepítéssel azt nem tudom. Gondolom ennyire nem szokott macerás lenni.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3363) Csehlala


Csehlala
csendes tag

Sziasztok!

Egy-két napja lettem egy 32 gigás Air-nek a tulajdonosa. Munkára is használom, szépen felraktam rá az apple "office" szoftvereit. Levelezésre a Gmail-es progit használom, viszont itt ütköztem egy problémába: ha ott érkezik egy word doksi, az istenért nem tudom megnyitni a Pages-ben. Találtam a neten egy videót, ahol azt mutatják be, hogy hosszan kell bökni a csatolmányra és ki kell választani, h a Pages-al nyíljon meg. Na nekem ilyet nem mutat.
Mi lehet a probléma? Lehet csak a saját "mail" levelezőn keresztül működik ez a funkció? Köszi a válaszokat!

(#3364) erdoke válasza Csehlala (#3363) üzenetére


erdoke
titán

Ha a GMail alkalmazás nem támogat Open In funkciót, akkor nem tudod vele más programban megnyitni. A gyári levelezőben meg lehet nézni, ill. más appnak elküldeni is egyszerű.
Céges levelezésre GMail? :F

A legjobb aláírás a héten

(#3365) Csehlala válasza erdoke (#3364) üzenetére


Csehlala
csendes tag

Ok, köszi! Akkor megpróbálkozom a gyári appal.. Igen, céges levelezésre Gmail.. sikeres ember már nem leszek! :D

(#3366) Xero válasza Csehlala (#3365) üzenetére


Xero
nagyúr

Hát az még saját domainnel is gáz, már bocs. ;]

(#3367) Sify


Sify
senior tag

Munkámmal kapcsolatosan sokat böngészem a céginfot és engem is meglep, hogy milyen sok cégnek gmailes cime van megadva. Úgyhogy ezen én már nem csodálkozom. :)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3368) Xero válasza Sify (#3367) üzenetére


Xero
nagyúr

Saját domain mögött is lehet google szolgáltatás. Az annyira nem gáz, csak kicsit. :DDD

(#3369) Sify válasza Sify (#3355) üzenetére


Sify
senior tag

Most rendelhető!!!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3370) vans? válasza Sify (#3369) üzenetére


vans?
őstag

Forgalmazás vége:
2014.02.27.

hábm bábm

(#3371) Sify válasza vans? (#3370) üzenetére


Sify
senior tag

Most vettem egyet!
Akkor lehet ez volt az utolsó darab.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#3372) Akve


Akve
tag

Sziasztok!

Kérdezném azokat, akiknek laptopjuk is van, hogy a készülékkel kiváltható - e? Alap felhasználó vagyok/voltam, csak bankolás, fórumozás és pár oldal megtekintése a célom.
Köszi a segítséget!

Élek és élni hagyok.

(#3373) zorromoto válasza Akve (#3372) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ha csak valóban erre használod akkor bőven elegendő sőt a laptopnál jobb is. Viszont, ha pl zenét szeretnél felmásolni rá vagy pl egy filmet letőlteni akkor bizony hiányzik a laptop.Velem a héten esett meg az hogy reset-eltem a routerem és újra kellett volna konfigurálni amihez kellett volna az rj45-ös lan kapcsolat, de ahelyett volt nagy fejvakarás. Egyszóval az én véleményem az hogy 80 %-ban elég az Ipad de amikor kell a laptop akkor nagyon. Mellesleg néha jól esne rendes fizikai billentyűzeten pörögni.

[ Szerkesztve ]

(#3374) erdoke válasza zorromoto (#3373) üzenetére


erdoke
titán

Spotify és/vagy iTunes Match mellett nem hiányzik a laptop. Én csak munkára (Excel, nagyon sok gépelés, Access, némi PowerPoint) és letöltésre használok a laptopot, de erre egy régebbi asztali gép is megtenné. Illetve nálam gyakorlatilag az lett a laptopból.
Munkában is a levelezés nagy része, költségelszámolás, CRM, specifikus grafikonos dolgok mind mennek iPaden.

A legjobb aláírás a héten

(#3375) Xero válasza Akve (#3372) üzenetére


Xero
nagyúr

Bank kérdése. Ha van natív iOS app, akkor megoldható, viszont ha csak java kliens érhető el, akkor bukta.
A többi alap feladatra elegendő.

(#3376) vans? válasza Akve (#3372) üzenetére


vans?
őstag

En azt tapasztaltam, hogy kb. 85 % - ban ki tudja valtani, de a maradek 15 eleg sulyos szokott lenni. Fontos oldalak voltak pl., amit egyik iPad-es bongeszovel se tudtam megnyitni, mert igy lettek megirva. Illetve a GMail app szarul kezeli a csatolmanyokat, azt is laptopon toltom le a felhobe.

hábm bábm

(#3377) Akve


Akve
tag

Köszönöm a segítséget!!

Élek és élni hagyok.

(#3378) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Sosem volt még Apple termékem, így lehet picit láma lesz a kérdésem, de ha veszek egy 16 gigás Ipad Airt, akkor van-e valamilyen mód külső tárhelyet csatlakoztatni rá? Rá szeretném ugyanis kötni a tv-re, hogy ne a laptopot kelljen hurcolászni, viszont egy komolyabb HD film erre nem fér rá. Csak a 16gigás játszik, nem szánok rá annyit, amennyibe a nagyobb kerülne.

Láttam, hogy valaki írta a WD My Cloudot, valami vezetékes külső vinyóval nem megy?

Előre is köszönöm ha válaszoltok!

(#3379) Alex91 válasza csudri (#3378) üzenetére


Alex91
félisten

Veszel egy WiFi-s HDD-t, azzal valoszinuleg megy, bar nem olcso :DD . Mondjuk egy media lejatszo talan olcsobb lenne, de megertem, hogy valamivel magyarazni kell otthon, hogy minek az iPad :DD!

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3380) Xero válasza csudri (#3378) üzenetére


Xero
nagyúr

Kábelen nem tudsz semmit csatlakoztatni, de nPlayer-el el tudsz érni dlna vagy egyszerű smb megosztást is. Ezt csatlakoztatod megfelelő átalakítóval a TV-re, és máris tudsz mozizni.
Még jobb ha veszel mellé egy Apple TV-t, és arra küldöd át a tartalmat az iPad-en keresztül.

(#3381) erdoke válasza Xero (#3380) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem kadenciahelyes lejátszásra nem valók a mobil eszközök, egy 25e Ft körüli médialejátszó sokkal jobb erre a célra.

A legjobb aláírás a héten

(#3382) Xero válasza erdoke (#3381) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván. De ha valaki minden áron arról akar lejátszani, ám tegye.

(#3383) csudri


csudri
őstag

Erdőke:
A kadenciahelyességgel most nem foglalkoznék. Médialejátszót nem szeretnék venni, anno volt egy WD-m, hol ezt nem vitte, hol azt nem vitte. Egyszerűen nem birkózik meg egy ilyen eszköz mindenféle összegányolt formátummal, feladtam.

Alex91:
Oké, tehát csak wifis HDD, ezen még gondolkozom akkor. Az iPad elsősorban a nejemnek kell, mert előfizetett néhány online szaklapra és gondoltam profitáljak már valamit én is a hardverből, ha épp nem olvasgat. :)

(#3384) atees válasza csudri (#3383) üzenetére


atees
őstag

Wifis HDD tok:
[link]

Én ezen gondolkodok most, nem a legszebb, de olcsó :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3385) erdoke válasza csudri (#3383) üzenetére


erdoke
titán

Több mindent visz egy mostani WD, mint a mobil eszközök bármelyike, ebben szerintem nincs vita. :N
Nekem van itthon 4 különböző generációs iPad + Apple TV, ill. HDMI átalakító, mellette 3 médialejátszó, de eszembe nem jutna utóbbiak helyett használni az előbbieket. Kivéve persze ha magán a tableten néz valaki filmet/sorozatot.

A legjobb aláírás a héten

(#3386) focvis


focvis
veterán

Elég OFF kérdés, bizonyára máshol kellene feltenni, de itt is sokan értetek hozzá bizonyára.

Adott a háztartásban: 2 tv, ebből 1 okos, a másik pedig egy csodás plazma, 1 laptop, 2 androidos okostelefon, 1 iPad, 1 külső vincseszter USB3-mal.
Szeretnék egy gazdaságos médiaszervert kialakítani a meglévő vincseszter felhasználásával. Azt gondolom, hogy a vincsesztert egy új wifi routerre kellene kötnöm, ami támogatja a funkciót.

Tudtok ilyent ajánlani? Jó lenne, ha a modem és a router egy házban lenne, ill. nem szívesen mennék 20 ezer Ft fölé.
A plazmához, esetleg a rákötött HDD-s DVR-hez is kellene valami kütyü - itt androidos stickben gondolkodom. Apple tv kompatibilis minden népszerű formátummal?

[ Szerkesztve ]

(#3387) Alex91 válasza focvis (#3386) üzenetére


Alex91
félisten

1. Milyen routert? topic.

2. Apple tv nem egyenlo medialejatszo. Szoval kvazi az apple sajat formatuman kivul mast nem tamogat.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3388) i.attila válasza focvis (#3386) üzenetére


i.attila
tag

Szerintem jobban jársz egy NAS-sal. Én is vettem egy asus rt n16 routert 2 usb porttal, és kötöttem rá külsõ vinyót, de sosem volt tökéletes. Hosszútávon a leg költséghatékonyabb, ha átgondolod mire van szükséged és veszel célhardvert. Nekem a 3 terás NAS 60 körül volt, de minden elfér rajta, és tudja kezelni a samsung TV, LG mobil, win-es asztali gép és linuxos netbook is.

(#3389) vans?


vans?
őstag

Van olyan program, amivel mondjuk egy .rar fajlt meg tudok nyitni, kicsomagolni, es adott esetben a tartalmat egy masik programmal megnezni?

hábm bábm

(#3390) univerzita válasza vans? (#3389) üzenetére


univerzita
addikt

WinZip

(#3391) vans? válasza univerzita (#3390) üzenetére


vans?
őstag

Koszi szepen, jol mukodik a free verzio is. :R

hábm bábm

(#3392) atees


atees
őstag

Eddig a legjobb nalam :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3393) zorromoto válasza atees (#3392) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ez igen .Nekem is 17 óra és 4 nap készenlét volt a legjobb.Ez zseniális .Ezt egy tablet sem hozza az biztos csak az ipad air.Többek közt ezért is szeretem

(#3394) erdoke válasza zorromoto (#3393) üzenetére


erdoke
titán

Az iPad 4 többet bír. :)

A legjobb aláírás a héten

(#3395) Isikamika válasza atees (#3392) üzenetére


Isikamika
tag

Üdv
Ez WiFi- vel,vagy 3G -vel érted el?

(#3396) atees válasza Isikamika (#3395) üzenetére


atees
őstag

ez csak Wifis
Hozzátartozik, hogy nem volt benne játék csak néhány FMA-s, net, fb, mail, képszerkesztés, meg az irodai csomagok használata.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3397) kbalint válasza atees (#3392) üzenetére


kbalint
csendes tag

[link]

Jatek nelkul :))

[ Szerkesztve ]

(#3398) Isikamika válasza kbalint (#3397) üzenetére


Isikamika
tag

Na ez gyönyörű !

(#3399) focvis válasza i.attila (#3388) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm! Azért még a barkács megoldáson is agyalok.

@Alex91 (3387) Köszi Neked is! (1. gondoltam ;) ) (2. Jó tudni, akkor marad itt az androidvonal!)

@kbalint (3397) :C Világbajnok! Nálam (off-)telefon-akkuidővel van fejlövés, a héten volt egy 6 napos futamon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3400) kbalint válasza focvis (#3399) üzenetére


kbalint
csendes tag

@(#3398) Isikamika:
@(#3399) focvis:
Eddigi rekordom 15h 25perc volt, de mikor legutobb feljebb vettem a fenyerot, elcsodalkoztam milyen gyonyoru kepe van :D, uh. maradt ugy. Amugy ez lehetett kb a 10. toltesi ciklus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.