Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) papaja-xbox válasza Laca120 (#900) üzenetére


papaja-xbox
tag

Esetleg próbáltad gyári visszaállításal ?

(#902) papaja-xbox válasza papaja-xbox (#901) üzenetére


papaja-xbox
tag

Vagy valaki másnak a bizi mentéséből kiszedni a wifi drivert és ha rootolt a telefonod felül írni a fájlokat ?

(#903) Laca120 válasza papaja-xbox (#902) üzenetére


Laca120
csendes tag

rootolt, de sajna nem enged smmit a root explorer es root browser sem. meg az átrakható alkalmazasokat sem heluezi at sd re

(#904) Mr.Beat válasza Laca120 (#903) üzenetére


Mr.Beat
csendes tag

Szia!
Én is timóka leírása alapján raktam újra a telefont és ugyanaz a problémám mint Neked. A wifi-t ha manuálisan állítod be ( ip, átjáró, dns) akkor működik, viszont a link2sd-t nem tudom én sem használni, ugyanazt írja ki, mint nálad. Próbálkoztál már gyári beállítások visszaállításával?

(#905) Laca120 válasza Mr.Beat (#904) üzenetére


Laca120
csendes tag

Igen próbálkoztam már mindennel amivel lehetett. Már ott tartok, hogy várom inkább, hogy legyen rá valami egyedi rom.

(#906) papaja-xbox válasza Laca120 (#905) üzenetére


papaja-xbox
tag

Akkor csinálni kell egy updata.zip-et .

(#907) Mr.Beat válasza Laca120 (#905) üzenetére


Mr.Beat
csendes tag

Hát igen, azt már én is nagyon várom... Sehol egy guru, aki csinálna egyet? :N

(#908) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan tudnám újra működére bírni a kamerát?
Ugyanis Root után letöröltem az alap kamera progit gondoltam szedek rá másikat le, viszont ezek után csak a fényképező volt hajlandó működni a videokamera nem, hogy tudnám megcsinálni? :F

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#909) ADP10 válasza juhasz22 (#908) üzenetére


ADP10
aktív tag

Visszaállítod a biztonsági mentést, amit törlés előtt készítettél. Jobbat nem tudok. :)

(#910) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Próbáltam visszaállítani de nem sikerült.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#911) ADP10 válasza juhasz22 (#910) üzenetére


ADP10
aktív tag

Mivel próbáltad visszaállítani? Mi volt a hibaüzenet?

(#912) juhasz22 válasza ADP10 (#911) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Köszi de már megoldottam hála.Egy program végre kezeli a kamrát :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#913) buksifules


buksifules
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék köszönetet mondani azoknak akik elkészítették a root-hoz való dolgokat és ilyen szépen értelmesen leírták, hogy hogyan kell csinálni. Ezzel a kiváló segítséggel még teljesen kezdő androidosként is meg tudtam csinálni. Úgyhogy ezer köszönet különösen Qltsarnak és Jázmin Csengének, de mindenki másnak is aki hasznos hozzászólásaival segített!
:R :R :R :C

(#914) papaja-xbox válasza Mr.Beat (#907) üzenetére


papaja-xbox
tag

Ha akarod én szívesen csinálok romot ! (A canygenmod ról mintáznám )
De csak ha te teszteled ;]
Feltételek írjátok össze mik legyenek benne miket pucoljak ki belőle !
Van egy táblagépem arra írtam saját android romot és kb meg 2x a sebességéét (kínai gép ) .
A legeslegjobb lenne ha valaki fel tudna tenni egy független rom mentést mert akkor kettő legyet ütünk egy csapásra ! Vagy ez már alapból független ? A cwm meg csinálja a biztonsági mentést ?

[ Szerkesztve ]

(#915) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Hali letöröltem az eredeti lauchert és feltettem az adw lauchert helyete de nem indul el ? Valaki tudna adni egy update.zipet az eredeti helyére ? Vagy egy mentést róla ?

(#916) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Valaki akinek rootolva van a telefonja fel tudná tenni az eredeti wifi drivert és a buil.prop fájlt ?

(#917) Neerpelt válasza atosan (#896) üzenetére


Neerpelt
tag

Igen, csak az a gond, hogy régen dalolva feltelepítette ekkora, sőt, sokkal kisebb helyre a programokat a Link2SD miatt.

Elmondom hogy történt meg az eset: telepítettem egy CleanMaster nevű progit (mostmár utólag nem is tudom, minek), az ki is dobott pár feleslegesnek tűnő fájlt. Töröltem is, de ezzel együtt törlődött pár olyan alkalmazás is, ami baromira nem volt az, és mostanra meggyőződésemmé vált, hogy pár rendszerfájlt is törölt.
Ugyanis ez a drága alkalmazás a TempAPK menüpont alatt most is jelez egy Google Partner Setup nevű rendszeralkalmazást, melyet törölhetnék... ami szerintem nem normális. Korábban meg ha jól emlékszem android 2.3.6 nevű valamit jelölte meg töredezettként, amit törölhetnék... de nem tettem meg. Azonban attól tartok, hogy a többi alkalmazással együtt korábban sikerült törölnöm egy hasonló dolgot mint ezek.

Azokat a programokat, melyek korábban is megvoltak, és letörölte őket, sikerült feltelepíteni. Viszont minden újat elutasít, mondván, nincs elég hely. Hely felszabadítása után is ugyanezt írja ki. Legközelebb soha ilyet. :W

Segítség! :D

(#918) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Legalább valaki aki rootolva van a telefonja tegye már fel az xbin és a bin mappából a su fájlokat ! Az újra élesztés után ezek a dolgok nem mennek :

-wifi csak beállított ip címel

-root (ad jogot ki írja de nem jó )

Sovány vigasz de többi minden müxik vaku rádió s.t.b

(#919) juhasz22 válasza papaja-xbox (#918) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ha megmondod hol találom a telefonon azokat amik kellenek akkor én feldobom neked.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#920) papaja-xbox válasza juhasz22 (#919) üzenetére


papaja-xbox
tag

A system mappába találod . Tudod mi lenne a legjobb az egész system mappát le mentenéd nekem nagyon meg köszönném . És feltöltenéd valahova .

[ Szerkesztve ]

(#921) Diabloo13


Diabloo13
csendes tag

Üdv!

Nekem kellene egy gyári recoveryvel készült backup egy gyári állapotú telóról mert véletlenül leformáztam a memókártyám ahová a market-et is linkeltem tehát most nincs marketem se + email fiókot se tudok létrehozni stb...

Ha valaki csinálna egy backup-ot és feltenné ide nagyon hálás lennék érte! :)
Köszönöm előre is!

(#922) timoka85


timoka85
tag

üdv!
Sokaknak nem működött a wifi az általam kreált rommal.
Megoldottam a hibát.
Készítettem egy újabb update.zipet amiben működik a wifi is és minden.
Feltezem dropra és megosztom a linket.

(#923) papaja-xbox válasza timoka85 (#922) üzenetére


papaja-xbox
tag

Kb mikorra teszed fel ?

(#924) timoka85 válasza papaja-xbox (#923) üzenetére


timoka85
tag

Rajta vagyok. annyi, hogy be ltt tömörítve tar ba is az update.zip.
Ki kell bontani a tarból és ugyanúgy cwm-ből flashelni az update.zip-et.

(#925) papaja-xbox válasza timoka85 (#924) üzenetére


papaja-xbox
tag

Oké

(#926) timoka85


timoka85
tag

Folymatban a feltöltés a dropra.
Annyi a változás, hogy csak az új system mappát zippeltem be.
Snnyi a teendő, hogy a korábbi update.zip be bemásoljátok az újabb system mappámat (a mostani zipből csak simán total commal kimásolni) és lehet is telepíteni a cwm-el.
Ja és nem fog törölni semmit sem a gépről, így a beállítások is megmaradnak.

[ Szerkesztve ]

(#927) papaja-xbox válasza timoka85 (#926) üzenetére


papaja-xbox
tag

Ok ok :) Csak töltse már fel :) A root is meg javult ?

(#928) timoka85 válasza papaja-xbox (#927) üzenetére


timoka85
tag

igen már az is teljesn jó lett.
Kis türelmet kérek, már elkezdtem feltölteni dropra (csak elfeljetettem a jelszavam hozzá és most sikerült kitalálno :U

(#929) papaja-xbox válasza timoka85 (#928) üzenetére


papaja-xbox
tag

Hújaj az baj :)

(#930) timoka85


timoka85
tag

[link]
Ez az új system mappa.

[ Szerkesztve ]

(#931) papaja-xbox válasza timoka85 (#930) üzenetére


papaja-xbox
tag

TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK !!!

(#932) Laca120


Laca120
csendes tag

Valaki légyszíves rakja már fel a régi update.zip et mert nekem az nincs meg :\ , és így nem tudom megcsinálni.

(#933) Diabloo13 válasza Laca120 (#932) üzenetére


Diabloo13
csendes tag

[link]

Tessék itt a régi update.zip!
Köszönöm timokának a munkáját, nekem is tökéletesen működik :) :DD

(#934) Laca120


Laca120
csendes tag

nekem valamiért nem jó, a teló csak addig jut el, hogy bejön a telenor logó és annyi az egész :\

(#935) Laca120


Laca120
csendes tag

na mostmár sikerült, köszönöm szépen Timooka :D

(#936) Mr.Beat


Mr.Beat
csendes tag

Sziasztok!
Köszönjük szépen Timóka a fáradozásod, nekem annyi gondom van, hogy amikor először feltettem a módosított system-mel minden rendben volt kivéve a root. Ezért megpróbáltam újra, most pedig ugyanaz mint Lacánál, csak a telenor logo-ig jut :( Ötlet vmi?

(#937) Laca120 válasza Mr.Beat (#936) üzenetére


Laca120
csendes tag

csinald meg ujra, ugy, hogy régi rombol torlod a system mappát, új sustemet berakod, csomagolod ès jo lett nekem, de nincs lock screen meg home gomb nem megy.

(#938) Mr.Beat válasza Laca120 (#937) üzenetére


Mr.Beat
csendes tag

Először úgy csináltam, akkor jó volt, de nem volt root, ezért megpróbáltam felülírással, na, akkor el sem indult, akkor újra törlés és integrálás, most megint minden jó csak a készülék nem rootolt. Sebaj, megpróbáljuk rootolni :)

(#939) Laca120 válasza Mr.Beat (#938) üzenetére


Laca120
csendes tag

nekem rootolt, de nemtudom hozzaadni link2sd-t superuserhez

(#940) Mr.Beat


Mr.Beat
csendes tag

Sikerült:) Köszönet mindenkinek, a telefon most úgy néz ki tökéletesen működik és sikerült a rootolás is! Istenkirályok vagytok, nem is tudom hol lennék Nélkületek!

(#941) Laca120 válasza Mr.Beat (#940) üzenetére


Laca120
csendes tag

hogy ment a rootolás? a régi modszer alapjan mert nekem sem rootolt.

(#942) Mr.Beat válasza Laca120 (#941) üzenetére


Mr.Beat
csendes tag

Igen, a régi módszerrel csináltam végig. Már a link2sd is működik. Remélem Te is sikerrel jársz, szurkolok :)

(#943) Laca120 válasza Mr.Beat (#942) üzenetére


Laca120
csendes tag

Mindjárt megtudom, de az enyémmel lett valami, 41% ról este 23 órától reggel 7 re teljesen 0 ra merült. Hirtelen azthittem elromlott, de töltőre dugtam és látom. Remélem egyszeri alkalom.

(#944) Laca120


Laca120
csendes tag

A rootolás sikerült :D

(#945) obalze


obalze
tag

Kétkártyás telefonban gondolkodom. Inkább ezt ajánljátok, vagy a 918d-t?
Vaku nem olyan fontos. Formára inkább ez tetszik. Mik a tapasztalatok? Szerintetek melyik jobb?

[ Szerkesztve ]

(#946) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Van valamilyen ROM erre a telefonra? :F

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#947) ADP10 válasza juhasz22 (#946) üzenetére


ADP10
aktív tag

Igen, a gyári. :)

(#948) dinkie


dinkie
csendes tag

Sziasztok !Tudna valaki segíteni,hogy miért irja a teló azt néhány alkalmazás telepítésénél,hogy nincs elegendő tárhely? Pedig szerintem van!Az alkalmazáskezelőben 26mb szabad hely van.És telepítettem az rtl most alkalmazást és 30% betöltés után tovább nem megy,valamit kell állítani vagy nem is fog menni?
Köszönöm!

(#949) monalala válasza dinkie (#948) üzenetére


monalala
aktív tag

Az RTL Most nekem is csak 30-ig megy, nem tudom miért, én töröltem.

Üdv, Lala

(#950) atosan válasza dinkie (#948) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nekem 65 mega szabad helyem van, letöltöm, indítom aztán szintén 30%-nál leáll, úgyhogy nem a tárhellyel lesz a gond :(

[ Szerkesztve ]

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.