Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Karesz46


Karesz46
csendes tag

Sziasztok , nekem az a bajom , hogy lefagy a facebook
és a telefon nagyon lassú is lett , Kérlek segítsetek ha tudtok

(#952) monalala válasza Karesz46 (#951) üzenetére


monalala
aktív tag

A facebook nem igazán használható ezen a telón, mert rengeteg memóriát zabál. A lanyom a gyári böngészőt használja fészre, hasonló felületet kap és így nem zabál annyit.
Szerintem jó alternatíva.

Üdv, Lala

(#953) juhasz22


juhasz22
aktív tag

ROMot szeretnék!!!!!!!!!!! :) :) :) :DD :R

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#954) monalala válasza juhasz22 (#953) üzenetére


monalala
aktív tag

Szerintem vagyunk így még páran a fórumon. :D

Üdv, Lala

(#955) papaja-xbox válasza juhasz22 (#953) üzenetére


papaja-xbox
tag

Le írod mit szeretnél bele és össze dobom neked .
Mindent át lehet benne írni van 1-2 alap dolog amit semmi kérdezés nélkül bele kell írni de pl .: Tecának a szomszédból neki kell az alap facebook alkalmazás de virágos teca jóskának az öccse ő neki meg master card apk kell .

[ Szerkesztve ]

(#956) juhasz22 válasza papaja-xbox (#955) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Nekem az alap programokon kívűl más nem kellene FM rádió zene kamera képtár de 4.0 androidra
Olyan lehetne mint a cm9
Ha megtudnád csinálni sztem mindenki hálás lenne :R :R :R

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#957) Laca120


Laca120
csendes tag

az nekem is jó lenne, ics kinézet meg képtár kellene csak play áruházzal. másra nincs szükség, de amit elõttem irtak az jó.

(#958) Melack válasza papaja-xbox (#955) üzenetére


Melack
veterán

Ha már felmerült a dolog. Nekem, illetve apumnak egy lecsupaszított ROM kellene, amiben semmi extra nincs - minél több progi miatt kellene a hely (Viber, Térkép, SMSBackup+). Ilyet is lehet kérni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#959) Takhanto


Takhanto
őstag

Ehez a telefonhoz van gyárinál jobb szoftver? Pl Cyanogenmod?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#960) Takhanto


Takhanto
őstag

Gond van a rootolással.

Ez akkor jött elő amikor be kellett tallóznom a txt file-t és pirossan jelez...

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#961) Takhanto válasza Takhanto (#960) üzenetére


Takhanto
őstag

Attól még végig csináltam,de a superuser/beállításnál ott azt jelzi hogy nincs még rootolva a teló...

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#962) Takhanto


Takhanto
őstag

Segítsetek már :)Rajta van a superuser,de akkor sem engedi a root-ot

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#963) hiperzozo


hiperzozo
csendes tag

sziasztok nekem téglából sikerült visszahozni :DD

zozo

(#964) Takhanto


Takhanto
őstag

Nem tudom mi számít, telenoros a teló, gyári helyzetbe raktam a szoftvert és úgy csináltam ahogy le van írva,végig ment úgy ahogy kell,de nem jó a root jog

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#965) juhasz22 válasza hiperzozo (#963) üzenetére


juhasz22
aktív tag

SP-tool végig ment? Driverek fent voltak, Oneclick pedig sikeres volt? akkor nem tudom mi lehet a baj.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#966) juhasz22 válasza Takhanto (#960) üzenetére


juhasz22
aktív tag

a két hiba amit jelez a scatter loading után az normális nem kell velük foglalkozni és a piros szöveg is normális. Ezután ugye a 985root.img-t hozzá adtad a bootimghez.És csak ott volt pipa.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#967) Takhanto


Takhanto
őstag

Helyreállt a dolog,egy progi miatt szarakodott. Most már jó a root. Thx all

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#968) papaja-xbox válasza Melack (#958) üzenetére


papaja-xbox
tag

Természetesen csak akkor úgy kezdeknék neki hogy le csuaszítom teljesen alap asztal adw laucnher lenne az ics kinézete van . Nem tudom ki ismeri az Uot kitchen-t onnan be teszem az ikonok cserét . Én a térkép helyet egy syginic et tennék bele.

(#969) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Jaa és ha valaki talál egy nagyon király boot animációt az is be teszem .

(#970) penge010 válasza papaja-xbox (#969) üzenetére


penge010
tag

Szevasztok!
A ki pucolt fw-el gyorsabb lesz a teló?Láttam hogy maszekba készítettetek egyet.
Mert néha annyira lelassul a teló hogy már majdnem szörnyű.

(#971) juhasz22 válasza papaja-xbox (#968) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Tök jó amit leirtál már most tetszik :D

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#972) juhasz22


juhasz22
aktív tag

SEGÍTSÉG TÉGLA LETT A TELEFON! :Y

probálgattam a recovery ben cwm-ben romot installálni ot 990 es a rom és azt irta hogy install aborted mondom jo gondoltam hogy nem fog menni azután reboot system now és vég semmit nem hajlandó csinalni a telefon a gépre dug is csak a kék led vilagit.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#973) juhasz22 válasza hiperzozo (#963) üzenetére


juhasz22
aktív tag

zozo hogy hoztad vissza?? segííts

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#974) juhasz22 válasza juhasz22 (#973) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Annyit hozzá hogy az usb drivert ugy ismeri fel azt hiszem hogy usbre dugva kiszedem az aksit majd be és ekkor csatlakozik a hivatalos frissito pedig azt mondja hogy ez a legujabb verzio és ezért nem is csinal semmit.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#975) juhasz22 válasza juhasz22 (#974) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Eredeti ROM-ot hogy tudnám rárakni-,

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#976) ADP10 válasza penge010 (#970) üzenetére


ADP10
aktív tag

Nálunk a sebességen elsősorban az Autostarts nevű app segített, szerintem egy próbát megér!

(#977) penge010 válasza ADP10 (#976) üzenetére


penge010
tag

okés köszi kipróbálom.
Bár jöhetne lassan valami tiszta rom,bár van egy érzésem hogy nem nagyon lesz.

(#978) penge010


penge010
tag

Egyébként én azon agyaltam hogy esetleg egy 991custom romot, fel lehet e tolni ot985re.
Mert anno volt egy voda 845-öm és volt pár 858as rom a simánszki felment és lehetett használni.

(#979) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Üdv ma bejelentem hogy el kezdtem készíteni az Új alcatel ot985 romot várható meg jelenési idő 2013.03.03 !
Romról pár szó : Mindent ki pucolok belőle amit lehet ! Egy szerű de nagyszerű lacunchert kap ami keveset fogyaszt (Smart launcher ) . Tweekek meg egyéb dolgok .
Programok benne lesznek ( változtatható kérésre !)
Email,hívásnapló,névjegyzék,telefon,üzenet,Gmail,opera,google paly youtube,Hangrögzítő,kamera,képtár,Jegyzetek,naptár,root browser litle,számológép,óra,voice search . Kb ennyi lesz benne .
Bootanimation csere , ikonok csere .
Kb egyenlőre ennyi lesz az 1.0 verzióba !

(#980) penge010 válasza papaja-xbox (#979) üzenetére


penge010
tag

Királyság egészen jól hangzik, amit leírtál kiváncsian várom bár ezzel szerintem nem vagyok egyedül. :)

[ Szerkesztve ]

(#981) juhasz22 válasza papaja-xbox (#979) üzenetére


juhasz22
aktív tag

rádio legyen benne:)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#982) papaja-xbox válasza juhasz22 (#981) üzenetére


papaja-xbox
tag

Rádió le maradt sorry :P

(#983) atosan válasza papaja-xbox (#979) üzenetére


atosan
addikt

Jól hangzik :DD

Maine coon

(#984) zekeee07 válasza papaja-xbox (#979) üzenetére


zekeee07
csendes tag

Szia!

Egyet értek az előző hozzászólásokkal, nagyon jól hangzik a tervezet! Biztos vagyok benne, hogy lelkes tesztelője leszek a romnak! Jól sejtem hogy a gyári romot fogod átvariálni? Vagy netán egy Cyanogen mod portolás lesz? Kérdésem volna, hogy olyat lehetséges-e a romba injektálni, hogyha kikapcsolt képernyőnél hosszan nyomom a hangerő le illetve fel gombokat, akkor zeneszámot váltson a zenelejátszó? Cyanogen-mod alatt ez külön szoftver nélkül megoldott volt az előző készülékemen. Ja és szerintem a gyári lejátszó is nyugodtan repülhet, szenvedés azt használni, úgyis mindenki a sajátját teszi fel szerintem. Kérdésem továbbá, hogy a telefon a felvevőgombos headsetet hardveres okok miatt nem kezeli? Ha szoftveres okai vannak, az lenne a jobbik helyzet, bár ezt kétlem. Az előző készülékemen ez pont fordítva volt. Az a normál stereo dugaszokat nem bírta, az erősítő visszaváltott benne 8kHz-es mintavételezésre. Mindenesetre érdekes jelenség. :D Remélem nem veszed az írásomat leszólásnak, csupán építő jellegű kritikának szánok mindent, a problémák megoldásának bonyolultságát nem ismerem, sajnos nem értek annyira az android modolásához.

Sok sikert és kitartást kívánok a rom készítéséhez, és elnézést kérek a kimerítő válaszomért.
Szép estét minden android fannak!

(#985) zekeee07 válasza zekeee07 (#984) üzenetére


zekeee07
csendes tag

Elfelejtettem a legfontosabb bennem felmerült kérdést feltenni: a telefon partíciós táblájába bele lehet piszkálni? Gondolok itt arra, hogy mint kiderült a custpack egy külön partíció, amit a felhasználó semmire sem tud használni, csak innen állít vissza a rendszer 1-2 dolgot, illetve innen futnak az egyedi alkalmazások (ha jól sejtem). Ha ezt egybe tudnánk nyitni a data partícióval, ahova az alkalmazásokat is telepíti a rendszer, akkor tulajdonképp egész sok szabad tárhelyünk maradna a telefonon. Vélemény? Egyáltalán lehetséges volna? Gondolom ha igen, elég bonyolult operáció volna.

(#986) juhasz22


juhasz22
aktív tag

a téglaból visszaállításnál a #808 as hozzászolásnál megcsináltam mindent laca120 leirása alapján hogy ugy össze vissza flasheljem fel a képfájlokat sierült visszahozni a recoveryt de a végét nem tudom befejezni mert nem találom az update zipet amit recoveryből kellene telepíteni tudtok segíteni? :))

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#987) Diabloo13 válasza juhasz22 (#986) üzenetére


Diabloo13
csendes tag

Itt az update.zip :
https://www.dropbox.com/s/j487k4ns2zmysef/update.zip

Ez pedig a az új sytem mappa amit ki kell cserélj a zipben:
https://www.dropbox.com/sh/yzc9uay1amc2dlx/PKMvIJkNQw

És így újra becsomagolod és felteszed és kész :)

[ Szerkesztve ]

(#988) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Laca 120 hozzászolása szerint kicseréltem a rominfot jelzo fájlt és letöltött a a OTU egy 918D s ROMot ami elindult rajta de a sim nem megy Wifi viszont muxik azt kérdezném hogy cwmmel ha kijön a ROM rá fel tudom majd rakni?

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#989) juhasz22 válasza Diabloo13 (#987) üzenetére


juhasz22
aktív tag

köszi akkor most ráteszem errol a 918d romrol cwm el egybol telepíthetem?

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#990) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Most úgy állok hogy van egy eléggé le tisztult szoftverem de még lehet törölni belőle csak nem nagyon merek mindent kitörölni . Kernel íráshoz kevésbé értek ezért ilyen különleges cany cuccok nem lesznek benne csak appok . 918 hoz találtam valami unoffical cany-t abból szedegetek ki pár dolgot .

(#991) timoka85


timoka85
tag

Üdv midenkinek!
Ahogy mondtam, folymatban van a cyanogen port a telóhoz.
Most találtam egy az orosz barátaink által lementett EREDETI ALCATEL OT985 romot, melyet titanium backuppal lehet visszaflashelni.
Állítólag mérföldekkel jobb mint a mi gyári romjaink.
Van valaki aki érez magában elég bátorságot, hogy kipróbálja ezt a romot? Ha ige, akkor jelezzétek és tolom dropra.

(#992) Diabloo13 válasza timoka85 (#991) üzenetére


Diabloo13
csendes tag

Felteheted én lehetséges hogy kipróbálom. :)

(#993) juhasz22 válasza timoka85 (#991) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Én is kiprobálnám. :K

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#994) ADP10 válasza timoka85 (#991) üzenetére


ADP10
aktív tag

Titanium Backuppal romot nem lehet flashelni, szóval én is kíváncsian várom. Azt tudom elképzelni, hogy ez egy programcsomag, amit TB-vel úgymond vissza lehet állítani, de ehhez ugye kell egy már eleve működőképes és rootolt rom. Szóval kíváncsi vagyok. :)

(#995) timoka85 válasza ADP10 (#994) üzenetére


timoka85
tag

Bocsi lehet rosszul írtam, nem flashelni hanem "csak visszaállítani lehet vele. Nézzétek el nekem eme hibát :-)

https://www.dropbox.com/s/dtji8904lyot6k7/OfficialBackup.rar?m

Ez a link.

[ Szerkesztve ]

(#996) atosan válasza timoka85 (#995) üzenetére


atosan
addikt

Ez egy teljes rom lehet? Csak azért kérdem, mert méretre kb 1/3-a az eddigieknek, mit vehettek ki belőle?

Maine coon

(#997) timoka85 válasza atosan (#996) üzenetére


timoka85
tag

Igazából fogalmam sincs róla. Elvileg ez egy teljes gyári mentés. Nem szolgáltatós, hanem eredeti alcatel ot985.

(#998) atosan válasza timoka85 (#997) üzenetére


atosan
addikt

Jól hangzik :D

Maine coon

(#999) ADP10 válasza timoka85 (#995) üzenetére


ADP10
aktív tag

Jól gondoltam, ez egy TB mentés az összes gyári apk-ról. Hasznos lehet, ha valaki véletlenül backup nélkül töröl, majd később rájön, hogy mégsem kellett volna. :)

(#1000) whiskeys


whiskeys
őstag

én feltettem egy rom-ot, azóta be sem indul a teló....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.