Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hmm, nem rossz, de nem is a legjobb, én ezt kb valahová a Telenor One Touch készülék szintjére saccolom, mondjuk ez az MTK proci eléggé soványnak tűnik, illetve a grafikus gyorsítóról lehet valamit tudni, hogy milyen szintet képvisel kb. Adreno 200-203-205?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) DS39


DS39
nagyúr

inkább a hét elején bemutatott Huawei..

(#3) Speedricsi


Speedricsi
tag

kezelhetőség 80 pont? azért ennyire nem jó az android, na.. :P

(#4) dokee78


dokee78
félisten

Kép alapján az eleje elég jól néz ki.

(#5) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez a f*s nem ér ennyit. 20 ezerért prepaid csomaggal, egy petákkal se többet. Ennyiért a nem rég tesztelt Huawei sokkal jobb választás a már értelmes SoC miatt...

(#6) Cindercone82


Cindercone82
tag

Jó lesz ez....mint az Alcatel One Touch 990 :DDD
Csak győzze az ember hordani szervizbe :)
Az Alcatel hű maradt régi "jó" híréhez, és még mindig hitvány minőségű ipari hulladékkal árasztja el a piacot. Erre a helyi szerviz rá is tesz egy lapáttal :DD

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#7) saviola55 válasza kolosanyi (#5) üzenetére


saviola55
tag

+1

(#8) guni


guni
tag

"Azonban 2011-ben a vállalat új erőre kapott, hiszen a franciák eladták a mobil üzletágat a kínai TCT-nek"

Inkább 2001, nem? Legalábbis biztosan nem tavaly volt..

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem valami meggyőző, de az ár majd eldönti. Az MTK nálam mondjuk nem nyerő...

Grammarnazi: olcsó árat --> alacsony árat, olcsó ár nincs

<< Heimdal >>

(#10) k_laci


k_laci
tag

Annyira nem is rossz :)

(#11) tjb007 válasza Graphics (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Adreno 200 < SGX531 < Adreno 203 < Adreno 205

[ Szerkesztve ]

(#12) helixP


helixP
nagyúr

Csak nekem újdonság az új szerző, Peet White?

(#13) Armagedown válasza helixP (#12) üzenetére


Armagedown
őstag

Igen , új , még nem láttam itt cikket tőle.
Kár hogy ezzel a mobillal kellett szenvedjen , egy Galaxy Gio sokkal jobb vétel.
Sose növik ki a kínaiak ezt a furcsa formatervezést , engem taszít

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#14) Bog válasza Armagedown (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pedig nem új a srác :D
LINK

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) skylinelaca válasza Bog (#14) üzenetére


skylinelaca
senior tag

szegény , jó telefonokat kap :D

Üdv: Laca

(#16) Graphics válasza Bog (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem új :D, de nagyon nem volt elhalmozva tesztekkel :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) McSpy válasza kolosanyi (#5) üzenetére


McSpy
őstag

egy pár hónap múlva lessz 20kiló használtan:),amugy nekem volt Alcatel telóm mikor még francia volt,és elég strapabíró volt

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Jó lett a teszt, a készülék már kevésbé szimpatikus. :)
Ez gondolom az OT-990 kistestvére lenne specifikáció és típusszám alapján, viszont az ár egy kicsit magas szerintem, még akkor is, ha bekerülne szolgáltatóhoz és preapaidben 25e körül lenne.

Most látom, hogy szintén gyömrői a teszt írója. :D

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#19) Apika válasza Mulderpapa (#18) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az eléggé alap specifikációs paraméterek ellenére szerintem is alaposan megkérik az árát...

(#20) anaqer


anaqer
veterán

Jól értem, hogy a 3MP-s kamera csuklóból felskálázza a képet 5MP-s felbontásra, vagy mi folyik itt Gyöngyösön...? :F

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#21) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Picit drága de nem annyira rossz a cucc összességében.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#22) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Első droidosnak elmegy. Kár azért a 256 RAM-ért, de plusz pont a vaku és az FM rádió.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#23) prolad


prolad
őstag

Nem rossz de inkább az y200.

(#24) gybazsi válasza prolad (#23) üzenetére


gybazsi
senior tag

Az nekem is jobban tetszik, mint ez az Alcatel. Ez a hardver a mai mezőnyben már elég soványka szerintem (az árkategóriáján belül).

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#25) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

elég gagyinak tűnik.külsőre sem tetszik.

(#26) bostone


bostone
addikt

"Alcatel One Touch 985 kártyafüggetlen ára várhatóan 34-35
000 Ft körül fog alakulni kártyafüggetlenül."
És kártyafüggetlenül?

Sokan versengenek a néptelefon szabadalom megszerzéséért, de oly messze állnak a megoldástól. Érdekes utat követ az Apple. Kicsit öregebb konstrukció, szerintük nem vén konstrukció (bár még így is baromi drága). Ha mondjuk a Galaxy S sorozat is ezt a mintát követné... Talán a felhasználók nem a bőség zavarától szenvednének.

(#27) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ennyiért egész jó! :K

Mentalita'

(#28) zsweidisch


zsweidisch
csendes tag

Egy telefon megítélése relatív mint minden, de azért valóban jobban megerőlthette volna magát hardveres szinten a gyártó.Manapság talán alsókategóriába is rosz...

Apple Samu per során: Lassan annyi szó esik a Photoshopról, hogy azon csodálkozik mindenki, hogy az Adobe miért nincs jelen.

(#29) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az árát én is kissé túlzónak tartom, annak ellenére, h nem vészesen drága. Viszont hardveresen nagyon harmatos. Akkor inkább a Telenor Vántáccs, ami még praktikumban is alig több, mint 28 ropi és azért kategóriájában nagyon jó telefon (tudás/ár)

(#30) west


west
őstag

9000 ért jó lenne a piacon. Én nem szeretem a márkát, de kellemesebb (-nek tűnik) mint az eddigi termékek a gyártótól..

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#31) #19708160


#19708160
törölt tag

ennyi pénzért nem lessz rossz,mégis csak egy új telefon,de nekem biztos nem lessz ilyen telefonom.A memória méret igen kicsire sikeredett.Pedig én szerettem az alcateleket annak idején.

(#32) rep3at válasza helixP (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is feltűnt a videó nézése közben hogy nem a megszokott dolgokat próbálja ki de én már találkoztam ezzel a névvel :)

Forward thinking. كرر

(#33) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Ennek a telefonnak megint semmi értelme :( Lassan már a teszteket is felesleges elolvasni amik olcsó droidokat mutatnak be, mert szegény szerkesztők akárhogy próbálkoznak sz@rból ugye nem lehet várat építeni (telefon) :U

(#34) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

úristen, megint jönnek a szemetek :D

(#35) PeetWhite válasza Mulderpapa (#18) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Szintén gyömrői :) Mondjuk aljasul belvárosi, csak a Ligeten keresztül mozgolódok :)

(#36) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Ennyire fantasztikusan pocsék kamerát nagyon régen láttam már

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#37) Jacak válasza Rav3n02 (#33) üzenetére


Jacak
senior tag

+1, sztem is full felesleges modell lett ez a teló... :/

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#38) Forestjo


Forestjo
senior tag

Helló mindenkinek. Nem rossz ez a vas szerintem. Mindenki a 650 Mhz-s proci miatt aggódik, pedig a SE X8-ast is milyen sokan és milyen bőszen használják. Nincs is a sebességükkel nagy baj. És akkor a Xperia többi kis procival szerelt tagjáról nem is beszéltem.
Sőt ebben még több a memória, mint a Huawei-ben. A használati sebességben nem igazán látható a kisebb sebesség az Alcatelnél. Ha jól optimalizálják, akkor a kisebb teljesítményű procin is kiválóan és a felhasználói élményt tekintve, kellemesen fut egy Android. Hiába a nagyobb proci, ha rosszul van optimalizálva a gép, a felhasználói élményt nagyban rontja, ha ennek ellenére akadozik a rendszer. A felszereltség meg nem téma, hiszen kiválóan tuningolható és bővíthető.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#39) ghiottone válasza Forestjo (#38) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez így igaz, de sajna az Alcatel már bizonyított az OT-990-el. Egyszerűen képtelen kihozni rá egy jól optimalizált szoftvert. Katasztrófa a rajta lévő 2.3.4 akkukezelése. :O - bár a 2.2-vel még jó volt.
Ha úgy tudnák optimalizálni, mint a HTC akkor remek lenne,de nekik is kellett 1-2 év.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#40) JázminCsenge


JázminCsenge
tag

Sziasztok!

A napokban vettem 2 db OT 985-öt.

Eléggé meglepődtem azon, hogy milyen gyors lett a telefon a gyenge hardveres ellátottság ellenére. Az aksi idő is elég jól néz ki, 2 napot simán kibír a készülék folyamatos adatkapcsolat mellett, illetve naponta többször is megnéztem a beállításokat s egyszer sem találtam beragadt alkalmazást.

Egy komoly hibába botlottam csak, 60 MB szabad memória tájékán a telefon nem hajlandó a Market-ről letöltött appokat telepíteni, érvénytelen csomagfájlra hivatkozva. Gondolom ez a gyárilag előre agyontelepített sok cuccnak köszönhető, melyeket nem lehet törölni. S itt volna a nagy kérdésem: sikerült valakinek eredményesen rootolni a készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#41) gfec


gfec
csendes tag

Sziasztok USB drivert szeretnék a telefonhoz ha valaki linkelne egyet azt meg köszönném. A memória gondok nálam is jelentkeznek és elég zavaró tud lenni próbáltam több programmal de semmi. Rootolásra még nem találtam én sem megoldást.

(#42) JázminCsenge válasza gfec (#41) üzenetére


JázminCsenge
tag

USB driver-t elméletileg az innen letölthető frissítő progi telepíti automatikusan: [link] (Letöltés fül s az alsó Upgrade progi). Meg van egy másik USB driver is ugyanezen honlapon: [link]. Személy szerint nekem még nem sikerült munkára bírnom Windows XP alatt, de szerintem valahol én baltáztam el a dolgot.

A szűkös tárhely problémát ideiglenesen, root nélkül pedig ezen megoldással tudtam orvosolni: [link] Marketből PC-re a kívánt app-ot letöltöm, majd áthelyezem az SD kártyára s telepítem., + felraktam a Link2SD app-ot is, de nem sok mindent helyez át a belső memóból.

[ Szerkesztve ]

(#43) gfec válasza JázminCsenge (#42) üzenetére


gfec
csendes tag

Szia
Köszi a gyors választ :) ki próbálom. Az app2 SD nekem sem az igazi szinte csak azt engedi amit a telefon is. Remélem lesz valami megoldás a memória gondra mert amúgy jó kis telefon.Ha jutok valamire írok szia

(#44) JázminCsenge válasza gfec (#43) üzenetére


JázminCsenge
tag

Hello!

A driverek mennek, az XP felismeri a telót. Eddig root ügyileg sajna nem jutottam sennire sem :( Most nézem fentebb Link2SD-t írtam :F De jó is lenne, ha az menne már rajta :U

[ Szerkesztve ]

(#45) bbpro


bbpro
tag

Sziasztok!
A lányomnak vettem egy ilyen telefont és tényleg szuper kis gépezet(főleg ennyiért)
A gyenge hardvert egyáltalán nem érezni rajta.Az én problémám is a kevés tárhely.
A link2sd és a hasonló komolyabb programok csak root-tal mennek.Én szétkeresgéltem
az egész netet,ki is próbáltam mindent amit lehetett de egyik program sem rootolja.
Még a hozzá legközelebb álló 995-ösé sem.Nagyon örülnék ha valaki találna valamit mert
én a szó szoros értelmében belefáradtam.
Köszönöm

(#46) JázminCsenge válasza bbpro (#45) üzenetére


JázminCsenge
tag

Folyamatban a root kidolgozása, megkértem Qltsar fórumtárs segítségét (rengeteg nagyon jó ROM-ot készített, többek közt Alcatel telefonokhoz is)!

(#47) bbpro válasza JázminCsenge (#46) üzenetére


bbpro
tag

Ezer köszönet!
Biztosan sokan fognak örülni.

(#48) gfec válasza JázminCsenge (#44) üzenetére


gfec
csendes tag

Szia
Hogyan ismerte fel neked az XP a telót mit állítottál a telefonon vagy csak simán fel raktad a progit rá dugtad a telót és fel is ismerte? Fel telepítettem az Upgrade progit de semmi :( be állítóm ot985 teló rádug de semmi nem történik.

(#49) JázminCsenge válasza gfec (#48) üzenetére


JázminCsenge
tag

Először nem ismerte fel, majd felraktam a második drivert s utána eszközkezelőből az ismeretlen eszköz illesztőprogramját frissítettem.

Félmegoldás a kevés memóriára: [link].
Ezzel a megoldással leszedem a progikat s SD kártyáról telepítem, pld az előre felrakott Apps on SD alkalmazással, így nem fog reklamálni 60 mega alatt sem a telefon, hogy érvénytelen csomagfájl.

(#50) gfec válasza JázminCsenge (#49) üzenetére


gfec
csendes tag

Köszönöm a gyors válasz,elvileg a driverek fent vannak a 2.lépésig el is jut a teló de ott megáll. Te mire állítottad usb hibakeresés be van kapcsolva? Nekem azt írja kapcsoljam ki vegyem ki az aksit majd rakjam össze és újra dugjam rá. Volt már dolgom jó pár androidos kütyüvel de így még nem kínzott meg egyik sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.