Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena

Hozzászólások

(#701) Brae válasza overclk (#700) üzenetére


Brae
őstag

Mi is az a 6++? Link esetleg?

(#702) overclk válasza Brae (#701) üzenetére


overclk
tag

A q3dm6 ''nagyobb verzója'' :) Akkor príma ott játszani, ha nyolcnál több ember van q3dm6-on és kicsi a hely.
Erről van szó: Bővebben: link Aki szereti (én igen :U) a gyors runokat, rocket jump hegyeket annak nagyon bejöhet a pálya.






[Szerkesztve]

(#703) [NQD]Jericho válasza overclk (#702) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Mindenkinek sztem ugyanaz a kedvence :F c++ nyomassuk :)

(#704) VladimirR válasza [NQD]Jericho (#703) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt ketlem -- imho pro-t2-t sokan nem kedvelik, en igen, a tobbseg szereti a pro-t4-et, en kimondottan utalom ;]

(#705) Brae válasza overclk (#702) üzenetére


Brae
őstag

Télleg frankó:)

(#706) anaqer válasza VladimirR (#704) üzenetére


anaqer
veterán

q3dm13 4 Lyfe! :D

(Mellesleg, új CPMA map pack - Bővebben: link, továbbá Generations Arena 0.99f valamikor a nap folyamán.Bővebben: link)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#707) Brae válasza anaqer (#706) üzenetére


Brae
őstag

Felvilágosítanál, h mit tud ez a Generation Arena. Olvastam amit linkeltél, de sajna az inglisül van, ami nem az erősségem:)

(#708) anaqer válasza Brae (#707) üzenetére


anaqer
veterán

Az eddigi id játékokból próbálják összehozni a karakterisztikus elemeket - attól függően, hogy milyen kasztot választasz (Slipgater, Strogg, Doom Marine, etc.) az adott játékban található fegyverek és páncélok lesznek a pályán (amik hatásukban is az eredetire hasonlítanak), és persze az adott játékra jellemző fizikával mozogsz. Mindehhez persze rengeteg spéci modell és átdolgozott ''régi ismerős'' pálya tartozik..

Fegyverek - Bővebben: link
Egyéb - Bővebben: link

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#709) Brae válasza anaqer (#708) üzenetére


Brae
őstag

Ez királyság, ki is próbálom, kösz az infot.

(#710) CyberDave válasza Brae (#698) üzenetére


CyberDave
tag

1. ospdm6
2. ospdm5
3. pro-q3dm6
4. q3dm17

(#711) Brae válasza anaqer (#708) üzenetére


Brae
őstag

Kipróbáltam a Generations Arena-t és nem az igazi

Pro:
-Szvsz qrva szépek a pályák
-Király dolog ez kasztokra tagolódás

Kontra:
-Nincs single player
-Multiba egy darab szervert se találtam
-Jóval nagyobb a gépigénye(főleg ramból eszik többet)

(#712) [NQD]Jericho


[NQD]Jericho
tag

Mi pontosan az autorecord? hogy kell? Lehet, hogy tudom csak háha nem... Szal értitek. :)

(#713) VladimirR válasza [NQD]Jericho (#712) üzenetére


VladimirR
nagyúr

automatikus demofelvetel, minden palyanal/maprestartnal ujat kezd, valami ilyesmi neven: teneved-ellenfel-palya-datum-ido.dm68, vagy TDM-palya-datum-ido.dm68

(#714) overclk válasza [NQD]Jericho (#712) üzenetére


overclk
tag

Hogy mi az az autorecord? Az, ahogy felvettem a tegnapi meccsünket --> /autorecord -->stoprecord :P

(#715) [NQD]Jericho válasza overclk (#714) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

aja :DDD Majd küld már el lécci nekem is :F. Klánmovie érdekében. Ja és:U Vegyél csak vegyél és vegyél és ezt mond meg a több itagnak :F.

(#716) Fawkes


Fawkes
őstag

Hi!
Lenne egy olyan kérdésem hogy haverral szeretnénk neten egymás ellen játszani...No most ez hogy oldható meg?Ha nincs szerver és csak mi ketten akarunk nyomulni egymás ellen?
Előre is kösz!

(#717) VladimirR válasza Fawkes (#716) üzenetére


VladimirR
nagyúr

persze: egyikotok indit egy multiplayer game-et (akar menubol is), masik pedig a kovetkezo paranccsal csatlakozik hozza: /connect xxx.xxx.xxx.xxx:yyyyy
ahol xxx.xxx.xxx.xxx a jatekot krealo ipcime, yyyyy pedig a jatek portja (alapbol 27960)
a szervert keszito nem lehet nat, vagy router mogott, pontosabban ezen esetekben portforward-ot kell csinalni -- router eseten ez meg megoldhato, nat-os szolgaltato eseten mar nem

(#718) Fawkes válasza VladimirR (#717) üzenetére


Fawkes
őstag

Nos köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál.Viszont most még lenne pár láma kérdésem:˛/connect ......-t hova kell beírni,Az ''ahol'' a másik játékos ''címére vonatkozik?Honnan tudom meg az ip-m mert aktív ip-m van...?

[Szerkesztve]

(#719) VladimirR válasza Fawkes (#718) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: a /connect xxx.xxx.xxx.xxx:yyyyy-t a console-ba kell irni, amit a jatekban a 0 billentyu leutesevel hozol elo (angol billentyuzeten a ~)
2: Bővebben: link

(#720) Fawkes válasza VladimirR (#719) üzenetére


Fawkes
őstag

Köszi a türelmet!

(#721) overclk


overclk
tag

Bár már lejárt a nevezési idő mégis úgy gondolom, hogy lehetnek olyanok itt is, akiket érdekelné a 2005.02.17-én (csütörtök) induló online Q3 CA liga, és a vele kapcsolatos információk, demók. A liga oldala: Bővebben: link ill. majd a demók elérhetősége: Bővebben: link (Utóbbi jelenleg karbantartás miatt nem elérhető !)

Drukkoljatok az NQD klánnak ! :)

(#722) [NQD]Jericho válasza overclk (#721) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Valaki tud valami parancssort amivel a kamera mozgását lehetne beállítani, amikor egy demót visszanézek? Pl. Szép lassan körbemenjen a kamera...:U

(#723) overclk válasza [NQD]Jericho (#722) üzenetére


overclk
tag

Felteszem Mportalon a kérdést, mert én sem tom hogy kell. Ott sokan értenek a q3 múvikhoz.

(#724) VladimirR válasza [NQD]Jericho (#722) üzenetére


VladimirR
nagyúr

cg_thirdperson X -- 0/1 kulso nezetbe valtas
cg_thirdpersonangle Y -- kamera elforgatasa a jatekos korul Y fokkal (0 az hatulrool nezi)
cg_thirdpersonrange Z -- kamera tavolsaga a jatekostol

neten vadasztam valahol, egesz jol hasznalhato: Bővebben: link

overclk: ne aggodj, a prohardveres lamak kozt is akad, aki ert a q3 muvikhoz

[Szerkesztve]

(#725) [NQD]Jericho válasza VladimirR (#724) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Köösz.:DD Ez a Vladimir jól keni a quakkel kapcsolatos kérdéseket. Kösze mégegyszer.:C

(#726) [NQD]Jericho


[NQD]Jericho
tag

Nemtud valaki egy olyan progit, ami segitene abban, hoyg a quake3-ban lévő fájlokat egy 3d-s modelezőprogival, pl 3d Studiomaxxal megtudgyam nyitni. Mert pl a radiant nevü program map kiterjesztésű illetve reg kiterjesztésű fájlokat tud csak megnyitni oylat meg ne mtaláltam a pk3-as fájlba tömörítve. Pls ez nagyon fontos lenne, aki tud segítsen.:(

(#727) Fawkes


Fawkes
őstag

installáltam a pointreles-t de nem tapasztaltam változást.Gondolom megint én bénázok.Elvileg mit is kéne csinálnia?Meg letöltöttem az osp-t ahogy azt mondták de nem találom az install exe-t...Meg van itt egy cpma nevű tömörített valami is ez mire jó?
Húhh de lámer vagyok sorry:B :O :o

(#728) VladimirR válasza Fawkes (#727) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pintrelease utan sok val;tozas nem lathato, leginkabb hibajavitas -- hozd le a konzolt, jobb also sarkaban ott a verzioszam (1.32?)
osp-bol ugy tunik a nem telepitos szedted le, hanem a zip valtozatot, ekkor egyszeruen masold be azosp konyvtarat a q3 konyvtaraba (ne csak a file-okat, hanem az egesz osp konyvtarat
cpma-rol anaqer-t kerdezd

(#729) Fawkes válasza VladimirR (#728) üzenetére


Fawkes
őstag

thx

(#730) dannnnn


dannnnn
aktív tag

hi all
nem olvastam visszza csak annyi kérdésem lenne hogfy nem tudja e valaki hogy ki nyerte tavaj a wcg2004 et?? (magyarországon)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#731) VladimirR válasza dannnnn (#730) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link

Quake 3 1v1:
1. Pilot

2. Somi
3. Storm

Quake 3 2v2:
1. Star

2. Sr
3. Imba

(#732) CyberDave válasza VladimirR (#731) üzenetére


CyberDave
tag

Nocsak Somi lett a masodik? :) LOL

(#733) VladimirR válasza CyberDave (#732) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert lol?

(#734) Fawkes


Fawkes
őstag

föltettem a pointrelese-t és tök jó meg minden DE!
Nincs a multiba multiplayer mód(csak local favorites internet)
Nem tudok csatlakozni egy csomó internetes serverre mert valami pak3. hibával ledob de nem mindenhonnan.Bár most feltűnően több servert talál....Mi lehet a baj?

(#735) VladimirR válasza Fawkes (#734) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tegyel fel egy osp-t is, legtobb helyen azt is hasznaljak (ha jol tudom, 1.03a a legujabb, kicsit elorebb van linkelve is, de pl.: a koth ftp-jen is fent van)

(#736) Fawkes válasza VladimirR (#735) üzenetére


Fawkes
őstag

jah máe fönt is van...Amúgy nem az volt a gond...A 1.32-s pointrelesben van punkbuster és ez ledob ha nem jó a cd key szal itt a gond...Ha meg kikapcsolod akkor nem engednek föl alapból...

(#737) [HeXa]


[HeXa]
csendes tag

Sziasztok. Meg tudnátok mondani, hogy miért nem tudok neten játszani a q3-al ?
VAlamikor bejönnek a szerverek listái, de 10-ből hétszer nem. Ha felrakom a point release-t, akkor meg el sem indul a játék. :O:O

(#738) overclk válasza [HeXa] (#737) üzenetére


overclk
tag

Szedd le az All seeing Eye nevű progit azzal tetszőleges beállításokkal böngészhetsz szervereket könnyedén.
Bővebben: link A másik problémád ismerős, mert két gépem van és amikor a kisebbre (Club3D GF Ti4200; 2000+; 512MB/400 Mhz; Abit nf7) felteszem a quake 3-at műkszik, DE, miután felrakom a pointrelease 1.32-t nem
:F Már volt rá példa, hogy sikerült így elindítanom 1 - 2 alkalommal, de más siker nem történt. Volt: oprendszer reinstall, vga driver cserék, directx cserék... Szóval ebben a tekintetben tanácstalan vagyok én is.









[Szerkesztve]

(#739) overclk válasza overclk (#738) üzenetére


overclk
tag

Valaki tudna ebben a problémában segíteni?

(#740) ATI válasza overclk (#739) üzenetére


ATI
senior tag

Hát vmi log részlet segítene. Nézd meg mit ír ki a games.log file-ba, hátha találsz benne vmi kiindulópontot. Esetleg a konzolon nem ír semmit?

(#741) rumkola válasza overclk (#738) üzenetére


rumkola
veterán

sztem többszázezren nyomják ugyanilyen konfiggal (anno énis), szal mennie kell.
Esetleg töröld ki a cfg filet, és utána indítsd.

(#742) VladimirR válasza rumkola (#741) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ilyen? 800-as duron, 128ram, gef2ti (vagy 512ram es tnt2m64) es ment tokeletesen, szoval biztos, hogy mas a gond

(#743) rumkola válasza VladimirR (#742) üzenetére


rumkola
veterán

ezt most nemértem... :F

(#744) VladimirR válasza rumkola (#743) üzenetére


VladimirR
nagyúr

arra probaltam ravilagitani Teged megerositve, hogy attol _joval_ gyengebb gepen is megy (egyik havernak ''ment'' pl 333-as cerkan is -- mondjuk eleg erdekesen, de ment)

[Szerkesztve]

(#745) rumkola


rumkola
veterán

jah, értem. anno nekem 200mmx+riva 128-on is ment (amikor kijött). 800*600*16

(#746) ReJim


ReJim
őstag

hi
valaki tudna segíteni?
''szkript'' írásban!
tehát volna egy kis script:
wait 3000; say ad1; wait 1000; say ad2; wait 1000;
szóval ezt kellene valahogy úgy megcsinálni, hogy ismétlődjön!

valaki eseteleg fel tudna vilgosítani hogy egy dedikált szervernek mekkora gép kell???
előre is köszi!

</end.?>

(#747) winamp


winamp
tag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy vki tud-e nekemc sinálni egy circle jump scriptet? :) Szoktam defragozzni, és egy idő után lefáraszt, hogy mindig azt baxom el, idegességemben! :D

(#748) ReJim válasza winamp (#747) üzenetére


ReJim
őstag

:) akkor adok egy upot! sajna nekem csak rocket jumpom van! :(

</end.?>

(#749) winamp válasza ReJim (#748) üzenetére


winamp
tag

Ja az nekem is van, de csak CA-ban veszem hasznát! :)

(#750) winamp


winamp
tag

Senki nem tud cj scriptet?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.