Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena

Hozzászólások

(#1901) pok.tom válasza joccadoki (#1899) üzenetére


pok.tom
aktív tag

kb neten 1éve tudom nyomni de azóta nem látom azt h. nagyon csökkenne jönnek az új arcok is kik felismerték a netes q3 meg ugye az őstagok más-más néven:D

(#1902) janeko válasza pok.tom (#1898) üzenetére


janeko
őstag

hát változó, szertem váltogatni, de sokszor syle szokot lenni, most már én is kezdem hanyagolni picit, de mindig viszatérek mikor unalom van :K

(#1903) janeko válasza joccadoki (#1899) üzenetére


janeko
őstag

még hozzá teném a listához a warsowot, kicsit nehezebb mint a q3, de jó :)

(#1904) pok.tom válasza janeko (#1902) üzenetére


pok.tom
aktív tag

jaja énis gyakran válogatom a nevem:D
1.32vel tolod?

(#1905) janeko válasza pok.tom (#1904) üzenetére


janeko
őstag

ezt most nemtudom, majd megnézem mert nincs fent jelenleg, nemrég volt win reinstal

(#1906) pok.tom válasza janeko (#1905) üzenetére


pok.tom
aktív tag

efreez moddal toltad?

(#1907) joccadoki válasza pok.tom (#1901) üzenetére


joccadoki
senior tag

Ja fogynak az emberkék de azért néha egy két taggal nő a táborunk

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1908) joccadoki válasza janeko (#1903) üzenetére


joccadoki
senior tag

Sajnos nem ismerem ezt a gamet de ott van crysis is pár q3 as haverom átált arra

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1909) joccadoki válasza joccadoki (#1907) üzenetére


joccadoki
senior tag

(de sajnos inkább 1.16n instagib modba dee az is valami)

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1910) joccadoki válasza pok.tom (#1901) üzenetére


joccadoki
senior tag

Illetve félreolvastam az írásod én viszont a szerók fogyásával és a haverok átállásával érzem ezt a különbséget:(sajnos :O :O

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1911) pok.tom válasza joccadoki (#1910) üzenetére


pok.tom
aktív tag

elég az a 20szerver tdm-re szvsz kb a 70%mindig üres van h. 5szerver amin azért általában vannak.te milyen néven nyomod?

(#1912) joccadoki válasza pok.tom (#1911) üzenetére


joccadoki
senior tag

apoph1s->fatal error->joccadoctor->battery healt

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1913) joccadoki válasza joccadoki (#1912) üzenetére


joccadoki
senior tag

de ált apoph1s szokott lenni

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1914) joccadoki válasza pok.tom (#1911) üzenetére


joccadoki
senior tag

kül van clanod?

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1915) pok.tom válasza joccadoki (#1914) üzenetére


pok.tom
aktív tag

wod klanban voltam aztan ma nem nagyon vannak tagok
wod Metallica, huje, genius,meg még mitomen:D
ja mien pached van? 1,32?

(#1916) joccadoki válasza pok.tom (#1915) üzenetére


joccadoki
senior tag

1.32c nincs kedved cpmas clanba bevenni vagy létrehozni velem?

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1917) janeko válasza pok.tom (#1911) üzenetére


janeko
őstag

igen elég, böven a 10-vs-10 is néha sok.. vannak kedvelt szerverek azok általába teli szoktak lenni

(#1918) janeko válasza pok.tom (#1906) üzenetére


janeko
őstag

hát ... öszintén szolva nemtudom :U

(#1919) pok.tom válasza janeko (#1917) üzenetére


pok.tom
aktív tag

10v10 az már nekem sok max 24 a limit pálya
nekem a 3v3 a maximum, ugy fel tudom magam baszni mikor "harcolok" 2 manussal, aztan jön 1 harmadik oldalról és "holy shit"

(#1920) janeko válasza pok.tom (#1919) üzenetére


janeko
őstag

ne is mond, ez legjobban codokba volt sza* mert ott könnyen meglehet halni :((

(#1921) pok.tom válasza janeko (#1920) üzenetére


pok.tom
aktív tag

De lehet is bizonyítani! mikor 1embert kilősz..1edül vagy már (minden csapattársad "lefagyott")jön olvasztani 1ellenfél és felpörögsz mint állat
magadba mondod:"kilövöm mindet" és ki is kilövöd őt, majd jön még 2ő és 1 exelentel kivégzed (mert mind2ő ostoba olvasztani akar)és tiéd a pont! :C
ennél jobb érzés q3 közben nincs!!

(#1922) janeko válasza pok.tom (#1921) üzenetére


janeko
őstag

jó akkor mondjuk ugy - hogy a codokba elö egy golyot és véletlenül eltalál a kis lábujjadon és halott vagy, sajnos még mindig van, hogy néha átmegy a golyo a falon szindroma mint CS-nél :(( , de at igaz, nincs is jobb mikor jönnek rád vagy 3-man és te lelövöd mindet :Y , föleg ha van tétje is mondjuk egy jó kis cb meccs :C , volt már részem jopárba

(#1923) pok.tom válasza janeko (#1922) üzenetére


pok.tom
aktív tag

:C
az a baj h. xt szerveren bannoltak :O mert elkezdtem anyázni az 1ik kocsogöt olyan mákos csaló volt, lehet átlátott a falon :F :(

(#1924) janeko válasza pok.tom (#1923) üzenetére


janeko
őstag

lehet, hogy wh-zot nem? :U
ipit nem tudsz váltani?

(#1925) pok.tom válasza janeko (#1924) üzenetére


pok.tom
aktív tag

upc-s vagyok. kihúztam a modemet meg routert aztán akkor akkor sem történt semmi.
m1 van még elég sok server :P
mi az a wh? nagyából vágom. google it. de 1kis felvilágosítás? :B
valami falon átlövös-átlátós pach?

[ Szerkesztve ]

(#1926) janeko válasza pok.tom (#1925) üzenetére


janeko
őstag

az egy "csit" tehát a wh = wall hack asszem, annyi az egész, hogy átlátsz vele a falon, tehát a falat fehérnek az embereket meg zöldnek láttod, ekkor szokták általába löni a falat sürven.. de ha van pb a szerveren akkor kidobja elvileg :U

(#1927) pok.tom válasza janeko (#1926) üzenetére


pok.tom
aktív tag

elvileg mi te is használtad h. ennyire megy? amúgy mikor nyomunk 1 q3mat?

(#1928) janeko válasza pok.tom (#1927) üzenetére


janeko
őstag

nem, hanem tudod a codos idökböl voltak szégyenfalak, és oda tették fel a pb képeket, ami ugye azt ment amit te látsz a monitoron, és a képeken igy volt.. én nem használtam és nemis fogom.. amugy is ha kibas* a pb akkor valamit ki kell cserélni a gépedbe, hogy ujra felbirj menni pb-s servere

(#1929) pok.tom válasza janeko (#1928) üzenetére


pok.tom
aktív tag

ez azért elég kemény :Y

(#1930) joccadoki válasza pok.tom (#1929) üzenetére


joccadoki
senior tag

hát igen nem szoktam freezezni általában osp ca a kedvenc modem de majd tomival megnézem milyen(remélem szereti a clan arenát:DDDDDD

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1931) joccadoki válasza janeko (#1926) üzenetére


joccadoki
senior tag

jaja wh a q3ban pl 1.16 railt rögtön ráálítja az emberre és ha van esze csak az egérgombot kell nyomni vagy átmegy a facsücskön esetleg "melletted elmegy a rail mégismegdöglesz"
na ez már túlzás és már nem is tom feltételezni hogy a cheater miot élvez ebben .Mert ha kikapok: tanulok belöle lesem a taktikáját és közben fejlödöm is meg nem unalmas hogy csak én lövök frag megy állandóan

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1932) joccadoki válasza janeko (#1928) üzenetére


joccadoki
senior tag

kül ez a efreeze csak rail vagy esetleg van más módja is?(eddig csak freezeraillal találkoztam azt is 1.16ban[kül a sima 1.32 nem müxik csak az osp az e+ cpma.Mármint érteni akarom mod nélkül nem müxik az 1.32c miért??? :O :O :O {nem mintha használnám:D ]
még egy kérdés : freeze modehoz kell külön mode vagy simán megy?

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1933) janeko válasza joccadoki (#1931) üzenetére


janeko
őstag

amit te mondasz az nem wh.. hanem aim=aimbot elvileg azt is kidobaja a szerver ha van PB.. az olyan, ezek elöször cod1 be jöttek be utána a többi játékba.. emlékszek mikor tdm/dmeztünk... nekünk volt 50frag meg minden "sima embernek kb 50 körül" a "csitereknek" meg 400-500 körül .. lehuztad a consolt és végig azt láttad, hogy a gyerek adot egymás utáán vagy 50 hs-t :W , undorito kicsit :((

(#1934) joccadoki válasza janeko (#1933) üzenetére


joccadoki
senior tag

az de meg kell érteni őket nem tudnak becsületesen élni sem játszani mert ha valaki egy játékban csal mit csinál az életben????(GUSZTUSTALAN FÉRGEK A CHE :( :( :( :(( :((( ATEREK)

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1935) joccadoki válasza janeko (#1933) üzenetére


joccadoki
senior tag

nem ismerem névről a csíteket mert nagyon nem izgattak

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#1936) janeko válasza joccadoki (#1934) üzenetére


janeko
őstag

hát igen, nemtudnak veszteni.. de nem olyan tipusok akik mindig nyerni akkarnak, hanem a közepes.. undoritoak kicsit, dehát minden játékba vannak ilyenek :W
énis csak onnan tudom mikor cod: uo-tam cb-n benne voltunk a top3-ba (5-on-5) és akkor napi 4-5-6 war ment és általába saját német szeron.. pb shoot megmutata mit csináltak és még ugyse birtak minket megverni :W

(#1937) csakegyreg válasza janeko (#1936) üzenetére


csakegyreg
tag

cod uo waron lehet menni tankal ??? vagy úgy nincs ne röhögj csak nem nagyon játszottam vele

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#1938) janeko válasza csakegyreg (#1937) üzenetére


janeko
őstag

persze voltak olyan pályák, pl. krakov de volt még 3-4 :) , bár ezek a mappok általába 10-10es mappok voltak, ha jó volt a taktik :W

(#1939) csakegyreg válasza janeko (#1938) üzenetére


csakegyreg
tag

nem értem az újjabb cod részekbe miért nincs jármű mert elég jó ütlet volt

[ Szerkesztve ]

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#1940) janeko válasza csakegyreg (#1939) üzenetére


janeko
őstag

szerintem is jó volt, de gondolom grafiakailg több munka járna vele, hogy a jármü is modern legyen :U

(#1941) tibi34


tibi34
tag

Halódunk halódunk...... :((( Az Excessiveplus ctf-el talán ha 5 magyar játszik :W

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#1942) L!NK->Q3 válasza tibi34 (#1941) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

nemsokára újra klánom lesz ca promodeban, nem halódunk!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1943) janeko válasza tibi34 (#1941) üzenetére


janeko
őstag

bocsi, de mi a különbség a Excessiveplus ctf és a sima ctf között? :U

(#1944) tibi34 válasza L!NK->Q3 (#1942) üzenetére


tibi34
tag

ProMod,jah :D A klán az nemjelent semmit,attól még egyre kevesebben nyomják :R

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#1945) tibi34 válasza janeko (#1943) üzenetére


tibi34
tag

Például az hogy 2 mp alatt is lehet pontot szerezni :K Az excessiveplus egy mód,abban is van több cfg,de ctf-re általában e5r.Instarail,gyorsabb switch,stb stb,próbáld ki.Az e+mód letölthető innen-[link]-,de kell hozzá az 1.32-es patch. :R

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#1946) pok.tom


pok.tom
aktív tag

hali!
tud valaki 1olyan pachet amivel lehet futtatni a q3mat 1680x1050ben?

thx

[ Szerkesztve ]

(#1947) ProdyG


ProdyG
senior tag

hi, hol találok valamiféle leírást arról, hogy hogyan kell beállítani a játékot, és miket kell telepíteni, hogy neten tudjak játszani?
a multiplayer részben nem listáz semmit a játék. 1.32c fent van. köszi

(#1948) janeko válasza tibi34 (#1945) üzenetére


janeko
őstag

ez kb így 3x elolvasás után is kínai volt :W , de mostmár vágom :R

(#1949) tibi34 válasza janeko (#1948) üzenetére


tibi34
tag

Másképp nemtudtam megfogalmazni :DÉnis így verem a fejem a falba mikor meglátom hogy valaki direkt laggol,nagyon elterjedt a Rate 3000 :DDD

[ Szerkesztve ]

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

(#1950) tibi34 válasza pok.tom (#1946) üzenetére


tibi34
tag

Én nemtudok olyat.ProdyG,milyen beállításokra gondolsz?Snaps,maxpackets?Ha nem listáz semmit valami blokkolja,tűzfal esetleg.

" Ha kicsit nem figyelek oda, mindjárt dolgozni akarok. " +1 Hofi: " Tudod mi a korrupció? Amiből kihagynak."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.