Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena

Hozzászólások

(#751) ReJim


ReJim
őstag

Vlagyimir biztos tudsz segíteni! :U nem??? ;)
UP... lécci valaki

</end.?>

(#752) VladimirR válasza ReJim (#746) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egy ilyet probalj meg:


seta w1 wait;
seta w2 ''w1; w1''
seta w4 ''w2; w2''
...
seta w1024 ''w512; w512''
... (amig akarod)

seta asdf ''say uzenet1; w1024; say uzenet2; wait w1024; wstr asdf''

ekkor elvileg az asdf script meghivogatja onmagat
a wxxxx azert kell, mert ugy tudom a wait-nek nincs parametere, hanem mindig ugyanannyit var (ezert kell sok-sok wait-et kiadni) - bar leellenorizni most nem tudom, mert nincs fent q3
jah es lehet, hogy ha elindul a script, akkor nem fogsz tudni csinalni semmit (pl cs-ben a wait alatt nem csinal semmi mast, megy, amerre ment elotte, lo, ha lottel, es nem reagal, mert bentmaradnak a kiadott parancsok)

winamp: hat, szeintem a cj tulzottan kifinomult mozgast igenyel ahhoz, hopgy le lehessen scriptelni :(

[Szerkesztve]

(#753) Yodah


Yodah
csendes tag

Pár oldallal előbb olvastam lelkes kezdők csúnya tapasztalatait a
sok Pro ellen. Én is így jártam és ami zavart az az volt hogy sokan még anyáztak is de paraszt módon. Ez hamar elvette a kedvem.
Pedig azért olyan rossz nem vagyok botok ellen, de neten teljesen más, nem ''csúszik'' úgy az irányítás, nem tudok úgy mozogni, hiába van 30-as ping meg jó cfg. UT instagib modban 80-es találatom van de neten nem érzem a rélt.
Jónak is éreztem magam ez miatt, majd egy szép napon sikerült egy 2 fős LAN egy sráccal aki benne volt a magyar 16-ban. (Incognito)
proDM6-on 5-ször vert 30-0 -ra, majdnem sírtam, pedig sokat toltam előtte otthon, készültem. Na csere UT2003, ok, majd most.
Így is vitte a meccseket 65-35-re, de itt azért lejött hogy sokéves rutinja sokat segített q3-ban, nem csak az aimje számít az embernek.
Nah azóta meg csak Cod-ozok, ebben jobb vagyok.

(#754) winamp válasza Yodah (#753) üzenetére


winamp
tag

Engem is soxor anyáztak, meg lámáztak. De tudod mit kell csinálni? Olyan szinten sz*rd le őket, ahogy vannak és játsz tovább. Ha ezt nem teszed nem fejlődsz.;)

(#755) winamp válasza VladimirR (#752) üzenetére


winamp
tag

Hát végülis csak egy félkört kell csinálni és utána ugrania a scriptnek! :) Csak én nem értek az ilyen scriptekhez.

(#756) VladimirR válasza winamp (#755) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, ez igy van, a baj az, hogy nem tudod lekodolni a felkort
tudsz oldalra fordulni, fel-le nezni
tudod valtoztatni a forulas, fel-le nezes sebesseget
ezekbol ha leirod nekem, hogy hogyan csinalsz felkort, akkor lekodolom script-be - probald meg, nekem nem sikerult

(#757) winamp válasza VladimirR (#756) üzenetére


winamp
tag

Nem lehet így megadni?: forward+left és közbe forduljon, de kicsit gyorsabban, mint az alap forgás aztán majd jump.

(#758) VladimirR válasza winamp (#757) üzenetére


VladimirR
nagyúr

forward+left (azaz ''+lookdown +left'') az nem felkor, hanem atlosan egyenesen lenez

(#759) winamp


winamp
tag

Akkor: forward+stepleft+turnleft wait jump? :)

(#760) VladimirR válasza winamp (#759) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most neked mi kell? cj, vagy sj?

(#761) winamp válasza VladimirR (#760) üzenetére


winamp
tag

sj? arrol még nem is halottam. circle jump, amivel a strafe-et tudom kezdeni a padokon defragban.

(#762) VladimirR válasza winamp (#761) üzenetére


VladimirR
nagyúr

circlejump es strafejump az ket kulon dolog

(#763) winamp válasza VladimirR (#762) üzenetére


winamp
tag

strafejumphoz kell cj.... vhogy el kell indulni!

(#764) [NQD]Jericho válasza winamp (#763) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

A strafejumphoz script kell? :F

(#765) winamp válasza [NQD]Jericho (#764) üzenetére


winamp
tag

Nem! :D Én nem ahhoz akarok... Én circlejumphoz akartam scriptet, de már felvetettem egy külföldi trickjump fórumon.

(#766) VladimirR válasza winamp (#765) üzenetére


VladimirR
nagyúr

plz dobj meg egy linkkel, mert erdekel, hogy erre mit mondanak
koszonom

(#767) winamp


winamp
tag

OPC: Bővebben: link

Elég inaktív fórum... De nem érted, hogy mit akarok vagy te sem tudod hogy kell?

(#768) VladimirR válasza winamp (#767) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egyre bizonytalanabb vagyok :DD
cj (circlejump) ugye az, mikor allo helyzetbol ugrasz, megpedig ugy, hogy elotte leirsz egy kort (felkort) az egerrel )asszem cormic-ot lattam igy atugrani dm6-on a rail-hez)
namost, ha belegondolsz, hogy egy kort hogy is irnal le ha csak at mondhatod, hogy jobbra, balra, lef, fel, illetve, hogy milyen sebesseggel mozogjon, akkor latod, hogy nem is olyan egyszeru az egesz

(#769) winamp válasza VladimirR (#768) üzenetére


winamp
tag

Mindjárt dobok egy demot, csak feltoltom egy kis mappal, ahol jol megtudom mutatni! :)

(#770) winamp


winamp
tag

Bővebben: link

Ja és igen, amit Cormic csinál a dm6-on a railhez az is az!

(#771) eXodus válasza winamp (#770) üzenetére


eXodus
őstag

Minek ehhez script? Gyakorold és menni fog.

(#772) VladimirR válasza winamp (#770) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mondtam mar, hogy nincs fent q3, szal ezt most nem tudom megnezni, de akkor eyrol beszelunk
masreszt opc1-en nem kell cj - elnezest, de ha nem tudsz nelkule atmenni az elso pad-ra, akkor nem fogsz vegigmenni mind a 10-en

(#773) ReJim válasza VladimirR (#752) üzenetére


ReJim
őstag

oké... köszi, majd kipróbálom, de nálam sajna most volt reinstal, format, meg minden sza... kaki :)
egyébként tudom, mert próbáltam... de ez egy szerverre lesz, hogy folyamatossan pofázzon, hírdessen....

igaz enm quake-hez, hanem sof2höz! :) végülis ugyan arra a motorra épül...

köszi...

</end.?>

(#774) winamp


winamp
tag

De végigtudok! :DDD Amik mennek Cormicék videójiba strafek általába mennek, szóval ne néz ennyire lolnak! :) Tökéletesen megy az összes pad, csak mikor gyakorlok komolyan mondom befárad az újjam mikor a cj-t csinálom. Na ettől akarom magam megkímélni! :)

[Szerkesztve]

(#775) RiFeR


RiFeR
tag

nem kell Cheat a quake3 hoz :DDDDDDD:C

(#776) anaqer válasza winamp (#774) üzenetére


anaqer
veterán

Csodálnám ha lenne működő CJ script, túl... ''analóg'' hozzá a dolog.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#777) winamp válasza anaqer (#776) üzenetére


winamp
tag

De pedig láttam már egy másik fórumon, de nem irták meg hogy hogy csinálták meg, de egy demot mutattak.! :)

(#778) RiFeR


RiFeR
tag

Hi ! valaki tudja hogy lehet fegyverenként váltani a Fov-ot ? pl: hogy a shotgunnal közelebb a Rail-nál meszeb van a fov ! ezt hogy lehet beálitani ?:U:F

(#779) VladimirR válasza RiFeR (#778) üzenetére


VladimirR
nagyúr

minden egyes fegyverhez be kell bindelni, hogy fegyvervaltaskor allitson fov-ot is, de igy nem tudsz majd pl egergorgovel vegigmenni a fegyvereken

pl.: bind MOUSE4 ''weapon 8; weapon 9; sensitivity 6; cg_fov 105; cg_drawgun 1; cg_crosshairsize 24; cg_drawcrosshair 1''

es ilyen minden egyes fegyverhez

(#780) RiFeR


RiFeR
tag

Hi ! Nemakar valaki Jaccani velem eggyet ? :DD:)

(#781) RiFeR


RiFeR
tag

Énse nagyon hiszem hogy lenne müködő cj script ! bár megtörténhet....;)

(#782) Fawkes


Fawkes
őstag

ezek a scriptek nemtudom mire jók...Lenyomsz egy gombot és megcsinálja a kiadott scriptet?Nekem ez jön le...Én neten meg mindenhol csuklóból nyomom szal semmi script meg mittoménmi...Ezzel jobb lehet az ember vagy miért is jók a scriptek?

A netes játékhoz pedig csak annyit hogy vannak köcsögök kötözködők akik a végén nem képesek beírni h. gg de ezekkel nem kell törődni...

(#783) Drizzt válasza Fawkes (#782) üzenetére


Drizzt
nagyúr

pl. rocketjump gombnyomásra scripttel: jobb lehet tőle az ember, de azért az igazi playák csuklóbol nyomják..:D

I am having fun staying poor.

(#784) AMD-s


AMD-s
tag

Még van ember aki ezzel játszik? Az már klinikai eset,irány az első kórház.:C

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#785) VladimirR válasza Drizzt (#783) üzenetére


VladimirR
nagyúr

rj-t max olyat lehet scriptelni, hogy lenez, ugrik, lo, kozeprenez, de ez jatek kozben nem igazan hasznalhato, mert egyreszt iranyithatatlan az elejen (a wait miatt), masreszt elveszted a celt (a centerview miatt), arrol nem is beszelve, ha te mondjuk eldaliranyba akarsz ugrani
szoval az akarmilyen playak is enelkul nyomjak (ezek a scriptelk max szorakozasra jok imho)

AMD-s: milyen korhaz? sorhaz :DDD

(#786) winamp válasza AMD-s (#784) üzenetére


winamp
tag

Ezt nem lehet megunni. Nem a grafikájáért játszuk. Ugyan úgy vannak máig cs-sek pedig az sem egy űbergrafika... Én még máig nem játszottam olyan game-el amivel ennyit el tudtam volna lenni mint a q3-al! :)

(#787) AMD-s


AMD-s
tag

Ti tudjátok, ti még józanok vagytok!:P

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#788) RiFeR


RiFeR
tag

Háát, a cs se olyan nagy szám hogy titaniumfelbontás +egyebek....
mindenki azt szereti amivel jáccik...
és ahogy az előbb is irták : nem a grafikáért jáccom(unk) !

[Szerkesztve]

(#789) divergens


divergens
tag

Beteg mindenki aki q3-al játszik??-akkor nagyon sok embert be kell zárni vagy irány a Csernus Doktor...

quake III arena

(#790) Brae válasza AMD-s (#784) üzenetére


Brae
őstag

Sztem te vagy klinikai eset:)
Sokkal jobb bármilyen mostani multiplayers fps-től, szvsz a multik királya a KVÉK:D

(#791) VladimirR válasza Brae (#790) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kizarolag a meg q3-tol is bugosabb cs 1.5 utan :DDD (de ez mar szubjektiv, ne menjunk bele)

[Szerkesztve]

(#792) Brae válasza VladimirR (#791) üzenetére


Brae
őstag

Jó, valaki az ugrálós, rohanóst szereti, valaki a kempelős, megbúvóst:DDD
Én az első kategória vok, de ez is szubjektív:)

(#793) [NQD]Jericho válasza Brae (#792) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Cs-ben mindenki bebúj egy sarokba és egymást várják. :D Télleg király game lehet pff... :o

(#794) VladimirR válasza [NQD]Jericho (#793) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mondtam, hogy ne menjunk bele, mer' rajtad kimondottan latszik, hogy sejtesed nincs a cs-rol
fikazni meg ugy nem kell mondjam, hova menjel
''bebujik a sarokba'' - ehh, lame

(#795) divergens


divergens
tag

Nekem is halálom a bújos,sunyin mászkálos hátulról le lővős:) játék, de meg jobban utalom aki q3-ban kempel!mivel mi ictf klan vagyunk ott lehet, meg dm17en...

quake III arena

(#796) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Hali!

Be lehet valahol állítani, hogy ha rocketjumpolok, akkor ne sérüljek? MErt tanulni elég nehéz így rocketjumpolni, meg plasmagunnal a falon mászkálni...

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#797) AMD-s válasza divergens (#795) üzenetére


AMD-s
tag

Neked valami kissabbségi komplexusod van.Mi az hogy hátulról lelövős sunyizós.Hát nem erről szól a multiplayer.Hogy orrba szájba szivassuk az elenfeleket.:P

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#798) RiFeR


RiFeR
tag

Quake III FOR3v3r !! :DD

(#799) VladimirR válasza Bazsesz (#796) üzenetére


VladimirR
nagyúr

menj ca-ba, vegyel fel battle suit-ot, vagy hasznalj defrag mod-ot

(#800) RiFeR


RiFeR
tag

Valaki tud rj (rocket jump) script készitésében segiteni ? esetleg msn-n : zync66@freemail.hu Thenk Yoú előre is :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.