Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena

Hozzászólások

(#457) HuVi14


HuVi14
csendes tag

Hello!
Még régebben feltettem a gépemre a q3 arenat, végigvittem, letöröltem.
kb. fél év múlva újra fel akartam tenni, feltettem, úgy, mint azelőtt, elindult,
elvittem a feléig, de amikor kiléptem, és újra be, akkor nem őrizte meg a mentett játékot, mindent kezdhettem előről...
Tud valaki segíteni??????

(#458) HuVi14


HuVi14
csendes tag

Ice-dancer:
gondolom, tudod, ki vagyok.
Na szóval. én még nem nyírtam le Xaerot, de láttam, ahogy előttem gyalázzák le 10-0-ra. Mindig ugrált, rohangál folyton jobbra- balra, és mindig volt BFG- je.
Nekem már majdnem sikerült...

(#459) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Nekem is majdnem. A problémádon én nem tudok segíteni.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#460) HuVi14


HuVi14
csendes tag

Nem baj, mostanában úgy is nfs5-tel szoktam játszani...

(#461) Suliro válasza HuVi14 (#457) üzenetére


Suliro
senior tag

Gyá, ki van itt? :DDD

I believe in Dodge power!

(#462) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Gondolkozz, zsenikém!

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#463) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Railgun a király, de néha sokkal rosszabb, mint a rocket launcher.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#464) HuVi14


HuVi14
csendes tag

Én rocket launcher hívő vagyok...

(#465) HuVi14


HuVi14
csendes tag

De a railgun is jó,csak én nem nagyon tudom használni.

(#466) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

De a railgun nyugodtabb haladást biztosít. Elég egy lövés mikor elédugrik valaki, nem kell egy csomó rakétát pazarolni. Egy idő után úgyis mellékhatásként felgyűlik egy csomó rakéta.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#467) HuVi14


HuVi14
csendes tag

Szerintem ennek a játéknak nem nyugodtság a lényege...
De et tudod

(#468) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

De hidegvérrel sokkal jobb ölni. (Nem vagyok pszichopata!)

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#469) [NQD]Jericho válasza Ice-dancer (#468) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Hát nyugodt vérrel sose lesz belőled pro. Ehhez biza pörgés kell, reflex meg ideg (abból sok) :)). Nekem amúgy a gránátvető a kedvencem, tetszik, ahogy acsávó be akar futni én meg telibenyomom.

Railt általában csak akkor érdemes inkább használni, ha nagy a távolság, az enemy levegőben van(akkor jobban lehet követni raillal =)) vagy ha magasabban vagyunk. :U

Dekadens

(#470) Suliro


Suliro
senior tag

Szerintem a machine gun a király!

I believe in Dodge power!

(#471) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Csak Quad Damage-dzsel jó a Machine. A gránátvetővel szerintem az a baj, hogy túl sokfelé pattog a gránát.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#472) [NQD]Jericho válasza Ice-dancer (#471) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Remélem nem veszed sértésnek, de kezdőként ne beszélj úgy, mint egy profi :) Ilyen oktató hangnemmel... Ja és a gránát nagyon is jó csak nem a nagy tér közepébe kell bevágni, hanem ajtókba... :C

(#473) buci_


buci_
tag

hell.
nosztalgiazas keppen feltettem q3at, (patch, CA is ok..) de igazabol regen csak lanon nyomtuk es igazabol nemtom van-e noobabb (milyen hulye szo:D) szerver?:F

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#474) Brae válasza [NQD]Jericho (#472) üzenetére


Brae
őstag

Sőt a fűrész is jó, ha már minden kifogyott...:DD

(#475) Apophis válasza [NQD]Jericho (#472) üzenetére


Apophis
őstag

Mennyit gyakorolsz naponta?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#476) VladimirR válasza Brae (#474) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kesztyu peldaul nagyon jo teleportok, spawnhelyek elott ;]

(#477) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Basszus, miért ugrál az opt. egerem mindig? Így nem lehet q3-azni rendesen...

I am having fun staying poor.

(#478) Asusfan válasza [NQD]Jericho (#472) üzenetére


Asusfan
senior tag

Jericho te se magyarázz:))
SZVSZ:
Rail:alapfegyver ha megtanulod jól használni uralod a nagy mappokat és sok előnyöd van belőle.
Shaft: ez is alap támadó fegyver de ugyanakkor védekezésre is jól tudod használni egy jumpernél pl.Ált nem szűk helyeken hanem nyitottab tereken távolabbi ellenfeleknél használják nem arc előttieknél.
Rocket:Szűk helyeken pl ztn mapon kíváló fegyver.Védekezésre is tökéletes.Jumperek spawnhelyek teleporthelyek védésénél is jó .És a levegőben lévő fregek is jók vele:)
Grenade:Tipikus védekező fegyver bedobod teleport elé vagy szűk folyosókra, támadásra nem látom értelmét.
Shoti közelről telibefreg
MG:Leveszed hp ját mondjuk rockettal a maradékot meg leszeded 1mp alatt ha próbál futni.Ilyenkor használom meg persze ha nincs más.
kesztyű:úgy ahogy vladi már mondta
plasma: közelről jumpereknél és levegőben is jól lehet vele lőni.
nekem ez a tapasztalatom/véleményem erről.

(#479) Brae válasza VladimirR (#476) üzenetére


Brae
őstag

meg ffa-ban a tömegbe berontani az ám a frankó:D

(#480) VladimirR válasza Asusfan (#478) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na akkor egy kis kiegeszites meg ehhez ;]

shaft: tdm-ben is igen jo, 2v1-eknel hihetetlen toloereje van, menekules eselytelen
sg, micsi: igen jo olyankor, mikor nagy biztossaggal, tavolra, de csak kis sebzesre van szuksegunk, mondjuk az elle spawn utan kapott egy rail-t - ilyenkor ugye max 25 hp van benne (es lassuk be, kevesebb mint 50% az atlagos talalati arany raillel, szoval nem biztos, hogy megeri kockaztatni), ami micsigen-bol 4 loves, sg-bol pedig 3 lovedek (a 11-bol)
plasma: ajtoknal, kijaratoknal, ahol az ellen nagy valoszinuseggel fel fog bukkanni, oda (akar tavolrol is) eleresztunk egy 4-5 lovesbol allo sorozatot, amiket a kiszamithato ellenfelunk (a tobbsegrol lehet tudni, hogy merre tart) begyujt ;]

Brae: :DDD

[Szerkesztve]

(#481) [NQD]Jericho válasza Apophis (#475) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Hétköznap legalább 10 percre felugrok, bár inkább egy óra-fél óra között van. Hétvégén sokkal többet gamelek. De valamikor egyiket se tartom be ;]

''In my restless dreams.... I see that town.... Silent Hill....''

(#482) [NQD]Jericho válasza Asusfan (#478) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Te se magyaráz, hanem inkább töltsd már fel a movidat. :DD

Mi a különbség a windows 98 és a szar között? A szarból ki lehet lépni...

(#483) divergens


divergens
tag

Sziasztok!!

Következő lenne a problémám: felrakatam xp,meg q3-at,(persze minden driver-t), és képernyö sötét, olyan brightnes-t nem lehet állítani,vagyis lehet de nem reagál semmit!me alatt tökéleletsen futt...
Köszi a segítséget...

quake III arena

(#484) [NQD]Jericho válasza divergens (#483) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Hát, nekem is be szokott sötétedni, amikor néha gondol egyet, de visszatom állitani. :I

(#485) maross válasza Brae (#474) üzenetére


maross
veterán

furesz :DDDDDDDDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#486) PRO[away]


PRO[away]
csendes tag

Erdekes volt az a vita, hogy meik fegyver hol es mikor jo. Ertelmetlen errol vitazni, mert Q3 pont az a game hogy az osszes fegyvert tudni kell hasznalni es mindegyik fegyver mindig jo. Toled fugg, hogy mikor meiket hasznalod es persze hogyan. Persze ez Vq3-ban, promode-ban pont ezert nem jatszom, sok ember menni tud, de loni nem. Jon feled es ratapad tuzgombra aztan nyomkodja a fegyvertaltast kb ien scrollra bindelve :( Szval nekem az a mod nagyon nem jon be, ott sose fogsz megtanulni minden fegyverrel jol loni. www.mportal.hu -n a demo reszlegnel eleg sok demot lehet letolteni, face, team meccsekrol, erdemes azokat megnezni. Kezdonek pl erdekesek lehetnek Storm ( hp, hp2 )meccsek ;] a 70 railjevel :DD, de pl taktika teren WoodcuttR N1ggR paros meccsei jok ( Stars/* ). Persze jo par team van akik meg nagyon jok, lehet valogatni. Ajanlom nektek ne a botokat ussetek, ertelmetlen. Bot kitanulhato taktikaju es elore programozott szazalekban lo. Pl Xaero ''cheates'' mgje, tegyel be 2 botot egyik Xaero nightmaren es specteld, Xaero elore tudja merre szor a MG es ugy lo, erdekes. Meg persze eleg szimplan lovik 70 lightot, de ezt mindaddig amig ugy mozogsz es ugy losz, hogy ezt megtudja tenni. Elobb elkapod lightal es adsz neki ( botra siman 50 es folotti lightot lehet loni) akkor meg el se fog talalni. Inkabb menjetek szerverekre, sokkal tobbet es gyorsabban fogtok tanulni, persze eleinte sokat kaptok, de szepen lassan eltanultok dolgokat es sokkal gyorsabban fejlodtok. Q3 persze mar csak FUN jatek, de azert nem kell elfelejteni es meg mindig elvezetett jelenthet. Na hf.

Uffa!

(#487) PRO[away]


PRO[away]
csendes tag

Valahol olvastam, hogy azt akarjatok ne sebzodj a sajat lovestol:
Ha te vagy a server consoleba: ''match_hurtself 0/1'' ki/be

[Szerkesztve]

Uffa!

(#488) divergens


divergens
tag

Nekem nem tud senki segíteni??
Topic elején van néhány tanács de nem segít:(
Megörjít ez!!
Köszi

quake III arena

(#489) Asusfan válasza PRO[away] (#486) üzenetére


Asusfan
senior tag

Én demo ajánlataim:
f2f ben: fatal1ty m19lexer chaotiz
tdm demokat: polos demoit, a ruszki valogatott demoit mikes a kis kedvencem demoit érdemes nézni de lehet ic seket én mindent megnézek:D

(#490) Brae válasza PRO[away] (#487) üzenetére


Brae
őstag

Én kérdeztem. Köszi szépen fainul műxik:)

(#491) divergens


divergens
tag

Na akkor senki nem tudd segíteni vagy nem akar?

quake III arena

(#492) Brae válasza divergens (#491) üzenetére


Brae
őstag

Nemtom neked segít-e, de mikor nálam jelentkezett a probléma akkor egy picit visszavettem belőle(a csúszkát a csökkenő irányba toldd)és láss csodát újból kivilágosodott.

(#493) divergens


divergens
tag

igen, probáltam müködik is csak csoda marad el mert akkor is elég homályos(vagyis élvezhetetlenül sz@r) meg elkezedet szagatni is(ti4200 2600+ 512 ram szal nem kéne neki) lehet más meghajtó kéne kelenleg 66.93 van..

quake III arena

(#494) Brae válasza divergens (#493) üzenetére


Brae
őstag

Esetleg a driverben az aktív profilnál a Quake 3-at választod.

(#495) PRO[away]


PRO[away]
csendes tag

Fogod belepsz gameba ''r_gamma 2'' aztan vissza ''r_gamma 1'' re es jo lesz, nekem is van/volt ien baszas, vid kartya hulyesege, de nekem csak neten csinalta de ettol jo lesz. Meg pl moncsin szokott lenni ien ''fine picture mode'' amit offra kell rakni mert az is beszaratja jatekokban a kepet.

Uffa!

(#496) [NQD]Jericho válasza PRO[away] (#486) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

A pro-t én is utálom.. Mindent csak azt nem játszom, az tuti... :(((

(#497) Brae


Brae
őstag

Vki legyen szíves magyarázza el érthetően h mi az a pmove és h lehet beállítani azt h az egérrel is lehessen strafe-elni,

(#498) [NQD]Jericho válasza Brae (#497) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Egérrel strafelni? ;)

(#499) VladimirR válasza Brae (#497) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pmove leegyszerusitve: kliens oldalon szamolja a mozgast, fuggetlenul a framerate-tol, igy az optimalis meretueket ugrod
beallittasa: callvote pmove 1

egerrel starfe: probald meg az +mlook-ot :F

(#500) Brae válasza VladimirR (#499) üzenetére


Brae
őstag

Tehát ha a pmove be van kapcsolva, akkor 20fps-sel uakkorát ugrok, mint 125fps-sel?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.