Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena

Hozzászólások

(#1001) RiFeR


RiFeR
tag

már nem 1.16zok :D
áttértem 1.32..be :)

(#1002) RiFeR


RiFeR
tag

hát én igy 1.32-be már annyira nemszeretem a ctf-t..
régen 1.16ba ment álllandoan a ctf rail + 1v1 rél..
most 1.32-be meg csak aall wépon..

(#1003) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Hátha ettől megjön akedvetek egy kis CTF-hez! 3 videót szeretnék neketek ajánlani mindegyk fragmovie és mindegyikben vannak fincsi CTF részek!

Az első videó már nagyon régi, de mindenképpen érdemes megtekinteni:
Levitation Movie by NinjaGaz
Link1: Bővebben: link
Link2: Bővebben: link

A második videó érdekessége, hogy nem Pure, hanem Insta igazi csemege ez a movie!
{GkC} - The Instagib Movie
Link: Bővebben: link

A harmadik videó egy magyar alkotás FaTaL első movie-ja és nagyon ütősre sikeredett!
FaTaL Frag Movie
Link: Bővebben: link

Mivel manapság mindenkinek gyors netje van így remélem joggal bízhatok abban, hogy hamar lejön nektek és tetszeni fog mindne műértőnek :U

Ui.: Vélemények a moviekról persze jöhet :DD

[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1004) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Meg sem nézte senki a képet? Pedig #1000 hsz-hez illő PictureArt-ot választottam :B
És a videók? ;)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1005) Alkarcsont válasza [NQD]Jericho (#996) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Ja, jöhetnél majd a klánunkba, nem tűnsz köcsögnek. Valahol említetted, hogy 2 klántagot le kell győzni, és akkor lehet valaki tag. Ki az a kettő? Szívesen kipróbálnám magam, de nem akarok most tag lenni...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1006) [NQD]Jericho válasza Alkarcsont (#1005) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

100%, hogy ilyet nem mondtam sehol. Ez más ostoba klánok szokása, hogy csak a ''profikat'' veszik fel. Azzal nem törödnek, hogy valami ostoba bunkó vagy valami. Dehát egészségükre.
Ezek a movik quakes movik? Mert csak akkor töltöm le :(((

(#1007) [NQD]Jericho válasza [NQD]Jericho (#1006) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Nincs valakinek kedve egy jót ctf-ezni? Valamelyik gyors szerveren az obinetesek közül...
Amúgy poénos, amikor le ca lámáznak engem mások, miközben folyton ők is csak pro modeznak, ami mellesleg egy fos mód. Amikor ctf van sts-en egy mecs lemegy már huznak is el. És még ők pofáznak, istenem... Ez annyira szánalmas.

[Szerkesztve]

(#1008) [NQD]Jericho válasza [NQD]Jericho (#1007) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Hm, olvasom a ut-s és a quakes fegyverek össze hasonlitását. Gauntlet meg machinegun nem ér semmit? Fel kell venni a sebzését akkor és jó lesz. Én felvettem gauntletét 100000000-ra és már veszélyes volt :D

(#1009) overclk válasza Alkarcsont (#1005) üzenetére


overclk
tag

Egy igazi kvékes ismérve többek között az, hogy nem lehet egykönnyen megtéríteni ;] UT <> Q3 összehasonlításba én nem megyek bele mert egyrészt mindegyikbe vannak jó és rossz dolgok egyaránt, másrészt igaz hogy jóval kevesebbet játszottam UT-t mint Te Q3-at mégis az utóbbi jött be. Az emberek nem egyformák (még szép) A Quake 4-et meg nem leszinglepajerezni sg.hu fórumban mert nem az lesz !

Ha itt: Bővebben: link elolvasod a hónap eleji híreket (angol) akkor lesznek elképzeléseid arról milyen game lesz a Q4..

(#1010) Alkarcsont válasza [NQD]Jericho (#1006) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Jajj bocs nem te voltál Jericho, hanem overclk:
''...Aki esetleg kedvet érez a csatlakozáshoz írjon az overclk@freemail.hu címre. A belépéshez egy kis teszten át kellene esni, ami abból áll, hogy a klánunk 3 emberéből 2-vel egy CA 1on1-et kellene játszani, amit véleményem szerint nem feltétlenül kellene megnyerni, elég bizonyítani egy bizonyos skillszintet és a felvétel megvolna. Természetesen a nyereség egyértelmű választ hoz magával...''

Egyébként a Moviek nem Q3-asok, hanem UT-sok... De nagyon jó videók, bármely játék felé is húz az ember élvezetes alkotások, ezt elhiheted nem kell félni tőlük ;)

[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1011) [NQD]Jericho válasza Alkarcsont (#1010) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Megnéztem. Ne haragudj, de sztem elég szegényes meg uncsi. Az igazi látványos trükkök nem is voltak benne a movikba. Csak egyik vegen lattam olyat, hogy lött csávó aztán teleportba be és lezuhanva lött rá a gömbre. Láttam egyszer valami aaa nevü videót. Abba öszeraktak a cs, a quake, meg az ut nagy felvételeit. Amik tényleg szépek. Na erre keres rá neten és meglátod, én miket szoktam nézni. :)

(#1012) Alkarcsont válasza [NQD]Jericho (#1011) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Mindet nézted? Kár, hogy Levitation-ban csak az az 1 frag tetszett, na mind1...


[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1013) RiFeR


RiFeR
tag

1.32-be hogyan tudok Clan arenas servert creálni ?

(#1014) Alkarcsont válasza RiFeR (#1013) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Kell hozzá egy OSP Bővebben: link :))

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1015) RiFeR


RiFeR
tag

az van.. na a osp server vagy mijen creatorral csinálok egy servert akkor ( ca-s) akkor abba hol tom beálitani hogy az ammo-k ne legyenek a mapon ?

(#1016) Alkarcsont válasza RiFeR (#1015) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

nemtudom azt tudom, ha CA-t akarsz akkor be kell vote-olni \callvote mode 5 (5 az nem tuti, de asszem az a CA)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1017) [NQD]Jericho válasza Alkarcsont (#1016) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Hogy teljesen ca-s legyen ahhoz én régen kettőt állitottam be
callvote mode 5
callvote setca

valami ilyesmi
ird be csak azt hoyg callvote és látod a jó parancsokat

(#1018) RiFeR


RiFeR
tag

na elmondom mi van..
már nemkell a help ! megoldottam :D
nemkell az az osp config micsoda generator se..
azzal annyi volt a baj..
hogy már CA-volt cask minden ammo -fegyver a pályán maradt..
de megoldottam..singleplayer>skirmish elinditassz valamit és tudsz callvotolni:D
és királyul megy ( multi>create.. )

(#1019) [NQD]Jericho válasza RiFeR (#1018) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Én is callvote parancsokat irta msztem semmi msát, de hagyjuk :U

(#1020) Alkarcsont válasza [NQD]Jericho (#1019) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

:DDD

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1021) Te'ShoW|@Ti


Te'ShoW|@Ti
csendes tag

Hali Quakerek...
Volna 1-2kérdésem, szerintem biztos tudna nékem valaki segiteni. Elöször is már old szkúl Quakes vok, tolom rendszeresen 3-4éve (mióta kiadták) és szégyen a szememre, de nincs meg origiben:(((.Öszintén nem is nagyon zavart eddig, de most hogy van már normális netem, mennék szerverekre...Fel is enged, csak Connection interupted hibaüzik tömkelegét kapom, lehetetlen igy nyomni:((....
A netem jó...UT2004, Counter a sources is megy szépen 20-40es pingek.
Igy már csak arra gyanakszom hogy valamiféle védelem lehet a másoltgame miatt.Lehet egyántalán valahogy neten játszani másolt gameval? Próbáltam már megvenni, de szinte lehetetlen kapni...(illetve lehetetlen, sehol nincs):O

Nagy levegö....lassan ki....DURRRR!!!!.....---->HEADSHOT!!! MONSTERKILLLL!

(#1022) Alkarcsont válasza Te'ShoW|@Ti (#1021) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Megvenni sehol nem tudod, UT-t én is próbáltam, de azt sem lehet sehol kapni ahogy a Q3-at... A te no-origi játékoddal is kéne tudnod játszani ekkor ''Mis Typed CD-key?'' üzenetet kéne kapnod, de beenged! Valószínü nem telepítetted az 1.32-es patch-et...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1023) Te'ShoW|@Ti válasza Alkarcsont (#1022) üzenetére


Te'ShoW|@Ti
csendes tag

fent van a 1,32es pöcs és mégse megy. Söt, probáltam Eye-vel is, ugyanaz.
UT2004et még simán kapni felénk, oan 6000ftért láttam legutoljára.
Marad a LAN...:U

Defraggozni szokott valaki???

Nagy levegö....lassan ki....DURRRR!!!!.....---->HEADSHOT!!! MONSTERKILLLL!

(#1024) Alkarcsont válasza Te'ShoW|@Ti (#1023) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Nem UT2004-et mondtam, hanem UT én azt vennék szivesen, csak hogy meglegyen...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1025) overclk válasza Te'ShoW|@Ti (#1023) üzenetére


overclk
tag

A magyar szerverek 70% -a simán beenged nem origi q3 -al

(#1026) Te'ShoW|@Ti válasza overclk (#1025) üzenetére


Te'ShoW|@Ti
csendes tag

Pls IPt...Ami tutkerájosan beenged.Aztán majd megaszondom hogy ment...

Nagy levegö....lassan ki....DURRRR!!!!.....---->HEADSHOT!!! MONSTERKILLLL!

(#1027) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Az említett UT-s sikerekre visszatérve (#978-as hsz) ép hogy lecsúszott a magyar csapat CalanBase-n Bővebben: link az az előző Nation Cup-ban a Play-off-ba Bővebben: link való jutásról, most sikerül bejutni! Innentől már egyenes kiesés van és ha a szerencse kicsit mellénk áll (mert skillben nincsenek nagy különbségek, max pingekben) akkor abból akár dobogó is lehet!

Sajnos Q3-ban már nem nagyon látok magyart sehol :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1028) [NQD]Jericho válasza Alkarcsont (#1027) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Figy, ne haragudj, de ez q3 forum. :F

(#1029) Alkarcsont válasza [NQD]Jericho (#1028) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Hát szeretnék is veled CA-zni, de se a szervereteket nem látom, se téged! Elérhetőség esetleg? ICQ; MSN stb?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1030) szakmak válasza emvy (#5) üzenetére


szakmak
csendes tag

hello! a multiplayer módban az utolsó 4 pályán miért csak egyedül lehet menni? meg mire jó a multiplayer???? lécci erre válaszolj hamar köszi

(#1031) szakmak válasza Alkarcsont (#1022) üzenetére


szakmak
csendes tag

hello! azt akarom tőled kérdezni hogy a multiplayer módban az utolsó 4 pályán mik azok a kék meg piros zászlók és én ott csak egyedül tok menni. meg a multiplayerben van olyan hogy valamit bekell írni és alatta meg szám van és az mi??? erre válaszoljatok köszi lécci sürgősssssssssssss. és egyébként mire jó a multiplayer, meg lehet neten is játszani vele?????,

(#1032) Alkarcsont válasza szakmak (#1031) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Ehh ez valószínüleg a CTF akar lenni Captire The Flag vagyis zászlórablás! Kék és Piros csapat van cél az ellenség zászlóját ellopni és a saját bázisunkba vinni, de csak akkor kapsz pontot, ha a te zászlód is a helyén van! Multi player meg értelemszerüen arra van, hogy emberek kel/ellen jász :))

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1033) overclk válasza Alkarcsont (#1029) üzenetére


overclk
tag

[NQD]Clanserver| 22ms

IP: 195.228.155.115
27960-as port

Mindenkit szeretettel várunk :)

[Szerkesztve]

(#1034) [NQD]Jericho válasza Alkarcsont (#1029) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Ahogy immo mondta :)+ msn-em , aki esetleg akar clanwarozni (csakis ctf vagy team deatmatch) vagy velem kapcsolatba lépni: lightkiller21@hotmail.com:U

(#1035) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Hihetetlen, már mióta PH-zok és nem vettem észre a Q3 topicot :D :R
Hi all :) Vki nem jön fel Clanarenazni PH-sok közül?
Gumimaci vagyok amikor vicces a kedvem :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1036) szakmak válasza overclk (#1033) üzenetére


szakmak
csendes tag

hello! oké hogy egymás ellen kell menni a multiplayerben de ott egy ellenfél sincsen. nem találok egyedül meg kurva unalmas menni a gépet meg singly playerban meg szarrá verem és már unom. ott ahol zászlókat szerezni ott is egyedül megyek egy ellenfél sincs.na ezt fejcsétek meg válaszoljatok rá

(#1037) szakmak válasza [NQD]Jericho (#1034) üzenetére


szakmak
csendes tag

ezt nem neked akartam írni hanem alkarcsontnak

(#1038) szakmak válasza overclk (#1033) üzenetére


szakmak
csendes tag

véletlenül nem neked küldtem hanem másnak, de válaszoljál már a zászlós meg a multiplayeres kérdésemre majd meg fogod találni:D

(#1039) Alkarcsont válasza szakmak (#1037) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Multiplayer az azért Multiplayer, mert hálóban kell játszani LAN-on vagy Neten! Persze botokat is tudsz belerakni, de ha van neted ugyen minek játszanál botokkal. Mióta netem van még UT-s botokkal sem játszok, pedig azok nagyságrendekkel jobb játékélményt nyújtanak főleg CTF-ben, mint a Q3-as társaik. Szóval irány a net ennyi!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1040) [NQD]Jericho válasza Alkarcsont (#1039) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Alkarcsont láttom felvetted a régi msn cimem, vedd fel az újat pár hozzászólással elöbb elmondtam :U

(#1041) Achill3uS válasza [NQD]Jericho (#1040) üzenetére


Achill3uS
veterán

Hi, mit szólsz ha azt mondom I'm Gumimaci ?? :DDD

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1042) Achill3uS


Achill3uS
veterán

NQD power srácok ;) gyertek Q3-mazni a szerverünkre :C

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1043) [NQD]Jericho válasza Achill3uS (#1042) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Lelkes újonc. :DDD It's goooood. :U

(#1044) Rhino666


Rhino666
őstag

Valaki jöjjön már valahova játszani! :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1045) [NQD]Jericho válasza Rhino666 (#1044) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

:Y

(#1046) RiFeR válasza Achill3uS (#1042) üzenetére


RiFeR
tag

ha télleg te vagy gumimaci akkor még kicsit amatör vagy ;)
én sok néven vagyok :D :
quake4:arena,a'lmos,regjaccotam,Chaos*DozR*,D'PreD..
már láttalak jáccani és nem vagy valami nagy szám :DDD
de mindenki volt kezdő..
nem fikázásbol mondom :)

(#1047) overclk válasza RiFeR (#1046) üzenetére


overclk
tag

Hi Rifer !

Immortal vagyok.

Gumimaci 1 hónapja kezdte Q3-at ha jól tudom... Szóval ahhoz képest nagyon nem amatőr, ellenben ha már szóba hoztad az ''amatőrséget'', mesélhetnél milyen érzésekkel távoztál pár hete szerverünkről miután velem és Jerichoval 2on2 VQ3-at és promode CA -t játszottatok :DDD :Y ;]




[Szerkesztve]

(#1048) [NQD]Jericho válasza RiFeR (#1046) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Nem fikázol mi? Csak 2x mondtad el ugyanazt. Amúgy meg ki kérdezte, hogy gumimaci hogy nyomja? Hm? Beszéljünk rólad inkább, milyen volt a szájad ize, mikor nyavajogtál pro modért és abba még jobban kikaptál... Te nagy haladó fokozatos gamer...

Azt mondja: ''Nem vagy valam nagy szám''. Ez biztos nem sértő...


[Szerkesztve]

(#1049) Achill3uS válasza overclk (#1047) üzenetére


Achill3uS
veterán

köszönöm a védelmet, és nem is kívánok hozzáfűzni mást mindent elmondtatok..
eddig csak Xaero bácsin és demokon edződtem, de meglátjuk mi lesz 2-3 hónap múlva, ha akarod játszhatunk 1on1-et RiFeR mert kiváncsi vagyok rád :)
CA-t először azt se tudtam eszik-e vagy isszák, promodot pedig soha nem toltam, nem is fogok.. mostantól [NQD]Maci néven találsz meg! csak azért szólj h tudjam ki vagy ..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1050) RiFeR válasza [NQD]Jericho (#1048) üzenetére


RiFeR
tag

figy én nem fikázni akarom ....télleg nem mert nem olyan vagyok..
én se vagyok pro gamer egy szoval se mondtam...
igen nyavajogtam...és sz*rul is jccottam..elmondtam hogy 3 hete nem quakeztem annyi idő alatt meg tud felejteni az ember...
nem fikázásbol elmondom megint...
nem azt mondtam hogy én vagyok az istekirálycsászár Cooller verő progamer csak hogy azt hogy gumimacit láttam már jáccani és nem olyan jo ...áá de le se irom... minek ez az egész ugyis csak fikázás..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 3 Arena
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.