Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4844) kovacsit válasza Geth (#4842) üzenetére


kovacsit
tag

Köszi,

Viszont a DS-t elérem mobilapp-pal is, ezért nem szeretném cserélni. (munkahelyen Telefonon lejön a torrent file, majd azt feldobom a DS mobilappjával a NAS-ra, és 10 perc múlva nézheti a család DLNA-n keresztül otthon)

Viszont a DS használata mellett már kaptam tiltást a torrentoldalon, mert nem seedeltem vissza a cuccot. Ezt akarnám javítani. Nem vagyok nagy felhasználó, kb havi 1-2 filmet szedek le, de ha nincs seed, akkor hiszti van ugye.

Ha PC-n, vagy notebookon fut a uTottent, az visszaseedel ugyanazon a hálózaton.

Ahogy néztem a logokat a 8861 port UPnP alapon fel lett véve a routeren, de ha kell akkor kézzel is fel tudnék venni bármit, csak tudnám, hogy mit... (azt hiszem a 8861-8869 portokat írja a DS, most nem tudom megnézni, lehet, hogy tévedek.)

Kínomban az összes említett portot beállítottam, hogy a NAS IPjére továbbítsa a kérést, de az sem segített. Lehet, hogy a DS-ben a belső motort kéne átállítani? Emlékeim szerint ott van TRANSITION motor is.

Ezért kérdeznék valaki olyat, aki már használja a DS-t és megy neki a seed is... Milyen beállításokat használ...

Köszi

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.