Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94751) NTSC Jani válasza Wesder (#94714) üzenetére


NTSC Jani
tag

Mert számomra nem szórakoztató, hogy száguldozok egy sivatagi terepen, meg a dzsungelben céltalanul. Azért meg főleg nem, hogy egy másik versenhez menjek. Nekem az tetszik, ha rámegyek a menüben a következő versenyre, s kész. A Gran Turismo pont ezért is tetszik, mert nem kell nagy távolságot megtenni a következő versenyig. Nekem ez a stílus jön be. Ezért írtam, hogy számomra nem jönne be a Horizon stílusa, ami eléggé eltér a GT-től.

(#94752) Wesder válasza NTSC Jani (#94751) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt pontosan ugyanígy megteheted a Horizonban is. Jó nyílvàn nem azonnal, de megoldható. Nekem pedig a Motorsport/GT monotonsàga nem jön be.
De legalàbb mostmàr tudom mire gondoltàl.

Az mondjuk mindig tetszett a Career módban hogy a jogosítvànyt azt meg kellett szerezni, meg a legalapabb autókkal kellett nyerni kupàkat, hogy egyre feljebb haladva a nagyobb ligàkban jàtszhass. Utoljàra talàn a Turismo 4-gyel jàtszottam még PS2-n. Gondolom az 5-6 még ugyanilyen volt, meg a 7 sem lesz màsabb ebből a szempontból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94753) balage25 válasza Kendek (#94726) üzenetére


balage25
senior tag

Koszonom, siman ment, ahogy montdad.

(#94754) Ctrl+Alt~Del válasza NTSC Jani (#94751) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ezzel én is így vagyok, nekem sem tetszik, ha oda kell autókáznom hosszasan a következő helyre

W | W | H | W | W | W | H

(#94755) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Korábban láttam hogy a Konzolvilágon lehetett előrendelni a PS5 lemezes verziót 185e forintért. Azonban már nem elérhető, és nem lehet rendelni/előjegyezni ebből. Csak bundle kiszerelést látok, ami lényegesen drágább, legalábbis nekem nem kell plusz kontroller meg játék sem, csak a lemezes alapgép kellene. Aki követi a topikot, 185 ezres ajánlat volt mostanában valahol lemezes gépre? Illetve várható hogy lesz még ilyen gép, csak gép, vagy már csak ezek a bundle kiszerelések a menők?

A Telekom-os ajánlatot láttam, de csak a lemezes alapgép kellene, mindenféle kiegészítés nélkül.

(#94756) syler123 válasza tothjozsi96 (#94755) üzenetére


syler123
veterán

Hidd el, a plusz controller jó dolog, az egyikkel játszol, amíg a másik töltődik. Ha az egyik driftel és gariban tölti az idejét, addig a másikkal játszol.
Mediamarktban szokott lenni bundle nélküli gép, csak figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#94757) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!
Ugye most lett első konzolom és olvastam vki írta, hogy használtan problémás játékot venni vmi kód miatt...
Milyen játékhoz adnak vagy kell kód ha használtan vennék?
Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94758) RangerFox válasza sfefe (#94757) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Például sok játékhoz a season pass kód formájában van a lemez mellé mellékelve (de ez játékonként eltérő, nézz utána, mielőtt vennéd). Meg például az előrendelői/deluxe digitális tartalmak is kód formájában járnak a játék mellé. Legtöbben a Miles Morales Ultimate Edition-re panaszkodnak a topikban, hisz ahhoz kód formájában adják az első Spider-Man Remastered verzióját. De maga az alapjáték minden esetben a lemezen lesz, emiatt nem kell félned a használt játékoktól.

[ Szerkesztve ]

(#94759) sfefe válasza RangerFox (#94758) üzenetére


sfefe
őstag

Ok köszi. És ez a kód egyszer használatos?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94760) Sefter válasza sfefe (#94759) üzenetére


Sefter
veterán

A kód első felhasználás után felhasználóhoz (accounthoz) lesz kötve.

Psn ID: sefter_hun

(#94761) sfefe válasza Sefter (#94760) üzenetére


sfefe
őstag

És ha vennék ilyen játékot amihez van kód az rajta van a dobozán vagy ezt pl a neten le kell ellenőrizni előtte?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94762) nitro16 válasza sfefe (#94761) üzenetére


nitro16
senior tag

Benne van egy papírlap a lemez melletti oldalon és azon van rajta.

(#94763) sfefe válasza nitro16 (#94762) üzenetére


sfefe
őstag

Ok, köszi mindenkinek. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94764) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Kicsit át kell rendeznem a tv állványon a dolgokat helyszűke miatt és a gépet arrébb kell költöztetnem bő 2 méterrel.Viszont így rövid a tápkábel, nem ér el a konnektorig.Kapható itthon hosszabb, kb 3 méteres, megbízható minőségű tápkábel?Használ valaki nem gyári kábelt?
Köszi

(#94765) ProEvoFan válasza NTSC Jani (#94751) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem kell autókázni. Van gyorsutazás némi pénzért.. Vannak a gyorsutazó táblák a térképen szétszórva. Összezeded őket, onnantól bárhova ingyen van a "teleport".

(#94766) Kendek válasza onkelz (#94764) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szabványos piskóta tápkábelre van szükség. [link]
Itt a legolcsóbb ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#94767) CsabaSteel válasza Mephike (#94730) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Köszönöm az infót 👍

Csé

(#94768) Frod válasza sfefe (#94757) üzenetére


Frod
addikt

A fentiek miatt egyáltalán nem problémás a használt lemez vásárlás, nagyon kevés olyan játék van, ahol a tartalom egy része kód formájában van.

Do you see the white shadow?

(#94769) NTSC Jani válasza ProEvoFan (#94765) üzenetére


NTSC Jani
tag

Ez szép és jó, de az arcade autózgatás se az én világom, szóval ezért se érdekel a Horizon. Szóval nem csak az open world része miatt nem érdekel. A zárt pályás versenyzést szeretem. :)

(#94770) proly01


proly01
őstag

Szaisztok!
Jól látom, hogy PS5 -ön a Crash 4 its all about time nál ingyenes a frissítés, de a HDR így sem támogatott?! :F

....Pr:)ly....

(#94771) Mephike


Mephike
senior tag

Reklámoznék egy gyöngyszemet. Ez pedig nem más, mint az Ender Lilies: Quietus of the Knights! Akinek tetszett a Hollow Knight és szereti a Dark Souls-t, akkor a kettő kereszteződését ebben a játékban megtalálja. Bőven van benne tartalom, de nem egyszerű játék. Helyenként eléggé kegyetlen tud lenni. Szóval fincsi cucc :)
Tetejében most még akciós is, ennyit simán megér, aki szereti a metroidvania játékokat.

(#94772) KoNZoLik@ válasza RangerFox (#94732) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszi az összefoglalót jó lett👍 A Psychonauts 2-vel már megjelenés óta szemezek, de soknak tartottam a 60$-t érte, így viszont biztos megfogom venni, főleg,hogy most akciósan 38$😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94773) KoNZoLik@ válasza Mephike (#94771) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Első napos vétel volt, és tényleg nagyon jó lett👍 Nincs túlbonyolitva, viszont a Hollow Knight-hoz képest 100x lightosabb game, meg amit írsz, hogy tud kegyetlen lenni, hát én ilyennel nem találkoztam, gyakorlatilag 2 nap alatt meglett a platina...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94774) Wesder válasza KoNZoLik@ (#94772) üzenetére


Wesder
félisten

Ha sokallod az àràt, akkor ott a GamePass.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94775) TheDude


TheDude
kezdő

Dualsense kontrollernél más is érez az L3 és R3 között érzékenységi különbséget vagy csak nálam lenne ? Mintha az R3 könnyedebben forogna kicsivel

(#94776) KoNZoLik@ válasza Wesder (#94774) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Eladtam a SeriesX-et, mert csak porosodott nálam...arra meg tök felesleges 👍 Tudom, hogy ott benne van GP-ban...és mint írtam, a beszámoló után már nem sokalltam, és most csak 38dodo, így meg fogom venni✌️

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94777) Wesder válasza KoNZoLik@ (#94776) üzenetére


Wesder
félisten

Nem àrtana takarítani, akkor nem porosodott volna. :P

Egyébként meg ugye Pass-hoz nem kell Xbox.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94778) KoNZoLik@ válasza Wesder (#94777) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nincs PC-m kb 10 éve...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94779) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok! Valaki tudja mi a teendő olyankor,ha játék közben egyszer csak kilép a menübe, mintha nem lenne telepítve? Konkrétan a Las of Us 2-nél, egyik pillanatban játszottam,utána ezt írta:
innen sehogy nem megy tovább. Már újra indítottam, letoroltem, visszatettem, de ugyanez. Lemez teljesen tiszta, egy porszem sincs rajta.

(#94780) kevike576


kevike576
senior tag

(#94781) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

10 perce kb. megállt bennem az ütő.
Éppen nyüstöltem a Crew 2-t, amikor egyszer csak befagyott a játék. Egyből arra gondoltam hogy maga a játék fagyott ki, de a következő pillanatban zöld lett a TV kijelzője, a PS nem reagált semmire, majd ki is kapcsolt. 2-3 percig nem is reagált semmire. Aztán sikerült bekapcsolni, és mintha semmit se történt volna. Másnak is volt hasonló? Valami túlmelegedési para lehetett? (fektetve használom a ps-t ha ez számít)

All→M8

(#94782) KoNZoLik@ válasza callmeakos (#94781) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha túlmelegszik a gép azt jelzi a rendszer előre, te nálad inkább a játékon belül történt valami, nincs para👍😁 Nekem hetente minimum 1x van ilyen😂 Ha nagyon sűrűn előfordul, akkor meg újra telepíteni, ha utána is csinálja, akkor meg szervíz és kapunk egy új gépet, ennyi...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94783) Medocsabi válasza Medocsabi (#94779) üzenetére


Medocsabi
addikt

Valamiért a játék felét nem tölti le. Nem igazán értem, de kezdem felbosszantani magam :DDD Minden lehetséges variációt kipróbáltam, amit a nevén találtam ce-10005-6 hibára, de továbbra is b@szakodik ez a rohadás. Erősen gondolkodom, hogy kihasználom a biztosítást, amit kötöttem a gépre, és szétb@szom kalapáccsal :W
hiába nyomok rá, folyton az alábbi hibát írja ->

(#94784) F-ECT$ válasza Medocsabi (#94783) üzenetére


F-ECT$
titán

Hely van elég?

Dive ever, work never.

(#94785) Mephike válasza KoNZoLik@ (#94773) üzenetére


Mephike
senior tag

Két nap alatt platina. Akkor jól toltad, 15 óra játékidőm van a játékban és még távol vagyok a végétől. Mindegy is, kétségtelen, hogy nem vagyok az ilyen játékokban nagy ász, de ettől függetlenül nagyon élvezem. Milyen builddel játszottál, neked melyik spiritek váltak be?

(#94786) balazs025 válasza Medocsabi (#94783) üzenetére


balazs025
senior tag

Amenyiben lemezes, a lemezt kicserélted?

(#94787) KoNZoLik@ válasza Mephike (#94785) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaj én "örült" vagyok ilyen téren, ha rákattanok valamire éjjel nappal tolom vakulásig!
Én ezekkel toltam...de ez még szerintem a platina előtti állapot, már nem emlékszem mikori mentés ez, mert nem mostanában játszottam vele, most csak gyorsan letöltöttem a te kedvedért, hogy meg tudjam mutatni👍


[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94788) Kendek válasza Medocsabi (#94783) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kizárásos alapon a lemezzel vagy az olvasóval lehet valami, hiszen nem megy végig a telepítés, hanem egy ponton elakad és kiírja, hogy nem lehet telepíteni.

<-ƘƘ->

(#94789) ribizly válasza KoNZoLik@ (#94782) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem a GoT DC PS5 csinálta, hogy villódzó textúrahibákat dobált az arcomba, de még a feliratok is megromlottak:

Bizonyos fal-, szikla- és föld textúráknál illetve effekteknél (pl. füst a távolban) nagyon látszódott és zavaró is volt.
Miután kiléptem a menübe volt, hogy megjavult vagy 1-1 cutscene után. Újra nem telepítettem, de lehet az K megoldotta volna. Viszont semmi más esetében nem volt ilyen sem előtte sem azóta.

És nem melegedés okozta, azt külön kipróbáltam. Áthelyeztem és rányitottam az ablakot. Úgyis volt. Kábelcsere és másik port sem hozott megoldást, mint ahogy a másik kijelző (Elgato HD60s) meg a HDMI beállítások variálása sem.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#94790) Medocsabi válasza F-ECT$ (#94784) üzenetére


Medocsabi
addikt

213 gb free space :F

(#94791) Medocsabi válasza balazs025 (#94786) üzenetére


Medocsabi
addikt

Persze, data lemez először, utána a 2. lemeznél írja ezt. Annak is a felénél.

(#94792) KoNZoLik@ válasza ribizly (#94789) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ez is kemény ami a képen van😳 De ez is játék hiba szerintem, nem pedig gép hiba...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94793) ribizly válasza KoNZoLik@ (#94792) üzenetére


ribizly
veterán

Igen. 99%, hogy a játékkal volt a gond. De így is végignyomtam már Iki-t. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#94794) sfefe válasza ribizly (#94793) üzenetére


sfefe
őstag

Hat kivancsi vagyok En pont most nyomom Tsushimat. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#94795) Medocsabi válasza Kendek (#94788) üzenetére


Medocsabi
addikt

Lehet,hogy valamelyik,csak nem értem a dolgot. A lemez hibátlan állapotú, és a felét amúgy is feltelepítette, ha az lenne a baj, akkor -szerintem- egyáltalán nem telepíti. Kb a lemez felénél/háromnegyedénél akkor kellene valami karcnak,hibának lennie,ami miatt 51gb-nál nem megy tovább, de nincsen. Az olvasó jó, a Vanguard megy,meg most a Tsushima is. Tényleg mindent kipróbáltam, utp, wifi, sőt mobil hotspotról is. Ps-en a játékot teljesen a lemezről telepíti? Xboxon csak az eredetiség miatt kell kb a lemez,amúgy ugyanúgy online szedi le.
Holnap írok a supportnak, aztán meglatjuk. Teljes rejtély, amikor minden jó, de mégse :F

[ Szerkesztve ]

(#94796) F-ECT$ válasza Medocsabi (#94795) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki kellene próbálni a lemezt egy másik gépben.

Dive ever, work never.

(#94797) ribizly válasza sfefe (#94794) üzenetére


ribizly
veterán

Érdekes volt, mert a PS4-es save-t vittem át majd folytattam PS5-ön és a PS5 DC-t utólag kaptam meg és oda behúztam a local save-et. Meg állítólag kapott még egy patch-et december közepe felé. Szóval elromolhatott akármi is.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#94798) raziel01 válasza Medocsabi (#94795) üzenetére


raziel01
veterán

Én jártam már úgy, hogy 75%-ig simán telepített aztán mindig megállt.
Volt egy hibás folt a lemezen amit nem lehetett kiszedni. Valami olcsó játék volt, nem foglalkoztam vele, megvettem akcióban a store-ban.
Másik konzollal le lehet tesztelni. PS5 se kell hozzá, ps4 több embernek van.

(#94799) Mephike válasza KoNZoLik@ (#94787) üzenetére


Mephike
senior tag

Köszi a képeket! :R Még van mit megtalálnom a játékban! ;)

(#94800) KoNZoLik@ válasza Mephike (#94799) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.