Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) oriic válasza KaitouP (#95998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Most az egyszer nem ő volt a slowpoke."

\o/

Live-Die-Respawn

(#96002) Gubu0101 válasza Phobion (#95970) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nemm

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#96003) w333 válasza Gubu0101 (#96002) üzenetére


w333
félisten

Valószínű hogy a kivehető mikrofonossal voltak ilyen hibák és ezt így javították ! :)

Aki nem haszál mikrofont az odaköti a fejpánthoz vagy levágja fogóval :DDD

Nah nekem pont most küldtek emailt hogy uton van a piros is amit tegnap délután rendeltem !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#96004) Xaels válasza ribizly (#95936) üzenetére


Xaels
félisten

Na de az egy elbaltázott BR cucc volt, amiben egyébként voltak ettől függetlenül jópofa megoldások. Az XDefiant-on meg COD veteránok is dolgoznak ha jól emlékszem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#96005) sting2 válasza w333 (#95989) üzenetére


sting2
addikt

Azt nem hiszem el, hogy egy zsinóros fejes alulteljesit az Mpow - al szemben..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#96006) w333 válasza sting2 (#96005) üzenetére


w333
félisten

Pedig de ... és ez a Sony nagyon kényelmetlen is mert nem teljesen zárt és nem öleli körbe a fület hanem rajta van, így 2 óra játék után másnap úgy fáj a fülem hogy megőrülök :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#96007) Moby válasza oriic (#95984) üzenetére


Moby
addikt

170 óra után ráuntam mint a szar, hetek óta nem vettem elő, szerintem már nem is fogom. Nem a hibák miatt, nem igazán izgat, hogy javítják-e, nagy problémáim nem voltak vele PS5-ön. Egyszerűen kifulladt a koncepcionális sajátosságok miatt.

(#96008) KoNZoLik@ válasza S e t h (#95999) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Engem nem érdekel a piac működése bocsáss meg, csak már erre a generációra koncentráljanak inkább,hogy minél több minőségi játékot kapjunk, ennyi...kit érdekel már az előző generáció, amikor már lassan másfél éve az új generációs gépekkel játszom 😳 Engem nem érdekel, lehet több millió embert még igen, de az engem hidegen hagy👍 Én mindig mindenben a jelent nézem, nem pedig a múltat 🙄👍 7 év bőven sok volt az előző generációból köszönöm, el kellene engedni már, mindenkinek...inkább legyen kevesebb játék, de azok legyenek jók, ne pedig ilyen f@shalmazok amiket mostanában kiadnak...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96009) Moby válasza w333 (#95996) üzenetére


Moby
addikt

Van MPW15 kód is, ha olcsósítani akartok.

(#96011) oriic válasza thrill (#96010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjajaja erre gondoltam én is, mert emlékeim szerint első részben ez fix volt.

Live-Die-Respawn

(#96012) sting2 válasza KoNZoLik@ (#96008) üzenetére


sting2
addikt

... meg az Oled amúgy is szar.. :DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#96013) sxxorp válasza w333 (#95996) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem ettől mész csődbe, de tegnap az MPW15-öt adta meg, ha x-edik töltelék e-mailemmel regisztráltam, az INSIDER15 nem ment, MPOW10-nél ez jobb.
Szerk.: Moby beírta, míg a Küldésre elfelejtettem rábökni :D
Valószínűleg csak én vagyok ilyen szerencsés: 2022-01-13 07:48 Germany, The shipment was misrouted and could not be delivered. The shipment will be readdressed and forwarded to the recipient.

[ Szerkesztve ]

(#96014) KoNZoLik@ válasza sting2 (#96012) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Dehogy, azoledazisten, csak nem nekem 😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96015) belan válasza sting2 (#96012) üzenetére


belan
addikt

Igen az ;] .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96016) fogtunder válasza KoNZoLik@ (#96008) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a jelen pedig az, hogy továbbra se lehet bemenni a boltba és levenni a polcról egy PS5-öt, nagyjából sehol. és amíg ez a jelen, addig ki lesz adva a fejlesztőcsapatoknak, hogy támogatni kell az előző genertációt is, mert különben nem lesz elég potenciális vásárló.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#96017) KoNZoLik@ válasza fogtunder (#96016) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én ezt értem és tudom, de mint írtam ez a része ENGEM hidegen hagy mint játékost...soha sem érdekelt egyik cégnek sem az üzletpolitikai része 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96018) belan válasza fogtunder (#96016) üzenetére


belan
addikt

Mikor lehet le venni a polcról amikor megjelenik a ps5 pro .😂 vicc ez a állapot .chip hiány ki van ez találva ,mindenki covid-dal foglakozik közbe a árak meg egekbe vannak .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96019) sxxorp válasza fogtunder (#96016) üzenetére


sxxorp
őstag

Senki se adja fel, pár év és a hardveres generációváltás után itt a szoftveres is! :D Remélem mire odaérek már hegesztik nekem a Slim-et és lesz végre valóban új gourmet menü, újramelegített kaja helyett. Azért a Horizon csak befut lassan.

(#96020) Bobek198508 válasza fogtunder (#96016) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Aki szeretett volna annak már van, aki meg szeretne pár hetet várni szerintem nem a világ...

#96008 +1

(#96021) Wesder válasza KoNZoLik@ (#96017) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor majd az a része is hagyjon hidegen, ha esetlegesen az egyik kedvenc jàtékodból nem lesz folytatàs mert a kiadó szerint megbukott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96022) KoNZoLik@ válasza Wesder (#96021) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Volt már ilyen nem egyszer, és az is hidegen hagy, mert rengeteg más kedvenc játékom is van és lesz is😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96023) belan válasza KoNZoLik@ (#96022) üzenetére


belan
addikt

Jogos neoQled ;] 👍

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96024) KoNZoLik@ válasza belan (#96023) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96025) Moby válasza fogtunder (#96016) üzenetére


Moby
addikt

Ennek semmi köze nincs a PS5-höz. Ha a polcokon fog rohadni a PS5, akkor is ki lesz adva PS4-re minden. Jimbo megmondta: a sony játékait el kell juttatni a föld minden lakójához, ahogy a filmekkel teszi a netflix. Ezért adnak ki lassan minden pécére is. Lassan az xbox jön náluk, ha eléggé összemelegednek Phillel.
Hisznek ők a generációban, csak a pénzben jobban. Százmillió PS4 pedig akkor is százmillió, ha már százmillió PS5 lesz mellette akkor is. És az már kétszázmillió! E!

(#96026) KoNZoLik@ válasza Moby (#96025) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 Igen ez igaz, sajnos...de hát ez van, talán valamikor ez is változni fog, már mint a pénz része, hogy egyes emberek/cégek, nem csak azt fogják nézni 🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96027) NTSC Jani válasza KoNZoLik@ (#96008) üzenetére


NTSC Jani
tag

Talán jövőre már kevesebb cím fog kijönni a 8. generációs gépekre, s 2024-től meg lesz a szokásos Fifa meg egyéb sport játékok helye a PS4.

(#96028) Gubu0101 válasza w333 (#96003) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van 2 vezetekesem + miki rajta,engem mondjuk nem zavar,gondolkozok ezen,hogy megvegyem e :U Pedig jo dolog volt,hogy lehetett venni,en sose hasznaltam,ez ilyen vissza upgradenek tunik :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#96029) Marky18 válasza fogtunder (#96016) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ez a mese, amit a tudatlanok elhisznek.
A valosagban meg rohadt kenyelmes ugyanazt kiadni ketszer, elkerni 20-30$-t egy magasabb felbontasu es/vagy magasabb framerate lock-al configolt PS5 verzioert. Itt a felhasznalok tudatos atbaszasa zajlik a Sony es a legnagyobb kiadok altal. Esetleg, ha megeroltetik magukat, akkor ravagnak egy kis feedbacket a ravaszokra es "huu micsoda immerzio" :))

Le a kalappal az Xbox elott, hogy ott nem nezik hulyenek a vasarlokat.

[ Szerkesztve ]

(#96030) fogtunder válasza Moby (#96025) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez csak részben van így szerintem. ha a polcokon fog rohadni, olcsóbban fogják adni ezt és az XBOX-ot is idővel, ha alacsonyabb lesz a belépési küszöb, nagyobb lesz a bázis, előbb-utóbb el fogják hagyni az előző generációt. a PS2-re is jöttek ki a PS3 után két évvel is játékok, de egyre kevesebb, egy idő után már nem lesz gazdaságos támogatni, ahogy most sem gazdaságos csak PS5-re megcsinálni a játékokat.

#96020Bobek198508: persze, aki akart, az vett, vagy éppen várólistán van, de ez nem az átlag. komolyabb penetrációt ilyen limitekkel csak nagyon lassan lehet építeni. persze még ez is bőven rentábilis nekik, csak a generációváltás fog iszonyatosan elhúzódni vele.

#96029Marky18: itt most nem az árképzésről van szó, meg az újrakiadásokról, hanem a launch után indult új fejlesztésekről, hogy egyáltalán elkészítsék-e még PS4-re is, vagy már ne rakjanak bele erőforrást. az árazás tekintetében egyetértek, elég komoly összegeket elkérnek néhány játéknál egy upgrade-ért, és a Sony árképzése csak a Nintendohoz képest tűnik barátságosnak.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#96031) KoNZoLik@ válasza Marky18 (#96029) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 pontosan, de mindenhol ez megy most már! Az emberek totális hülyének nézése, de ezt csak ideig óráig lehet csinálni, és olyanokkal akik ezeket a dolgokat be is kajázzák😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#96032) Moby válasza fogtunder (#96030) üzenetére


Moby
addikt

Fogalmam sincs milyen limitekről meg penetrációról beszélsz. Több PS5 fogyott az első évben, mint bármelyik plaíystation-ből korábban. Valami olyan totálisan hamis kép alakult ki a fejekben, hogy a chiphiány, meg a covid, meg a mindenféle hatás miatt _KEVÉS_ ps5 meg xbox fogy, mert nincs a polcokon.
Mindkettőből több fogy, mint előtte bármikor, bármelyikből. Amit láttok az annyi, hogy giény még ettől is többre lenne. Ha csak a penetráción múlna, már rég abba lehetett volna hagyni a PS4 támogatását, hiszen egy év után PS4-re már rég jelentek meg a PS4 exkluzív játékok, amik PS3-ra nem jelentek meg, pedig abból kevesebb fogyott ennyi idő alatt. Na ennyi a penetráció kérdése. Nem azért gyárt tovább PS4-et a sony, mert kevés PS5 fogy, hanem azért, mert a kereslet nagyobb, mint a kínálatuk.

[ Szerkesztve ]

(#96033) losilee1337 válasza losilee1337 (#95945) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv vitték. :R

Psn id: HungaryLosi

(#96034) Szabi® válasza Marky18 (#96029) üzenetére


Szabi®
addikt

+1 Ez ennyi, aki ezt nem hiszi el, az nem látja teljes terjedelmében, hogy mi zajlik. Vga fronton is ez van, "- chiphiány-chiphiány" , érdekes a 3-600 ezres kártyák mindig vannak raktáron + az Nvidia hülyére kereste magát, de nagyon betett a Covid ... És véletlenül pont nincs idejük alsó/közép/közép-felső kategóriás gpu-kat tervezniük. Sok a dolog ... :)

(#96035) fogtunder válasza Moby (#96032) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sehol nem írtam, hogy szarul fogy, és azt se, hogy ezért készít még a Sony PS4-re is játékokat. de gondolom azt nem kell ecsetelni, hogy mekkora a jelenlegi PS4 bázis a PS5-höz képest.

a PS3-PS4 váltást azért erősen befolyásolta, hogy a PS3-ra mindenki utált fejleszteni, és annyira különböző volt az architekrúra, hogy ott kompletten két külön játékot kellett készíteni, itt meg azért bőven nem. hát hülyék lennének nem megcsinálni előző generációra is, amíg nem fullad ki teljesen, vagy nem jut el az ipar oda, hogy végképp szűk keresztmetszet lesz az, amit a PS4 ki tud tolni magából.

és ezzel amúgy szerintem nincs is semmi baj, a probléma azzal van, hogy iszonyatos pénzekért adják el az upgrade-eket több éves játékokhoz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#96036) thrill válasza Marky18 (#96029) üzenetére


thrill
tag

Ezt nagyon rosszul látod.
+1 platform mindig is extra meló lesz és nem csak a potméterek tologatása zajlik.

Egy idő után el fognak tűnni a prevgen verziók, de ennek még nincs itt az ideje.
Igen, többet adnak el az új konzolokól mint eddig, de még mindig kisebb halmaz ez, mint ami kinn van a prevgenből. Amint ez az arány változik, valamint már sokkal nagyobb szívás lesz kiadni a régiekre is, addig maradnak.

(#96037) Moby válasza fogtunder (#96035) üzenetére


Moby
addikt

Ez nem is fog jelentősen változni. A covid teljesen átalakultak a fogyasztási szokások, az emberek utazás, social life helyett otthon tosszák a rezet, és oda kell a szórakozás különböző formában. Ezért kielégíthetetrlenül nagy az igény a konzolokra, vga-ra, mindenre. Ez a tehenet mindenki addig fogja fejni, ameddig csak lehetséges, és könnyen lehet, hogy ez a változás hosszú időre így marad.

(#96038) fogtunder válasza Moby (#96037) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezzel én is tisztában vagyok, de ugye eredetileg onnan indult a történet, hogy miért nem felejtjük el már a PS4 támogatását. hát azért, mert iszonyatos pénz van benne.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#96039) KKaresz45 válasza Marky18 (#96029) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem egyszerűbb elfogadni a kézenfekvő magyarázatot, mint összeesküvés elméleteket gyártani? Azért van prevgen verzió, mert van 100+ millió PS4 odakint potenciális vásárlókkal. Azért kerül a nextgen plusz pénzbe, mert több platformra megcsinálni többletköltség. A Microsoftnál meg azért nem kerül többe, mert ők ezt benyelik. Egyébként is mindent pénzzel oldanak meg, és ha az nem oldja meg, akkor rálocsolnak még egy kis pénzt.

(#96040) zozika84 válasza Marky18 (#96029) üzenetére


zozika84
őstag

Ne hozd ide az Xbox-ot, mert megint lángolni fog a topik :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#96041) koncsik válasza losilee1337 (#96033) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönet barátom nevében itt is :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#96042) Blaze_ válasza zozika84 (#96040) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Pedig a kommentje miatt már kosárba raktam egy Xbox-ot és majdnem rá is nyomtam a vásárlásra, de mégsem tettem úgyhogy ezek szerint mégiscsak azt szeretem ha hülyének néznek.

[ Szerkesztve ]

(#96043) zozika84 válasza Blaze_ (#96042) üzenetére


zozika84
őstag

Mindenkinek más a hobbija :DDD
Én csak kis adagokban igénylem a hülyének nézést :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#96044) pzstm


pzstm
titán

az még mindig áll, hogy HFW-ből ha megveszem PS4 verziót akkoris a PS5-öt kapom meg? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#96045) gyuromoj válasza pzstm (#96044) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg igen, ez az utolsó játék ahol ingyenes lesz az upgrade.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96046) EmThor válasza gyuromoj (#96045) üzenetére


EmThor
addikt

Gran Turismo 7nél már nem?

Mert mondjuk az kicsit mas de a Death Strandingnél úgy tudom ha ps4 megveszed 3e ft kell ráfizetni h ps5 is meglegyen.

Köszönöm

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#96047) Moby válasza EmThor (#96046) üzenetére


Moby
addikt

A Death Stranding akkor jelent meg amikor még PS5 sem volt. Ez az ingyen upgrade elvi háttere az volt, hogy mivel nem kapni elég PS5-öt, és sokan nem tudnak váltani PS4-ről, de az újonnan megjelenő játékokat viszont szeretnék, akkor most még megveheti PS4-re, és ingyen upgradeelhet, ha vesz később PS5-öt, de ez a kegyelmi állapot eddig tartott. Szóval igen, a GT7-nél már nem lesz ingyen upgarde elvileg.

A hivatalos nyilatkozat így szól:
"I also want to confirm today that moving forward, PlayStation first-party exclusive cross-gen titles (newly releasing on PS4 & PS5)–both digital and physical*–will offer a $10 USD digital upgrade option from PS4 to PS5. This will apply to the next God of War and Gran Turismo 7, and any other exclusive cross-gen PS4 & PS5 title published by Sony Interactive Entertainment."

[ Szerkesztve ]

(#96048) tlac válasza tlac (#95683) üzenetére


tlac
nagyúr

"Óriási hírünk van! PlayStation Camera adapterrel kapcsolatos kérelmedet feldolgoztuk, és az adapter már úton van hozzád.
Ez általában kb. 6–12 munkanapot jelent."

meg is érkezett egy ma egy vastag borítékban :K

tavaly év végén igényeltem

(#96049) EmThor válasza Moby (#96047) üzenetére


EmThor
addikt

:R Köszönöm!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#96050) sting2 válasza koncsik (#96041) üzenetére


sting2
addikt

Jó helyre került!
:C

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.