Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) KaitouP válasza Dr. Venkman (#94450) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem, nem, és nem. Bele se kezdj, ha nem játszottad. Új szálokon fut ugyan, de nagyon nagyon kell hogy ismerd a történések, és a karakterek múltját.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#94452) Rony949 válasza ProEvoFan (#94408) üzenetére


Rony949
őstag

Eh, a Strikers "sajnos" megvan már Switchen, de ettől függetlenül nagyon örülök ennek a játék felhozatalnak. :)

(#94453) Frod válasza Peace (#94317) üzenetére


Frod
addikt

Wow, na ez érdekes beszámoló lesz :D
FF7 máris készen van?
Egyébként Nioh és Dark Souls múlttal én nem tartanék nagyon tőle, persze, van benne egy tisztes kihívás, de inkább az rng tudja nehézzé tenni. Én is most játszom, utolsó boss előtt vagyok, van saját topic ott vagyunk páran ha van kérdés.

Do you see the white shadow?

(#94454) marinea2 válasza NyMRooD (#94403) üzenetére


marinea2
addikt

Szomoru lennek ha igy lenne..

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94455) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

BestByte drop: [link] PS5 lemezes+Paókembör,+Battlefield 2042 227k.

(#94456) Peace válasza Frod (#94453) üzenetére


Peace
nagyúr

13. fejezetnél vagyok FF7-ben, de engem eléggé lehozott az életről. A 9. fejezet nekem nagyon betett az időhúzó semmilyen küldetésekkel, a táncikálás meg női ruhába öltözés meg végképp kiakasztott. Addig is forgattam néha a szemem, de ez nekem már nagyon beteg japán. Az első 13-14 órában vitt a lendület, bár a bárgyú és gyermekded beszélgetések, megnyilvánulások és a főhős folyamatos nyökögése már kezdett sok(k) lenni. Már csak úgy vagyok vele, hogy legyünk végre túl rajta!!! De a 9. fejezetnél majdnem töröltem. Kellett a karácsonyi 3 nap pihentetés, hogy erőm legyen folytatni. Azoknak biztos nagy élmény, akik játszották 1997-ben, de ismét be kellett látnom, hogy ez a JRPG nekem kicsit komolytalan. A story érdekelt és az ingyenes demo alapján nagyon rápörögtem, hogy nekem ez kell. Most már nincs szívem félbehagyni.

Returnal-al tuti lesz majd kérdés. :DDD Nem hiszem, hogy éreztem valaha ilyet játékkal kapcsolatban. Egyszerre várom iszonyatosan és félek tőle piszkosul. :F Nagyon fura érzés. DS-nél és Nioh-nál nem volt ilyen.

(#94457) Xaels válasza Peace (#94456) üzenetére


Xaels
félisten

A Returnal olyan mint a tánc. Ha jó a ritmusérzéked és a mozgáskoordinációd akkor gyerekjáték. Van itt olyan aki mindent easy-n játszik mert nem akar szívni és úgy ment végig rajta mint forró kés...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#94458) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez a God of War mekkora játék OMG!! Horizon Zero Dawn utáni űrt betöltötte rendesen.
Háááát a vége mekkora csattanó :Y
Naggggyon nagy game :C
PS4 korszakból ismét egy tökéletes darab.

Nahát, és ismét egy exkluzív cím ami nagyot szól ... Nálam a top4 (Last of US P2, DaysGone,HZD, GoW) csak exkluzív cimekből áll .
Kit érdekel ezután a GamePass... :P

[ Szerkesztve ]

(#94459) gyuromoj válasza WhiteWalker (#94458) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sztori végeztével visszamentél a házadba pihenni?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#94460) marinea2 válasza WhiteWalker (#94458) üzenetére


marinea2
addikt

Nekem a sztori az annyira nem is jott be, nem rossz, de nem is epic. Viszont a hangulata es a karakterek az TOP :) Varom nagyon a kovi reszt :))

Nalam: TLou2, Detroit, GOW, DaysGone :D majdnem ugyan az :D

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94461) Peace válasza WhiteWalker (#94458) üzenetére


Peace
nagyúr

Ebből Days Gone, HZD már ott figyel PC-n és GoW is január 14-től. :P Kemény! Sose hittem volna, mikor 2018-ban megvettem a PS-t. Mondjuk nem bántam meg egy pillanatra sem és most már nem is vagyok hajlandó lemondani a PS-ről. Ott fog figyelni mindig a PC mellett. :C

[ Szerkesztve ]

(#94462) WhiteWalker válasza marinea2 (#94460) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az egész játék ahogy megvan tervezve. A narratíva , ahogy megnyílik előtted a világ szép lassan és elérhető lesz minden.
Mintha egy fantasy könyvet olvasnál. Igazi művészeti alkotás egy mestermunka. Zseniális!

Spoiler!
Mikor Kratos megkapja a káosz pengéit és ahogy felszereli még most is libabőr....

[ Szerkesztve ]

(#94463) oriic válasza WhiteWalker (#94462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mai napig sajnálom, hogy rengeteg új játékos, akik nem játszottak az előző részekkel, azok nem vágják, hogy annak a jelenetnek ott Athéna felbukkanásával mekkora bitang nagy jelentősége van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94464) VTom


VTom
veterán

Mikor szokott jönni az éves összesítő a PS accountra?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#94465) marinea2 válasza WhiteWalker (#94462) üzenetére


marinea2
addikt

Nagyon jo jatek. En szemely szerint az elejen alig birtam elkezdeni, vagy a 4-5. bekapcsolasnal ragadtam benne es nagyon nem bantam meg. Alig lehetett kirobbantani a TV elol utana :DDD

Kaoszpenges resz az nagyon EPIC, nekem is egyik kedvencem.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94466) fogtunder válasza WhiteWalker (#94458) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én már majdnem rábeszéltem magam egy XSX-re a Ps5 helyett, aztán megláttam a Ragnarok és a Forbidden West trailereket és rájöttem, hogy felesleges áltatni magam, a Forza és a Halo nem tudja pótolni az ilyen játékokat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#94467) WhiteWalker válasza gyuromoj (#94459) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem , elmentem valkür keresőbe :DDD
De akkor megnézem mi van ott :))

Peace: engem nem érdekel hogy kiadták PC-re is , továbbra is exkluzív címként tekintek rájuk.
Szerintem pc-n konzol játékot játszani ,olyan mint sajtreszelővel ....

oriic :. Sajnos nekik semmit nem mond :(

marinea2: nehezen indul be , de aztán nem ereszt ;]

[ Szerkesztve ]

(#94468) Peace válasza WhiteWalker (#94467) üzenetére


Peace
nagyúr

Végignyomtam HZD-t és RDR2-t is PC-n TV+kontroller párossal. Hatalmas élmény volt mindkettő. A grafika és FPS szám mindent vitt. Úgyhogy ezt a sajtreszelős részt nem tudom értelmezni. :DD

(#94469) oriic válasza WhiteWalker (#94467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

oriic :. Sajnos nekik semmit nem mond :(

Megjelenés utáni hónapokban olvasgattam véleményeket, beszámolókat és konkrétan rengetegen azt sem tudták, hogy ki az a szellem az ajtóban (vagy a korábbi jelenetekben, mert ugye máshol is felbukkan)

Én meg megláttam és csak néztem, hogy na Ő meg WTF, mit keres itt? :D

Live-Die-Respawn

(#94470) Peace válasza oriic (#94463) üzenetére


Peace
nagyúr

Én se tudtam semmit. 2018-as GoW volt az első. Néztem előtte egy "mit kell tudni" videót youtube-on, de értelem szerűen nem jött át nagyjából semennyire.

(#94471) marinea2 válasza Peace (#94468) üzenetére


marinea2
addikt

Csak sajna egy olyan PC ami ertelmes FPS-t csinal ezeknek a jatekoknak. KB 1 Milla ha jolsejtem.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94472) Peace válasza marinea2 (#94471) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem olcsó, az biztos. Az enyém se egy erőgép, csak 1440p-ben játszok, de azzal elvagyok. TV legalább tudja a 120 Hz-et ezen a felbontáson. :) Warzone-ban meg Siege-ben jól jön.

(#94473) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

MPOW-ról rendelők figyelem! Jó hírem van, mert nekem most délelőtt már kihozta a posta a dec. 23-án rendelt kék színű, vezetéknélküli BH415A headset-et, ami Németországban lett feladva. Egyelőre kb. 10 percet volt rajtam és nagyon kényelmes szemüvegben is, Mac-en próbáltam ki. Igazából PS4-hez és tartalékként vettem PC-hez, mert a családban ez fogyóeszköz. ;-) A rendeléskor direkt olyan színt választottam, ami német raktáron is volt még, azonban észrevettem, hogy az adó 0-nak lett számolva. Azt gondoltam, hogy ez is csak egy kínai raktár és majd átvételkor kapok egy 27%-os áfát rá. Hát nem így történt, ráadásul rendeléskor csak $-ban tudtam fizetni, így kb. 7600 Ft-ra jött ki, ami kb. ajándék kategória. Köszönöm, aki felhívta rá a figyelmet!

(#94474) Bogyi007 válasza WhiteWalker (#94467) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mindkét platformot szeretem de jelenleg 2 konzolt (majdnem egyet is) tartani szabadidő hiányában tartani fölösleges számomra.

De a Ps Now is bevonható a képlet bizonyos időpontokban. A GOW például már volt ott is elérhető.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94475) tboy93 válasza marinea2 (#94460) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1

Szerintem sem volt maga a tortenet nagy eresztes, viszont a karakterek kozotti kapcsolat epites meg az egesz feelingje nagyon atjott a játéknak, szerettem :K

(#94476) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#94458) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nemhiába várom/várjuk a folytatást. :C
A Horizon Forbidden West-ről nem is beszélve.

(#94477) marinea2 válasza tboy93 (#94475) üzenetére


marinea2
addikt

Mimir meg a ket testver torpe. Nagyon kivannak talalva. imadtam oket :C :D

Nagyon varom az uj reszt, Kivancsi vagyok hogy tudja e tartani a szintet vagy esetleg meg is fejeli. De ha nem lesz sokkal "rosszabb" mar akkor is egy jo game lesz :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94478) Moby válasza Peace (#94456) üzenetére


Moby
addikt

Nyugi, én ugyanígy vagyok vele, csak én még az elején vagyok, de szerintem nem kínlódok vele tovább. Pár chapter után semmi motivációm folytatni.

(#94479) dezfafara81


dezfafara81
csendes tag

Sziasztok!
Olyanban érdeklődnék, hogy van PS Plus előfizetésem, ott láttam olyan játékokat, hogy pl Detroit Become Human, MK10, RE 7. Ezeket addig bármikor letölthetem, míg előfizető vagyok, vagy hó végén változnak? Jobban járok, ha hozzáadom a könyvtáramhoz még ma, és akkor bármikor játszhatom az 1 éves előfizetésem alatt?
Köszi!

(#94480) kzolee216 válasza dezfafara81 (#94479) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Add hozzá a fiókodhoz, az a biztos ;)

(#94481) NTSC Jani válasza Moby (#94478) üzenetére


NTSC Jani
tag

Én az összes God of War-ral játszottam. Ezt végigtoltam egyszer még PS4 Pro-n. Aztán PS5-ön szerettem volna, de nem sikerült. Valahogy nem kelt bennem olyan vágyat, hogy na azt végig kellene tolni még egyszer. Pedig érződik rajta, hogy nagyon sok munka van benne, s minőségi cím, csak nem az a többször végighátazom kategória nálam.

(#94482) Moby válasza dezfafara81 (#94479) üzenetére


Moby
addikt

Az adott hónap van arra, hogy a könyvtáradhoz add. Ha hozzáadtad a könyvtáradhoz, akkor bármikor letöltheted, és játszhatsz vele, amíg előfizető vagy. Ha viszont nem adtad hozzá a könyvtáradhoz az adott havi játékot, utólag mér nem teheted meg, ha lecserélődött újabb havi játékokra.

De szerintem Te a PSplus collection-ről beszélsz, ami bármikor hozzáadható, bármikor letölthető, bármikor játszahtó, amíg előfizető vagy. De a Psplus collection az egész más, egyszeri csomag, csak PS5 tulajoknak szól, és nem cserélődnek benne a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#94483) Moby válasza NTSC Jani (#94481) üzenetére


Moby
addikt

FF7R-ről beszéltünk, nem God of Warról :D

(#94484) NTSC Jani válasza Moby (#94483) üzenetére


NTSC Jani
tag

Bocsánat, csak azt néztem, hogy kinek válaszoltál, s nem néztem a hozzászólás számát. Elnézést, nem vagyok formában. :DD

(#94485) hajbel válasza NTSC Jani (#94481) üzenetére


hajbel
addikt

Egyébként nálam is ugyanez a helyzet GoW-al.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#94486) Mike válasza Peace (#94461) üzenetére


Mike
veterán

előbb vennék Nintendo-t mint újra egy gamer pc-t

(#94487) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#94476) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Day1 vétel mindkettő :C
Take my money :DDD

(#94488) NTSC Jani


NTSC Jani
tag

Nektek van kedvenc játékfejlsztő csapatotok? Ha igen, s csak egyet lehetne mondani, akkor ti melyiket választanátok? :D

Nálam az Insomniac Games lenne a nyerő, mert az ő játékaik nagyon szórakoztatóak, s megjelenés napján is teljesen jól játszhatóak anélkül, hogy fél évet kellejen várni mire élvezhető formába kerülnének. :)

PS3-as játékok eredeti átlátszó kopott ragacsos tokjait kicseréltem kékre, így fiikálisan megtörtént a remastered külsőre. :DD


(#94489) marinea2 válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


marinea2
addikt

Naughty Dog top1 :) barcsak tobb ilyen ceg lenne

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94490) KoNZoLik@ válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

FromSoftware

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#94491) Milán13


Milán13
tag

Sziasztok!
Nagyon köszönöm a korábbi ajánlásokat, a LoU nagyot ütött. Kena-n gondolkodom, hogy digitálisan megveszem az akció miatt. Milyen sűrűn szoktak egy adott játékot akciózni? Érdemes most beszerezni vagy inkább várjak 1-2 hónapot?
Köszönöm, Milán

(#94492) Peace válasza Moby (#94478) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerettem volna szeretni és látom, hogy óriási szív lakozik az alkotók részéről, de egyszerűen nem képes bevenni a gyomrom a sokadik tőlem teljesen távol álló viselkedési formulát és a dedós párbeszédeket. :(

(#94493) Bencus88 válasza Milán13 (#94491) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sokkal olcsóbb nem lesz 1-2 hónap múlva sem. Esetleg lemezesen vedd meg ha van rá lehetőség és 1-2k minuszzal tovább adod

(#94494) Wesder válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


Wesder
félisten

Szegény R&C màr szàrazra lett fejve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94495) Peace válasza Mike (#94486) üzenetére


Peace
nagyúr

Switch-re fájt a fogam nagyon a The Legend of Zelda: Breath of the Wild miatt. Csúnya dolog, de belekezdtem emulátorral. Sajnos csak a Wii verzió működött, nem a Switch-es. Iszonyatosan elkapott a hangulat, teljesen rákattantam. De eljutottam Vah Ruta-hoz (nagy elefánt) és ott feladtam. Nekem ott már sajnos nagyon sok volt a fejtörő egy rakáson és teljesen betett. :( Igazából ez az egy játék, ami érdekelt Nintendo-n, de akkor így el is engedtem végleg.

(#94496) marinea2 válasza Milán13 (#94491) üzenetére


marinea2
addikt

elso vagy a part2? Mert mindegyik brutal. Ne hagyd ki egyiket sem :N

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94497) Peace válasza marinea2 (#94489) üzenetére


Peace
nagyúr

Úgy-úgy!!! +1 :C

CDPR volt, de a CP2077-el kicsit most elásták magukat nálam (is).......

(#94498) Peace


Peace
nagyúr

[link] Egyem meg! Jó fotó! :B

(#94499) Elderath válasza NTSC Jani (#94488) üzenetére


Elderath
őstag

ND volt nálam, de mostanában insomniac átvette a helyüket. Iszonyat durva milyen minőségű és mennyiségű játékot dobálnak kifelé

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#94500) Milán13 válasza marinea2 (#94496) üzenetére


Milán13
tag

Eddig az első, gondoltam egy Kena-val kicsit könnyebb vizekre evezek, míg felkészülök a második Lou-ra.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.