Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94301) Moby válasza GEIL (#94298) üzenetére


Moby
addikt

Annyira nem éri el soha, hogy Ori and the Will of Wisps 6K@60fps-t, és natív 4k@120fps-t tud X-en. Nem mellesleg az utolsó 2 generáció egyik legjobb játéka, és mindeközben a látvány is pazar. Az más kérdés, hogy ugyanezt nem lehet minden játéknál megcsinálni, mert bár a motor és a játék 3D-ben fut, a nézőpont inkább 2D. Csak ilyeneket ne írjatok már le, hogy "soha". A valóság az (lesz a jövőben is), hogy a legtöbb esetben, de ez a kérdés ettől azért összetettebb.

[ Szerkesztve ]

(#94302) raziel01


raziel01
veterán

Miles Moralessel végeztem. Kb 14 órát raktam bele, kellene még egy végigjátszás az összes trófeához de arra már nem jut idő. Vannak más játékok is amik érdekelnek.
Azt kell mondanom, hogy nekem sztoriban,grafikában és karakterekben is nagyon bejött.
Nem is tudnék rosszat mondani róla, annyit max, hogy a nyitóára talán picit magasra volt belőve. Mostani 10-12 ezres árát bőven megéri lemezen. Teljes ára akkor lett volna jó ha még tudnak beleírni egy 4-5 óra tartalmat. De vágom, hogy csak spin-off ahhoz képest azért rendesen össze lett rakva.

(#94303) Wesder válasza GEIL (#94298) üzenetére


Wesder
félisten

Két gond is van a kommenteddel.
Elöször is az hogy nem igaz, màsodszor meg TheVR meg egy éves videó, amikor kb minden is BC-ben futott és ebből vontak következtetést a szagértők.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94304) F-ECT$ válasza hajbel (#94299) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak eddig a C2-ről volt szó. A C1 már most 400k.

Dive ever, work never.

(#94305) F-ECT$ válasza raziel01 (#94302) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kell még 1 végigjátszás. A legtöbb trófea a sztori vége után is hozható.

Dive ever, work never.

(#94306) raziel01 válasza F-ECT$ (#94305) üzenetére


raziel01
veterán

A legtöbb igen.
Csak pár fejlesztéshez meg 1-2 ruhához kell a newgame+. Kb 6-8 trófeához amihez kell.

[ Szerkesztve ]

(#94307) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Sony KD49XF8505 UHD Android SMART LED
[link]

Ilyen típusú tvm van, mitől lehet az hogy a PS5 beállításánál vagy 2160p, vagy hdr-t lehet csak kapcsolni 2-t együtt nem hdr csak 1080pben. Abban a portban van ami elvileg tudja a 4k hdrt. Köszi előre is segítséget!

PSN: szuhi

(#94308) Kendek válasza sz.atesz89 (#94307) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tévén:

1. Press the HOME button on the remote control.
2. Select Settings.
3. Select External inputs in the TV category.
4. Select HDMI signal format and set to Enhanced format.

<-ƘƘ->

(#94309) hajbel válasza F-ECT$ (#94304) üzenetére


hajbel
addikt

Tehát az a tv ami kb. nüansznyival tud többet majd "legalább 500-600k-ért fog nyitni"

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#94310) F-ECT$ válasza hajbel (#94309) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen. Az 55-ös C2 legalább 500k lesz itthon a megjelenésekor szerintem. Szerinted meg nem. Ez a fogadás tárgya, ha még mindig így gondolod.

Dive ever, work never.

(#94311) #gab_ válasza sz.atesz89 (#94307) üzenetére


#gab_
őstag

4k videó átviteli sebességet rakd -1re.
4k60hz hdr csak yuv422 be fog menni.. és alapból rgb-n van amihez hdmi 2.1kell

[ Szerkesztve ]

(#94312) Wolfy33 válasza sz.atesz89 (#94307) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Amit írt Kendek: a beállítás lesz a gond, vagy ahogy nálam volt, én is azt hittem a jó portba dugtam a ps5-ot és amikor csak megnéztem hátul, kiderült végig a rosszban volt. Pontosan ezt az üzenetet kaptam egy xg90 esetén.

[ Szerkesztve ]

(#94313) vanŠcore


vanŠcore
csendes tag

Ebbe a januári store leárazásba van pár jó ajánlat, Dark Souls 3 - Deluxe Edition 6000 ft. Lemezes kiadások mennyire szokták követni az ilyen ajánlatokat? igazából erre a verzióra jelenleg jobbat nem igazán találtam.

(#94314) hajbel válasza F-ECT$ (#94310) üzenetére


hajbel
addikt

Azt írtad, hogy legalább 500-600K. Én meg, hogy nem lesz legalább 600K, mert az nettó hülyeség lenne árképzés szintjén. Azt sem írtam, hogy C2-t kell neki venni. Arra gondoltam, hogy a C2 megjelenésével a C1, vagy más OLED tv ára lejjebb kúszhat és ettől pl. azok még elérhetőbbek lesznek. Ettől függetlenül 500-nál biztos nem lesz drágább.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#94315) Peace válasza hajbel (#94314) üzenetére


Peace
nagyúr

De nincs sok értelme ennek a találgatásnak meg fogadásoknak azon kívül, hogy elfoglaljátok Magatokat és addig sem unatkoztok. :P Ha valaki venni akar és megteheti, úgyis megveszi a C2-t, amint elérhető lesz. Ugyanúgy lesz majd, aki vár jobb árra. És lesz, aki addig vár jobb árra, amíg már a küszöbön lesz az újabb modell és akkor már inkább arra fog fájni a foga és vár tovább inkább........a még újabb modell megjelenéséig. :DDD És azt veszi észre, hogy eltelt 10 év és még mindig nem vett OLED-et. :DDD

(#94316) busman


busman
addikt

Tényleg nem tudjátok elengedni a Oled témát? :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#94317) Peace válasza busman (#94316) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem! :DD Akinek van, azért. Akinek nincs, az meg azért nem, mert szeretne. :DDD

De hogy ON topik is legyen, berendeltem egy Returnal-t. :Y Már az első bejelentő videó óta rá vagyok feszülve. Tegnap néztem belőle pár stream-et és nem bírtam magammal. A roguelike stílus nagyon aggaszt és valószínű kegyetlenül fe fogom ba**ni magam, de max eladom. :U Viszont mindenképpen látnom kell, hogy milyen is, mert a hangulat és a játékmenet nagyon adja. Csak valószínű a minden elveszik halálnál és a boss-ok ki fognak hozni a sodromból. Nem egy Dark Souls vagy Nioh, ahol nem vesztek el a cuccaim és online segítséget is behívhattam........

(#94318) Kendek válasza #gab_ (#94311) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell -1-re rakni, a rendszer automatikusan YUV422-re vált ha a sávszélességlimit miatt erre szükség van. Azért van lehetőség a manuális átváltásra, hogy amennyiben anomália jelentkezik az HDMI-s képátvitelben, akkor így lehet javítani rajta. Ha rossz portba van dugva vagy nincs bekapcsolva az Enhaced mód, akkor a sávszélesség 1.4-es HDMI szintre korlátozódik, és 4K az csak YUV420 mellett lehetséges, a HDR pedig csak 1080p felbontással.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#94319) F-ECT$ válasza hajbel (#94314) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiába gondolod így, tuti hogy 500k felett fog nyitni, sőt elég nagy esélyt látok a 600k-ra is. Ha szerinted nem, akkor mehet a tálcás sör fogadás ;)

Dive ever, work never.

(#94320) hajbel válasza Peace (#94315) üzenetére


hajbel
addikt

Örülök, hogy változott a véleményed az első hsz óta :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#94321) Atomgeszi válasza raziel01 (#94302) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Engem csak a bugyuta párbeszédek meg ismétlődő dumák idegesítenek "harc" közben.. Bár ez már a GOW-nál is, amikor az első Baldur harc volt és csak pofázott és pofázott..
Értem én, hogy gyerekeknek, meg stb.. ez tök jó, de egy kettő már átesik a ló túloldalára.
A podcast bejelentkezéseket hála isten ki lehetett kapcsolni.

(#94322) hajbel válasza F-ECT$ (#94319) üzenetére


hajbel
addikt

Hogy lenne 600k ha a c1 410k, még van 4 hónap a megjelenésig és az lg optimalizálja a gyártást, ráadásul konkurenciát is kap? :W Részemről be van fejezve a téma, mert szerintem komolytalan a vita. Elengedtem.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#94323) F-ECT$ válasza hajbel (#94322) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem komolytalan. Ha hiszel abban amit írsz, akkor fogadnál. De rájöttél, hogy vesztenél, ezért inkább kihátrálsz. Nem gond ez, csak ne próbálj üres kifogást keresni ;)

Dive ever, work never.

(#94324) WhiteWalker válasza raziel01 (#94302) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem rém unalmas volt , főleg az előző részhez képest. Alig vártam hogy a végére éljek.
Ez inkább egy nagyobb dlc , mint a Lost Legacy. Bár az lehet élvezetesebb :DDD

(#94325) Kendek válasza F-ECT$ (#94323) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a téma már olyannyira OFF itt, hogy jó lenne ha átmennétek vele az OFF-topikba! Mivel ez az OLED árazási kérdés semennyire sem kapcsolódik a PlayStation 5-höz.

<-ƘƘ->

(#94326) Macccy válasza Moby (#94301) üzenetére


Macccy
senior tag

"Ori and the Will of Wisps 6K@60fps-t, és natív 4k@120fps-t tud X-en"
... és a The TOURYST is 8K @60 PS5-ön , csak most még leskálázza, de majd erre is jön firmware :D

(#94327) Macccy válasza Kendek (#94325) üzenetére


Macccy
senior tag

:C

(#94328) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

A Red Dead Redamption 2 az jol fut? 60fps?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94329) Wesder válasza marinea2 (#94328) üzenetére


Wesder
félisten

Jól fut, 30fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94330) heihachi válasza Peace (#94317) üzenetére


heihachi
addikt

Jo dontes!
Nem veszik minden el halalnal, a legfontosabb dolgok megmaradnak. Es minden biome-ban vagy egy ujraeledesi lehetoseged, plusz azon felul is van ujraeledesi lehetoseg.
De, az teny, hogy felfogod baszni magad :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#94331) Macccy


Macccy
senior tag

Srácok, járt itt már úgy bárki, hogy a konzol forrónak érezze a helyzetet és kiírja, hogy bibi van/lesz ?
Csak kíváncsi lennék mi kell hozzá, mert tegnap este jól elfelejtettem kinyitni neki a szekrény üveg ajtaját. (bent lakik egy csecse üveg + fa vitrinben, üveglapon, üvegajtóval és kábé 70-80 liter levegővel) Nem süvített a venti szerintem, fejhallgatóban nem is hallottam, szerencsére csak a Batman Arkham Knightot toltam, azt meg kb 10% -kkal is elfuttatja ez a gép, de azért nem volt hideg odabent na :U De látott már bárki ilyen temperature warningot ?

(#94332) Bazsi747 válasza Macccy (#94331) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Jól nézhet ki,szívesen meglesném képen ha nem gond neked :R

(#94333) Peace válasza heihachi (#94330) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is reménykedem benne, hogy azért marad némi boost és nem full nulláról megyek neki újra. Annyi infót kaptam, hogy az eleje beetetés. Elhiteti a játék, hogy ez nem is olyan nehéz és utána kőkeményen megcsinál hátulról szárazon. :DDD

(#94334) headhunter86


headhunter86
senior tag

Hitman 3-ban a Hitman 2 expassion az egyenértékű a Hitman 2 -vel vagy csak pályákat lehet játszani? Engem a sztori vonal érdekelne első körben.
A Hitman 3 verzióitól a falra tudok mászni annyi féle van, azt se tudom mit vegyek meg belőle.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#94335) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Hozott a mikulásjézuska egy Kingston Cloud Stinger Core Wireless fülest. Méghozzá PS-es kiadásban, mégis Pc-n zenehallgatás és játék közben kiválóan szól, a Ps5-re dugva meg olyan hangja van játék közben, mint egy fadobozba rejtett Szokol rádiónak. Végigmentem minden létező hang beállításon (Dolby, DTS, a a Sony 3d-s izéjének ki/be kapcsolása), de semmi változást nem értem el. Másnak is volt ilyen gondja vele Ps5-ön, vagy kifogtam egy defektusos példányt és vissza kell vinnie a jézuskamikulásnak a hülye azért nem vagyok boltba?

www.adventuregames.hu

(#94336) BusinessGuy válasza Macccy (#94331) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Neten sokan pl tesztekben. No para ettöl baja nem lesz ha túlhevül le is állítja magát.

(#94337) Macccy válasza Bazsi747 (#94332) üzenetére


Macccy
senior tag

Ja nem olyan nagy szám, ilyen :



Ha nincs előtte a karifa és ha világít a PS úgy az igazi ez ... :) Hátul van csak lyuk a kábeleknek, ennyi.

(#94338) headhunter86 válasza Macccy (#94337) üzenetére


headhunter86
senior tag

Hát ez elég veszélyes játéknak néz ki. Én biztos szellősebb helyen tárolnám. Még nyitott ajtóval is szűkösnek érzem.
Ha már egy Batman megizzasztja mi lesz később egy PS5-ös erőforrásos játéknál...

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#94339) Peace válasza Macccy (#94337) üzenetére


Peace
nagyúr

A lehető legjobb helyen van. :DDD ;)

(#94340) marinea2 válasza Wesder (#94329) üzenetére


marinea2
addikt

Na ezt nem tudtam, pedig most behuztam 8k-ert. 30fps gamekat nem nagyon szoktam elvezni sajna :( varhato patch?

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#94341) keIdor válasza Macccy (#94337) üzenetére


keIdor
titán

Ez így nem csoda, hogy túlmelegszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#94342) Wesder válasza marinea2 (#94340) üzenetére


Wesder
félisten

Fogalmam sincs. Fisfos GTAV helyett ezt kellett volna 9. genesíteni, de hàt nincs rà igény a R* szerint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94343) Peace válasza marinea2 (#94340) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem nagyon említenek peccset hozzá.

Most vettem meg PC-re és játszottam ki újra. Imádtam 30-al is PS4 Pro-n, de azért így "egy kicsit" más élmény volt. :C

(#94344) Dr. Venkman válasza Peace (#94333) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Számomra nagyon nehéz volt a Returnal, több mint 80 órába telt végigjátszani, 100nál is több újrakezdéssel. Másnak meg 15-20 óra volt 10 alatti halállal. Viszont nagyon szerettem, és végig szórakoztatott. Egy lefagyás volt, az frusztráló volt, több óra haladás veszett el. Most már biztos fixelték annyira, hogy ilyen nem várható. Mindenesetre az Elden Ringig csak very easy játékokat akartam utánna tolni. Ehhez képest most Sekirozok, úgyhogy lassan ideje lesz egy dominát is felkeresnem.

(#94345) syler123


syler123
veterán

MPOW fejhallgatót itt rendeltetek páran, én az olcsó postát választottam. Megérkezne ez is gyorsan, ha nem ott lenne ahol :D

2021-12-29 06:59
Feucht, Germany

Tudom, hogy ez mai bejegyzés, csak mondom, hogy nekem még értékes csomagom innen soha nem érkezett meg, mindet ellopták :) DHL eCommerce csomag, tehát német posta. Aki ezzel rendelte, csak a szerencsében bízhat, hogy nem tetszik meg valakinek a fejhallgató. Mivel németből jön, további sarc nem várható.

(#94346) oriic válasza Macccy (#94337) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Veszélyes játékot játszol dude. :D

Live-Die-Respawn

(#94347) varjupalink válasza headhunter86 (#94334) üzenetére


varjupalink
csendes újonc

a második rész teljes történetét végig lehet benne vinni, nem csak a pályák járhatók be.
ha csak a második résszel akarsz most játszani a legjobban úgy jársz, ha megveszed annak a gold edition-jét és némi kattingatás után befrissíted a 3. rész ingyenes starter pakjába (a legegyszerűbb talán a harmadik részen belül rámenni a frissítésre miután megvetted az eredeti játékot).
ha a harmadikat is meg akarod venni, akkor a delux most akciós, a sima nem.

(#94348) Atomgeszi válasza syler123 (#94345) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mennyi cuccom tűnt el innen. :(

Én most mást várok, de az is tegnap Feucht-ba volt. Remegek én is. :D

(#94349) NTSC Jani válasza Macccy (#94337) üzenetére


NTSC Jani
tag

Jól néz ki, csak sajnos nem túl praktikus, ahogyan írták előttem, nem jó ha ilyen szűk zárt térben van eldugva a gép.

(#94350) Bazsi747 válasza Macccy (#94337) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Nagyon szép,jól néz ki nagyon,jól megcsináltad

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.