Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7104) AtHoS válasza Ndruu (#7096) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Örülök, hogy a YT azért megoldódott :K

A másik oldal-hoz pedig amit tenni tudsz a következő, bár ez sok más hasonló "szabványtalan" oldalhoz is jó les:

Létezik pont ilyen problémák kiküszöbölésére egy plugin, amivel IE sajátos eszközöket lehet használni Opera ablakban is (na meg más böngészőkhöz is jó egyébként). Ennek a plugin-nak a neve MeadCo's Neptune.

Miután letöltötted az előbb linkelt oldalról nézd meg hol tárolja az Opera a beépülőket/plugineket

opera:about

- Ezután lépj ki az Opera-ból és a letöltött MeadCo_Neptune.exe-ből (ez egy zip archívum) pl. TotalCommanderrel másold ki (ctrl+pagedown a fájlon) az előbbi könyvtárba a npmeadax.dll fájlt.
- Most indítsd újra az Opera-t és erről az oldalról: ActiveX and VBScript support in Opera a View in IE gombot húzd fel egy eszköztárra (én pl. a címsor és a kereső mező közé raktam illetve behúztam az Eszközök/Megjelenés/Gombok közé is)

Ezután ha belefutsz egy hasonló oldalba, akkor ezzel a gombbal átválthatsz IE renderelő nézetre az adott oldalon. Persze közben 1-2 script hibaüzenet beugorhat. A kérdéses oldalon én kettővel találkoztam, amelyeknél mindkétszeri engedélyezés után már egész csinos lett az oldal.

Remélem hasznos lesz ez a lehetőség a későbbiekben is számodra

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.