Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) Tim82 válasza NoLF (#848) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az ajánlásával jelen pillanatban egyik probléma helyébe másikat adsz a júzernek, ugye érted? Legalábbis remélem, hogy érted.

venember83: vállalati ügyfélnél, aki netbankot próbál használni és valami baja van (nem tud elindítani megbízást stb.), az ügyfélszolgálatosnak általában az első vagy a második kérdése szokott lenni, hogy "ugye nem Chrome-ot használ?".

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#852) NoLF válasza Tim82 (#851) üzenetére


NoLF
addikt

érteni tökéletesen értem, hogy miről beszélsz, ő felvonultatott egy sokat zabáló progit, én meg egy kevésbé sokat zabálót. yin yang

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#853) Tim82 válasza NoLF (#852) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké. Rövid távon egy problémát megoldasz, egy komolyabbat pedig rázúdítasz. Nincs mit hozzátennem, kérem, kapcsolja ki. :K

bolondember: az Opera meg időnként 100%-ra akarja terhelni a CPU-t, mégsem tudok jobb böngészőt mondani. (Safari-t nem csípem, IE nem rossz, de nem áll kézre, FF-től másfél éve legalább távol tartom magam, Chrome-t pedig az említett okokból még a gépemre sem engedek telepíteni.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#854) bolondember válasza NoLF (#852) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én pediglen odavonulok a könyvespolchoz, leveszem (kibányászom a macskavár mögül) a Dűne Káptalanházat, bevonulok a hálóba, elolvasom a Dűne eretnekei utolsó pár oldalát, belekezdek az először említett könyvbe, majd elalszom.

ezennel kívánok nektek szép álmokat, ilyeneket.

ui.: akkor se vágom hogy sikerült 1,5 gigát összehoznia annak a vörös pandának/kis macska medvének... :( :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#855) venember83 válasza Tim82 (#851) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem. Akkor ez munkahelyi ártalom. Tényleg, te még játékban vagy akkor, nem lettél kiszavazva, igaz?

Egy kis irodalom ma estére, elalvás előtt:

HAD I the heavens' embroidered cloths,

Enwrought with golden and silver light,

The blue and the dim and the dark cloths

Of night and light and the half-light,

I would spread the cloths under your feet:

But I, being poor, have only my dreams;

I have spread my dreams under your feet,

Tread softly because you tread on my dreams

(#856) NoLF válasza Tim82 (#853) üzenetére


NoLF
addikt

nem, nem oldok meg problémát. nem javasoltam, hogy használja. mondtam egy programot, ami nem eszik annyi memót.

mindketten igazat adunk a másiknak, de mindketten másról beszélünk.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#857) venember83 válasza NoLF (#856) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha kevesen vagytok ketten, akár én is beleszólhatok... :U

(#858) Tim82 válasza venember83 (#855) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen.

NoLF: ha nem segíteni akartál neki, akkor viszont hozzászólni sem volt túl sok értelme. :) Szigorúan szvsz. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#859) macikos


macikos
addikt

Aztaq milyen földrengés volt Miskolcon!!! :Y :Y :Y

(#860) NoLF válasza macikos (#859) üzenetére


NoLF
addikt

??

milyen?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#861) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintetek hol tudnék venni hitelre genius 5050es hangcumot?
auchanon kivül.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#862) macikos válasza NoLF (#860) üzenetére


macikos
addikt

Nyáron is volt vagy kétszer, akkor is lehetett érezni, de most mintha erőből megcibálták volna a széket alattam vagy -+5 centit ide-oda. Szomszéd házról még a tégla is leesett.

(#863) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Aztaqqq. hideg van kint. -11 fok és folyamatosan csökken. Reggel befagy a seggem negyedóra alatt mire a garázsba kiérek. Áldom az eszem hogy oda is beapplikáltam a fűtést, így nem -15-ből hanem csak +8,+10-ből indulhatok.

Amúgy ezért jó a panel (ha nem a legszélsőben laksz). Nagyanyámnál falun megfogom a falat, és hideg. Megnézem a padlót, hideg. Megnézem a plafont, na az legalább langyos. Itt a panelben meg csak az ablakos fal hűvösebb egy kicsit, a többi kellemes szobahőmérsékletű.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#864) tildy


tildy
nagyúr

Kb. két város van, ahova ha nem jutok el, nem fogom felkötni magam, az egyik Velence, a másik Párizs. Valahogy nem vonz . Ettől függetlenül sokan imádják.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#865) macikos válasza tildy (#864) üzenetére


macikos
addikt

Nehéz az élet...

(#866) BlacKSouL válasza tildy (#864) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én sem vágytam Velencébe különösebben, de mikor két éve Olaszországba kellett mennünk tárgyalni, és Velencétől 10 km-re mentünk el, hát sikítófrászt kaptam volna, ha arra járunk és nem megyünk be. Munkatársamnál kikönyörögtem azt is, hogy menjünk el megnézni a Szent Márk teret is, és bár húzódozott a 2x fél óra sétától, meg haladnunk is kellett volna, azért nem bántuk meg, nagyon nem, hogy legyen akár január közepe, eső után, 10 fok, ráadásul túrista minimális, bekommandóztunk. GPS-t kézbe, és ott bukdácsoltunk a kanálisok közt, de csak elvergődtünk oda is.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#867) Dylen


Dylen
aktív tag

na megjöttem céges (team) vacsoráról, hát ez igen jó volt, az előételek és a pezsgő mindent vitt!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#868) Pisztillus válasza tildy (#864) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy Blackie is mondta, ha arra jártok (Velence), akkor érdemes benézni. Mi nem bántuk meg, nagyon tetszett. (Tudom, tudom, nem vagyunk egyformák... ;) )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#869) tildy válasza Pisztillus (#868) üzenetére


tildy
nagyúr

:U
Egyelőre nem fogunk véletlen arra járni. :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#870) Pisztillus válasza tildy (#869) üzenetére


Pisztillus
senior tag

:)

Ezen nem fogunk összeveszni, hiszen rengeteg szép hely van úgy kis hazánkban, mint szerte a nagyvilágban. :K Pl. távlati terveimben szerepel Anglia meglátogatása is, arra is kíváncsi vagyok. :)

De most ténylegesen átadom magam az álmoknak - jó éjt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#871) tildy válasza Pisztillus (#870) üzenetére


tildy
nagyúr

Hú , jó hogy mondod, ha legközelebb hazaugrom, el kéne mennem Kékestetőre. Imádom a Mátrát.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#872) BlacKSouL válasza tildy (#869) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jaj, nem tudom mennyi idő, budget, meg kedv van mászkálásra, de személyes tapasztalataim alapján pl. nyugat-Angliában érdemes a következő helyeket megnézni, mert látványosak és népszerűek:
Tintagel, Lynton-Lynmouth, Ilfracombe, Woolacombe, Clovelly, Westward ho (ahol dagály kezdetekor vagy 2 km-re bent van a víz széle, és a majdnem tökéletesen sík mederben percenként kb 18-20 métert jön a part felé a víz. Mi '94-ben szó szerint menekültünk előle) [link]

Errefelé véletlen is lehet járni :)

Jaj, és kimaradt: Lyntonban ez a lényeg: [link], felmászni a lenti parkolóból a sziklák tetejére, és elnézni a semmibe a tenger felé.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#873) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#872) üzenetére


BlacKSouL
addikt

höhö: [link]

Na mentem én is szunnyadni

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#874) kételkedem válasza BlacKSouL (#873) üzenetére


kételkedem
addikt

Forbidden
You don't have permission to access /31/3/17/37/233431737dFCJXA_fs.jpg on this server

címsorba címet beírva, enterezve behozta :U

Az a sok fehér ruhás srác a bekerített legelőn krikettezik éppen?

A fiam épp kiheverte az alkartörést, most a lábát kellett begipszelni! Most már csak röhögünk kínunkban! Sürgősségi, röntgen, gipszelő...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#875) venember83 válasza kételkedem (#874) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen.

Karácsonyra javaslom, hogy kapjon baleset-biztosítást. :U

(#876) bolondember válasza venember83 (#875) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy egy full-szumó ruhát. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#877) NoLF


NoLF
addikt

- Móriczka, van házid?
- Van. Öntsek?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#878) venember83 válasza kételkedem (#874) üzenetére


venember83
nagyúr

Amúgy mit sportol? Még mindig deszka?

NoLF: Nem is lenne rossz. Sőt.

(#879) bolondember válasza venember83 (#878) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

köszönöm, nem kérek - szervezetem a februári vérmagyar-esküvő óta nem fogadja be a pálinkát (hiába vérmagyarok - pálinkát nem tudnak főzni; rossz is, szar is, cserébe du 6 körül ittam meg - és hajnali 4 magasságában akart felbukkanni. álmomban)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#880) zoltanz válasza bolondember (#876) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagy térd és könyökvédő protektorokat, mondjuk ha egy emelet magasról esik mindegy. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#881) zolynet válasza NoLF (#877) üzenetére


zolynet
addikt

egy mézeset lesz szíves ;)

voltunk snapszban szombaton, csúszott rendesen a delirium tremens :K

Life is too short to stay stock!

(#882) fokukac válasza bolondember (#879) üzenetére


fokukac
nagyúr

hiába, öregszel... :D

egyre kirekesztőbb vagy :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#883) bolondember válasza fokukac (#882) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

óbámeg...

ott lettél volna - mikor műhuszárok álltak a templom bejáratánál... :Y (mármint élő emberek beöltözve huszárnak - egyiknek egy szovjet generálist megszégyenítő éremrengeteg is volt a mellkasán...)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#884) BlacKSouL válasza bolondember (#879) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én a villamoskörtével vagyok így. Kb 8 éve köszönt vissza egy hűvös téli éjszakán egy fehér Suzukinak támaszkodva. Azóta a szagát se bírom. Arra nem emlékszem hogy utána hogy jutottam be 15 km-ről a városba, azaz megvan hogy kocsiba ülünk, meg az is hogy kiszállok, de közte semmi. És így kellett fél 5-től megvárnom az első (5:40) Pestre menő buszt, amire valahogy jegyet is vettem, de onnantól hogy sapkában kabátban leülök, odáig hogy megállunk a Stadionknál, 0 emlékkép. Aztán 1-es vilire várni csukott szemmel, majd a villamoson 25 percig kómázni csukott szemmel, néha egy mélyről jövő büfihörgéssel elüldözni a szembe leülőket. Besétálni az albérletbe, és reggel 8-tól délután 4-ig aludni...Interspar, paradicsomlé, megint alvás. Este fél 10-kor keltem.
Azóta a vilmos, vagy a körtelé tabu.
Pálinka jöhet. 18-án jön is. Céges karácsonyira.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#885) zoltanz válasza bolondember (#883) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Milyen kalapjuk volt? A normál stílusú vagy az a kukta formájú? :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#886) fokukac válasza BlacKSouL (#884) üzenetére


fokukac
nagyúr

milyen finnyás alkoholista vagy Te? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#887) bolondember válasza zoltanz (#885) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nemtom.

sokkot kaptam, az ilyen részletek kitörlődtek.

de megnézem a képeket otthon, csak a te kedvedért. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#888) venember83 válasza fokukac (#886) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudod, ki az alkoholista, ugye? :) BE nem az.

(#889) fokukac válasza venember83 (#888) üzenetére


fokukac
nagyúr

de én BS-ről beszéltem... tudod...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#890) venember83 válasza fokukac (#889) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor ideje feltenni a szemüvegem. :U

[ Szerkesztve ]

(#891) Dylen válasza venember83 (#890) üzenetére


Dylen
aktív tag

nem találod? ott van rajtad :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#892) venember83 válasza Dylen (#891) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor meg lencse- és szemüvegcsere, kösz a felvilágosítást.

(#893) zoltanz válasza venember83 (#892) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagy agyátültetés esetleg? :P

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#894) pohár válasza BlacKSouL (#884) üzenetére


pohár
félisten

nekem márciusban volt egy 4dl vilmos után róka, de még tudok inni belőle :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#895) fokukac válasza Dylen (#891) üzenetére


fokukac
nagyúr

á, az csak rá van rajzolva... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#896) venember83


venember83
nagyúr

(#897) zolynet válasza pohár (#894) üzenetére


zolynet
addikt

ha már szesz ... ma vettem 1liter lakiteleki mézesbarackot (1,5k), illatra hibátlan, este megkóstolom :K

Life is too short to stay stock!

(#898) pohár válasza zolynet (#897) üzenetére


pohár
félisten

még jó olcsó :Y
lassan nekem is be kell vásárolni szilveszterre, asszem Finlandia/Bols lesz áfonyalével a menü, meg még ki tudja mi :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#899) NoLF válasza zolynet (#897) üzenetére


NoLF
addikt

a törkölyt én is ágyra fogom helyezni, lehet kap egy kis mézet is. de a szilva amit tudok, magában is pompás nedű.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#900) kételkedem válasza venember83 (#878) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez most nem deszkázás volt.Elmentek a haverjaival szánkózni, leugrott valahonnan valahová, és sikerült ráugrani valamire. (Ez egy kicsit homályos lett, de én sem tudom pontosabban!) A lábfejében üsszekuszálódott valami, most nem tört el semmije, mégis begipszelték :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.