Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) petipetya válasza air (#700) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szóval nem forintra átváltva számolják.

"nincs rá lezsóidő"

(#702) anonimus25 válasza petipetya (#701) üzenetére


anonimus25
tag

Ott nem ugy számolnak de amikor utalsz a bank a napi árfolyamon váltja a pénzt.persze ez nagy tételben nagyobb összegnél tud észrevehető lenni.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#703) Jarod1


Jarod1
addikt

ilyen E07 es okosórát vett már valaki?

[link]

(#704) anonimus25


anonimus25
tag

Sziasztok. Nos megérkezett a dz09 okosóra.és nem jelez semmit sem sajnos csak a messenger üzeneteket,mást nem küld át a program az órára,minden bepipálva.btnotification program van a telon fent.esetleg más progi kellene hozzá?

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#705) air válasza anonimus25 (#704) üzenetére


air
nagyúr

Nincs az óra menüjében QR kódos link?
Egyébként én amondó vagyok hogy valami rendes okosórát kell venni, nem ezeket a kínai másolatokat.
Most éppen egy Gear Live-val kacérkodom.
Amazonon már $70-ért van használt, megbízható eladótól.
A No.1 G3-at pénteken eladtam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#706) anonimus25 válasza air (#705) üzenetére


anonimus25
tag

Van hozzá qr kód de nem.ismeri fel rendesen a program az orát linket bedobja letöltöm semmi.amugy minden kinai mar sajnos

[ Szerkesztve ]

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#707) minimumgame


minimumgame
tag

Ez a K888H okosóra nem ugyan az mint az[Overmax Touch 2.5] ?

(#708) anonimus25 válasza anonimus25 (#706) üzenetére


anonimus25
tag

nos a páromnak is megjött az óra egy elviekben ugyanilyen típus dz09,DE neki jobb és másabb a menüje,neki kidob minden értesítést az óra ha valamihez hozzászólnak vagy akármi más.lehet az hogy típuson belül is már a belsője az órának szoftveresen?vagy mivel az enyém más igy a telefonnal nem értik meg egymást?mindkettőnk telefonja is egyforma ráadásul.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#709) jagada


jagada
őstag

A No.1 D5 órának a szíját lehet cserélni, ill. lehet hozzá kapni csere szíjat?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#710) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
Ezeknek az okos óráknák van valamilyen egészségügyi kockázatuk?
Értem arra, hogy sosem 100%-ig bizonyított cikkek születtek anno a mobilról, hogy egész nap zsebben hordva nem túl szerencsés, vagy működés közben a sok sugárzás ami az emberi szervezetre nem túl jó, bár ugye kis teljesítményű.
Én próbálom csak a minimálisat zsebben hordani, ha autóba vagyok egyből ki is teszem az anyós ülésre.
Nah most ugye az óra meg pont hozzá szorítva a készhez egész nap, szinkronizál, sugároz még ugye ha úgy van egész este, a pulzus mérés meg nem hiszem hogy "káros" lenne.
Szóval félni kell ettől? Vagy ti mit gondoltok?

(#711) jagada


jagada
őstag

No.1 D5 órára karcvédő fóliát hol lehet kapni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#712) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!

A Bluetooth v4.0-ás kütyük visszafelé kompatibilisek pl. v3.0-ás telefonokkal?
Ha nem, akkor létezik még olyan okos óra, mely v3.0 Bluetooth-al rendelkezik, és nagyjából megfelel a következőknek:
- viszonylag olcsó (max. 20K HUF)
- jól néz ki, nem túl nagy, bumszli (de mindenképp óra design, nem karkötő)
- sokáig bírja egy feltöltéssel (~1 hét)
- tudásra nincs / nem is lehet nagy elvárásom - ha a fentiek teljesülnek-, ám azért ne legyen használhatatlan, amit papíron tud, azt jól tudja! ;)

-= Pancsermeste® =-

(#713) Ozsi88 válasza csabili74 (#658) üzenetére


Ozsi88
csendes tag

Szia, érdeklődni szeretnék, hogy hol vetted az órát?

Én cska itt találtam: http://azolcsosag.hu/k88h-bluetooth-40-ips-25d-mtk2502-gsm-okosora-telefon-rozsdamentes-acel-fekete
Előre is köszi.

(#714) DrBubo77 válasza dkaro (#630) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Neked az alvásfigyelő funkció működik?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#715) dkaro válasza DrBubo77 (#714) üzenetére


dkaro
őstag

Igen, ment bár most másik órát nyúzok és jó adatokat adott nem úgy mint a dz09:)

(#716) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Elkezdeném továbbfejleszteni android programozói tudásom és gondoltam, hogy telefon/tablet-et félretéve Android rendszerű okosórákra is készítenék programokat.
Nézelődtem, nem egy helyen, eddig 2 okosórán vagyok túl (nem droidosak), de amiket találok, lelomboznak.
Konkrétan saját tapasztalataim azt mutatják, hogy 512 MB RAM már az Android 4.2.2-nek is kevés. Azon órák, melyeken droid fut, ennyi a RAM kapacitása, és 90%-ban 5.1-es!!! OS fut rajtuk. Ennyi RAMot önmagában zabál a rendszer! A legalacsonyabb, amit találtam, szintén ennyi RAM kapacitással, az 4.4-es.
Tehát két kérdéssel fordulok az óratulajokhoz;

- Mennyit ér az óra 512 MB RAM-al 5.1-es OS-on?
- Illetve ki milyen ár/érték arányban megfelelő órát javasolna erre a célra?

Linkeket és ajánlatokat is elfogadnék, ha tud valaki azzal is hátbaveregetni :)

But who is watching the guardians?

(#717) DrBubo77 válasza dkaro (#715) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Akkor én fogtam ki ilyen selejtes órát? Nekem az alvásfigyelés sem megy. :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#718) dkaro válasza DrBubo77 (#717) üzenetére


dkaro
őstag

Mit produkál?

(#719) DrBubo77 válasza dkaro (#718) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Pulzusmérő egyáltalán nem mér semmit, végig 0-t mutat. Az alvásfigyelő meg csak összidőt mér, ha elindítom, de nem bontja le felszínes és mély alvásra.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#720) dkaro válasza DrBubo77 (#719) üzenetére


dkaro
őstag

akkor a pulzusmérő szar. visszaküldeni nem tudod?

(#721) air válasza Mr. Y (#716) üzenetére


air
nagyúr

Ha órára akarsz fejleszteni, akkor Android Wear, Tizen OS vagy PebbleOS.
Natív androidot futtató órák a kínai csodák, amikkel nem igazán érdemes foglalkozni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#722) DrBubo77 válasza dkaro (#720) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Már refundoltam. Csak kíváncsi voltam, hogy kamu az alvásfigyelés funkció vagy az enyémben rossz csak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#723) dkaro válasza DrBubo77 (#722) üzenetére


dkaro
őstag

Nekem nagyon tetszett az óra és a lépésszámlálót leszámítva minden jól működött. GPS kellett volna még bele.

(#724) DrBubo77 válasza dkaro (#723) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Maga az óra nekem is tetszik. De bosszantó, hogy ennyi funkció nem működik benne.
De az értesítés nagyon hasznos, már volt alkalmam élesben kipróbálni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#725) Mr. Y válasza air (#721) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm ezt az információt.
De gondolom az említett rendszerek nem APK kompatibilisek, így rájuk másféle programozó felület is kell...
Az említett rendszerekkel tudsz készüléktípust is ajánlani, ami jó és viszonylag ahhoz képest jó árú?
Ergo nem Samsung

But who is watching the guardians?

(#726) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjott a K88H. Baromi jol nez ki, meg tanulom mi es hogyan, de eddig tetszik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#727) Jorgos01 válasza Aryon87 (#726) üzenetére


Jorgos01
tag

:C
Szuper, akkor Te már egy szerencsés felhasználó vagy.
Kínai rendelés volt, hány napra érkezett meg?
Már én is nagyon várom, bár nekem még csak egy hét telt el a rendelés óta.

Darmann: A Tieddel mi újság van? Megjött már, merre jár?

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#728) Aryon87 válasza Jorgos01 (#727) üzenetére


Aryon87
félisten

Aliexpressen rendeltem, 11 nap alatt erkezett meg. Vegig kovetheto volt a tracking is.
Minden ertesitest jelez (face, messenger, instagram, viber - eddig ezek csilingelnek). Hivast is probaltam, arra is reagal. Szivritmus erzekelo is mukodik, ebreszto is.
Kb 70% volt az akksi mikor bekapcsoltam. Hamarosan tolteni kell, mert a beallitasok, meg probalgatasok igenybe vettek boven.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#729) Aryon87 válasza Aryon87 (#728) üzenetére


Aryon87
félisten

Pár kedvcsináló kép:

Kibontás
Bekapcsolás után
Viber (ha privi jön, annak a nevét is írja, ez csopis szöveg)
Bejövő hívás, nevet is megjelenít amúgy

Az óra kb 30p-1ó közti idő alatt teljesen feltöltötte magát. Kíváncsi vagyok az alvásfigyelő funkciójára.

1 apró megjegyzés. Csak gépre kötve tudtam eddig elindítani a töltést, sima töltőfejre csatolva nem vette.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#730) Aryon87 válasza Aryon87 (#729) üzenetére


Aryon87
félisten

Megérte a vételt, mindent tud ami kellhet.
Az összes értesítést jelzi, pulzusmérő, telefonkönyv szinkronizáció, sms szinkronizáció, hívásnapló mutatása. Hangvezérlés. Alvásmonitorozás, fitnesz funkció, pihenőidő figyelmeztető (sedentary), naptár, számológép, hatótáv figyelés és ha elhagyod a telefont, meg tudod kerestetni vele, mert az csipogni kezd. Elvileg a teló kameráját is lehet vezérelni vele (eddig az nem sikerült, nem szereti valószínű). Zenét lehet vezérelni, de az órán szólal meg, sajna azt nem tudja ahogy szerettem volna, hogy telón megy a zene, és az óra segítségével tudom váltani a zenét, anélkül hogy a telót elő kéne szedjem, így az megmarad a Tone Infinimnek (HBS-900).
Giroszkóp van benne, így mikor magad felé döntöd az órát, a kijelző bekapcsol, ha vissza alapállásba, lekapcsol. 5 fajta beépíett csengőhangja van, asszem 5 fajta óralap van. 2 fajta téma, 3 fajta háttértípus. +rezgőmotor.
Elvileg IP54 védettsége van, vagyis cseppálló (pl esővíz ellen, zuhanyzásra nem alkalmas).
LG G5-el van társítva. Az órában van egy QR kód, azt a telóra letöltött olvasóval kell beazonosítani, majd a link segítségével kell leszedni a hozzá felajánlott programot.

És mindezt kb 13ezer Ft-ért.. Lemfo K88H

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#731) Land válasza Aryon87 (#730) üzenetére


Land
veterán

Hívást is lehet vele fogadni, tehát van benne mikrofon és hangszóró vagy csak jelez és a telefont elő kell venni?
Mennyire éles a kijelző? Jók a színei, jó a betekintési szög?
A "bőr" szíj mennyire volt jó döntés? Én fekete fém szíjjal nézegettem, az tetszik jelenleg.
Lehet többféle óra kinézetet választani?
Így összeségében hasznos egy okosóra? Nekem még sosem volt, kütyümániás vagyok és mostanában olvasgatok róluk, de nem tudom még, hogy ha lenne, akkor hasznosnak érezném-e...
Huawei Band van pár ismerősömnek, de attól nem dobtam hátast...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#732) Pancsermeste válasza Pancsermeste (#712) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Erre valaki?
Legalább a BT kérdést jó lenne tisztázni.

(#730) Aryon87: A linkeden ezt látom ": BT 3.0 + 4.0 "
Akkor ez tudja a v3.0-ás Bluetooth kapcsolatot?

Amúgy ez a Lemfo ugyan az, mint a K88H vagy pl. ez az Overmax?

Tetszenek ezek az órák, csak nekem kicsit nagynak tűnnek. Talán, ha kicsit laposabbak lennének... olyan 8mm vastagság már jó lenne.

-= Pancsermeste® =-

(#733) petipetya válasza Aryon87 (#730) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a leírást. :R Aksi hogy bírja?

"nincs rá lezsóidő"

(#734) darkmann válasza Jorgos01 (#727) üzenetére


darkmann
őstag

Sajnos az enyém még mindig nem jött meg. Többet nem rendelek Gearbest-től. :(((
Bár Ali-n is volt már rendelésem, ami több, mint egy hónapra rá jött meg. :(

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#735) DrBubo77 válasza Pancsermeste (#732) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A Bluetooth visszafelé kompatibilis. Ha a 4.0-t tudja, akkor a 3.0-t is ismeri. A 4.0 azért jó, mert az kevesebb energiát eszik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#736) Aryon87 válasza Land (#731) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak a csorgetest probaltam ki, telefonalast azt nem, de sztem lehetseges.
Mubor szij, kenyelmes, sok lyukas. 4 vagy 5 fele ora mintazat van benne.
Elso okosoram, es ugy latom van ertelme. Eddig tetszik :)

Petipetya: ejjel toltottem fullra, meg nem tudok az akksirol nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#737) Jorgos01 válasza darkmann (#734) üzenetére


Jorgos01
tag

Az enyém is gearbest-es rendelés. Akkor ezek szerint nekem még sokat kell várnom.😢

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#738) Aryon87 válasza Pancsermeste (#732) üzenetére


Aryon87
félisten

Az az Overmax kinezetre es leirasban is egy az egyben ez a Lemfo K88H, csak mas neven.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#739) jagada válasza Jorgos01 (#737) üzenetére


jagada
őstag

Nekem 2 hét alatt jött meg a rendelés.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#740) Jorgos01 válasza jagada (#739) üzenetére


Jorgos01
tag

Akkor Neked szerencséd volt, Darkmann már lassan egy hónapja vár. A Tied is gearbest-es volt?

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#741) jagada válasza Jorgos01 (#740) üzenetére


jagada
őstag

Persze, azért írtam. Eddig csak 1x rendeltem tőlük, de azzal nem volt semmi gond, még az ÁFA-t is megúsztam. Most van folyamatban a 2. rendelésem, jó, hogy lehet pontokat is gyűjteni, ami kedvezményre váltható.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#742) darkmann válasza jagada (#741) üzenetére


darkmann
őstag

És te is az alap flat rate shipping-gel kérted? Kínából vagy EU stock-ból?

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#743) jagada válasza darkmann (#742) üzenetére


jagada
őstag

Kínából jött, mindenféle extra követés nélkül, free shipping-el, Belga postán keresztül, de én egy NO.1 D5-öt vettem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#744) darkmann válasza jagada (#743) üzenetére


darkmann
őstag

Nekem is a Balga posta hozta idáig. Már július 12 óta a magyar postán van elvileg. Azt nem tudom, hogy mi a sz@rt ülnek rajta ennyi ideig. :((( :O

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#745) jagada válasza darkmann (#744) üzenetére


jagada
őstag

Az az egy rizikó volt csak vele, hogy nem könyvelt küldeményként jött csak sima levélként. A postán nem tartották nyilván, így benne van a pakliban, hogy a postás lenyúlhatja.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#746) Pancsermeste válasza DrBubo77 (#735) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Köszi!
Hardveresen, vagyis magát az adat kapcsolatot tekintve így logikus, bár nem voltam biztos benne.
Viszont, mi a helyzet szoftveresen? Lehet, hogy az óra BT interface tud kapcsolódni egy v3.0-ás telefonhoz, ám maga a működtető SW. is fogja tudni kezelni?
Például egy MiBand kütyüt is érzékel a telefonom, de a MiFit nevezetű app mégse tud mit kezdeni a 3.0-ás kapcsolattal, nem is látja a kütyüt. Lehet, hogy a magasabb fogyasztás miatt van a BT v3.0 szoftveresen letiltva?
Sajnos a telcsim csak BT v3.0-át tud, és csak ezért nem fogok megválni tőle, viszont jó lenne valami biztosan kompatibilis óra hozzá.

(#738) Aryon87: Köszi neked is!
Tetszene ez az óra, csak kicsit bumfordi még. Olyan 4,0 x 4,0 x 0,8 cm formátumú lenne nekem az ideális. Nem tudom, létezik-e ilyen, vagy mikor lesz elérhető a piacon. :U

[ Szerkesztve ]

-= Pancsermeste® =-

(#747) air válasza Pancsermeste (#746) üzenetére


air
nagyúr

"Olyan 4,0 x 4,0 x 0,8 cm formátumú lenne nekem az ideális. Nem tudom, létezik-e ilyen, vagy mikor lesz elérhető a piacon."

Létezik. Pebble Time Round

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#748) Pancsermeste válasza air (#747) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ez meg már majdnem kicsi! ;)
Na jó, méretre nagyjából megfelelne. Láttam is a PH! tesztet róla, de rögtön lapoztam is tovább az ára miatt, meg nem is tetszik (annyira), főleg a kijelző körüli széles keret miatt, és a gyenge üzemidő se a legjobb. :(

-= Pancsermeste® =-

(#749) air válasza Pancsermeste (#748) üzenetére


air
nagyúr

Max. 8mm vastag, de olcsó legyen, és bírjon 2-nél több napot az akkumulátora? :Y
Ha találsz ilyet, szólj! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#750) Pancsermeste válasza air (#749) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, majdnem ilyet keresek... de inkább bírjon ki egy feltöltéssel egy hetet! :K
Na jó, lehet kicsit nagyobb, és vastagabb, mondjuk akár 9 mm is! ;)

-= Pancsermeste® =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.