Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) vampire17 válasza han_lev (#2997) üzenetére


vampire17
addikt

Tudom , hasznaltam en is , tenyleg jol felturbozza, de az ertesitesek sajnos nem túl jok, hogy 5 reszletben jonnek.. 😊

(#3002) xhege


xhege
addikt

Sosem hallottam erről az Sma óráról, de most felkeltettétek az érdeklődésem. 20-25 nap üzemidő? Nekem Pebble van de én csak az értesítések miatt használom. Ha ebben profi és ilyen az üzemidő, eink kijelző, akkor nagyon jó buli lehet.

(#3003) xhege válasza this is life (#3000) üzenetére


xhege
addikt

Nem tudsz dobni egy olyan képet, ahol látszik valami értesítés, hogy lássuk mekkora az az apró betűméret?

(#3004) vampire17 válasza xhege (#3003) üzenetére


vampire17
addikt

(#2996) air: [link]

Amugy sztm refurbished... kisse karcos a pulzusmero meg a tolto fem tuskei is hasznaltnak tunnek... mondjuk amig baj nincs vele, nem zavar, mert a tobbi resze sertetlen (a kijelzon, a femhazon es a szijjon latszik hogy uj)

[ Szerkesztve ]

(#3005) xhege válasza vampire17 (#3004) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! Nem vészes ez.

(#3006) SP!T


SP!T
addikt

GearBest oldalon 90 USD a Xiaomi Amazfit és International verzió. MIWATCH kuponkóddal kell rendelni. [link] :K

Nagyon viszket rá a tenyerem.. azaz a karom.. :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3007) gyemipapa válasza SP!T (#3006) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nézzétek el nekem, hogy némiképp szkeptikus vagyok: Van valakinek saját tapasztalata arról, hogy a 280mAh akkuval BEKAPCSOLT GPS-el 35 órát működik egyhuzamban? Mert a leírás szerint igen....
" ( up to 5 days for regular use and 35 hours with continuous heart-rate and GPS tracking )"
Hogyan legyen bizalmam egy termékhez, és a többi leírt paraméter hitelességéhez, ha már a leírásban félre akarnak vezetni?
Persze ha csak a kereskedő vakít, az "hagyján", a gyártói oldalt nem néztem, de ezen fennakadt a szemem.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3008) this is life válasza xhege (#3005) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy neked nem veszes , de en csak kipihent szemmel latom , delutan mar homaly vagy olvaso szemuveg kellene hogy lassam . De akinek jo a szeme , annak ajanlott ora , ertesits kezeles perfect , a hivasokat elutasitani is lehet , uzemido eszmenyi , lepesszamlalo az passz mert nincs referenciam ezen a teren mas eszkozzel , hr meres egesz elfogadhatoan pontos .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3009) air válasza gyemipapa (#3007) üzenetére


air
nagyúr

Érdekes ezt pont tőled olvasni.
Esküszöl a No.1 S9 órádra, aminek a gyártói weboldalán ilyen paraméterek vannak:

Hogy is van ez? Ezzel nem voltál szkeptikus? ;]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3010) gyemipapa válasza air (#3009) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Csakhogy az S9-et lehordta mindenki kínai hulladéknak. Annak hiányosságaival vásárláskor tisztában voltam, és 9 ezer forintért nem is voltak nagyobb elvárásaim.
Jelenleg Suzukim van, képzeld elégedett vagyok vele, de ettől még tisztában vagyok vele, mennyi márka áll felette minőségben, felszereltségben és persze árban stb....

Én most egy 30 ezer Ft-os "márkás" óráról érdeklődtem.
Az Amazfitet mindenki isteníti, és háromszor annyiba kerül, mint az S9, gondoltam, jogos elvárás, hogy az információk, paraméterek tükrözzék a valóságot. De én most konkrétan a linkelt Amazfitre kérdeztem rá, kinek milyen tapasztalata van.
Tehát ha érdemi információval, saját tapasztalattal nem tudsz szolgálni, akkor szépen megkérlek, ne kóstollgass, akkor sem, ha ebben örömedet leled.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3011) zool1 válasza gyemipapa (#3010) üzenetére


zool1
őstag

Vagy lehet egy másik "gond" is...! 9000 hufért túl jó órát vettél. ;) :))

(#3012) gyuri81


gyuri81
veterán

Valaki tudna nekem segíteni, hogy az Amazfit hogyan jeleníti meg az értesítéseket? MInden értesítés megjelenik rajta? A hívás is látszik ?

(#3013) xhege válasza this is life (#3008) üzenetére


xhege
addikt

Szerencsére nekem még jó a szemem (ki tudja meddig), így értettem, hogy nem vészes. :) Bevallom őszintén engem a pedométer, pulzusmérés, egyéb ilyen funkciók teljesen hidegen hagynak. Ami fontos, hogy az értesítések tökéletesen jöjjenek, a bluetooth kapcsolat stabil legyen, minél jobb legyen az üzemidő és nézzen is ki valahogy az óra. Ez a kütyü pedig úgy tűnik a fenti dolgok nagy részét tudja.

(#3014) Zototh64 válasza gyuri81 (#3012) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem a Pace van, minden értesítés jön.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#3015) gyemipapa válasza Zototh64 (#3014) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Mennyi ideje használod, és mik a tapasztalataid üzemidőben, különböző használati módokkal?
És mivel az akku nem cserélhető, mennyi lehet vajon az akku várható élettartama?
Mert nagyon tetszik az óra, bár én a szíjat fémre cserélném, ha vennék, de nem örülnék, ha esetleg egy év után ki kellene dobnom a 30 ezer Ft-os órát, mert behalt az akku.
Persze ez a veszély minden nem cserélhető akkus óránál fennáll, de gondolom még senkinek sincs egy évnél öregebb hasonló kaliberű és akkujó órája.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3016) Zototh64 válasza gyemipapa (#3015) üzenetére


Zototh64
őstag

3 hete van meg, így mélyreható tapasztalatról nem számolnék még be.
Működik mindene, 5-7 napot bír az akksi, de inkább öt.
Akksi árat nem néztem még, eszemben sem volt.
Nekem is nagyon tetszik, szeretem.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#3017) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Valakit lehet hogy érdekelne.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3018) Binglof


Binglof
csendes tag

Sziasztok! Használ valaki esetleg NO.1 S9-es órát, vagy ismeri? A Viber értesítéseket is jelzi az óra?
Azt tudom hogy a Whatsappot kezeli. Köszönöm a választ.

Soha ne hagyd abba a csüggedést!

(#3019) Zototh64 válasza Tiger. (#3017) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia! érdekel :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#3020) Macika66 válasza gyemipapa (#3007) üzenetére


Macika66
addikt

Öööö, nekem ilyenem van, a kiemelt mondatokkal egészen pontosan mi is a gond?

(#3021) Macika66 válasza gyemipapa (#3015) üzenetére


Macika66
addikt

„Mert nagyon tetszik az óra, bár én a szíjat fémre cserélném, ha vennék,...”

Lehet kapni kerámiaszíjat hozzá, pontugyanolyan kerámiából van, mint az órakeret. :)
Nálam az a befutó...

„...nem örülnék, ha esetleg egy év után ki kellene dobnom a 30 ezer Ft-os órát, mert behalt az akku.”

Az LG G Watch Roundom novemberben lesz 3 éves(!), max. 3 naponta töltöttem mindig (annyit bír még ma is).
Egy Li-Ion akksi 4-500 töltési ciklust kibír. 3 napos ciklussal ez minimum 1200 nap.

Az Amazfit Pace 5-6 napot (inkább 6) megy el éjjeli alvásfigyeléssel együtt. Ha ezt felszorzod 400-zal, akkor.... :D

(#3022) gyemipapa válasza Macika66 (#3020) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nem írtam, hogy "gond van", csak szerettem volna tapasztalatokat az akkuidőről, mennyire valós pl. a termékleírás szerinti 35 óra GPS használattal, illetve mi a teendő, ha behal az akksi, mert nem cserélhető, külön nem is találtam hozzá a neten. Fémszíjam meg már eleve van hozzá 22mm-es, nem ruháznék majd be erre újabb ezreket egy kerámiáért, ha megrendelem az órát. Akkuidővel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, mert néhány külföldi fórumon sokan panaszkodtak, hogy pár hét, jó esetben pár hónap után hirtelen drasztikusan lecsökkent az akkuidő, mint ha valami szívná, lehet, egy rossz frissítés, nem tudom...
Tehát nem tudom, mennyi ideje használod, érdekelnének a saját tapasztalataid akkuval kapcsolatban különböző terhelésekkel, az egyéni tapasztalatok sokkal életszerűbbek, mint a termékleírások.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3023) this is life válasza xhege (#3013) üzenetére


this is life
Ármester

Hasonlo elvarasaim vannak , voltak es ezt kimagasloan teljesiti a sma q2 , szerintem az egyik legjobban sikerult notif watch . Pebble mellett a sma-t mernem barkinek ajanlani .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3024) xhege válasza this is life (#3023) üzenetére


xhege
addikt

Jelenleg nekem is egy Pebble 2 SE van. Kellene egy ennél kicsit elegánsabb cucc, amit inggel is fel lehet venni.

(#3025) Macika66 válasza gyemipapa (#3022) üzenetére


Macika66
addikt

Fémszíjam meg már eleve van hozzá 22mm-es, nem ruháznék majd be erre újabb ezreket egy kerámiáért, ha megrendelem az órát.

Azért nem olyan olcsó az, az óra árának 1/3-a a kerámiaszíj. De az viszont olyan is! :)

Akkuidővel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, mert néhány külföldi fórumon sokan panaszkodtak, hogy pár hét, jó esetben pár hónap után hirtelen drasztikusan lecsökkent az akkuidő, mint ha valami szívná, lehet, egy rossz frissítés, nem tudom...

Elég pontos a töltöttségjelzés. IGAZ, még csak 3 hete hajtom az órát. Ez 5 töltés volt eddig:

Tehát nem tudom, mennyi ideje használod, érdekelnének a saját tapasztalataid akkuval kapcsolatban különböző terhelésekkel, az egyéni tapasztalatok sokkal életszerűbbek, mint a termékleírások.

Mivel nem futok és nem kerékpározok (hanem motorozok :) ), ezért nincsenek adataim, hogy full szenzorhasználattal mennyi a fogyasztás. Ami biztos, hogy minden éjszaka figyeltetem az alvásomat vele, naponta max. 1-2x mérek pulzust és nem használom az automata háttérvilágítást (csak ha duplát koppintok, akkor világít), így kb. 6 napot megy el.

(#3026) kisapa válasza this is life (#3023) üzenetére


kisapa
senior tag

Sajnos az SMA09-ről nekem rossz tapasztalataim vannak. Főleg az, hogy gyakran eldobálta a bluetoot kapcsolatot

(#3027) zool1


zool1
őstag

Megjött a Zenfone 2! Szerintem nagyon jó óra, azt tudja amit kell, nincs benne semmi sallang. És 2 napot röhögve kibír, nekem ennyi elég is. Folyamatos bt mellett. :DD :C

(#3028) Tiger. válasza zool1 (#3027) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez az asus?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3029) zool1 válasza Tiger. (#3028) üzenetére


zool1
őstag

Igen, az.

(#3030) Lacas968 válasza Binglof (#3018) üzenetére


Lacas968
csendes tag

Szia!

Viber üzeneteket is jelzi.

(#3031) SP!T válasza SP!T (#2971) üzenetére


SP!T
addikt

Ma megkaptam a használt Pebble Time órát Amazonról. Tökéletes állapotú! Se karc, se semmi! Ismerkedünk... :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3032) xhege válasza SP!T (#3031) üzenetére


xhege
addikt

:C Gratulálok hozzá! Ennyi pénzért nagyon megérte. Szerintem nem fog csalódást okozni a Pebble. Nekem a színes kijelző kicsit kevésbé kontrasztos és mosottak a színek, de egyébként tuti jó lesz.

(#3033) this is life válasza kisapa (#3026) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem Sma q2 volt/van , az mas ligaban jatszik , bluetooth kapcsolat stabil , ertesitesek jonnek , uzemido kimagaslo , e mellet kinezetre se lehet panasz,passziv kijelzo ...stb . Az Sma 09 mas lap az egy mtk alapu nem kimondottan ipari remekmu ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3034) xhege válasza this is life (#3033) üzenetére


xhege
addikt

Láttam, hogy el akarod adni az órát. Hogy sikerült összeszedni a kijelzőre a sérülést? Azt tudni, hogy van-e valami védelem az üvegen ( gorilla glass pl)?

(#3035) this is life válasza xhege (#3034) üzenetére


this is life
Ármester

Annyira nem ver a viz az eladas miatt, csak megvettem mint kutyubuzi , jo is volt , de a betu merete betette a kiskaput..ezert lett pebble . A serulest munka kozben hoztam ossze , hozza koccanc az ora egy kiallo fem darabhoz ... ha jol emlekszek gg uveg van rajta , de a nyakam nem tennem ra . Notif kijelzesre tokeletes akar csak a pebble , igaz a bluetooth hatotav par meterrel kisebb mint a kavicsosnal. Amire raprobalnek az amazfit bip , de az a jovo zeneje . Elotte volt no1 f1 ,m8 smartwatch , hat egyik se egy kategoria a pebblevel vagy az sma q2-vel .
Amugy filoztam hogy lemattitom a kijelzo inaktiv reszet , de eddig nem szantam ra magam . Egy elonye van a pebblenek , sokkal konyebb es kezre simulobb , az sma-val reggelre ereztem hogy megnyomorgatta a kezem .
A watcface-k miatt nem vert a viz , talaltam parat ami elfogadhatoan nezett ki .
Egy atka van az sma-nak , oly ritkan kell tolteni , hogy sikerult egyszer alaposan elraknom a tolto kabelt , keresgeltem is vagy fel napot .. amugy az sma-t kellene otvozni a pebble-vel es meglenne az idealis okosora :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3036) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Hol lehet venni Amazfit Pace-hez kerámia szíjat?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#3037) gyemipapa válasza this is life (#3033) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ilyened van/volt? Mert a 20e alatti ár elég csábító. Ugyan nincs odaírva hogy Q2, de a paraméterek stimmelnek.
Erre
gondoltam. Én viszont a fém szíjat szeretem, lecserélném ha vennék, milyen széles szíj fér bele a tövénél? Az óra akkor is jelez, ha eltávolodsz a telefontól? Elég erős a rezgése ébresztéskor?

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3038) xhege válasza gyemipapa (#3037) üzenetére


xhege
addikt

Olcsóbban is meg lehet találni.

(#3039) gyemipapa válasza xhege (#3038) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi a tippet, bár Banggoodról még nem rendeltem. Ott is él a paypal visszatératési garancia, ha gond van?
Nem tudod, létezik világosabb tokkal, vagy csak fekete van? Ezüstös fémre cserélném a szíjat, az a feketére nem igazán passzol.
Lehet tudni, milyen széles szíj kell hozzá?

Természetesen az Amazfit jobban bejönne, de nekem nem ér meg dupla ennyit. Pláne, ha a vámon is kikapják.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3040) xhege válasza gyemipapa (#3039) üzenetére


xhege
addikt

A Bangoodról én még nem rendeltem, de van ismerősi körben aki, igen és nem volt gondja. A Gearbestről viszont sokat rendeltem és ott is 60$ alatt van az ára (Paypal van). Van belőle ezüst tokozású is. A szíj cserélhető és ha jól tudom 20mm-es kell hozzá, de ennek érdemes utána nézni.

(#3041) gyemipapa válasza xhege (#3040) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm az infót.
Más érintettek véleményét is szívesen venném.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3042) vampire17 válasza gyemipapa (#3039) üzenetére


vampire17
addikt

van ezust tokkal is.

A Banggood teljesen megbizhato hely, ott is ugyanugy paypal van, mint ebay-en, minden ugyanaz. (visszafizetesi gari is)

Lemertem, 20mm-es standard szij jo hozza.

(#3043) gyemipapa válasza vampire17 (#3042) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi!!!

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3044) air válasza xhege (#3040) üzenetére


air
nagyúr

Csak volt ezüst. Discontinued. :((
Sőt GB-en egyik sincs már. Régóta.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3045) xhege válasza air (#3044) üzenetére


xhege
addikt

:((( Szomorú. Akkor marad a Bangood, annak akinek kell.

(#3046) Macika66 válasza mediumgecso (#3036) üzenetére


Macika66
addikt

Én innen rendeltem, ma jött meg épp. Nem csúnya... :D

Pont ugyanolyan, mint az óra kerete...

[ Szerkesztve ]

(#3047) gyemipapa válasza vampire17 (#3042) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Végülis a fekete se rossz, ahogy nézem, feketében is lehet fém szíjat kapni már 1000 Ft alatt.
Remélem, a 20mm-es tényleg befér a két pöcök közé.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3048) Binglof


Binglof
csendes tag

Sziasztok! Feltettem a kínai okosóra topicba - is - a kérdést, de megkérdezem itt is. Hátha... Van tapasztalata valakinek a Domino DM09-ről? IOS-el is működik? Minden értesítés látható rajta (Viber, stb.) ? Köszönöm a segítséget.

Soha ne hagyd abba a csüggedést!

(#3049) mediumgecso válasza Macika66 (#3046) üzenetére


mediumgecso
őstag

Uhhhh......Ez elég jóóó :C
Rendelem én is

Köszi :R :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#3050) this is life válasza gyemipapa (#3037) üzenetére


this is life
Ármester

Igen ilyenem van/volt .. megbizhatoan mukodik , az oraszij pedig cserelheto ...

Binglof
Hat nem tudom , de az mtk chip-el szerelt "okos ora felesegeket" kerulnem ... inkabb vard meg a xiaomi amazfit bip-et.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.