Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) jannid


jannid
senior tag

Üdv!

Mi a legolcsóbb okosóra ami tud szöveges fájlokat olvasni? elég a txt

(#5002) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék venni valamilyen okosórát 20-25ezer körül.
Nem szeretném, hogy 2000ft-os piacos kinézete legyen sem túl pixeles kijelzőt.
Iphoneval lenne használva néha androiddal is. Outlook, messenger, viber és naptár értesítések fontosak. Az már csak hab lenne a tortán, ha az órán keresztül lehetne gyors reakcióval válaszolni is is mondjuk viberen vagy messengeren. Úszni nem akarok vele, de zuhanyozni jó lenne ha lehetne.
Eddig az amazfit bip amit kinéztem.

De érdekelne ti milyet ajánlanátok? Jah és inkább magyar boltból venném.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#5003) air válasza jannid (#5001) üzenetére


air
nagyúr

És mire szeretnéd használni egy 2"-os, kb. 200*200 pixeles kijelzőn ezt a hasznos funkciót?:F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5004) varázsgömb válasza air (#5003) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Tényleg nincs meg, hogy mire...?

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5005) air válasza varázsgömb (#5004) üzenetére


air
nagyúr

Kíváncsi vagyok a válaszra.
A rosszat előre ne feltételezzük! Ezért korábban kaptam már eleget.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5006) varázsgömb válasza air (#5005) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nem rossz az...😁 vizsgaidőszak van. 😁
Meglepődnék, ha mást mondana...

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5007) jannid


jannid
senior tag

Talált süllyedt, recepteket szeretnék nézegetni vizsga közbe, ha unatkozok, mert már mindent leírtam fejből. :K :U

(#5008) 4ron válasza kbyte1024 (#4986) üzenetére


4ron
senior tag

Köszönöm a tippet :K

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#5009) alexander12


alexander12
aktív tag

Szeretnék egy okosórát. Fontos hogy vízálló legyen, kör alakú. Átjöjjenek a telóról az üzenetek, sms, híváskijelzés. Cserélhető számlapok legyenek. A microwear H1 órára esett a választásom. Ha egy teljes napot kibír az akksija, az nekem már jó.
Szerintetek jó választás?
És honnan tudnám a legolcsóbban beszerezni?

kíváncsi, OP8T

(#5010) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok! Nekem legelsősorban egy olyan órára lenne szükségem amely az alvásciklus alapján tud (rezegve) ébreszteni (magyarul akkortájt amikor a legkevésbé mély fázisban vagyunk). Alapvetően a Huawei Band 2 Pro-t és a Band 3-t néztem ki (ha már Honor 9-em van), de nem tudom mennyire pontosak. Ha egyáltalán ez lehetséges egy ekkora terméknél.

Szerintetek? A 2 Pro GPS-ét nem használnám ki, az egyéb sport funkciók nem annyira relevánsak számomra.

[ Szerkesztve ]

(#5011) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Okosórát vagy karkötőt keresek Édesapámnak, ami tud lépést számlálni, illetve pulzust és vérnyomást mérni.
Árban 50ezer Ft körülig mennék el.

Előre is köszönöm a segítséget!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5012) varázsgömb válasza Tsebacsi (#5011) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Néha illene csak egy kicsit vissza olvasni a kérdés feltevése előtt... :)
Éppen az előző oldalon volt kitárgyalva, hogy vérnyomás mérős óra nem létezik, de a pontos pulzus mérés is véleményes.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5013) alpe1503 válasza alexander12 (#5009) üzenetére


alpe1503
csendes tag

Szia!
Vízállósága jó. Akkumulátor gyári érték 10 óra, saját eddig tapasztalat max. 11 óra 20 perc, Átlagos használattal kb. 8-9 óra. A saját alkalnazása (FunFit) leginkább pulzus, lépésszám, és sport adatok letöltésére alkalmas, a Watch Droid feltelepítése után (telefon+óra program) válaszolási lehetőségek is lesznek az órán. Telefonálásra csak SIM kártyával alkalmas.
A rajta lévő gyári Launcherrel saját számlapot nem tudsz rá tölteni, csak a gyáriakat tudod használni.
Órára új launcher (letölthető, és saját számlap használatához) innen.
Számítógépre számlap készítő program itt.
Számlapok innen.
Én Gearbest-ről rendeltem.

(Telefonról írtam, bocs ha nem stimmel valami tökéletesen:) )

[ Szerkesztve ]

"Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

(#5014) air válasza varázsgömb (#5012) üzenetére


air
nagyúr

"vérnyomás mérős óra nem létezik"

Dehogynem! Csak nem az 50-100 dolláros kínai órák.

Néha illene csak egy kicsit visszaolvasni! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5015) varázsgömb válasza air (#5014) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Mandzsetta nélkül?

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5016) air válasza varázsgömb (#5015) üzenetére


air
nagyúr

Visszaolvastál?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5017) varázsgömb válasza air (#5016) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Segítenél? Nem találom.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5018) alexander12 válasza alpe1503 (#5013) üzenetére


alexander12
aktív tag

Nagyon köszönöm a választ. 8-9 óra az tragikus, meggondolom még a vásárlást.

kíváncsi, OP8T

(#5019) air válasza varázsgömb (#5017) üzenetére


air
nagyúr

Mit nem találsz? Ott a link a hozzászólásomban!! :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5020) varázsgömb válasza air (#5019) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Bocs, kicsit fáradt vagyok, és nem esett le, hogy a piros szöveg egyben link is. :B

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5021) varázsgömb válasza varázsgömb (#5020) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Már azt hittem, hogy lemaradtam valamiről. De miután megnéztem amit belinkeltél, rájöttem hogy nem. Ugyanis ezek sem tudnak vérnyomást mérni. Csupán annyit csinálnak, hogy mérnek bizonyos fiziológiás folyamatokat, és egy algoritmus alapján számolnak ki egy megközelítő vérnyomás értéket.
Szóval önmagában vérnyomást mérő óra továbbra sem létezik. Esetleg ha rákötnek egy mandzsettát.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#5022) air válasza varázsgömb (#5021) üzenetére


air
nagyúr

Akkor rosszul nézted.
Az Omron mandzsettás, és valóban méri a vérnyomást, nem tippeli.
Tehát már van vérnyomást mérő óra. Igaz $350 körül lesz az ára.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5023) Macika66 válasza air (#5014) üzenetére


Macika66
addikt

Az a helyzet, hogy ezeket láttam, mindkettő prototípus.
Ráadásul még a reklámvideóban sem mutatják TÉNYLEGES körülmények között a vérnyomásmérés folyamatát.
Így aztán én úgy vagyok ezzel (na meg nekünk még – nem olyan nagyon régen – azt tanították, hogy csak a szív magasságában lehet pontos vérnyomást mérni), hogy majd ha látom, akkor elhiszem.

Egyelőre egy csuklós / mandzsettás vérnyomásmérő sem közelíti meg a felkaros pontosságát.

De ha látni fogom a működő, sorozatgyártott típust, valós felvételen, nem animáción, akkor be fogom látni.
Főleg, ha az illető másik felkarjára felraknak egy hagyományos vérnyomásmérőt és van lehetőségünk összehasonlítani pár mért értéket...

[ Szerkesztve ]

(#5024) DrBubo77


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Tudtok olyan olcsóbb okosórát ajánlani, ami működik rendesen Samsung Galaxy telefonokkal is?
A jelenlegi karkötőm LG-vel ment, de a Samsung csak addig csatlakozik, amíg az adatokat szinkronizálom kézzel, utána megszakad.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5025) kbyte1024 válasza DrBubo77 (#5024) üzenetére


kbyte1024
addikt

nekem a samsung s7-el a D21 karkötő meg a KW18 is jól működik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5026) Jarod1


Jarod1
addikt

aki kiváncsi zgpax s99c miniteszt
[link]

(#5027) -Bagira- válasza Jarod1 (#5026) üzenetére


-Bagira-
tag

Ugyan ilyen órám van. Pár dolgot már kitapasztaltam vele.
Pl melyik skin a jól használható.

Vagy azt hogy bt fülesen való zenehallgatáshoz ( pl edzés közben)
fel kell tenni a poweramp-ot. szépen fut és nagyszerűen kezelhető kis kijelzőn.
Oldalra húzva számot váltasz fel-le húzva albumot.

Töltéshez nyomtattam 3D nyomtatóval töltő dokkolót:

(#5028) keszo válasza -Bagira- (#5027) üzenetére


keszo
őstag

Lehet egy kérésem?

Megtudnád osztani a képen látható számlapot.

Attila

(#5029) -Bagira- válasza keszo (#5028) üzenetére


-Bagira-
tag

Adj egy email címet és átküldöm.

(#5030) tahepa válasza keszo (#5028) üzenetére


tahepa
senior tag

(#5031) keszo válasza tahepa (#5030) üzenetére


keszo
őstag

Neked is köszönöm szépen

Attila

(#5032) alexander12


alexander12
aktív tag

[link]
Ezt ha megrendelem, nem járok rosszul? Mire kell figyelni a skageneknél? Nem árulnak hamisakat? 😀

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#5033) atike válasza alexander12 (#5032) üzenetére


atike
nagyúr

A postaköltségre figyelj... Vicc.

Anno én is néztem, sőt még leveleztem is a Skagen-el... :DDD Mert hát az ingyenes kiszállítás akció az nem vonatkozik mindenkire.... :( De anno leírtam amúgy itt.

Itt is van.

[ Szerkesztve ]

(#5034) alexander12 válasza atike (#5033) üzenetére


alexander12
aktív tag

Köszi.
És végülis szállítanak m. országra?
Mert ott is láttam 65 dollárért refurbishedet😊

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#5035) atike válasza alexander12 (#5034) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor még nem szállítottak, az tuti. Hogy azóta van-e változás azt passzolom.

(#5036) dragonfx


dragonfx
veterán

mi band 3at használ valaki?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5037) szpeti40 válasza dragonfx (#5036) üzenetére


szpeti40
addikt

Még most jelent meg 3 napja.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5038) Martin97


Martin97
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy okos órát. Jelenlegi telefonom egy galaxy core prime, de ezt hamarosan lecserélem egy 2017-es a3-ra vagy valamilyen hasonló készülékre.

Amire használnám:
- telefonálásre (az órához vagy a telefonhoz csatlakoztatott bluetooth-os indukciós/mikro headsettel)
- Fényképezéshez amivel csak annyi a cél, hogy olvasható minőségben le tudjak fényképezni egy A4-es oldalt és azt viberen vagy messengeren elküldeni az óráról. És a kapott fájlokat is meg tudjam nyitni az órával.
- Spotoláshoz (lépésszám számláló, vérnyomásmérő, gps, zenelejátszás)
- Értesítések megjelenítéséhez, azokra reagáláshoz vezetés/egyéb közben amikor a telefont csak körülményesen tudom használni. (Internet böngésző előny.)
- Fontos, hogy legyen benne vagy legyen letölthető file böngésző és program ami meg tudja nyitni a word, pdf és powerpoint dokumentumokat. Ehhez előny a minél nagyobb méretű és felbontású kijelző.
- Továbbá fontos a jó kinézet és a cserélhető szíj is előny vagy az alapból fém szíj.
- Akkuidő: Közepes használat mellett 2-3 nap volna az optimális. De egy napot mindenképp bírjon ki.

Árbeli elképzeléseim nincsenek. Eddig nem foglalkoztam a témával a cél, hogy a fentebb leírt igényeknek megfelelő órát vásároljak (minél alacsonyabb áron). Ennek megfelelően kérnék ajánlásokat az alsóbbtól a felsőbb szegmensig.

Esetleg aki rendelkezik ilyen órával az tudna mutatni egy fényképet egy kézzel írott fél A4-es oldalnyi szövegről amit az órával készített? Illetve meg tudná mondani, hogy olyan 60-80cm távolságból hogyan látszódik az órán egy 12-es betűvel írt szöveges dokumentum?

Előre is köszönöm a segítséget!
Martin97!

(#5039) Jarod1 válasza Martin97 (#5038) üzenetére


Jarod1
addikt

egy 1.8 colos órán akarsz te pdf et meg wordot nézegetni? meg fényképezzen is? projektor ne legyen benne vagy egy 5,1 es hangrendszer? ;] :Y :W
atúl nagyok az elvárásaid..

(#5040) Macika66 válasza Martin97 (#5038) üzenetére


Macika66
addikt

Egy mondatodra tudok válaszolni az összes kérdésedből:

...meg tudná mondani, hogy olyan 60-80cm távolságból hogyan látszódik az órán egy 12-es betűvel írt szöveges dokumentum?

SEHOGY.

Szerintem gombold újra a kabátot.

GPS? Vérnyomásmérő? Internet böngésző? PDF/DOCX/PPT-olvasó???

Az elvárásokat, amiket leírsz, azt egy alsókategóriás telefon sem tudja...

Vérnyomásmérő egyáltalán nincs okosórában. GPS úgy 30ezertől felfelé. Internet böngészőt még nem láttam okosórán.
Még szerencse, hogy egy 33 mm-es, 300x300 dpi-s felbontású okosórán nem akarsz Photoshoppolni...

AF-es kamerás okosóra sincsen tudtommal a piacon, AF nélkül írást fotózni meg kb. gyűszűvel kimerni az óceánt értelmetlenségű...

(#5041) orbit76 válasza Martin97 (#5038) üzenetére


orbit76
tag

Inkább tanulj. 😀

[ Szerkesztve ]

(#5042) air


air
nagyúr

Szerintem poénnak szánta.
Legalábbis remélem, mert ha nem, akkor komoly baj van.:)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5043) Martin97


Martin97
aktív tag

& #5040 Macika66:

Sziasztok!

Akkor gondoljuk újra az elvárásokat. Mint ahogy korábban írtam eddig nem foglalkoztam a témával és nem tudom hogy mire képesek ezek az eszközök.

Ami mindenképpen kellene az a Bluetooth-os headsetes telefonálás, a zenelejátszó, és gps, lépésszám és pulzusszám mérő (s health kompatibilitás előny). A többi elvárás ez esetben csak nagyon nagy előny lenne, főleg egy dokumentum nézegető. (Ezzel annyi volna az elvárás, hogy néhány ábrát/képletet esetleg pár sor szöveget leírjak.)

#5041 orbit76: Nem csak puskázásra szánnám ezt az eszközt. Ugyan ez is szempont. :)

#5042 air: Nem viccnek szántam. Ezek lettek volna az optimális igények részemről. Eddig még nem foglalkoztam a témával és ezért nem tudom, hogy egy ilyen eszköz mire is képes. Ezért is fordulok hozzátok. :K

Szóval ennek fényében milyen lehetőségeim vannak egy ilyen órával? Melyik készülékeket érdemes választanom?

(#5044) csaknoriss


csaknoriss
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Beurer AS87 okosórát. Viszont nem igazán akarja számolni a lépéseimet, ennyi lenne igazából a célja számomra, hogy azt nyomon tudjam követni. a bekapcsolás napján még számolt éés mégg másnap, de azután semmi. A telefonnal is nehezen lép szinkronba (igazából ez sem lényeges), viszont az én megadott értékeimmel nem akar működni a napokban. KCAL fogyasztás sem pontos...

Lenne esetleg valami ötletetek erre, hogy mit lenne érdemes kipróbálnom? Súly + lépés mérete pontosan lettek megadva.
Közben lóbálnom kellene a kezemet?

Köszönöm válaszaitokat.

Üdv.

(#5045) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Jónapot.

Melyik az az óra ami tud navigációt futtatni, esetleg offline térképet? Elsősorban arra kellene, ha megyek valahová, ne kelljen előkaparnom a telefont. Mivel vad helyeken montizok, így tartóban esélytelen, első földetéréskor sokkot kapna, és nem olcsó telefonról van szó. Sőt, vinni sem szoktam, addig legalább nyugalom van. GPS alapú térképes kilométeróra 100e felett van, annyit nem ér meg nekem. Néha kell amikor az erdőben bizonytalan vagyok az elágazónál. Valamint ha betervezek egy gpx útvonalat számítógépen és letérek, újra tudja rajzolni, ez lenne a lényeg.

Van ilyen egyáltalán? Persze van, Garmin és társai, szintén száz körül. Valami élhetőbb árban? Kerestem itt, de egyértelmű találatra nem akadtam. Amazfit Pace esetleg valakinél? Tudná ezt?

(#5046) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Kérdés.Tudja valaki,hogy mit jelent az App Adaptation?Diggro Di06-om van és mondhatni,hogy hetente el játtsza azt,hogy fehér alapon megjelenik ez a felirat és 72 Appot(vizsgál át,vagy valami)szépen egyenként számlálja visszafelé.
Tehát elindul 72-ről a "valami"(ezt nem tudom,hogy mit csinál ilyenkor) és mikor vége,akkor kapcsol be az aktuális óralap.

Ja,jelzem este ki szoktam kapcsolni a vekkert.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5047) keszo válasza gjoco1 (#5046) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

Settings-Display-App Adaptation, itt kellene lenni-e egy csúszkának amivel ezt a funkciót ki lehet kapcsolni.
valahogy így

Attila

(#5048) gjoco1 válasza keszo (#5047) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Azt tudom,de mi van,ha kikapcsolom? :B
És mi ez egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5049) HKorn válasza szpeti40 (#5037) üzenetére


HKorn
addikt

És? :DDD

Run&Ride

(#5050) szpeti40 válasza HKorn (#5049) üzenetére


szpeti40
addikt

Ennyi idő alatt nincs az a kínai aki leszaladna vele :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.