Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Nekem a Pebble-el csak annyi a gondom így hogy nézegetem, hogy baromi gyenge a kijelzője és a procija a többihez képest. Vagy én látom rosszul a dolgokat?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1002) Black_Raven válasza hörcsi77 (#1000) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a Pebble-t kérdezed hívást nem lehet fogadni és inditani sem.Csak kiirja a hívást.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1003) air válasza Black_Raven (#1002) üzenetére


air
nagyúr

Már hogyne lehetne?
Dialer for Pebble.
Mindent tud.

@vilmaboy:

"baromi gyenge a kijelzője és a procija a többihez képest."

Sajnos ezt nem tudom értelmezni.
Miben gyenge ez a két rész?
Vajon mihez nem elég az a hardver, ami benne van?
Android 5.1-et futtatni tényleg nem elég. De nem is kell. A Pebble rendszere világos, egyszerű, letisztult, és rengeteg alkalmazás van rá. A hardver pedig ezeket az igényeket bőven kiszolgálja.
Az meg, hogy "gyengébb" vas van benne, mint az átlagos kínai vackokban, pont előnyére szól, mert így simán megvan a 7-10 nap használati idő.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1004) Black_Raven válasza air (#1003) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tudod te hogy mi volt a kérdés.Önállóan a Pebble-vel nem tudsz hívást fogadni mivel nincs benne microfon és beszéd hangszóró sem, tehát csak az órával nem tudsz beszélni.Az hogy távirányitóként használod a mobilodon intézett híváshoz, nem ugyanaz.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1005) air válasza Black_Raven (#1004) üzenetére


air
nagyúr

Konkrétan hol volt leírva ez a kérdés?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1006) sheep válasza hörcsi77 (#997) üzenetére


sheep
addikt

Elméletileg ios-rendszerrel is kompatibilis, de ezt nem tudom kipróbálni. Androidon remekül működik a hívás fogadás -indítás az alábbi órán:
v360

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1007) Black_Raven válasza air (#1005) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne értsd félre nekem bejön a Pebble, jó és sokoldalú óra akku ideje szuper, hogy nekem miért nem az van akkor?az árát sokallom, de nagyon.:(
#1000

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1008) air válasza Black_Raven (#1007) üzenetére


air
nagyúr

Hogy neked miért nincs, az a te dolgod. Lényegében nem érdekel, és senki nem is kérdezte.

Hívásfogadás:
Zsebemben a telefon, fülemben a headset, karomon az óra.
Bejön egy hívás. Az órán megnézem, hogy ki az, és egy gombnyomással fogadom is, anélkül, hogy a telefont elő kellene vennem.
Nálam ez a hívásfogadás.
Amiről te beszélsz az a hívás lebonyolítás. Peace.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1009) hörcsi77 válasza Black_Raven (#1002) üzenetére


hörcsi77
tag

igen, köszi ez volt a kérdés lényege. számomra akkor ez kilőve

(#1010) Black_Raven válasza hörcsi77 (#1009) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne fárasszál már senkit a hülyeségeddel.Főleg ne vezesd félre a fórumtársakat!Talán megkéne emliteni hogy headset használata ajánlatos a hívás lebonyolitásához.Mert ezt hívják lebonyolitásnak.
Címzett: AIR

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1011) air válasza hörcsi77 (#1009) üzenetére


air
nagyúr

Egyébként nem értem, hogy a kínai óráknak ezt a röhejes májkülnájt funkcióját miért erőltetik egyesek. Dehát magánügy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1012) air válasza Black_Raven (#1010) üzenetére


air
nagyúr

Ebből a stílusból jobb lenne visszavenni. A személyeskedésnek semmi helye itt!
Senkit nem vezettem félre, és nem beszélek hülyeségeket.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1013) hörcsi77 válasza air (#1011) üzenetére


hörcsi77
tag

a munkámhoz kell. nem tudom a telefont a kezemben tartani, ha dolgozom, és közben beszélni kell. egy egyszerűbb órám már van. a headset pedig kényelmetlen napi 8 órában. nekem ezért fontos.

[ Szerkesztve ]

(#1014) air


air
nagyúr

Ezt értem. De esetleg a munka jellegéből adódóan az óra viselése lehet balesetveszélyes. Akkor már sokkal inkább egy 7-8 grammos headset. Ilyen van nekem is, néha észre sem veszem, hogy a fülemben maradt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1015) DrBubo77 válasza hörcsi77 (#1013) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Érdekes munkád lehet, ha "beszélős" okosóra kell hozzá. :DD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1016) Black_Raven válasza air (#1012) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én nem személyeskedtem, hanem tényeket közöltem.A stílusból meg neked kéne visszavenni.Lásd.#1011

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1017) air válasza Black_Raven (#1016) üzenetére


air
nagyúr

A "Ne fárasszál már senkit a hülyeségeddel" kifejezés nem tényállítás, hanem véleménynyilvánítás. Ha nem tudod a különbséget a két dolog között, az is elmond rólad valamit.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1018) vilmaboy válasza air (#1003) üzenetére


vilmaboy
őstag

:R :R jogos teljes mértékben :R :R

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1019) hörcsi77 válasza DrBubo77 (#1015) üzenetére


hörcsi77
tag

nem érdekes, inkább csak a telefon tiltott a munkahelyen. az óra nem. igy nem kell elővenni a telefont és mégis bármit el lehet intézni.

(#1020) Black_Raven válasza air (#1017) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mikor veszed már észre hogy ez nem a "úgyis mindent megmagyarázok" topik.Úgy értelmezed a dolgokat és annyit belőle ahogy akarod, engem nem érdekel..részemről a téma OFF.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1021) air válasza Black_Raven (#1020) üzenetére


air
nagyúr

Észrevettem, hogy ez az "Itt DarthFader a megmondóember" topik. Majd legközelebb ehhez tartom magam, mester. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1022) vilmaboy


vilmaboy
őstag

A Pebble Timeban a mikrofon nem alkalmas hívás lebonyolítására ugye? Ha össze van kapcsolva a telefonnal, akkor sem tudom vezetés közben kihangosítónak használni?

Esetleg 40-50 körül olyan másik lehetőség, ami színes kijelzős és lehet vele telefonálni? Nem akarok bele sim-et, csak BT-n keresztül. Illetve a vízállóság fontos, valamint hogy fekete és téglalap alakú legyen... Na és persze az üzemideje ne 2 nap legyen...

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1023) air válasza vilmaboy (#1022) üzenetére


air
nagyúr

"A Pebble Timeban a mikrofon nem alkalmas hívás lebonyolítására ugye? Ha össze van kapcsolva a telefonnal, akkor sem tudom vezetés közben kihangosítónak használni?"

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1024) hörcsi77 válasza vilmaboy (#1022) üzenetére


hörcsi77
tag

örülök, hogy lezáródott a parázsvita.
erre a kérdésre a válasz továbbra is érdekelne engem. nekem ios rendszerhez kell és nem feltétel a fekete négyszög forma.

(#1025) toptop


toptop
újonc

ID 107-et vettem. Most birkózom vele, az istennek se látja a telefonom. Repülőüzemmód ki-bekapcsolás után sem ( feltöltve, tel. beállítva). Van valami jó tipp? Sehol sem találtam még megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#1026) air válasza toptop (#1025) üzenetére


air
nagyúr

Kitől kérdezted, és miről van szó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1027) toptop válasza air (#1026) üzenetére


toptop
újonc

bocs, közben szerkesztettem. Erről lenne szó: fittnesóra bluethoth ID107
http://www.idoosmart.com/c2512.html
Nem látja az UMI TOUCH készülékem, amúgy az óra önmagában működik.

(#1028) Pedro07


Pedro07
újonc

VALAKI!!!

Napokkal ezelőtt feltettem egy szerintem full egyszerű kérdést. Röviden azt, hogy egy DZ09 (annyi van belőle mint a tenger) vagy egy KW18 5 perc Bluetooth hatókörön kívüli távollét után miért nem csatlakozik újra a telóhoz. Senki nem találkozott ezzel az anomáliával?
Jó lenne ha nem mindenki kérdéseket tenne csak fel :-)

(#1029) zetecR válasza toptop (#1025) üzenetére


zetecR
addikt

Olyan klasszikus BT eszközként, mint az autórádióm, vagy a noti valóban nem kapcsolódik, de nekem LG G4-gyel ha BT-eszközre keresek látja és miután beállítottam egy olyat, hogy "Készen áll kapcsolódásra - Csak névjegyek", azóta hibátlanul műx.
A VeryFit előtte is látta, mint párosított eszköz, de nem volt képes szinkronizálni vele.

(#1030) air válasza toptop (#1027) üzenetére


air
nagyúr

Nem lehet, hogy ez egy BT Smart eszköz? Mert azokat nem lehet a telefon Bluetooth menüjében párosítani.
Ilyen a Mi Band 1S is. Csak a saját szoftverével párosul, BT menüben nem.
Vagy van nekem mellpántos pulzusmérőm. A Bluetooth menüben mindig azt írja, hogy az eszköz elutasította a kapcsolódást.
Az edző alkalmazások viszont tökéletesen kezelik.

(#1028) Pedro07
Nem gondolom, hogy ilyen stílusban kellene itt erőszakoskodni, 4 napos regisztrációval.
Valószínűleg azért nem kaptál választ, mert a topikot olvasók közül más még nem találkozott ilyen problémával.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1031) toptop válasza air (#1030) üzenetére


toptop
újonc

az imént én is ezért kérdeztem az ID107-tel kapcsolatban, mert sajna a saját programja (veryfit) sem látja az andoidos telefonon

(#1032) Black_Raven válasza Pedro07 (#1028) üzenetére


Black_Raven
veterán

A válasz egyszerű, minden BT eszköz 5 perc után, úgymond befejezi a "keresést". Amikor kilépsz a hatósugárból, keresi az eszközt, a BT headsetem 5 perc után kikapcsol, nemhogy keresgélje a kapcsolatot.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1033) air válasza Black_Raven (#1032) üzenetére


air
nagyúr

Érdekes. Az én BT headsetem simán visszacsatlakozik 15-20 perc után is. Csak 30 perc kapcsolat nélküliség küldi deep sleepbe. Az órám szintén visszacsatlakozik 5 percen túl is. (Akkor ki is vezeti félre a többi felhasználót? :U )

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1034) Black_Raven válasza Pedro07 (#1028) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen erre számitottam, tévesen írtam, az olcsóbb kínai órák többsége, így vselkedik.Valószínű energia takarékossági okokból.Nekem 8 kínai órából mind ezt csinálta.Amikor szakad a kapcsolat, nem kérdezi hogy ismételje e meg a csatlakozást?Mert én ott szoktam yest nyomni és akkor vissza csatlakozik.
Nem értem rá szerkeszteni az előző hszt, bocsi:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1035) boncser


boncser
aktív tag

Sziasztok.
Létezik olyan okoskarkötő ami csak a legegyszerűbb funkciókat tudja (idő,hívás és sms jelzése) és nem kell a telefonon hozzá külön app? Tehát mondjuk a telefon felismeri egyszerű bluetooth kihangosítóként,headsetként (telefonhívást természetesen nem azon akarom lebonyolítani csak gondolom ha annak ismeri fel akkor a hívás jelzést kiküldi rá). Azért ilyen "bonyolultak" az igényeim mert Windows telóm van és sajnos ehhez nincsen app az olcsó okosórákhoz.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1036) kisapa válasza boncser (#1035) üzenetére


kisapa
senior tag

Erre a legegyszerűbb óra is megfelel. Én például itt vettem egyet és működik.

(#1037) blueye


blueye
veterán

Bocs, lehet h mar volt (csaj kerdezi :) ): DZ09, benne SIM kartya internettel, ilyenkor van 2G internet vagy ezt nem tudja csak BTn keresztul?
(a gmailrol szeretne kontaktokat szinkronizalni)

(#1038) boncser válasza kisapa (#1036) üzenetére


boncser
aktív tag

Milyen telohoz használod? Láttam az emagon a véleményeknél hogy többeknek nem működött a rezgés. Neked minden ok vele? Akksija mennyit bír?

(#1039) ByBeni


ByBeni
tag

Üdv fórumtársak!
Lehet rossz helyen járok, bár rég jártam idefenn utoljára de segítségeteket szeretném kérni.
Hozzám került az alábbi linkeken szereplő okosóra/karkötő ház/szíj..
Problémám csupán annyi hogy valaki segítsen beazonosítani konkrétan melyik tipushoz való, még mielőtt eladásra meghirdetem
Előre is köszönöm

http://kepfeltoltes.hu/160930/DSC_0212_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/160930/DSC_0214_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/160930/DSC_0215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/160930/DSC_0216_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#1040) vonyarc


vonyarc
tag

A Lidlben most akcióznak Garmin vivofit karpántot 20 ezerért. Ez mennyire jó ár ezért?

[ Szerkesztve ]

(#1041) air válasza vonyarc (#1040) üzenetére


air
nagyúr

Ez csak aktivitás mérő eszköz. Nem okosóra.
Értesítéseket nem tud.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1042) nyisziati válasza vonyarc (#1040) üzenetére


nyisziati
veterán

Ahhoz képest, hogy 10-15 e környékén már teljes funkcionalitású okosórát kapni, fémtokkal-fémszíjjal, elég drágának tűnik.

(#1043) tzol


tzol
tag

Sziasztok!
Van olyan web oldal, ahol specifikálják, vagy tesztelik az okosórák hatótávolságát? Az én use-case-em az lenne, hogy ha a feleségem lenémítja a telefonját, vagy a táskában, esetleg a másik szobában hagyja, akkor is elérhető legyen és lássa, hogy ki hívta, ki írt neki. Egy elfogadható kinézet esetén minden más szempont kevésbé fontos, ezért jó volna tudnom, hogy melyik eszköz mennyire tud eltávolodni a telefontól úgy, hogy még kapcsolatban maradjanak.

(#1044) kisapa válasza boncser (#1038) üzenetére


kisapa
senior tag

Nekem lumia 640 van és sajnos én is utólag tapasztaltam,hogy a rezgés nem működik. A használati idő nyilván sok mindentől függ,én kb 3 naponta töltöm de csak munkaidőben van bekapcsolva mert nekem kizárólag arra kell,hogy meghalljam ha hívnak amikor a telefon a zsebemben van.

(#1045) kisapa válasza nyisziati (#1042) üzenetére


kisapa
senior tag

Bocs de hol találtál 10 ezerért fémszíjjal órát? :N

(#1046) air válasza kisapa (#1045) üzenetére


air
nagyúr

Például itt: K88H Smart Bluetooth Watch Heart Rate Monitor Smartwatch - STAINLESS STEEL BAND BLACK

Ha vannak pontjaid, ~8500-ig csökkenthető az ára.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1047) kisapa válasza air (#1046) üzenetére


kisapa
senior tag

Én sajnos a kinából vásárlással már megjártam. Közel sem tudta azt amit leírtak. Az már az én butaságom ,hogy nem vettem figyelembe a vámolás költségét ami majdnem ugyanannyi mint a készülék ára.

(#1048) nyisziati válasza kisapa (#1047) üzenetére


nyisziati
veterán

Én most rendeltem kb. 8 ezerért fémtokos-zafírüveges órát. Mondjuk a szíj az nem fém, de ezzel együtt még mindig elég jó vétel. Vámolással-teszteléssel majd leírom logouton a tapasztalatokat.

(#1049) Black_Raven válasza kisapa (#1047) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a rezgőmód nem működik, és még garis simán javitják/kicserélik az órát.Küldd vissza az Emagnak vagy a szerviznek.Előtte azért vedd fel velük a kapcsolatot.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1050) kisapa válasza Black_Raven (#1049) üzenetére


kisapa
senior tag

Ez már egy cserélt darab mert az első még 1 napot sem bírt ki készenlétben. Még egyszer már nem küldöm vissza mert lassan többe kerül a posta költség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.