Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) han_lev válasza Dwatti (#15000) üzenetére


han_lev
senior tag

:R :R
Olvastam mindhárom óra tesztjét.
Tudásra kb a honor és az amazfit egyforma (bár az amazfit értesítéseihez nem rendel hozzá app ikknokat) viszont kinézetre az amazfit szebb.

A Wear OS tényleg annyira gáz?
Az Asust megnézem, :R

És a Xiaomi Mi Watch? A kinait itt nem lehet használni? Alin beszerezhető, úgy látom, itthon a Lite verziós van. De ha a Honor gs pro jobb, akkor ...
:R :R

MI9 6/64

(#15002) Dwatti válasza han_lev (#15001) üzenetére


Dwatti
addikt

(#15003) ovics


ovics
aktív tag

Sziasztok,

Édesanyámnak szeretnék egy okosórát venni születésnapjára.
Eddig Mi Band aktivitásmérői voltak, de gondoltam most meglepném egy több funkciós, valóban órának kinéző eszközzel.
70.000, - körül szánnék rá. Samsung galaxy watch active 2-t néztem alapvetően a funkciók miatt, viszont az üzemideje nem túl acélos.
Tudtok esetleg ajánlani olyan ami nőies, és hasonló a tudása ilyen áron, úgy hogy esetleg többet bír az akkuja mint 2 nap?
Xiaomi Redmi 8T-vel lenne használva.

Előre is köszönöm!

(#15004) Dwatti válasza ovics (#15003) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei watch gt2 42mm több üzemidő kevesebb tudás pl: nics mikrofon /hangszóró sem ecg.

(#15005) sumi4623


sumi4623
tag

Szaisztok!

Melyik okosora rendelkezik ekg funkcioval? Meg tudjatok mondani?

Koszi a segitseget

(#15006) movax válasza sumi4623 (#15005) üzenetére


movax
őstag

Ha mindenképpen mobil EKG kell, akkor ez. Nem okosóra, de mobileszköz, magyar találmány, mellesleg. Orvosi szintű EKG-t készít, okosórában ilyet nem találsz.

[ Szerkesztve ]

(#15007) Dwatti válasza sumi4623 (#15005) üzenetére


Dwatti
addikt

Samsung galaxy watch active 2/3 , apple watch seria 4-5-6, , Asus vivoactive sp, Withings scan watch
Withings Move ECG. Amazfit Smartwatch 2. (? )
( Fitbit Versa 3- nálunk még lehet nem elérhető az ecg)

[ Szerkesztve ]

(#15008) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, ismertek olyan órát, amire ki lehet varázsolni valahogy a Binance kripto tőzsde 1-2 értékpárjának aktuális árfolyamát ? Andoidra és iOS-re van app, de órás platformra ? :F

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#15009) sumi4623 válasza movax (#15006) üzenetére


sumi4623
tag

#15007 koszi a segitsegeteket! A wiwe-rol olvastam mar, csak jelenleg kutakodok hogy mit erdemes vwnni, mert withingsrol is csupa jokat irnak, es ketto kozott 20ezer forint kulonbseg van ami ekkora tetelnel sztem nem akkora kulonbseg

(#15010) Memmaao válasza sumi4623 (#15009) üzenetére


Memmaao
addikt

Withings! Nem fogod megbánni! Feleségem havi 1x tölti. Imádja.

My name is Bond, James... Dean.

(#15011) sumi4623 válasza Memmaao (#15010) üzenetére


sumi4623
tag

Sogorasszonyank is az van csak neki nem az ekg-s hanem a move talan

(#15012) szpeti40 válasza sumi4623 (#15011) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem is van Withings Move ECG is, tesómnak odaadtam használni (jófogásról 18e ft-ért érintelenül otthagyhatatlan volt :D ), ő szereti, de nekem egyedül az értesítés jelzés hiányzik belőle, de hogy nem kell 1-2 naponta töltögetni az valami hihetetlen.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15013) sumi4623 válasza szpeti40 (#15012) üzenetére


sumi4623
tag

18ert sikerult megvenni? 😱😱

(#15014) szpeti40 válasza sumi4623 (#15013) üzenetére


szpeti40
addikt

Igen, 20k-ba volt felrakva, de le tudtam alkudni 18-ra :))
Ahogy fel lett rakva a hirdetés utána rá 1 órára kb már nálam volt, unalmamban néztem withings órákat jófogáson.

Majd egy Withings ScanWatch-ot szeretnék kipróbálni, de az már drágább mulatság.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15015) juuzer válasza szpeti40 (#15014) üzenetére


juuzer
addikt

Azt én is. Gyönyörű óra. Cserébe jó nehéz is. :DD

Vamos a la playa.

(#15016) Memmaao válasza juuzer (#15015) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekünk a withings steel HR van, rozé arany színben, rozé arany szíjjal. Az oled kijelző feleségemnek bőven elég értesítés olvasásra.

My name is Bond, James... Dean.

(#15017) juuzer válasza Memmaao (#15016) üzenetére


juuzer
addikt

Wow, nagyon szép :)

Én még a NOKIA brandeltet néztem. Csak mondjuk 38mm-rel elég pici volt a csuklómra. :(

Vamos a la playa.

(#15018) Memmaao válasza juuzer (#15017) üzenetére


Memmaao
addikt

A HR sport 42mm. Az is volt, nagyon szerettem, csak garminra váltottam.

My name is Bond, James... Dean.

(#15019) juuzer válasza Memmaao (#15018) üzenetére


juuzer
addikt

Igen, anno én is azt nézegettem. Csak aztán Huawei Watch GT lett belőle. De még mindig nagyon tetszik. De lassan úgy érzem, hogy gyűjtöm az okosórákat/aktivitásmérőket. :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#15020) orkati


orkati
tag

Sziasztok! Mi band 5 tudású, de kerek okosórát kerestem, és ezt a kettőt ajánlották a figyelmembe:
IMILAB KW66
Haylou Solar LS05

Ahogy nézem, külsőre meg tudásra is kb. hasonlóak, bár mintha a KW66 ki tudná írni az értesítések szövegét (egy részét legalábbis), a Solar LS05 pedig nem, de ez nem volt egyértelmű.
Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

[ Szerkesztve ]

(#15021) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Kerekparozashoz megfelelo lenne egy Huawei gt2?
Megtett tav,sebesseg,pulzus,terkepen bejelolje.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#15022) Dwatti válasza beci (#15021) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen de inkább egy Honor Watch Gs Pro , újabb valamivel többet is tud. Árban meg hasonló.

(#15023) Dwatti válasza orkati (#15020) üzenetére


Dwatti
addikt

Mi band 5 jobb :D

(#15024) beci válasza Dwatti (#15022) üzenetére


beci
őstag

Koszonom.
Ami még képben van az a Samsung Watch 3. Ez is jo lehet?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#15025) Dwatti válasza beci (#15024) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen de a Samsung üzemidőben kb 5x gyengébb..

Samsung anyaghasználatban jobb +Wi-Fi , vezetéknélküli töltés támogatás. NFC

[ Szerkesztve ]

(#15026) beci válasza Dwatti (#15025) üzenetére


beci
őstag

Azt tudom sajnos. Viszont a gs pro nem tetszik. :)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#15027) Dwatti válasza beci (#15026) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei watch Gs pro jobban néz ki mint a Honor

(#15028) zseko


zseko
veterán

Eh, nem tudom eldönteni, hogy az Amazfit GTS 2 mini-t vagy a GTR 2e-t vegyem, vagy csak vegyek simán egy Mi Band 5-öt. De annak a formáját már unom.
Bár a GTR 2e felé hajlok, főképp az üzemideje miatt, számomra 46-47e-nél többet egyszerűen nem ér, és egyedül a B-tel boltot találtam, ahol akörül van. De ők meg, igaz azt írják, hogy 24 hónap garanciát adnak, de a részletekből kiderül, hogy ez valójában 24 hónap forgalmazói garancia, és nem tudom érdemes-e bevállalni.

HR24.hu

(#15029) vilmose33 válasza zseko (#15028) üzenetére


vilmose33
őstag

B-tel garancia az egyik legjobb tudtommal.

A jövő most van

(#15030) krepair


krepair
csendes tag

Sziasztok.
Tegnapi napon sajnos elhalálozott az Amazfit Stratos 2 pulzusmérője. Úgyhogy pótolnom kéne az órát és tanácsot szeretnék kérni. Elsőre leszögezném, hogy számomra tökéletesen elég volt a tudása és mindene. Amire használom: futás, bringa telefon nélkül gps követéssel és közben bt zenehallgatás. Ha pár napot kibír az aksija töltés nélkül nekem már megfelel. Így mit ajánlatnátok?
Amiket elsősorban nézegettem:
- Stratos 3
- Huami Amazfit T-rex
- Xiaomi Mi Watch
Használtan (a stratos 2-t is így vettem) vagy újonnan kb. 50 ezer ft lenne a keret, ezek között megtalálom a pótlását, vagy van esetleg valami még jobb választási lehetőségem? Köszi előre is!

(#15031) HKorn válasza krepair (#15030) üzenetére


HKorn
addikt

Huawei Watch GT2/ Honor MagicWatch 2? ezek akksiideje bőven több, kb 10 nap.

Run&Ride

(#15032) juuzer válasza HKorn (#15031) üzenetére


juuzer
addikt

Én is ezeket ajánlanám inkább a Xiaomi/Amazfit órák helyett. :)

Vamos a la playa.

(#15033) zseko válasza vilmose33 (#15029) üzenetére


zseko
veterán

Megoldódott a dilemma, mire hazaértem hogy rendeljem, eltűnt az oldalról... :(

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#15034) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Február elején rendelt Amazfit GTS 2 mini helymeghatározási funkciója (GPS) kezdi feladni a szolgálatot... Egyszerűen nem talál műholdat, és hibaüzeneted dob. Ha sikerül csak a sokadik próbálkozásra, és 10-15 percet simán igénybe vesz, de jellemzően nem jön össze ennyi idő alatt. Ilyenkor mit lehet kezdeni az egésszel? Legszívesebben visszaküldeném, de sajnos a 14 napból ugye már kiestünk. Pont a futás követése lett volna a cél. Mit lehet tenni, létezik erre valami javítás? Telefon szépen beállítja az A-GPS-t de nem oldja meg :(.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15035) movax válasza krypton (#15034) üzenetére


movax
őstag

Lehet, hogy egy óra-újraindítás vagy reset megoldja.

(#15036) krypton válasza movax (#15035) üzenetére


krypton
senior tag

Nekem is ezek voltak az első gondolataim, ezt elfelejtettem megírni, hogy ezzel már próbálkoztam, de sajnos semmit nem segített. Kezdetben tökéletes volt, azért gondoltam hogy valami beállításbeli probléma, de ennyire nem lehet bele nézni. Próbáltam másik telefonnal is párosítani, hátha jobb A-GPS adatokat küld, de semmi...

[ Szerkesztve ]

(#15037) juuzer válasza krypton (#15034) üzenetére


juuzer
addikt

Na én ezért nem veszek Amazfit órát pl. Még ha tetszenek is.

Sajnálom btw. Ha tudod, akkor gariztasd. Bár simán lehet, hogy csak a "szokásos" Amazfit-betegség, amit majd valamelyik frissítéssel javítanak.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#15038) movax


movax
őstag

Két hét alatt ma megérkezett Kínából a Blitzwolf BW-AT2. Nem tudtam még tesztelni a funkcióit, de így első blikkre, első nyomogatásra szimpatikus. Kemény műanyagház, de jól kidolgozott, minőségi konstrukciónak tűnik, kényelmes a viselése, teljesen rendben van a képernyője (IPS), megfelelő a fényerő, a rezgés, tartja a kapcsolatot a telefonnal és nem utolsó sorban marha jól néz ki. 40 százalékos akkuval érkezett, feltöltöttem 100-ra, most is annyin van, pedig buzeráltam egy kicsit délután. Gondolom, a 400mAh tart rendesen, főleg, hogy nem tervezem 24/7-ben a telóval összekapcsolva tartani. A napokban megnézem, hogy számlálja a lépéseket, mennyire pontos a pulzus- és vérnyomásmérés. Alvásfigyelésre tuti nem használom, mert karórát sem tűrök el magamon alvás közben. 45 dollárba került EU Priority Line-nal, Prágán keresztül jött, futár hozta haza.

[ Szerkesztve ]

(#15039) Kelecar válasza zseko (#15033) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Lehet én vittem el az utolsót? Bocsi :/

(#15040) tutis válasza movax (#15038) üzenetére


tutis
őstag

Majd varom a funkcio teszteket, képeket

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#15041) zseko válasza Kelecar (#15039) üzenetére


zseko
veterán

Evvan. :)
Kicsivel drágábban ugyan, de megrendeltem máshonnan, árukeresős értékelések alapján ez is jónak látszik.

HR24.hu

(#15042) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok, használ valaki garmin fenixes okosórát?
már kb egy éve gondolkodom a beszerzésén (6S PRO-n), nálunk az országban egész olcsón hozzá lehet jutni használtan. Nyílván nem biztos hogy tökéletes meg minden de több ismerős is vett és jómagam is vettem egy bontatlan dobozban lévő oregon 700 gpst körülbelül negyedárban 2 éve használom gond nélkül.
Visszatérve az eredeti témára azért gondolkodom kb 1 éve a vásárláson, mivel nem tudom igazán kihasználnám-e. Rengeteget túrázok, kirándulok illetve geoládázok plusz napi szinten járok konditerembe. Hamarosan elkezdek majd biciklis ételfutárkodni, szerintetek segíthetne az óra navigációban illetve érdemes lenne beszereznem egy ilyen órát?

(#15043) tutis


tutis
őstag

srácok az okosórák (vízálló 5atm) mennyire bírják a meleg fürdővizet?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#15044) SirRasor válasza tutis (#15043) üzenetére


SirRasor
őstag

Sok gyártó sok okosságával fürödtem már és sose volt gond.
Az viszont feltűnt, hogy az ujjnyomatmentes rétegen a friss szappan szépen le tud rakódni, de az se csinál bajt.

Make Love not war!

(#15045) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok!
E-simes tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egy active 2-t tervezek venni, és az e-sim-es tetszik. Viszont flottás vagyok és fogalmam sincs lehet-e e-sim-et.
Szóval volt aki csak csatlakoztatta az órát, az lefrissült/szinkronizált, és beállított mindent automatikusan magától, esetleg az előfizetése sem változott meg?
Vagy ez hogy néz ki? Gondolom a kapcsolattartók kb semmit sem tudnak erről, első körben inkább itt hozzáértőbb helyen kérdeznék.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#15046) Dwatti válasza Mr. Erikszon (#15042) üzenetére


Dwatti
addikt

Szia itt egy jó leírás, én fenix 5 órát használok kitudom használni. Az S verzió 42 mm nekem az kicsi lenne.
Órán navigálni nem kényelmes, futárként meg városban biztos nem óráról navigálnák.

(#15047) HKorn


HKorn
addikt

Glamour napokon szokott lenni Garmin órákra kupon? Vagy várható mostanában Garmin akció?

Run&Ride

(#15048) Dwatti válasza HKorn (#15047) üzenetére


Dwatti
addikt

Garmin.hu ritkán van akció
alza vagy emag ott előbb vagy még a multinavigator.hu

(#15049) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Hello!

Velemenyetek erdekelne:
Keresek egy inkabb sport- mint okosorat a kovetkezo tulajdonsagokkal:
Vizallo, gps, pulzusmeres, lepesszamlalas, alvasfigyeles ( bar meg nem probaltam oraval aludni), futas, bringazas, kosarlabda. 2 nap al tobb akkuido egy toltessel (GPS hasznalat eseten is), viszonylagosan birja az mostoha igenybevetelt, tehat ne adja be a kulcsot az szamlap peldaul ha kicsit megutodik.

Tobb tulajdonsag alapjan inkabb egy outdoor ora fele huz.
Kepbe kerult darabok:

Suunto watch 3 ara 110euro
Suunto watch 5 ara 185euro

Mi a velemenyetek? Mas hasonlo termeket tudtok ajanlani?

Udv,
M

(#15050) juuzer válasza tutis (#15043) üzenetére


juuzer
addikt

Én termáloztam már a Watch GT-ben ha jól emlékszem, nem lett baja. :)

A Mi Band 2-m már rengetegszer megjárta a termálfürdőt és még vígan elvan az is valahol a fiókban. :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.