Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) petipetya válasza csabili74 (#649) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik szíjjal rendelted?

"nincs rá lezsóidő"

(#652) csabili74 válasza petipetya (#651) üzenetére


csabili74
aktív tag

Értesítések:
Mivel Iphoneom van, így azon értesítéseket mutatja, amiket én értesítésként beállítok. Jött már facebook, HVG.

Hívás, hívtak, felvettem, beszélgettünk:) Smst nem kaptam még, és ma még vibert sem.

A fekete oraszíjjal rendeltem, azzal is jött.

Lassan megszeretem, de sajna tényleg muszáj lesz megválnom tőle.

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#653) Jorgos01 válasza csabili74 (#652) üzenetére


Jorgos01
tag

Milyennek látod a fekete tokozást? Szerinted tartós, vagy gyorsan le fog kopni?
Úgy olvastam, hogy a kijelző automatikusan bekapcsol ha az arcod felé fordítod? Ez mennyire működik, tényleg csak ekkor kapcsol be a kijelző, esetleg máskor is (pl. sétálgatok és lóg a karom a testem mellett), mert az erősen befolyásolhatja az akkuidőt.
A telefonkönyv automatikusan szinkronizálódott, hívást fogadni/indítani tudsz?
Ha a bejövő hívást mégis a telefonon akarod felvenni és nem az órán, akkor ezt minden további nélkül megteheted, vagy a hívás felvétele után vissza kell venni a vonalat a telefonra?
Köszi. :R

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#654) petipetya válasza csabili74 (#652) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Azt majd meg tudod mondani, hogy a nap végére hány százalékot esett az aksi?

"nincs rá lezsóidő"

(#655) Aryon87 válasza csabili74 (#652) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi. Akkor ugy tunik mindent mutat.

Kell valami app ami kezeli az ora es telo kozti adatatvitelt?
Ha igen, megtenned hogy belinkeled? :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#656) air


air
nagyúr

Megjött a No.1 G3 a Gearbestről.
Ha lenne kérdésetek, írjatok!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#657) Krisz79 válasza Jarod1 (#638) üzenetére


Krisz79
őstag

Szia!
Tesztelgetem, eddig. (Gear S2 classic)
Így még nem tudok beszámolni róla.
Folyamatosan fut a háttérben a lépésszámláló és egyéb app-ok, így : 1,5 nap felett képes teljesíteni.
De pár nap használat és kitapasztalt beállítás után inkább újra nyilatkozni fogok.

Különben mennyit akuidőt szoktak kibirni az okosórak?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#658) csabili74 válasza Jorgos01 (#653) üzenetére


csabili74
aktív tag

K88H: Tartósnak néz ki, minőségi, kényelmes viselni. Értesítések, amit az iohhonon beállítok, érkezik, face, viber, HVG, hivást tudok fogadni, . Ha a telefonon akarom felvenni, ki kell véálasztani a lehetőséget, de ha az órán, akkor csak elhuzom, és beszélek. Szívet méri.

Ha az arcom fele, vagyis függőlegesbe emelem, bekapcsol.

A vissszavétel a hívás felvétele előtt is lehetséges.

Progi telefonra: Fundo Wear, de a telefonon rajta van a QR kód, csak be kell olvasni.

Kézileg kell szinkronizálni a neveket, csak sima csatlakozással nem történt meg, ami nem is baj:)
Másodjára, vagyis le és felcsatlakozás után már automatikusan történik.

Hívást is lehet közvetlen az óráról kezdeményezni.
[Moderálva]

[ Módosította: pepe091 ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#659) Aryon87 válasza csabili74 (#658) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi az infokat :R
Remelem 2 het mulva mar en is irhatom a tapasztalatokat :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#660) csabili74 válasza Aryon87 (#659) üzenetére


csabili74
aktív tag

Te melyik szíjjal rendelted?

Ha megvan a mosógép, a következ egy R11 lesz szerintem.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#661) Aryon87 válasza csabili74 (#660) üzenetére


Aryon87
félisten

En a fekete borrel. Mubor lesz az inkabb, remelem jo dontes volt. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#664) Jorgos01 válasza csabili74 (#658) üzenetére


Jorgos01
tag

Köszi a korrekt és kimerítő választ.
Látom már szemezel az R11-el.
Én is az R11-et és a K88h-t nézegetem. A két órát nagyon hasonlónak látom.
Szerintetek mi szól az egyik vagy éppen a másik mellett?
(Egyébként szerintem a 15.000 korrekt ár.)

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#666) petipetya válasza csabili74 (#658) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az aksi mennyit merült 1 nap alatt?

Köszi a gyors választ.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#667) csabili74 válasza petipetya (#666) üzenetére


csabili74
aktív tag

Most van negyed alatt valamivel, kb 8 órát volt bluetooth kapcsolatban, sok értesítéssel, telefonálással, és nyomogatással. De tegnap előtt este töltöttem fel, és vele aludtam. Szerintem lassan kéri a töltőt.

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#668) petipetya


petipetya
nagyúr

Más kérdés. Van ez az emlékeztető, hogy az ember álljon fel x idő után. Lehet használni a munkahelyi szünetekhez is, tehát ha egészkor megyek ki, akkor minden óra 59-kor rezegjen? Sőt, ha félúton rezegne, akkor annak pszichikai hatása miatt még gyorsabban elmenne az óra hátralevő része.

Mindig kimegyek, abban nincs hiba. Csak így nem kellene nézni az órát.

"nincs rá lezsóidő"

(#669) csabili74 válasza petipetya (#668) üzenetére


csabili74
aktív tag

ezen 30 percenként lehet állítani. 30-60-90-stb

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#670) petipetya válasza csabili74 (#669) üzenetére


petipetya
nagyúr

Príma. Már csak egy kérdésre nem tudom a választ, hogy miért lenne szükségem a kütyüre, ha pont az értesítések nem érdekelnek azonkívül, hogy imádom a kütyüket).

Az mondjuk mad kérdés, hogy egy normális óra is ennyibe kerül, például egy alap Casio, ami ki is néz valahogy. Ahhoz képest egy k88h abszolút jó áron van. Egyetlen hátránya, hogy hamarabb lemerül. Ám mellette szól a mágneses töltés, az idő automatikus beállítása és a támázási lehetőség.

A kezem a megrendelés gombon van, mert a (mű)bőr szíjas nagyon szimpatikus 12 ezerért, ha erre valóban nem jön rá semmilyen rejtett költség a posta (direkt kisbetűvel) által.

Vajon az előre telepített és elérhető app kínálat milyen pluszt tud nyújtani?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#671) csabili74 válasza petipetya (#670) üzenetére


csabili74
aktív tag

Önmagában az okos óra fölösleges, de szeretjük a kütyüket:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#672) AndrewBlase válasza petipetya (#670) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Príma. Már csak egy kérdésre nem tudom a választ, hogy miért lenne szükségem a kütyüre, ha pont az értesítések nem érdekelnek azonkívül, hogy imádom a kütyüket)."

:D

Tessék egy ok, hogy miért is kell Neked! ;]

Én azért vettem ezt, mert zajos környezetben dolgozok, és nem mindig hallom meg, ha keresnek. Ez viszont rezeg a kezemen, ha hívás/sms jön. A telefon hiába rezeg a (bő) zsebben, azt nem érzem, ezt viszont igen.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#673) petipetya válasza AndrewBlase (#672) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nagyon off, de például egy k88h 3 év múlva miként fog működni a karomon az elhasználódott aksijával? Éppen néztem egy Casio MTP-1314L-8A órát, ami 11-ből megvan és 10 évig biztosan jó lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#674) AndrewBlase válasza petipetya (#673) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát erre csak az idő adja meg a választ szvsz. :)

Miért mindig én???

(#675) petipetya


petipetya
nagyúr

A k88h esetén van olyan lehetőség, hogy a fekete bőr szíj / ezüst órarész kombót kapja az ember? Mert láttam ilyet némelyik hands on videón, ám a gearbest oldalán csak a barna szíjhoz jár az ezüst óra.

Másik kérdés. A fémszíjas verziónál kell szórakozni a csatokkal, hogy megfelelő legyen a méret, vagy minden gond nélkül állítható?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#676) air válasza petipetya (#675) üzenetére


air
nagyúr

Gearbesten nem tudsz így variálni.
Lehet, hogy a videó készítője 2 órából csinált egyet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#677) Jorgos01 válasza petipetya (#673) üzenetére


Jorgos01
tag

3 év múlva valaszínüleg a fiók mélyén, vagy talán már ott sem lesz az óra. A technika fejlődik, a gyártók egy fogyasztói társadalomnak készítik a termékeiket. De úgy gondolom, hogy 10-15.000 forint nem olyan nagy pénz ahhoz, hogy kipróbáljuk van-e értelme vagy sem. Nekem van vagy nyolc órám (quartz, mechanikus automata, különböző tokozással, szíjjal, számlappal, Festina, Casio, Orient, Pulsar, stb.), de addig úgysem nyugszom, amíg nem veszek egy okosórát is. És ha tetszeni fog, akkor jöhet akár egy drágább kategória is. És ha hozzá vesszük, hogy egy 50-100 vagy éppen 150.000 forintos telefonhoz keresünk okosórát, amit 2-3 évente szintén lecserélünk, mert már meguntuk vagy elavult, akkor nem kérdés, hogy kell egy ilyen kütyü, mert ugye férfiak vagyunk és szeretjük a kütyüket, az autókat, na meg a nőket ☺⌚.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#678) Aryon87 válasza csabili74 (#671) üzenetére


Aryon87
félisten

Jut is eszembe, az ora kepes a vibraciora? Ill ebresztoora van benne?
Mert mar emiatt is megeri nekem.
Amugy a kerdes bennem is felmerult, hogy minek is kell nekem, de sztem qrva jol nez ki a hands on videok alapjan.
+ Hasonlit egy kicsit a Moto 360-hoz sztem :)

Petipetya, ezert rendeltem a borszij verziot, mert azt biztosan tudom a csuklom meretehez igazitani..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#679) darkmann válasza snake65 (#636) üzenetére


darkmann
őstag

Privi ment!

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#680) Jarod1


Jarod1
addikt

Használ valaki ilyen E07 es órát?

[link]

(#681) csabili74 válasza Aryon87 (#678) üzenetére


csabili74
aktív tag

Van, rezeg:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#682) Aryon87 válasza csabili74 (#681) üzenetére


Aryon87
félisten

Szuper. Azt hiszem joban leszunk :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#683) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Üdv!

Olvasgattam kicsit a topicot és az lenne a kérdésem hogy tapasztalatok alapján melyik jobb okos óra, az R11 vagy a K88H? Gondolok én itt a gyorsaságra, funkciókra, anyag minőségre stbstb. Köszi előre is!

(#684) dry34


dry34
újonc

Üdv!

Gyors segítségre lenne szükségem.
Olyan itthon is kapható okosórára lenne szükségem, ami olvas doksit. Tehát a rámásolt word dokumentumot meg lehet nyitni vele.

Köszi!

(#685) AndrewBlase válasza dry34 (#684) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ez már szinte mazochizmus ;] !

Miért mindig én???

(#686) Mi a Manó?!


Mi a Manó?!
tag

Sziasztok!
Okosórát szeretnék venni egy S5 teló társaságába, de a Samsung Gear S és Gear S2 meghaladják a "fájdalomküszöböm"! Hosszas keresgélés után a Neten találtam két, (majdnem) minden szempontból szimpatikus típust, de fogalmam sincs, hogy milyen minőségűek és mennyire fedik a papírformájukat! Aiwatch K8 vagy K9 lenne a két kiszemelt! Van valakinek tapasztalata velük?? Vagy ha esetleg ajánlani tudnátok hasonló kaliberű okosórát, akkor azt is szívesen veszem! Nagy előny lenne a K8-K9 tulajdonságai mellé még a vízállóság is, vagy legalább IPxx védelem!
A válaszokat és segítséget előre is köszönöm!

Ezekről lenne szó:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#687) Land


Land
veterán

20-40 dollárért van normális, korrekt okosóra vagy inkább olcsó kínai karórát nézzek ennyiért?

Ami jó lenne: élés kijelző, több napos működés, és pár okos funkciók. Igazából nem tudom, hogy ennyiért mit tudnak az okosórák mely hasznos lehet:) köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#688) Bakak


Bakak
újonc

Sziasztok!
Van tapasztalata valakinek v5s okos karkötővel kapcsolatban? Sajnos nem működik a hívás értesítés és az sms értesítés,ezeken kívül minden. 3 különböző telefonnal + 3 féle androiddal kipróbálva,de sajnos semmi.
Valaki?
Link a karkötőhöz:
http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_227780.html

(#689) SATIKA31


SATIKA31
tag

Üdv!
Használ vki No1 D5 órát?

(#690) BoneDragon válasza BoneDragon (#683) üzenetére


BoneDragon
veterán

Inkább nem kell egyik se. Elég gagyi, hogy le van alul vágva az óra. Gondolok én itt arra hogy 5-7ig nem látni az időt. Keresek tovább...

[ Szerkesztve ]

(#691) Jorgos01 válasza darkmann (#585) üzenetére


Jorgos01
tag

Tegnap én is rendeltem a gearbest-en egy K88H-t Kínából. (Ma kaptam egy e-mailt, ami mutatja, hogy már becsomagolták és elméletileg útjára indították.)
A Tied megérkezett már. Ha igen a rendeléstől számítva, hány napra érkezett meg.
Köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#692) Aryon87 válasza Jorgos01 (#691) üzenetére


Aryon87
félisten

En 15.en rendeltem.
Mist neztem meg a trackingjet, es mar azt irja hogy "departed fron transferring country", ha jol ertem, akkor mar magyar teruleten van sztem jovo heten mar kezbe is vehetem :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#693) darkmann válasza Jorgos01 (#691) üzenetére


darkmann
őstag

Június 30-án rendeltem, még nem jött meg. Július 12-én a tracking infó szerint már megérkezett a helyi postához. Tegnap hívtam a Magyar Postát, de ők semmilyen infót nem tudnak adni a csomag hollétével, illetve kiszállítási időpontjával kapcsolatban. Szerintem kicsit szégyen, hogy Kínából idáig elér egy csomag nem egészen két hét alatt, ők meg egy hét alatt nem tudják azt a pár kilómétert legyűrni. :DDD :DD :(((

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#694) Jorgos01 válasza darkmann (#693) üzenetére


Jorgos01
tag

Köszönöm. Ha megjön légyszi jelezd már azt is, és gondolom annak is sokan örülnének, ha egy kis beszámolót is írnál majd az óráról.
Előre is köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#695) Aryon87 válasza darkmann (#693) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja, a magyar postatol csodat ne varj :D
Nekem elvileg 5 nap alatt ert magyar teruletre.. Kivancsi vagyok, mikorra postazzak ki.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#696) anonimus25 válasza Aryon87 (#695) üzenetére


anonimus25
tag

igen igaz,bár mikor vámolni kell valamit akkor hirtelen felpörögnek és 1 nap alatt ott az értesítés hogy fáradj be érdekes akkor nagyon gyorsak. :DD

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#697) Aryon87 válasza anonimus25 (#696) üzenetére


Aryon87
félisten

:D
Szerencsere meg nem volt ilyennel dolgom. Milyen osszegnel vamolnak amugy?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#698) air válasza Aryon87 (#697) üzenetére


air
nagyúr

Igazából nem összeg függő.
A jogszabályban €22 van, de nekem egy $47-os óra simán átjött. A csomagra $16 volt írva. Elhitték.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#699) petipetya válasza air (#698) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezek szerint jól járunk azzal, ha gyengül a forint? Persze úgy a megrendelt cucc is drágább, de lehet ez a különbség még mindig kevesebbre jönne ki, mint egy esetleges vám.

"nincs rá lezsóidő"

(#700) air válasza petipetya (#699) üzenetére


air
nagyúr

Árfolyamnak nem sok köze van ehhez.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.