Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) Bubu79 válasza Winner_hun (#9850) üzenetére


Bubu79
addikt

Hosszabb, mint zöld ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9852) nike_ válasza Winner_hun (#9850) üzenetére


nike_
addikt

Hát ugye az AMD alapon jobb órajeleket produkál mint a C2D-k (kivéve a drágákat). De tuningban már a C2D-k győznek szinte minden esetben, ld. pl.: E2160. 3 GHz-ig is ki lehet húzni, amire AMD-k közül a felsőbb kategóriákból az 5000+ képes (no meg a feljebb levők de azoknak az áruk...:U). Tehát ha nincs nagy tuning akkor AMD, ha van, akkor C2D. Grafikában is jobbak az AMD-k, tesztekben is pl.: zenevágás, Benchamrkok alapon jobbak mint a C2D-k. De akinek gyors és minden másban (kivéve cacheben) gyengébb proci kell azok C2D-t vesznek.

Nekem legalábbis ezt mondták.

5000+ = 20.000 Ft

E2160 = 10.000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#9853) Thrawn válasza Winner_hun (#9849) üzenetére


Thrawn
félisten

Annál jobb ha nem érted :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9854) cizoe


cizoe
őstag

ciao.. Full nem tudom milyen filmet nézzek.. Nem tudtok valami jó vígjátékot, valami újat ajánlani? Olyat ami azért dvd-n kijött... thxxx

(#9855) ladybug válasza philoxenia (#9839) üzenetére


ladybug
őstag

Ez nekem is többször bejött már. Gondolom mostanában ez a leggyakoribb keresett képek egyike. :)

cizoe: Most mész el venni vagy van már miből választanod? Vagy ott állsz a boltban? :D

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9856) cizoe válasza ladybug (#9855) üzenetére


cizoe
őstag

hát tékába megyek hamarosan, elég sok cuccok szokott lenni..

sajnos a magyar trackereket már kipörgettem, semmi érdekes nincs.. Rá kellett magam szánnom, hogy kivegyek egy filmet. :)

[ Szerkesztve ]

(#9857) csapos2 válasza BlacKSouL (#9847) üzenetére


csapos2
addikt

Saját kocsi?! Hej...miről nem tudok?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9858) ladybug válasza cizoe (#9856) üzenetére


ladybug
őstag

Itt nézz körül.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9859) cizoe válasza ladybug (#9858) üzenetére


cizoe
őstag

hát inkább tapasztalat alapján kellett volna, hogy ki mit látott, de azért körülnézek, köszi :R

(#9860) nike_


nike_
addikt

Vizesnyolcas nekem egyik kedvenc filmem, régi de beszarás. :D Meg Adam Sandler filmeket tudok ajánlani, mindegyiken szétröhögöd az agyad. :DDD Bár ha már láttad, akkor bocs. :U

(#9861) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ezt a számot tegnap találtuk egy kocsmai zenegépben.

Szövege.

Elég beteg.

[ Szerkesztve ]

(#9862) BlacKSouL válasza csapos2 (#9857) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kéthavonta egyszer kölcsönkérem, az saját? Mert akkor tudsz róla..Egyéb nincs. Gyalogbusz meg Ikarus. Rájöttem hogy én lakom legközelebb a céghez, kell a francnak kocsi. Azt a 7-8 km-t lebuszozom oszt jóvan. Hálistennek errefelé nem szükséges hogy mindenhova SUVval menjek, mer ez egy közlekedési és időjárási szélsőségektől mentes kis ország. Milyen jó helyen is lakom...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9863) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#9861) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már Rammstein, akkor inkább ez... :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9864) Kidus válasza BlacKSouL (#9862) üzenetére


Kidus
őstag

Jah, most hogy igy emlegeted, maris hianyzik a nyari tomeg a buszon, a jo kis fulledt buz, meg a honaljkutyak, es ahogy a nagy zotykolodes kozepette hozzam simul a 120 kilos izzadt allat, mikozben a mellemet bamulja.
Telen meg a szanaszet fagyas a megalloban, negyed orakat varas 5 perc helyett, menetrend is csak viccbol kiteve ( mar ha megvan meg ), aztan a beerkezo buszrol lefolyo tomeg elol kiterni probalas majd a visszanyomulo tomeggel egyutt kuzdes a feljutasert, hogy aztan kinyomjak belolem a szuszt is, mire a kovetkezo megalloba erunk.
Milyen kar is, hogy mar nem buszozom :U

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#9865) VladimirR válasza cizoe (#9856) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kevin smith new jersey sorozatabol barmi (azert ajanlot sorban haladni)

shop stop
mallrats
chasing amy
dogma
jay and silent obb strikes back
(jersey girl)
shop stop 2: passion of clerks

(#9866) VladimirR válasza BlacKSouL (#9862) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Hálistennek errefelé nem szükséges hogy mindenhova SUVval menjek, mer ez egy közlekedési és időjárási szélsőségektől mentes kis ország."

nem, ide nem kell a suv, jol mondod
ide lanctalp kell, mert kozlekedesi es idojarasi szelsosegek mellett, utkarbantartastol is mentes ki orszagunk

(#9867) RoyalFlush válasza cizoe (#9859) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Vígjátékok közül legutóbb az Agyő, nagy Ő-t láttam - nem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9868) VladimirR válasza Kidus (#9864) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezeknek csak egy resze a tomegkozlekedes(i vallalat) hibaja, masik resze (foleg a tomegekkel valo kuzdelem) inkabb termetednek koszonhetoen ily' keseru ;p

(#9869) Tim82 válasza VladimirR (#9865) üzenetére


Tim82
nagyúr

a mallrats-nek mi a magyar címe? a többit elhelyeztem, javarészt láttam is, de az nem rémlik...

oké, oké, Google. :)

mod: imdb alapján rájöttem, hogy ezt is láttam. Cavintont kérek. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9870) Bubu79 válasza Tim82 (#9869) üzenetére


Bubu79
addikt

Cavinton nincs, csak langyosvizes kalapács - az is tökéletesen alkalmas az elme helyretételére ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9871) ngabor2 válasza Winner_hun (#9821) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kérsz egy jólszituált orrbaverést kisbaltával? ;]

(#9872) Bubu79 válasza ngabor2 (#9871) üzenetére


Bubu79
addikt

Nálad lesz a balta? Csak mert elnézvén a videót, nem vagyok meggyőződve arról, hogy szeretnék a közeledben lenni, amikor éppen használatba veszed :DDD

Lábad hogy van? ;] :DDD

nike_: :F Soha jobban - kb. négy éve gyűröm gond nélkül... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9873) nike_ válasza Bubu79 (#9872) üzenetére


nike_
addikt

Procid hogy van? :D

(#9874) Tim82 válasza Bubu79 (#9870) üzenetére


Tim82
nagyúr

a langyosvíz minek? hogy kevésbé fájjon? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9875) Bubu79 válasza Tim82 (#9874) üzenetére


Bubu79
addikt

:K Hát persze - gondold el milyen lenne ha hideg kalapáccsal vágnának hókon... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9876) ngabor2 válasza Bubu79 (#9872) üzenetére


ngabor2
nagyúr

rossz részt nézel... nézd meg az As you wish c. 2-részes dolgot. linket nem adok, keresd meg :P

(#9877) poffsoft


poffsoft
addikt

szép reggelt!

[ Szerkesztve ]

(#9878) ngabor2 válasza poffsoft (#9877) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hétfőt? csak mert az lesz legközelebb...

(#9879) VladimirR válasza Tim82 (#9869) üzenetére


VladimirR
nagyúr

magyarul a cimek

shop stop
shop show
comic strip: keptelen kepregeny
dogma
jay es nema bob visszavag
(apja lanya)
shop stop 2

(#9880) VladimirR válasza ngabor2 (#9871) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, o korszakallt ker (akar)

(#9881) Bubu79 válasza ngabor2 (#9876) üzenetére


Bubu79
addikt

Találtam első és második részt, de mindkettő ugyanaz volt...

Még Dzsinnek is balfék vagy :P ;] :DDD

Tim82 #9883: Megfáznál? Ugyan... De rögtön kezelve is lenne a púpod, az meg hogy néz már ki? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9882) Winner_hun válasza ngabor2 (#9871) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kedvességed határtalan:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9883) Tim82 válasza Bubu79 (#9875) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megfáznék? :U Ja értem, nehogy már jó legyen nekem. :DDD

VladimirR: köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9884) tildy válasza Kidus (#9864) üzenetére


tildy
nagyúr

Hehe.
Valószínűleg én valami ufó lehetek, hogy pár bunkó pasin kívűl , meg a tömegen kívűl egyéb nem tűnik fel:D:D Napi 1.5 órát tömegközlekedem, ezerszer jobb, mint dugóban menni, autóval...
Arról nem is beszélve, hogy az elővárosi vonalon tökjó vonatok járnak :K :K
(ha már tömegközlekedés...)

Pont tegnap beszéltük bolonddal, hogy kimegyek bashoz ámerikába, és majd én is nagy suv mániás leszek ottan-é ;] ;] ;]

Blackie: :Y Azt hittem a city a tied :Y :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9885) Thrawn


Thrawn
félisten

Erik a viking
Megnéztem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9886) ngabor2 válasza Winner_hun (#9882) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt pont te mondod? :P

bubu: merthogy? az lett mindig teljesítve, amit kértek. hogy nem tudnak rendesen kérni... az az ő bajuk.

kuka: régi, de nagyon ütős. a montipályton filmek sose mennek ki a divatból. az élet értelmét megint meg akarom nézni, csak nem tudok rá időt szakítani.

[ Szerkesztve ]

(#9887) Bubu79 válasza ngabor2 (#9886) üzenetére


Bubu79
addikt

Szóval egyszerű felhasználói hiba? Ja igen - nem járt a hardverhez User Manual :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9888) Thrawn válasza ngabor2 (#9886) üzenetére


Thrawn
félisten

Kb egy tíz évvel ezelőtt tett ígéretem tartottam be.
Azt ígértem egyszer majd megnézem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9889) ngabor2 válasza Bubu79 (#9887) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy valahogy. nem olvastad a végén a napi tanácsot? jól gondold meg, hogy mit kérsz...

(#9890) Bash válasza tildy (#9884) üzenetére


Bash
őstag

Ez nem mánia, de egyáltalán nem hátrány ha elférek a kocsiban, és az sem egy rossz dolog, hogy a többi autónak a lámpája nem szemmagasságban van.

http://bashtravel.com/

(#9891) Bubu79 válasza ngabor2 (#9889) üzenetére


Bubu79
addikt

Diszkógömböt biztos nem... És asszem a rakéta is kilőve ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9892) tildy válasza Bash (#9890) üzenetére


tildy
nagyúr

Nemcsak suvban fér el az ember. ;)
No ugye hogy megmondtuk előre, hogy ilyesmit fogsz mondani ;] ;]
Még mindig nem hiszem el az ajánlatod ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9893) Winner_hun válasza ngabor2 (#9886) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak írom, mikor leírom nem mondom, minek, nem beszélgetek én magammal:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9894) bolondember válasza Bash (#9890) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jogos, van benne valami, ott a pont.
mondjuk 199 centivel elférek kisebb autóban is (okés, bevásárolni Neked jobb a nagygép), de hagyjuk a témát, ne gerjesszük a flémet.

De SUV-okon is megjelentek már a xenonok? (banolnám őket az univerzumból - a xenonlámpákat)

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9895) Bash válasza tildy (#9892) üzenetére


Bash
őstag

Megnézném hogyan pakolsz be három nagy bőröndöt három utassal egy Hyunday Tiburon-ba, és ebben még semmi extrém nincs.
Melyik része nem hihető?

http://bashtravel.com/

(#9896) csapos2 válasza bolondember (#9894) üzenetére


csapos2
addikt

Fürödtetek?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9897) bolondember válasza Bash (#9895) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bőröndfüggő :P
mondjuk nekem könnyű, és sporttáska-hívő vagyok... :U

Ha tildy MÉGSE bólintana rá - másra is érvényes az ajánlatod?! :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9898) bolondember válasza csapos2 (#9896) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szoktunk.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9899) (Kolombusz) válasza bolondember (#9894) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem egyedül a xenon lámpák nem zavarják éjjel a szemem.

A xenon-utánzat fosokat én is betiltanám.

[ Szerkesztve ]

(#9900) tildy válasza Bash (#9895) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát úgy az egész.Meglepődtem.
Mert még ha tiv61 mondaná, az nem lepne meg, de ezen meglepődtem:D

Miért kell 3 utas? :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.