Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hű, ez a Firefox Beta 4 sokkal szimpatikusabb, mint a Beta 3. Egyrészt kellemesebb a kezelőfelület színe, másrészt még egyszer sem omlott össze, harmadrészt meg végre ismét normális a jelszókezelő.

Az előzmények kezelése is értelmesebb lett és informatívabb is, továbbá a böngészősávban nagyon jópofa a keresés, én ezt mondanám a szemmel látható újdonságok közül a leghasznosabbnak.

(#9152) venember83 válasza tildy (#9150) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy mérlegnek a legkönnyebb. Nem tudom, neked kell döntened, végülis pár pasit már ismersz... :U

(#9153) ngabor2 válasza tildy (#9150) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen mérleg? tára, analítikai, esetleg ipari? :D

(#9154) tildy válasza ngabor2 (#9153) üzenetére


tildy
nagyúr

precíziós.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9155) bnss válasza (Kolombusz) (#9151) üzenetére


bnss
veterán

Van még, amivel hadilábon áll, sajnos.

szerk.: ezt a kibővített címsort hol a viharban lehet kikapcsolni? (csak a címet írja ki, a title-t ne) :F

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9156) ngabor2 válasza tildy (#9154) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor az analítikai lesz, minimum 5 tizedesig :D jobb helyeken 6-ig, azt is megérzi, h a szomszéd labor ajtaját kinyitják...

(#9157) Bash válasza tildy (#9150) üzenetére


Bash
őstag

És ha azt mondom, hogy eltartalak, nem kell dolgoznod sem, én sem dolgozok sokat, viszont sokat lehetünk együtt egy aránylag elfogadható helyen, akkor az merre billenti a mérleg nyelvét? :)

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#9158) Bubu79 válasza Bash (#9157) üzenetére


Bubu79
addikt

Mikor költözhetek? ;] :DDD

Vénség: Ünneprontó :-(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9159) venember83 válasza Bubu79 (#9158) üzenetére


venember83
nagyúr

Itthon hagynád a Bömbit? :(((

(#9160) Thrawn válasza (Kolombusz) (#9151) üzenetére


Thrawn
félisten

Én összeborítottam párszor tegnap, a beta3-at egyszer sem sikerült.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9161) (Kolombusz) válasza Thrawn (#9160) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igaz, a Yahoo! új webmailjétől meghalt az előbb kétszer is.

(#9162) ngabor2 válasza Thrawn (#9160) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert nem értel hozzá (nomeg buta vagy és naív :D) :P

(#9163) tbs válasza venember83 (#9112) üzenetére


tbs
addikt

Dehogy. Vírus.

(#9164) Thrawn válasza ngabor2 (#9162) üzenetére


Thrawn
félisten

Rosszul viselte, hogy két Java-s Livetiming ablakot nyitok meg egyszerre ugyanonnan.
Egymás után többször is rápróbáltam :D

ps: Kuss, nem poén :P

(Kolombusz): Yahoo! monnyonle! Gmail rulez!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9165) ngabor2 válasza tbs (#9163) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tegyél fel rá valami normális vírusírtót.

(#9166) venember83 válasza tbs (#9163) üzenetére


venember83
nagyúr

Az kicsit jobb. Gyógyulást!

(#9167) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :W:W :W

Rengeteg fordításba ölt munkám, egy fórum és egy tárhelyre feltöltött nem túl sok, de érdekes dolog elveszett, amit nem fogok tudni pótolni.

Uw-re akartam feltölteni egy mp3-at, valamint az index.html-t szerkeszteni, bejelenteni rajta, hogy érdeklődés hiányában további fejlesztések nem várhatók (3dfx.uw.hu), közben egy másik, fostalicska, nagyjából 0 értelmes információt tartalmazó uw-s oldalamat pedig törölni akartam. Beléptem hát annak is a webes felületére, majd kezdeményeztem a törlést. Az uw-nek nem tűnt fel, hogy más néven léptem be (igazából szerintem cachelt a firefox, mivel most ugyanazzal a jelszóval nem enged be a törölni kivánt oldalra), a törlés megerősítéséről szóló emailben pedig nem volt írva az oldal neve, így én lelkesen megerősítettem. Mikor elkezdtem total comamnderrel feltölteni az mp3-at még nem volt törölve, mire felért, eltűnt minden.

Szopás.

[ Szerkesztve ]

(#9168) Bubu79 válasza ngabor2 (#9165) üzenetére


Bubu79
addikt

BIOS-t ne frissítsen rögtön utána? :U :DDD

A tűzfalat meg a szomszéd ház adja - mi? :))

tbs: Jobbulást a csöppségnek - Kékszarvast meg ne vedd komolyan ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9169) bnss válasza Thrawn (#9164) üzenetére


bnss
veterán

Nálam a WebUI nem tetszik neki, igaz, nem borítja meg a rendszert, csak nem tölti le az oldalt. :U

szerk.: szabad olyat írni a megfelelő totyikba, hogy egy x oldalon lehet regisztrálni?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9170) Thrawn válasza bnss (#9169) üzenetére


Thrawn
félisten

WebUI nélkül el lehet lenni, de F1 Livetiming nélkül nem :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9171) bnss válasza Thrawn (#9170) üzenetére


bnss
veterán

Ez igaz, jó hogy mondod, mert különben elfelejtettem volna, mármint a Livetiming-ot. :R

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9172) ngabor2 válasza Bubu79 (#9168) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asserossz...

amúgy szerinted tébées engem mikor vesz komolyan? oké, most üzleteltünk, de azon kívül.

(#9173) Bubu79 válasza ngabor2 (#9172) üzenetére


Bubu79
addikt

Te meg engem ne vegyél komolyan ;)

Jó éjt Mindenkinek - alighanem elég volt belőlem is mára ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9174) venember83 válasza Bubu79 (#9173) üzenetére


venember83
nagyúr

Az öreg sem beszámítható. Na jóccak.

(#9175) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#9177) tildy válasza Bash (#9157) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs bash, de túl meleg helyen laksz, és mentálisan bekészülnék a tudattól, hogy nem én tartom el önmagam , hogy máson "élősködöm" .
Én szeretek dolgozni :K :K :U Mondjuk takarítani meg rendet rakni nem, azt rád hagynám ;]
Ettől függetlenül jó ajánlat :U ;]
------------------------------------------
Én is elkaptam valami nyavalyát, valószínűleg munkahelyem.
Ma csak a torkom kapart kegyetlenül, és nem voltam jól, de most már levegőt sem kapok, csak szájjon át:(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9178) Thrawn válasza Kalandor (#9176) üzenetére


Thrawn
félisten

Beta :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9180) 7 válasza Kalandor (#9176) üzenetére


7
addikt

Kis finnyás. Se Linukc, se Vindóz. Mi lesz veled, ha az OSX, BSD sem jön be? Amigázol majd? :P

(#9181) tbs válasza tildy (#9143) üzenetére


tbs
addikt

Próbáltad már Kukaccal..? Lehet nem egyszerű. Mondjuk pocsékul gitározik... Vagy bármi.

(#9182) tbs válasza 7 (#9180) üzenetére


tbs
addikt

Amiga :K -> [link] Kötelező átnézni az archívumot.

(#9183) Thrawn válasza Kalandor (#9179) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy óra? Kell neki 1-2 két hét mire rádáll és felveszi a szokásaidat.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9184) bnss


bnss
veterán

Jó éjt, jó F1-et! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9185) tbs válasza Kalandor (#9179) üzenetére


tbs
addikt

Höhöhö. Igen. Ismét a türelmed a probléma. :DDD

~2-3 nap (nettó üzemidő) alatt gatyába rázná magát, és rendes lene hozzád. Kb. mint egy linux betanulási időszaka...

(#9186) tildy válasza tbs (#9181) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem :P
De te viszont gonosz vagy :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9187) (Kolombusz) válasza Thrawn (#9183) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Amúgy durva, de tényleg tanul.
1 gigával kezdtem a Vistázást, és akkor gyors volt, nem volt lassabb mint az XP, sőt...
Aztán beraktam a 2 gigát, úgy hasított, tényleg, sehol egy belassulás, minden pillanatok alatt történt.

Aztán elromlott az alaplapom, az újban nem megy a 4 modul, eladtam 2-t, most csak 1 gigával használom a gépet (elég is ennyi, nem játszok már wowot sem pc-n). Mikor 1 gigával kezdtem megint használni, félelmetes mennyire lassú volt.

Most meg megint gyors. :R

(#9188) csapos2 válasza Bash (#9157) üzenetére


csapos2
addikt

Ez mind szép, és neki mit kellene tennie? ;-))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9189) Thrawn válasza (Kolombusz) (#9187) üzenetére


Thrawn
félisten

Lassan megint meglesz az egyhetes uptime, kíváncsi vagyok az Everest gadget beadja-e a kulcsot megint. Remélem nem :U
Én is 1 GB-al kezdtem, aztán lecseréltem 2x1GB-ra, most visszaraktam a 2x512-t is így van 3 GB. Fincsi :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9190) tildy válasza Bash (#9157) üzenetére


tildy
nagyúr

Most veszem csak észre, ez egy komoly ajánlat volt ? :Y
Hűha. :B :B :U
Kár hogy olyan meleg van ott. PEdig már majdnem igent mondtam:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9191) I_Am


I_Am
veterán

Tudtok olyan embereket, akik tényleg jóféle, igazi házipálinkát csinálnak?

Elkezdtem gyűjteni eme párlatokat. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9192) (Kolombusz) válasza Thrawn (#9189) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Neked talán tetszeni fog.
Semmi extra, Virtual DJ-vel állítgattam a pitchet, meg néhány effekttel szórakoztam. Hosszabbhoz nem volt kedvem.

(#9193) Thrawn válasza (Kolombusz) (#9192) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem elég tört :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9194) tildy válasza I_Am (#9191) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem fokukacnak volt jo sok hazipalesze ?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9195) tbs válasza tildy (#9194) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Tudod te, miért nem él nővel... ;]

(#9196) Thrawn


Thrawn
félisten

CD/DVD-re milyen filccel szabad írni? Jó az alkoholos vagy vízbázisú kell? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9197) csapos2 válasza Thrawn (#9196) üzenetére


csapos2
addikt

[link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9198) Thrawn válasza csapos2 (#9197) üzenetére


Thrawn
félisten

Szóval?
Ez valami spéci, direkt erre a célra kifejlesztett filc? Beszerzési hely/forrás/ár?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9199) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én lassan, de biztosan nyugovóra térek.
Jó éjt mindenkinek!

(#9200) csapos2 válasza Thrawn (#9198) üzenetére


csapos2
addikt

Ez vizes bázisú, direkt erre. A helyi írószer üzletben vásároltam pár száz forintért. Gondolom nem beszerezhetetlen felétek sem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.