Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) Diego! válasza Bubu79 (#9349) üzenetére


Diego!
senior tag

Szia Bubu! :)

Nem sajtgyár mellett lakom, de itt mindig fúr valaki...

(#9352) Diego!


Diego!
senior tag

Mentem F1-et nézni! :C

(#9353) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Familyfrost powaa:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9354) Sipi16 válasza Diego! (#9352) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ma még csak időmérő van ugye?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#9355) RexpecT válasza VoDaFoNe (#9353) üzenetére


RexpecT
addikt

Szólj anyádnak adjon pénzt... :D

(#9356) VoDaFoNe válasza RexpecT (#9355) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ő ajánlotta fel :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9357) RexpecT válasza VoDaFoNe (#9356) üzenetére


RexpecT
addikt

És nem fájdult meg a torkod?Én egy kicsit bevagyok rekedve.
Off:Köszi a képet elég jó lett :K .

(#9358) VoDaFoNe válasza RexpecT (#9357) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

neem:D
mellesleg a kép még nem jó.. még dolgozom rajta zuhi után:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9359) ngabor2 válasza VoDaFoNe (#9356) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, ez a sárga autó szignálja :D

(#9360) satza


satza
tag

Nem, nem nézzük meg. Viktor77

[ Módosította: Viktor77 ]

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#9361) 7 válasza satza (#9360) üzenetére


7
addikt

Remélem tudod, hogy ezeket a hsz-eket szankcionálják... :U

(#9362) FehérHolló válasza satza (#9360) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszönjük!
Remélem, belinkeled még néhány topicba, és kiteszik a szűröd, mint az előző delikvensnek, aki ugyanezen a módon akarta reklámozni magát és gyűjtögetni a lakóit.

Skynet is real. It's called Google.

(#9363) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#9364) VoDaFoNe válasza ngabor2 (#9359) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

de onnan van a FAGYIIII (tbs lemaradtál:) )

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#9365) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#9363) üzenetére


Bubu79
addikt

Ilyenem sem lesz - az biztos...

Beugrott róla egy elmeroggyant reklám, amit pár éve az egyik csokigyártó cég adott ki ( vajon melyik :U ) és a hidegrázás, amit a reklámban szereplő ficsúr váltott ki a hanghordozásával, ahogyan a "boci"-s dolgokról regélt...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9366) Bubu79 válasza Bubu79 (#9365) üzenetére


Bubu79
addikt

Topikgyilkos... :U

Diego!: Csodálod? Csak egy ilyen sótlan alak pörgette a topik mókuskerekét :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9367) Diego! válasza Sipi16 (#9354) üzenetére


Diego!
senior tag

Igen persze ma csak időmérő van.

Nem nagyon pörgött a topik azóta.

(#9368) Diego! válasza Bubu79 (#9366) üzenetére


Diego!
senior tag

:DDD sótlan alak :DDD ugyan :)

(#9369) tbs válasza VoDaFoNe (#9364) üzenetére


tbs
addikt

:(

(#9370) Bubu79 válasza Diego! (#9368) üzenetére


Bubu79
addikt

Máskülönben mivel magyaráznám, hogy én is megnyalnám a sót? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9371) Diego! válasza Bubu79 (#9370) üzenetére


Diego!
senior tag

Neked van macskád? :U

(#9373) Bubu79 válasza Diego! (#9371) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen. Kettő. :B Baj? :DDD Hol jársz, Te lyány? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9374) (Kolombusz) válasza 7 (#9372) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hmmm, hát ez nem igazán az én ízlésem. :B

(#9375) Diego! válasza Bubu79 (#9373) üzenetére


Diego!
senior tag

Milyenek?

[ Szerkesztve ]

(#9376) (Kolombusz) válasza Diego! (#9375) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Sztem vérmacskák.

(#9377) Bubu79 válasza Diego! (#9375) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egyik original Macskusz házikusz - fehér alapon fekete foltos.
A másik Macskusz kombinálikusz - jobbára kékesszürke, de fehér zoknijai vannak és az orra is fehér. Állítólag az apja sziámi, az anyja pedig félig sziámi, félig házimacska volt.

Kicsit elmosódott kép, de ők lennének: [link] Picúr Öreglány

Eszméletlen laasú az imageshack innen...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9378) (Kolombusz) válasza Bubu79 (#9377) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Áhh, azt hittem vérmacskák. :((

(#9379) nike_ válasza Diego! (#9375) üzenetére


nike_
addikt

:)

(#9380) Diego! válasza Bubu79 (#9377) üzenetére


Diego!
senior tag

De helyesek :) csípem a fekete-fehér színezetű állatokat :)

nike_: Te mit mosolyogsz folyton nekem? :) :D

(#9381) (Kolombusz) válasza Diego! (#9380) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem is a fekete-fehér bocik a kedvenceiM.

(#9382) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#9378) üzenetére


Bubu79
addikt

Azok. Torokra vannak kiképezve... Nem vicc. :U

Diego!: Mikor jössz megsimogatni őket? :D És engem? ;] :DDD :))

tildy: Töltésed van rendesen? Esetleg megvan a géped szerviz kézikönyve? ( Nem rötyög - én is megtaláltam a sajátomhoz a NET-en ;) ) Ha van töltés és a gyújtáskapcsoló is teszi rendesen a dolgát, akkor szét kell nézni kóbor fogyasztók után - hátha járt a gépben valami botcsinálta "autóvillamosságis" - anélkül, hogy tudnál róla ( mielőtt megvetted )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9383) tildy


tildy
nagyúr

Egyre rosszabbul vagyok:
Kocsiban meg valami leszívta az akksit, lehet zárlat van valahol?
Most töltötték fel pár napja, de ma mentem volna -betolással- és 0.5 V volt az akksiban...
Indítómotorral nem korrekt valami, semmit nem hallani gyújtáskor.

Kolombusz: Látszik , hogy qrvára nem értesz hozzá. Olyanrül még nemis hallottál hogy valami leszívja az akksit?
Mondjuk valami valahol zárlatos?
Gondolkozz már ember: szerdán fullon volt za akksi, azóta nem ment senki vele, msot meg 0.5 V,
Gondolkozz :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9384) (Kolombusz) válasza tildy (#9383) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szigorúan szvsz, de ha már tölteni kellett, akkor az akku már igencsak érett a cserére.

Nekünk a kocsikban a gyári aksik 5-6 évet lazán kibirtak (A Nissané 5-t, a Fordot 6 évesen adtuk gyári akkuval), az újak pedig most lesznek 3 évesek, szóval szó nincsen még akku és autócseréről sem.

Ha egyszer lemerültek, akkor már kapott a kocsi új akkut.

(#9385) Diego! válasza (Kolombusz) (#9381) üzenetére


Diego!
senior tag

Imádom a bocikat :) A fekete-fehér az a Holsten fríz :)
Az orruk mindig olyan "taknyos" :DDD [link] :D

[link] :D

Bubu:

(#9386) (Kolombusz) válasza Diego! (#9385) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Végre egy rajongó, műértő! :R

Én régebben minden nap linkeltem egy bocit az off topicba, csak voltak, akiknek nem tetszett, hogy szemezniük kell egy tehénnel, ezért mostanában ritkán linkelek.

(#9387) tildy válasza (Kolombusz) (#9384) üzenetére


tildy
nagyúr

jahm és két éve vadiúj akksival vettem. Nem hinném, hogy csereérett. És azért lett feltöltve pár napja , mert azt hitték, amiatt nem indul a kocsi.e ez biza indítómotor.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9388) (Kolombusz) válasza tildy (#9387) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ismét szigorúan szvsz, de egy gagyibb akkunál 2 év már szép idő.
A Magneti Marelli aksi 3 évet bírt ki, pedig az nem egy rossz cucc.

Persze, lehet, hogy valami leszívja, mert fullra volt töltve, akkor nem ennyi idő alatt kéne lemerüljön. Ettől függetlenül én cserélném.

Milyen szerviz ez, ahová hordod?

[ Szerkesztve ]

(#9389) Bubu79 válasza tildy (#9383) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyugi ;)

Cellazárlat előfordulhat új akksinál is, akkor értelemszerűen garanciában csere.

Ha a cellazárlat kizárva, akkor ahogyan említettem is, szét kell nézni parazita fogyasztók után.
( biztosítékok leakasztásával sok melóval ugyan, de meg lehet lelni, hogy hol a lék a rendszerben - persze ehhez jó tudni azt is, hogy melyik biztin ki lakik :) )

A rádiód hogyan van bekötve - slusszkulcs nélkül is hallgathatod, vagy csak a gyújtáskapcsoló elfordításával?
Helyzetjelző világít, ha az index kart valamilyen állásban hagyod? ( egyes típusoknál ha ez a helyzet áll fent - slusszkulcs kivesz, index valamely irányban - a helyzetjelző az adott oldalon égve marad )

Sajna el kell, hogy keserítselek - mély kisütés után ( ez nagyjából cellánkénti 2,2V helyett 1,6V alatti töltöttség ) az akksi közel sem lesz 100%-os :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9390) Diego! válasza (Kolombusz) (#9386) üzenetére


Diego!
senior tag

Állattudományi karon tanulok :)

(#9391) tildy válasza Bubu79 (#9389) üzenetére


tildy
nagyúr

Talán megy a rádió kulcs nélkül is. Nomeg a központi zár motorja is áram alatt lehet, nem?
Helyzetjelző nem ég.
Az akksi kb, 2 éves.
Ettől függetlenül ez a kisebb probléma, bikakábel esetén sem forgatja meg za indítót a kulcs elfordtása, de legalább szépen világítanak a megfelelő jelzőfények.

Szentgyörgyre viszem le autószerelő szakinkhoz , nem szervízbe hordom, ez már öreg járgány ahhoz, hogy szakszervíz csinálja.

A központi zárat nem igazán tudom. De szerintem szarul lett az akksi múltkor visszarakva , mert akkor még semmi baja nem volt , mikor felhozták tölteni (azért is lestem ma hogy mi van ). Vagy nem tudom. Lehet kár volt kölcsönadni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9392) Bubu79 válasza tildy (#9391) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha a központi zár motorja ilyenkor is kap feszkót, az gáz - elvileg áttekeri a mechanikát egyik véghelyzetből a másikba és utána nem kap delejt.

Az önindító egy másik tészta - az biztosan szerviz. :(

Az akksi tényleg gyanús - próbáljátok meg átrakni a Párodéból ( persze csak ha egyezik a kapacitás ) és töltést is ellenőrizni ( multiméter, járó motornál az akksi kapcsain 13,5 de inkább 14V körüli értéket kell mérni /névlegesen 14,4V-ot/ )

Egy apróság, amin sokan elbuknak bikázáskor - a nem megfelelő érintkezés miatt előfordulhat, hogy nem tud indítózni a "beteg" masina - hiába kap elvileg delejt. Nem elég ráakasztani valamilyen test pontra a negatív sarkot, ha kell, egy kicsit segíteni kell a kroki csipesznek ( bár ilyen esetben szikraesővel szokott jelezni a rendszer az érintkezésnél, valamint melegedő csipesszel )

De jónak magyarázom a villamosságot :DDD Hátha be nem avatottak is olvasgatják :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9393) nike_ válasza (Kolombusz) (#9386) üzenetére


nike_
addikt

Nekem tetszenek. A húsuk is finom. :D

(#9394) ngabor2


ngabor2
nagyúr

vááá, megnéztem a htf legutóbbi két részét... szokás szerint naaagyon beteg :D és én vagyok a főszereplő, a végén én járok jól ;]

(#9395) sekli válasza 7 (#9372) üzenetére


sekli
addikt

na ilyenekt linkelsz, ahelyett, hogy megmondtad volna, hogy hol lehet venni... :B

(#9396) Bubu79 válasza tildy (#9391) üzenetére


Bubu79
addikt

Tedd fel az akksit töltőre. Töltsd, amíg egyébként is szoktad, majd hagyd magára egy-két napra, csak úgy, feltöltve. Mérj közben kapcsofeszültséget naponta egyszer-kétszer és kiderül mennyire térdes ;)

A saruk a kocsiban gondolom tiszták voltak, meg az akksi pólusai is és a csavarok is meg voltak húzva...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9397) Diego! válasza nike_ (#9393) üzenetére


Diego!
senior tag

Hát igen egy jó marhapöri

(#9398) Bubu79 válasza Diego! (#9397) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó is az :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9399) 7 válasza sekli (#9395) üzenetére


7
addikt

Nyeheheh. :P

(#9400) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ma nyitva vannak a szórakoztatóhelyek? Kocsmákra gondolok elsősorban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.