Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57942) bitpork válasza EQMontoya (#57941) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem értem, én ezt , de komolyan. Nekem valamikor 2000 körül volt egy olyan élményem h az exem nővére felhívott h Editet rázza a hideg, 40°Cos láza van és mindent kihány - menjek már csináljak valamit. Odamentem (a családomból én vagyok az egyetlen aki IT területen dolgoztam kórházban), hívtam mentőt , közölték h majdgyön mert most minden kocsit máshoz küldtek, de orvosi ügyelet kocsit megszalasztják. Kijött egy rezidens hölgy, aki megnézte Editet, majd pánikszerűen lekezdett telefonálni h ő nem vállalja a felelősséget és vki azonnal menjen és nézze meg , vigye be. Akkor közöltem, h gond szál se, kocsival vagyok beviszem. A rezidens beadott egy láz és fájdalomcsillapító ( a derekát fájlalta) majd elszelelt , de bazi gyorsan. Én meg kézben levittem a 10.-ről (persze lifttel) szerencsétlent, és bevittem az ügyeletre. Ez volt este 11 kor. Odaértünk üres folyosó, az ügyeleti szobából beszélgetés és nevetgélés hallatszik. Bő fél óra várakozás után bekopogtam. Leordították a fejem h mit képzelek, és majd ők szólítanak. Ekkor még nyugiban voltam. Egy óra múlva két rendőr gumibottal finoman igazítva beterel egy részeg nőt aki felvágta a csuklóit. Ők bementek, egy pár perc dulakodás és kb 20 perc ellátás után már bilincsben, kicsit józanabbul vezették el.
Ez idő alatt Edit többször jól láthatóan az eszméletvesztés határára került. Mivel nem szólítottak, így exsógoromat felhívtam, aki az ügyeletes intézmény egyik osztályvezető főorvosának volt az unokaöccse, és megkérdeztem h tudna-e picit segíteni. Megkaptam a számot és mondta h nyugodtan hívjam attól függetlenül h éjfél elmúlt. Megejtettem a telefont. A vonal bontása után nem egészen 2 perccel kiviharzott az ügyeletes és megkérdezte hogy ki az az M. Edit?! Az üres folyosón volt képe megkérdezni! Na végre bevitték, de miközben támogatták elvesztette az eszméletét és összehányt mindent. Akkor már elhitték h komoly a baj. Hirtelen került kerekesszék meg minden. Kiderült h vesemedence gyulladása volt magas lázzal. Amikor felvették a kórházba (mert az anamnézis és diagnózis után már nem merték elengedni) az ügyeletes baromi flegmán odalökte nekem h, emiatt kár volt felhívni a főorvos urat... na itt pattant meg bennem valami és elkezdtem kiosztani h elmegy a francba.
Úgy tűnik h 20 év alatt semmi nem változott, csak a tolvajok személye :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.