Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48751) fokukac válasza NoLF (#48750) üzenetére


fokukac
nagyúr

A pesti utakon ez már nem keménység kérdése.
SZerintem rég vezettél errefelé... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48752) NoLF válasza fokukac (#48751) üzenetére


NoLF
addikt

Tavaly vezettem, iden csak taxiztam. Tudom nem vigasztal, de Rio sokkal szornyubb! A vezetesi stilusrol nem is beszelve :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48753) EQMontoya válasza fokukac (#48749) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az nem csak attól függ. És mivel nincs rajta 20 colos malomkerék, lehet, kevéssé üt, mint néhány középkategóriás autó.
IS-nek is elég kemény futóműve van, és nem para vele.

Same rules apply!

(#48754) fokukac válasza EQMontoya (#48753) üzenetére


fokukac
nagyúr

A Jazz-nek 14 colos kereke van, és felteszem, lágyabb a rugózása is.

De tök mindegy, hogy merre jövök haza (Róbert Károly körút, esetleg Váci út, vagy Dózsa György út - Dráva utca), szegénykémnek nagyon-nagyon fáj.
A Róbert Károly körúton és a Váci úton olyan keresztbordák vannak, amik máshol fekvőrendőrnek is beillenek, és ez senkit sem zavar.

16 éve vezetek Budapesten napi rendszerességgel, és állítom, hogy ilyen rossz állapotban még sosem volt az útrendszer. Ez van, és senki nem zavarja el a polgármestereket a p*csába.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48755) EQMontoya válasza fokukac (#48754) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, a Hungária (és megannyi neve, ahány szakasza van) tényleg rettenetesen ramaty állapotban van. Budán jobb a helyzet, már amikor nincsen lezárva minden. :D

Same rules apply!

(#48756) fokukac válasza EQMontoya (#48755) üzenetére


fokukac
nagyúr

A Róbert Károly krt. (a XIII. kerületi szakasz) van a legrosszabb állapotban. 70-es tábla van, és mindenki 40-nel megy...
A keresztbordákon túl az Erste-székház előtt a szélső sávban olyan nyomvájú van, hogy a kerekem félig eltűnik benne - nem is jövök arra már soha. Agyrém.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48757) NoLF válasza fokukac (#48756) üzenetére


NoLF
addikt

Nyomvalyu

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48758) BlacKSouL válasza fokukac (#48754) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az nem leszarja aki céges kocsival és/vagy audikúhéttel, béemvéikszhattal rongyol keresztül akármin? Mert aki tudna tenni ilyenekkel jár, akit meg zavar, az meg nem.

Mindazonáltal országúton (60-70-90-110-es korlátok) a Civic is 5 alá bemegy 2 emberrel+csomaggal. egynyóc benzin.
Cserébe mondjuk 10k alatt elnyel 7-8 deci olajat, nade 3000 Ft-nyi olaj 10k km-re kicsit gazdaságosabb, mint 1l/100 km-el több fogyasztás (aszondjahogy az 100km-re 1 liter, 1000-re 10 liter, 10k-re 100 liter. mondjuk 380 Ft-os benzinnél 38000 Ft. Igen, asszem az olajfogyás a gazdaságosabb)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48759) ToBeY válasza NoLF (#48757) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A Ricottás-spenótos tortellini-hez milyen mártás vagy szószt illik csinálni?
Csakhogy megtörjem ezt a kocsis témát :P

[ Szerkesztve ]

(#48760) BlacKSouL válasza ToBeY (#48759) üzenetére


BlacKSouL
addikt

olaszosat :D

mit nyertem?
a nagy pofonon kívül?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48761) szőröscica válasza ToBeY (#48759) üzenetére


szőröscica
addikt

Tegyél rá tejfölt.

(#48762) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Nemzeti érzelmű barátunk, aki két nőt fenyeget, és amúgy szlovák rendszámos Porkéval jár.

Kár, hogy nem 1-2 markos legény ült a kocsiban, akkor szívószállal inna az intenzíven...

Same rules apply!

(#48763) fokukac válasza BlacKSouL (#48758) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy Honda eszi az olajat? Az egész gáz.
A Jazz-zel nem tapasztaltam ilyet (és a Suzukival sem)

Nolf: meaculpa, kérek engedélyt meghunyászkodni, nem tudom, hogy véthettem ilyet :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48764) BlacKSouL válasza fokukac (#48763) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A hondás topikban már kifejtettem, hogy mi számít olajevésnek, és mi a helyzet akkor, "ha egy autó nem eszi az olajat"

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48765) concret_hp


concret_hp
addikt

nekem meg most először lett mérhető fogyasztási adatom konstans viszonyok közt. 2 éve van meg a verda, de még sosem fogyott ki a benya csak pályán v csak városban. szóval 6.25 lityi pályán, ami még épp szabályos annyival, 4en ... most figyelj: 19 éves 1.2-es corsa :DDD
bp-i közlekedéssel egyből kúszik 6.5re ha egyedül megyek is :((

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48766) bandus válasza concret_hp (#48729) üzenetére


bandus
veterán

Akkor meggondolom meg :D actobbiek mar biztos unjak a triatlon temat, de az jutott eszembe, ha nem akarjatok maganyod hoskent lenyomni a tavot, akkor atadon akar meg egy ph-s valtot is osszehozhatnank :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48767) NoLF válasza ToBeY (#48759) üzenetére


NoLF
addikt

Gondolom mar keso, de kicsit sos-borsos tejszinnel habarnam be a tortellinit. Esetleg vmilyen semleges sajt meg bele, de keves.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48768) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hideg van, és dolgozni kell.., sehogy sem jó ez így.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48769) ToBeY válasza szőröscica (#48761) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Végül azzal ettem :)

Nolf:Majd legközelebb kipróbálom köszi.

(#48770) EQMontoya válasza Tothgera30 (#48768) üzenetére


EQMontoya
veterán

Dolgozni kell, de hideg azért nincs, ma sem vettem reggel zakót, elég volt az ing.

Same rules apply!

(#48771) Tothgera30 válasza EQMontoya (#48770) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem már pulcsi is kellett. ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48772) fokukac válasza Tothgera30 (#48771) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem neki is, csak nem meri bevallani.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48773) EQMontoya válasza fokukac (#48772) üzenetére


EQMontoya
veterán

Éjfélkor a kocmsából hazafelé már jól jött valóban a széldzseki.

Same rules apply!

(#48774) fokukac válasza EQMontoya (#48773) üzenetére


fokukac
nagyúr

Pedig TBS aszondta, hogy rajtad már van szigetelőréreg :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48775) EQMontoya válasza fokukac (#48774) üzenetére


EQMontoya
veterán

Aluminiumkabát? :D

Same rules apply!

(#48776) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Neptunba hogy lehet feltölteni 8kb-os fájlméretig egy képet? Így kell kérvényt leadni. P.ü.-ben is jöhet segítség. Mert én akárhogy konvertálom, 130-140kb jön ki.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48777) szőröscica


szőröscica
addikt

Vettem ma egy Haragos Pistát.

Azt állítják, hogy legalább négyszer olyan csípős, mint a klasszikus Erős Pista. Szubjektíven nézve tényleg rendesen csíp. Igazából szerintem ilyen kellene legyen az alap Erős, és lehetne valami igazán brutálisan csípős szériát kidobni.

A többi ilyen jellegű termékkel van tapasztalatotok? A Noszlopi finomságok között van hasonló, az is kellemes. A Heinz Habanero szószt próbálta már valaki?

(#48778) EQMontoya válasza szőröscica (#48777) üzenetére


EQMontoya
veterán

Múltkor vampon vettem "Chabo" elnevezésű kézműves, csipős szószokat, elvben itt lehet kapni: bót.

Elég korrektek. :)

Same rules apply!

(#48779) Tothgera30 válasza szőröscica (#48777) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hulk Pista?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48780) fokukac válasza Tothgera30 (#48779) üzenetére


fokukac
nagyúr

De hogy nézne már ki zölden..?
:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48781) Tothgera30 válasza fokukac (#48780) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Wasabi special edition.

Kitkat-ből már van...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48782) concret_hp válasza Tothgera30 (#48781) üzenetére


concret_hp
addikt

valamikor régen ettem már ilyet 1* úgy emlékszem nem olyan durva

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48783) NoLF válasza Tothgera30 (#48781) üzenetére


NoLF
addikt

Nyilvan az ilyesmit kolkoknek gyartjak, az igazi wasabitol nekem is konny szokik a szemembe pedig probaltam mar parfele psycho juice-t :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48784) szőröscica


szőröscica
addikt

Az ilyen mozgalmas, eseménydús szombatokat szeretem. 9 után elmentem itthonról, kettőre terveztem hazaérni. Ehelyett sikerült 15 perccel ezelőtt beesnem az ajtón, most kezdtem el az aerob edzést. Viszont így sajna nem tudtam kitakarítani, az marad holnapra.

(#48785) parandroid válasza szőröscica (#48784) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"most kezdtem el az aerob edzést"

Most a taposógépen / szobabiciklin fórumozol, vagy ezt így hogy?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48786) szőröscica válasza parandroid (#48785) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, tekerek a szobabiciklin, kezemben az ipaddel.

(#48787) EQMontoya válasza Tothgera30 (#48781) üzenetére


EQMontoya
veterán

A mentolos kitkat viszont k. jó

Same rules apply!

(#48788) szőröscica


szőröscica
addikt

Kukac, eszembe jutottál. A nyugodt XVII. kerületi éjszakát borzolja az egyik szomszédom, simán hallom a zenét, ami két házzal odébb hallgatnak, pedig háromrétegű nyílászáróim és masszív szigetelésem van. Itt ilyet nem szokás. :D

(#48789) BlacKSouL válasza NoLF (#48783) üzenetére


BlacKSouL
addikt

igazi wasabiról jut eszembe, tegnap este* sushi volt a vacsora, exkollégánál toltunk vagy 20 tekercset, nopersze voltunk rá vagy 10-en, de kicsi maradt még mára is, úgyhogy a reggeli is az lett. (miközben főztem a palócgulyást a bográcsban, pálcikáztam a japán szushit, meg villáztam mellé a magyar szushit [szalonnabőr kipattogva a saját zsírban a bogrács alján "összekancsarodva"...] ) A wasabit a többség megkönnyezte, de valahogy nekem a szokottnál kevésbé volt bajos, lehet, hogy az allergiám miatt...
szójaszószt teriyakival kevertük, nem mondom, hogy rosszabb, mert finom úgy is, de az igazi ízvilág nekem a natúr szójával áll össze.

no ez van, ha japán cégtől összejövünk exkollégák.

* sszameg, tegnapelőtt este..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48790) Tothgera30 válasza NoLF (#48783) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Persze, csokiba csak a színesítés miatt keverik, esetleg egy kis aroma lehet benne.

#48782 concret_hp: Végül is, csak csoki lehet... ;)

ui: Kollégám Win7 frissítés közben kihúzta a notit, azóta logóig betölt. Itt csak újrarakás segíthet? Recovery nem volt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48791) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Oly sok problémámra tudtatok segítő kezet nyújtani, hogy bátorkodom e kérdést is feltenni. Amennyiben valakiben negatív érzések jönnek fel, kérem, inkább tartsa magában :) - ugyanis eléggé elvagyok szontyolódva... :U ( :O ) köszönöm a megértést!

A kérdésem tömören: van olyan hely Budapesten, ahová célzottan azért mennek az emberek, hogy komoly, és hosszantartó kapcsolatra fogékony embert találjon magának?
Ugyanis az utóbbi időben egyre jobban megcsömörlödtem a világtól, - nem kell szerintem részleteznem. Férfiként, és túl egy pár - csak hosszantartó - kapcsolat után úgy érzem, hogy ez a világ nem az én világom, és vagy csak olyan lány jut nekem, aki szüzességi fogadalmat fogadott, vagy olyan, aki már 3 nap után korbáccsal dobna be az ágyba.
Szóval kifordult a világ, és eléggé nem találom benne a helyem, s valahogy mindig elkerülöm a rendes hölgyeket, akik még ép, és józan ésszel gondolnak a holnapra, jövőre.

Köszönöm a válaszokat! :R

(#48792) NoLF válasza Tav-Csoves (#48791) üzenetére


NoLF
addikt

Konyvtar, templom...

Hirtelen mas nem jut eszembe.

Vagy csak tegyel le rola, ne gorcsolj rajta, jarja at tested-lelked a pozitivitas es a szerencse megtalal.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48793) Tim82 válasza NoLF (#48792) üzenetére


Tim82
nagyúr

Könyvtár. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48794) parandroid válasza Tav-Csoves (#48791) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem keress magadnak valami olyan szabadidős tevékenységet, amit szívesen csinálsz (sport, civil - jótékonysági, vagy akár vallási ifjúsági - szervezetek, kutyasétáltatás, hobbi klubok, széles skáláj az origamitól a horgoláson át a szerepjátékig érdeklődési körtől függően), és akkor előbb-utóbb úgyis az utadba akad valaki, akivel közös pontotok is akad. Legalábbis én ezen a vonalon indulnék el, ha ilyesmivel kéne próbálkoznom.

Ez a "jó kislányok a templomban meg a könyvtárban vannak" hülyeség meg szerintem vagy 50 évvel meghaladott. A roszak viszont ugye azóta is mindenütt, és azok kevésbé unalmasak. ;]

Szerk.: Bár mondjuk Tim biztos közelebbről ismeri a bölcsészklubokat (khm ;]), Kenny Coelho-t meg hajlamos vagyok ezúttal kevésbé komolyan venni. :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48795) Tim82 válasza parandroid (#48794) üzenetére


Tim82
nagyúr

I'm too old for this shit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48796) tildy


tildy
nagyúr

November 24-dec 7 kozt Magyarorszagon vagyunk a kiscsimpivel, ha addig le nem zarjak a hatarokat. Valoszinuleg pesten nem tul sokat, viszont Debrecenben ott leszunka vegen par napot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48797) tildy válasza bobsys (#48740) üzenetére


tildy
nagyúr

Es a vegen meg te leszel az, aki negativkodik....En nem ertem , amugy hogy fizetik ezeket a projmanagereket ha meg ennyit se tudnak. Nalunk 4 honapos csuszas volt, es akkoris elegge rohamtempoban raktunk ki valamit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48798) fokukac válasza tildy (#48797) üzenetére


fokukac
nagyúr

Azért 9 hónapra 4 hónap csúszás... az a projekt mmanager fejébe kerül :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48799) Tav-Csoves válasza NoLF (#48792) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Hát köszönöm, bár ezeket mások is mondták. A templom kizárva, mert mást hiszek, amit ott mondanak.

Tim:ismerem a btk könyvtár-át, voltam ott párszor nappal, de nagyon kiesik az útvonalamból.
Ahogy lesz, úgy lesz.

(#48800) NoLF válasza Tav-Csoves (#48799) üzenetére


NoLF
addikt

Ilyen hozzaallassal a p.na is ki fog esni az utvonaladbol :)

Sebaj, sok szerencset! En is szingli vagyok de olyan szinten nem erdekel, hogy az mar masoknak faj :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.