Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48701) concret_hp válasza NoLF (#48700) üzenetére


concret_hp
addikt

becéloztak egy réteget azért rendesen, akik menőzni akarnak vele, hogy a mariottban ettek :DDD

amúgy nemtom arra hogy jön ki, hogy jól megéri, ránézésre látszik, hogy kb. 3 menü után mondanám azt h nagyjából jót ettem ami az adagot illeti :C

a csávó meg ja néha ír hülyeségeket, de nem kell mindig egyetérteni ugye :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48702) fokukac válasza NoLF (#48700) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jajjmár, ez az új magyar nyelv, barátkozz meg vele. A -ba, -be, -ban, -ben ragokat ma már csak egy törpe minoritás használja helyesen, ez van, ezt kell szeretni.

Az ötkerben meg ez a menő manapság, ebédmenü van ezerkettőér', és meglepően jók.
Szombati menüt még nem láttam, lehet, hogy kipróbálom majd.

Ui. Na jó, tudom, hogy ez kevesebb, mint a borravaló, amit Te elcársz, de ez van, mi csórók vagyunk :-)

Uui. én a Kempiskivel szemben dolgozom, ott 3800 egy tányér húsleves. Másfél éve gyűjtök rá... :-) Bár akkor már inkább a Mariott, ott jobb a panoráma :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48703) Tim82 válasza fokukac (#48702) üzenetére


Tim82
nagyúr

Múltkor ettünk a Gundelban, 3 ember 1 fogás + 1 desszert + ásványvíz + 3 pohár pezsgős számlája 35k fölött volt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48704) lenox válasza NoLF (#48700) üzenetére


lenox
veterán

Biztos, hogy at kell kurni valakit? En szerintem nem szoktam senkit atkurni, de az se tetszene, ha engem kurnanak at, nem lehet, hogy atkuras nelkul is van etterem?

(#48705) NoLF válasza lenox (#48704) üzenetére


NoLF
addikt

Beepitett atkurasra gondoltam, nem celzott es szandekos atveresre. Egesz egszeruen eleg regota latom mi megy, es mindenhol az megy, ami. Olcsobol dragat, igy, hogy jol nezzen ki es jo ize legyen - semmibol sem tart.

Kulac: a marriott nem rossz, egyaltalan! Felreertes ne essek, nekem a cikkiroval volt bajom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48706) bandus válasza NoLF (#48705) üzenetére


bandus
veterán

ha valaki olcsóból drágát csinál azzal, hogy jól nézzen ki és finom legyen, ott szerintem ezt a tudást fizeted meg. nincs ezzel gond.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48707) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Az igen vidám, hogy amikor a vesekövem fordul egyet, akkor fél napig majd szétpattan a hátam és a hasam ahova kisugárzik, még úgy is, hogy igyekszem nem feszíteni a tájékot, és kényelmesen ülni, meg inkább állni, és akkor az allergiám miatt egyszercsak rámtör a tüsszögés, és már abban a másfél másodpercben tudom, hogy meg fogok őrülni, és akkor 3-4 érfalfeszegető tüsszentés, majd egy percig csendben folyik a könnyem és megpróbálok ismét levegőt venni...
Sosem akartam tudni, de el tudom képzelni milyen lehet, mikor egy dárdával átszúrnak valakit hátulról, hogy elöl jön ki. Ilyen.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48708) lorcsi válasza BlacKSouL (#48707) üzenetére


lorcsi
veterán

mazochista vagy ?

(#48709) BlacKSouL válasza lorcsi (#48708) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem tudok róla.
De ha muszáj egyet választani, inkább a tüsszögést meg az allergiát választanám, mint a vesekövet. Most sajnos mindkettőt megkaptam választás nélkül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48710) bandus válasza BlacKSouL (#48709) üzenetére


bandus
veterán

az enyém köszöni jól van, majd valamikor októberben megyek egy második menetre a zúzást illetően.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48711) Tim82 válasza lorcsi (#48708) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az. Mordorból is csak azért nem költözik el, hogy depressziós lehessen az ottani időjárás miatt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48712) tope válasza Tim82 (#48711) üzenetére


tope
addikt

Ez kicsit Degec vót, de jogos :D

(#48713) EQMontoya válasza tope (#48712) üzenetére


EQMontoya
veterán

Tim már rég díszpolgár gedecen. :)

Same rules apply!

(#48714) tope válasza EQMontoya (#48713) üzenetére


tope
addikt

Nem díszpolgár, Nagyúr ;]

(#48715) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Az úgy van, hogy ...
amúgy lehet, hogy az vagyok :)

Szóval amikor épp nincs vele bajom, akkor halasztgatom, amikor meg van, akkor meg fogadkozom. De május óta szeretnék 2 egymás utáni olyan napot, amikor semmi dolgom nincs, sehova nem kell menni, sehova nem hívnak, nincs valami összejövetel, nincs nyaralás, nincs semmi ami miatt ne kéne agyalnom. Mert tök jó, hogy szinte sosem unatkozom, és maximum egy fél napot vagyok csak otthon úgy, hogy csak üldögélek(és akkor sem), mert unatkozni is utálok. De most valahogy nagyon összejött minden, és azért hogy minden pörögjön, kénytelen voltam a saját egészségem rovására áldozni.
Rendbe kéne rakni ezt a sörsokkal már nem megoldható követ, el kéne menni fogorvos barátomhoz, akinek már számtalan beteget küldtem, és mind megelégedetten távozott, csak én nem voltam még nála. Lenne még 1 harmadik egészségügyi akcióm, amin túl kéne esni, szerintem 5 éve nem vettek vért vagy vizeletet, az se ártana időnként, egy teljes kivizsgálás. Illetve illene valamit mozognom is, bár pont szembemennék saját elméletemmel, hogy ősszel/télen nem lehet normálisan fogyni. Viszont muszáj lesz.
Ahhoz is hozzá vagyok szokva, hogy a munkahelyről bármikor is eljönni emberiség elleni vétek (táppénz, szabadság, stb.), mert az előző helyen ezt mindig szankcionálták, és 6 év alatt belémrögzült, hogy amíg nem a földön fetreng az ember, addig tud dolgozni, és kell is és bemegy és szarik magára meg minden másra. Új helyen már nem ez van, de itt is kiesés ha az ember nem jön be 1 vagy 2 napot. Suli miatt amúgyis szűkek a lehetőségeim, az viszi a szabadságot.

Szóval meg tudom magyarázni, de nemtom még kinek meg mit.
Pedig maszek URH vasárnap délelőtt van, még erre se lehet fogni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48716) EQMontoya válasza BlacKSouL (#48715) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerintem nem keresel annyit Mordorban, amiért megéri magad ezzel szopatni.

Same rules apply!

(#48717) NoLF válasza bandus (#48706) üzenetére


NoLF
addikt

Vegulis ez is egy helytallo nezopont. Es igaz is :) engem csak a cikk huzott fel

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48718) fokukac válasza tope (#48714) üzenetére


fokukac
nagyúr

Polgármester :P

ui. Ne bántsátok Blekit...! :U
;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48719) bandus válasza concret_hp (#48656) üzenetére


bandus
veterán

még egy kis tri. sikerült végül neoprént szerezni, nem fogok belefagyni a balcsiba. ahogy a kolléga mondta, a sebesség benne van, már csak ki kell használni. tavaly másodikként szállt ki a vízből kenesén, de mondtam, hogy ez a veszély engem azt hiszem nem fenyeget :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48720) concret_hp válasza bandus (#48719) üzenetére


concret_hp
addikt

csak keményen, mint a kád széle :D

múltkor néztem, hogy 1 év alatt ~45%ot gyorsultam a depóban (tavaly azt sem tudtam hol vagyok kb. :D) szóval csak nyugisan :D

én is most nézegetem a neopréneket, úgy döntöttem ilyen max 50K-t rászánok, az már csak a kerekítési hiba úgyis :DDD ha úgy veszem, hogy évi 2-3 használat, akkor azért sokba kerül :(

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48721) bandus válasza concret_hp (#48720) üzenetére


bandus
veterán

decathlonban szoktak lenni jó áron speedo-k :K jövőre szerintem veszek majd egyet én is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48722) concret_hp válasza bandus (#48721) üzenetére


concret_hp
addikt

wigglen még jobb áron van, csak meg kéne próbálni, mert picit érdekes a számozása :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48723) concret_hp


concret_hp
addikt

emvy, bandus: Kaposvárra regeltetek?

most nézem amúgy poén a svéd meg a dán IM full táv aug 20 és 21, brit július valami already sold out... meg úgy a legtöbb jövő nyári :C 70.3 meg lassan minden faluban lesz :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48724) Tim82 válasza fokukac (#48718) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mayor. Nekem ehhez nem kell Foursquare. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48725) bandus válasza concret_hp (#48723) üzenetére


bandus
veterán

egyelőre nem érzem még a késztetést, hogy végig akarok menni azon a 1000+ méteres bringapályán, a futás esetében meg fogalmam sincs, hogy mekkora szinten. :D előbb megvárom a szombati tapasztalatokat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48726) fokukac válasza Tim82 (#48724) üzenetére


fokukac
nagyúr

Felköttetem a lord-majort, Ha bosszant bármi nesz!

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48727) EQMontoya válasza fokukac (#48726) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ne legyél már ilyen bárdolatlan!

Same rules apply!

(#48728) Tim82


Tim82
nagyúr

USA-ban élő feleink közül tudna valaki segíteni eBay-es rendelésben? (Természetesen csak annyi az issue, hogy nem postáz kis hazánkba az eladó, annyit meg nem ér feltétlenül a történet, hogy erre szakosodott szolgáltatót vegyek igénybe, mert nem is annyira sürgős az, hogy megkapjam.)

Előre is köszönöm. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48729) concret_hp válasza bandus (#48725) üzenetére


concret_hp
addikt

futáson pár méter a szint (sőt az úszáson 0 :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48730) gaborbol válasza Tim82 (#48728) üzenetére


gaborbol
őstag

Hello,

Dobj egy privatot, segitek ha tudok.

Udv: Gabor

(#48731) Tim82 válasza gaborbol (#48730) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, írtam is. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48732) fokukac


fokukac
nagyúr

Új autós katalógus szerinti fogyasztási adatait nézegetem, és a röhogőgörcs kerülget. :)
2 literes Mazda6-os országúton 4,7 liter/100 km? Városban 7,2?
biztos igaz :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48733) emvy válasza fokukac (#48732) üzenetére


emvy
nagyúr

Durvak az uj Mazda motorok, tenyleg. Az 5 liter alatti orszaguti necces, de varosban 7-es atlaggal tenyleg elmegy.

while (!sleep) sheep++;

(#48734) NoLF válasza fokukac (#48732) üzenetére


NoLF
addikt

Egyreszt rettento ugyesek a mazdanal mostanaban, masreszt a fogyasztasi normakkal is csinaltak valamit igy vakuumban valahogy kepesek ilyesmire, es ezt nem atallanak leirni :)

Mas: vegre nem esik az eso, mostmar belemegyek az atlanti-oceanba es punktum!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48735) fokukac válasza emvy (#48733) üzenetére


fokukac
nagyúr

pláne ez utóbbit hiszem el nagyon nehezen. Egy ekkora autó nekem 10-et evett mindig városban.
Minimum.

Akkor, aszongyátok, vegyek Mazdát?
:)

@Nolf, tudom, hogy hülye a norma, de hogy ennyire, azon azért meglepődnék.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48736) bobsys válasza fokukac (#48732) üzenetére


bobsys
addikt

Nezd meg az amerikai Mazda oldalat, usankaeknal realisabb fogyasztasi adatokat szoktak megadni. Itt mondjuk 2.5 literest kapni es annal a legjobb autopalyas fogyasztasra 7.1 litert (40mpg) irnak mig varosira 10.1 liter (28 mpg)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#48737) emvy válasza fokukac (#48735) üzenetére


emvy
nagyúr

A kocsim joval nehezebb, mint ez a hatos, es varosban 9 fole nem nagyon tudom vinni. Oke, dizel. (Autopalyan viszont 5.2, ha tartom a 120-at.)

while (!sleep) sheep++;

(#48738) EQMontoya válasza emvy (#48737) üzenetére


EQMontoya
veterán

Persze, de azt vedd figyelembe, hogy ez benzines, turbó nélkül, szóval viszonylag kevés hibalehetőség van benne. És tényleg jól fogyasztanak, egyszer egy 2.5-össel elég odab@szósan közlekedve tudtam megetetni valami 10.5-öt, de az tesztvezetés volt, szóval bőven szabályos (és olykor ésszerű) fölötti volt a tempó.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#48739) emvy válasza EQMontoya (#48738) üzenetére


emvy
nagyúr

Persze, ertem -- en nagyon odavagyok az uj Mazdakert igazabol, nagyon szeretnek egy 2015-os MX-5-ot.

while (!sleep) sheep++;

(#48740) bobsys


bobsys
addikt

Neha teljesen leblokkolok es nem ertem az embereket. Bevalalltam egy 9 hetes projektet, a 3. het elejen kitalaljak, hogy akkor inkabb fusson fizikai vason a cucc, olyanon amit meg meg kell venniuk. A projekt manager, meg CIO pedig meglepodik amikor kozlom, hogy oke nekem mindegy, de a projekt emiatt csuszni fog. A legelejen leadtam a tervet es ezen a heten mar telepitenem/konfiguralni kene, nem pedig varni arra, hogy megjojjon a server. Nem ertem, ezek az emberek butak es nem kepesek alapveto gondolkodasra vagy mi? A mai napig meg van gyozodve rola a CIO, hogy az eredeti terv szerint lesz minden

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#48741) EQMontoya válasza emvy (#48739) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jaja, elég frankó, 8 milla azért kemény pénz második autóért (a sperres változat lesz akörül), de pár évesen jó vétel lehet majd.

bobsys: projectmanager az, aki szerint 9 nő egy hónap alatt megszül egy gyereket. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#48742) emvy válasza EQMontoya (#48741) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, ujan szoba se johet.

while (!sleep) sheep++;

(#48743) fokukac válasza EQMontoya (#48741) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem is nagyon tetszik az mx-5, de a gyakorlati haszna azért továbbra is minimális, pláne, ha Budapesten élsz...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48744) tope válasza fokukac (#48732) üzenetére


tope
addikt

A céges Skoda Rapidok 1,6-os nem tudom milyen dízellel max 5l-es átlagot produkálnak, volt mikor 4,7-et mentek vele.
UI: Ja és mindemellett egész jól húznak, bár én nem vezettem őket, csak utasként mondom.

[ Szerkesztve ]

(#48745) fokukac válasza tope (#48744) üzenetére


fokukac
nagyúr

Benzinesről volt szó.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48746) EQMontoya válasza fokukac (#48743) üzenetére


EQMontoya
veterán

BP-n járkálni simán jó, kicsi és nem fogyaszt sokat.

Same rules apply!

(#48747) NoLF válasza tope (#48744) üzenetére


NoLF
addikt

Anyum 10eves 1,7 d hondaja is 4,7et eszik de itt most zsir uj szivobenzinrol volt szo :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48748) tope válasza fokukac (#48745) üzenetére


tope
addikt

Sejtettem, mert dízeltől még sok is lenne az a fogyasztás

(#48749) fokukac válasza EQMontoya (#48746) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ezeken az utakon? Szétrázná a veseköved, az biztos. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48750) NoLF válasza fokukac (#48749) üzenetére


NoLF
addikt

Nem olyan kemeny az, nomeg van kormanya is es annak segitsegevel vezet vadaszni vele a sima feluleteket :)

Kar hogy rohadtul nem ferek el benne... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.