Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48601) NoLF válasza fokukac (#48600) üzenetére


NoLF
addikt

Lattad a tegnapit is fbn? Panaszra semmi ok :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48602) fokukac válasza NoLF (#48601) üzenetére


fokukac
nagyúr

Pedig már pont gondolkoztam, hogy gyűjtést szervezek neked? esetleg átutalom a Bleki-féle gyűjtés maradékát... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48603) Tothgera30 válasza fokukac (#48555) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hamarosan jön nekem is, városon belül megelőztem egy épp út szélére lehúzódó járművet, de szerintem belenyomtam a 70Km/h-ba is, és persze párszáz méter után ott állt a trafis verda.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48604) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, én szombat reggel óta itthon fekszem, és szaladgálok a vécére. Már minden kijött belőlem, de javulásnak sok nyoma nincs....
Már nagyon unom :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48605) BlacKSouL válasza fokukac (#48604) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem gyerekkoromban az vált be - mikor már a széntablettát is csak vízben oldott szénporként láttattam viszont odalent - akkor csináltattam nagyanyámmal pirított grízt. Egy kisebb lábasnyit. Azt nagyon kevéske cukorral meghintettem, és bekanalaztam belőle úgy jólesően. Az aztán megfogta. Mondjuk szerettem is úgy magában. Persze ha valami kifejezett fertőzés, akkor az se biztos segít, de normál esetben a gríz szemkidüllesztős játékot okoz, tehát biztos van hatása.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48606) szőröscica válasza fokukac (#48604) üzenetére


szőröscica
addikt

Nálunk is végigment ez a családon. Én kedden késő este hánytam többször, aztán jött a hasmenés. Szerdán még elmentem dolgozni, igaz vittem egy csereinget magammal, hogyha lehányom, át tudjak öltözni, de aztán kb. délig bírtam, és hazajöttem. Péntek estig fostam még, nem is dolgoztam. Átlag 3 nap alatt mindenkinek elmúltak a tünetek, persze utána 1-2 napig még gyenge lehetsz.

Igyál nagyon sok ásványvizet és jobbulást!

Elvileg calici vírus, egy rokon még kórházba is került tőle, a vérében kimutatták.

(#48607) Tothgera30 válasza fokukac (#48604) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szintúgy, még éjszakás műszakban voltam kakául. Bezzeg ma szóltak hogy estére jó lenne ha más helyett mennék. Ez nem fog összejönni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48608) parandroid válasza fokukac (#48604) üzenetére


parandroid
nagyúr

Darált keksz reszelt almával, az hátha megmarad, meg persze iszonyat mennyiségű víz. És jobbulást!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48609) EQMontoya válasza parandroid (#48608) üzenetére


EQMontoya
veterán

És dedalon kúpot bekészíteni, mert sajna van az a gyomorfertőzés, amikor a dedalon/b6 sem marad lent...

Same rules apply!

(#48610) parandroid válasza EQMontoya (#48609) üzenetére


parandroid
nagyúr

Akkor viszont már csak a nagyobb mennyiségű pálinka/unicum/jagermeister, minősített esetben stroh rum lesz a megoldás. Mondjuk lehetőleg bekötött infúzióval, mert ugye éhgyomorra jobban hat, és utána nehéz a megfelelő hidratálásról gondoskodni.

Ja, amúgy én is leírom a nyomorom: 21k km és 13 hónap után egy magyar út kellett csak hozzá, hogy a jobb hátsó tolóajtón megszerezzem az első ajtónekinyitási sebet a Mazdán. Nem nagy dolog, egészen kicsi horpadás, meg egy kis letörölhető fehér festék, gondolom teljesen hétköznapi ügy, de mindig az első fáj a legjobban... Persze teljesen anonim, saját hiba tolóajtó révén kizárva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48611) EQMontoya válasza parandroid (#48610) üzenetére


EQMontoya
veterán

Neeem, olyankor semmi nem marad lent. 2-3x már kaptam el ilyet.

Sérülés: hát, ez sajna benne van, nekem is van 2-3 apróság az IS-en.

Same rules apply!

(#48612) szőröscica válasza parandroid (#48610) üzenetére


szőröscica
addikt

Én mióta Budapesten dolgozom, megszámlálhatatlan mennyiségű rányitást gyűjtöttem. Ezért is döntöttem el, hogy ha veszek majd szebb és újabb autót, azzal biztos nem fogok dolgozni járni, marad majd utazóautónak.

(#48613) NoLF


NoLF
addikt

Nekem is minden oldalat megranotttak mar a verdanak de ez itt igynmukodik, senki nem tud vezetni.

Le is szarom, holnaputan elhuzok oceanhoz, ott talan nem erdekel majd :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48614) concret_hp


concret_hp
addikt

én meg alapból olyan autóval járok, ami nem sokat ront esztétikailag ha rányitják az ajtót :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48615) EQMontoya válasza concret_hp (#48614) üzenetére


EQMontoya
veterán

Csak nem Multiplád van? ;]

Same rules apply!

(#48616) fokukac válasza szőröscica (#48612) üzenetére


fokukac
nagyúr

én igyekszem mindig a legmesszebbi parkolóba állni, így ez nem jellemző probléma. Mondjuk, ettől még fordult már elő, hogy megházták párszor. Meg hogy úgy állt meg a kollega, hogy gyakorlatilag hozzámért.
A csúcs az volt, amikor a múltkor Tihanyban lemalterezték a ~15 méterrel arrébb lévű építkezésről (biztos arról fújt a szél, ugye).

Montoya: multiplája Bolondembernek van :D

Amúgy köszönöm mindenkinek a biztató szavakat. Ma a háziorvosom ellátott mindenféle csodaszerrel, úgyhogy most már biztos jó lesz. Már alig várom.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48617) szőröscica válasza fokukac (#48616) üzenetére


szőröscica
addikt

Én is mindig messze állok meg, de a Váci úti Tesco parkolóját használom P+R helyett, az pedig hamar megtelik, mindegy hol parkolok.

(#48618) EQMontoya válasza fokukac (#48616) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kitagadjuk. :)

Same rules apply!

(#48619) fokukac válasza EQMontoya (#48618) üzenetére


fokukac
nagyúr

Honnan? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48620) emvy


emvy
nagyúr

Na, hazakoltoztunk.

while (!sleep) sheep++;

(#48621) NoLF válasza emvy (#48620) üzenetére


NoLF
addikt

Hajra!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48622) concret_hp válasza EQMontoya (#48615) üzenetére


concret_hp
addikt

ú ez szép autó :DDD

nem, de van már rajta 1-2 seb :)
amúgy jövőre lesz 20 éves (ahhoz képest nagyon durván jó állapotban, 2 év alatt az ablaktörlő pumpa romlott el meg a kipufogót kellett megcsinálni ill 1. lengéscsillapító csere, ami még a gyári volt benne ~ 60K szumma) szóval 1-2 éven belül lehet túladok rajta, nincs kedvem évente műszakiztatni :U bár az is 20K, ha cserélném, akkor meg olyat vennék ami lényegesen jobban amortizálódik ...

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48623) concret_hp válasza emvy (#48620) üzenetére


concret_hp
addikt

akkor reggel nevezel atádra? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48624) emvy válasza concret_hp (#48623) üzenetére


emvy
nagyúr

Siman :)

while (!sleep) sheep++;

(#48625) EQMontoya válasza emvy (#48620) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mikor iszunk? :))

Same rules apply!

(#48626) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Aki USÁban él/lakik, az véleménye szerint ezt a terméket Magyarországra hogyan lehetne kisebb vagyon elköltése nélkül eljuttatni? Mondjuk szeptember 25-ig bezárólag.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48627) concret_hp válasza BlacKSouL (#48626) üzenetére


concret_hp
addikt

reptéren megeszed indulás előtt? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48628) emvy válasza EQMontoya (#48625) üzenetére


emvy
nagyúr

szept vegefele barmikor :)

while (!sleep) sheep++;

(#48629) fokukac válasza emvy (#48620) üzenetére


fokukac
nagyúr

GRatulálok! :)

Te vagy az egyik a 21-ből..? :))
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48630) emvy válasza fokukac (#48629) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, de az osszes penzt en kaptam

while (!sleep) sheep++;

(#48631) fokukac válasza emvy (#48630) üzenetére


fokukac
nagyúr

úgy még jobb..! :D
Úgy már kijön belőle egy müncheni bér? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48632) fokukac


fokukac
nagyúr

Kérdés: van egy 10 éves, tönkrement ikeás székem. Műanyag keret, habszivacs támla, ülés, műbőr borítás. A műbőr már mindenhol foszlik, a szivacs egy-két helyen hiányos. Szar rajta ülni, csúnya, tönkrement. Hova dobjam? Rakjam ki a kukatárolóba, ahogy errefelé szokás? Vagy mit csináljak vele..? Thx.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48633) EQMontoya válasza fokukac (#48632) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hova dobjam?

Ki. :))
Viccet félretéve: ha lomtalanításnál kirakod, Ármándóék tuti elviszik.

Same rules apply!

(#48634) fokukac válasza EQMontoya (#48633) üzenetére


fokukac
nagyúr

jó, de lomtalanítás legközelebb márciusban lesz nálunk...
Addig nem szeretném itt kerülgetni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48635) EQMontoya válasza fokukac (#48634) üzenetére


EQMontoya
veterán

XI-ben pl. 3 hét múlva lesz, max áthozod, Jazzbe minden befér.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#48636) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

idokep.hu -val mi pék fasza történt?

höhö, már semmi, de az előbb valami nginx debiant dobált csak fel... :U

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48637) gaborbol válasza BlacKSouL (#48626) üzenetére


gaborbol
őstag

Azt irja $125 dollar feletti rendelesnel ibgyen kuldig el USA-n bellul. Szoval egy csomag eseten minimum 5-6 dollar lenne elkuldeni csak hozzam, innen meg minimum 15-20 hozzad MO-ra.

Hanem akarod a termek aranak sokszorosat postara kifizetni akkor az egyetlen megoldas, ha van valaki aki jon haza es elhozza neked. En egyenlore nem megyek haza, ismeros most szolt, hogy Marciusban latogat haza, ha valakinek kell valami szivesen elviszi.

(#48638) BlacKSouL válasza gaborbol (#48637) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köszi!

szept 26-ig kellet volna hozzájutnunk, utána már nem aktuális. Kicsit későn kaptam meg az információkat attól aki az ötletet adta. Egy születésnapi ajándék lett volna, a neve miatt speciális, de alighanem kitalálunk valami egyszerűbbet. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48639) bandus válasza emvy (#48620) üzenetére


bandus
veterán

Welcome back :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48640) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Allergiás vagyok. Ettől éjszaka bedugul az orrom.

Azt álmodtam ma, hogy teljesen porzósra csontszárazra kiszáradt a szám. De olyan igazi nyeldeklősen, még a nyelvem is nehezen mozgott. Csak hápogtam meg tátogattam mint a hal. Valami nagy üzletközpontban tébláboltam valakikkel, aminek nincs jelentősége, majd nagyon kerestem a próbafülkét, merthogy ott van víz. Az ivókút viszont magasabb volt, mint én, ezért csak nagy nehézségek árán tudtam volna benedvesíteni a szám, de sosem sikerült. Aztán hirtelen otthon voltam, bementem a konyhába, és ott egy kávéscsészéből próbáltam inni, de hiába öntöttem a számba a vizet, a nyelvem, szám nem lett vizes, a nyelvemmel a vizet forgatva is teljesen száraz maradt minden. Lenyelni nem is tudtam. Ezen annyira elcsodálkoztam, hogy mi lesz most velem, hiába a víz, sosem lesz nedves tőle, és ha mindig ilyen marad, akkor nem sokáig maradok életben, hogy egyszercsak felébredtem.

Úgy ki volt száradva a szám, hogy szinte porzott. Nyelni sem tudtam, és csak azt tudtam, hogy ki kell mennem a konyhába vízért. Kimentem, és egy pohárból (!) vizet vettem a számba. Feszült várakozással, hogy ugyan nedvesedik-e. De sikerült. A valóságban végre sikerült innom és úgy élveztem, hogy vizes lesz a nyelvem, hogy csak na. :) De azért ez elég durva kivetülése/(vagy bevetülése) a valóságnak. Meg az is, hogy így kiszáradok, és nem termelődik nyál sem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48641) Tim82 válasza BlacKSouL (#48640) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én szoktam este tenni az ágy közelébe a polcra készíteni egy pohár vizet...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48642) emvy válasza Tim82 (#48641) üzenetére


emvy
nagyúr

Allergia eseten mindegy. :(

while (!sleep) sheep++;

(#48643) Tim82 válasza emvy (#48642) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem arra gondoltam, hogy majd jól párologtat oszt segít a bedugult és kiszáradt légutakon... :N

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48644) BlacKSouL válasza Tim82 (#48641) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Majd flakonnal kipróbálom, mert a poharat leverném :) De ha álmomban jön elő, akkor ilyen félelmetes állapotban ha végre felébredek, már majdnem mindegy, hogy a szobában keresgélem a vizet, vagy kimegyek érte a konyhába. Legalább jobban kiverődök, és lenyugszom. Utána simán visszaalszom még, bár ez is 6:00 körül volt, és 6:45-ig még utána mint a bunda :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48645) lorcsi válasza BlacKSouL (#48640) üzenetére


lorcsi
veterán

lefekvés előtt allergia gyógyszer?

(#48646) ToBeY válasza BlacKSouL (#48644) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Próbáld ki a tengervízes orrsprayt.Nekem az segített mikor reggelente arra keltem,hogy be van dugulva az orrom

(#48647) BlacKSouL válasza lorcsi (#48645) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Amíg nagyon durván nem tör rám (napközben megállíthatatlan tüsszögés, szemkönnyezés, viszketés, orrfolyás, torokkaparás), addig igyekszem megmaradni a minimális orrspray mellett, hogy ne gyógyszerezzem magam fölöslegesen, azt meg általában szintén napközben fújkálom, mert ha este fújom be, akkor nagyon csúnyán kiszárad az orrnyálkahártyám, képes még vérezni is, és olyan égetős lesz, mint elmondások alapján a kokósoknak.
Ha már nem segít, akkor van egy gyógyszerem, nem emlékszem a nevére, de az még sajnos az álmosító fajta. Viszont hatásos. Mondjuk ha már beveszem, akkor igyekszem délután, hogy estére nyugodtan álmosítson. :)

A tengeri sóst még nem próbáltam, de majd veszek akkor egyet, és megpróbálom.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48648) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Várós: Gamechangers - [link] ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48649) bandus válasza emvy (#48624) üzenetére


bandus
veterán

Kollega 4:52-vel eleg komoly idot ment kaprunban a feltavon, flander marcitol js csak fel orat kapott talan. Atadon van valami cel?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48650) Habsteve


Habsteve
tag

Saját hozzászólásomat hol tudom törölni/töröltetni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.