Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) Janoska26 válasza Speed® (#1500) üzenetére


Janoska26
addikt

hátamikor rányomok, hogy új hozzászólás, akkor fenn a bal felső sarokban 4-es van, akko ezt elfelejtették átírni vagymi? :F :U :DDD

(#1502) Bash


Bash
őstag

Arra szeretnék választ kapni, hogy mit jelent és/vagy mikor használják ezt az állítólag egyre divatosabb kifejezést, hogy ''Ne fürdjé le''.
Ma voltak nálam látogatóban tampai ismerőseim, és nem tudtam választ adni nekik, sőt meg kell mondjam soha nem hallottam még ezt korábban. :U

http://bashtravel.com/

(#1503) Janoska26 válasza Bash (#1502) üzenetére


Janoska26
addikt

[link] asszem ez lesz az :U ;)

(#1504) Sianis válasza Bash (#1502) üzenetére


Sianis
addikt

[link]

Ez van...

Sianis

(#1505) raczger válasza Janoska26 (#1503) üzenetére


raczger
őstag

mikor ez megjelent akkor mutatta meg a haverom és nem értettem mi benne az oltári nagy vicc... szerintem inkább szánalmasan szar, csak ugye pár nagymenő azt mondja hűdef*sza és akkor az már jó, vagy nemtudom...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1506) Speed® válasza Janoska26 (#1501) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nefürgyéle :DDD

Bash Hasonló szösszenetek gyakori kiindulópontja: [link]

(#1507) ngabor2 válasza Janoska26 (#1495) üzenetére


ngabor2
nagyúr

fel bírtam kelni, csak hangulásom nem vót hozzája. amúgy valóban jó reggelt. jó hétfő reggelt. de azért figyelitek, hogy elaszaladt ez a hét is? holnapután már szerda, utána meg csak kettőt kell aludni, és itt a hétvége. úgyhogy optimizmusra fel!

amúgy ez a nefürgyéle sehol nincs a szalacsihoz. jövőre azt se fogjuk tudni, hogy mit jelent a nefürgyéle, a kérem kapcsolja ki még ott lesz. hozzáértőbbeknek a ''gumi-szőnyeget nem veszen?'' is. pedig az kicsit régebben volt. sőt, a pógár jenő is tovább fog élni, bár az is csak gyenge tanonca a szalacsinak.bár az kizárt dolog, mert nem tudom.

(#1508) Sianis válasza ngabor2 (#1507) üzenetére


Sianis
addikt

Megkezdődött a felsőoktatásban is a heti visszaszámlálás.

Sianis

(#1509) Janoska26 válasza raczger (#1505) üzenetére


Janoska26
addikt

bizonyára ehhez Te túlságosan művelt vagy vagy esetleg nem felel meg az ízlésednek, mi pórnép azért ha nem haragszol jót virulunk ezen a szánalmas, gusztustalan, igénytelen, kis Gyurikán :U :DD aki mellesleg úgy nyal mint Lessie :DDD

[Szerkesztve]

(#1510) Janoska26 válasza ngabor2 (#1507) üzenetére


Janoska26
addikt

mi anno még az atombunkerhez is elmentünk, igaz nem vót nehéz akkor olyan 5 km-re volt :DD :DD bár az ellen nem véd... :DDD

[Szerkesztve]

(#1511) tbs


tbs
addikt

Rájöttem mi volt a hétvégén a PH!-n! A modik szakszervezete sztrájkolt!

(#1512) Speed® válasza Janoska26 (#1510) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Anno én is rendszeresen átutaztam Kocsordon, de f@sz főnököm sosem akart megállni hogy hódolatomat fejezhessem ki...hiába, nem mindenki műértő :D

Itt a mittudomain [link]

[Szerkesztve]

(#1513) EQMontoya


EQMontoya
veterán

szépjóreggelt mindenkinet... végre müködünk... viszont korán van :(

Same rules apply!

(#1514) Janoska26 válasza Speed® (#1512) üzenetére


Janoska26
addikt

gyere pénteken ha gondolod, elviszlek :U útközbe megnézzük a nagy szakálls szarvast is, megisszuk az összes sörjét oszt be leszünk hangolva a Zárpira :DD

(#1515) csapos2


csapos2
addikt

Aha....végre. Már kezdtem rosszul lenni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1516) Speed® válasza Janoska26 (#1514) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Begyólenne :U De munka lészen, fárasztó és hosszú :o Most is, indulok..este. pH!á

Jóreggeltet Eki.

És a nyúl lecsapá a frissen zöldellő bitrétre, éhezvén a tudásra :) Oda is jót.

[Szerkesztve]

(#1517) Janoska26 válasza csapos2 (#1515) üzenetére


Janoska26
addikt

látszik rajtad, mintha fakóbb színed lenne ma reggel, rá is kellett adnom egy kis kontrasztot hogy meglássalak :DD ;)
Speed(R) : Akkó ígyjártál, pedig megtapasztalhattad volna a gengszerek sofőrjének az egyedi vezetési tekknikáját ;]
jatélleg, péntek este meló után, megvolt az 1. igazoltatásom, azaz szondáztatásom, húzok haza meló után este, elugrottunk a könyvtárba, vagy 2 soproniér, meg miegymásér, ahogy kikanyarodok, sziréna miegymás minden jáccot, lehúzódok, az ablak le sem ért a szonda már az arcomba volt, jól megfújtam, megsasolták a gyönyörű portrémat a kis kártyácskámon, oszt jóccakát mondtak :DD

[Szerkesztve]

(#1518) csapos2 válasza Janoska26 (#1517) üzenetére


csapos2
addikt

Bele voltam betegedve.
De ez már az új csoda, vagy még nem? Vagy most mi van? Nem találom azt a topikot, ahol az új motorról írnak.
Jancsika sem lett szebb...pedig ígérték.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1519) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, megyek dógozni, mert mindenféle kollégák bejöttek, és nem szeretik, ha netezek.

(#1520) parandroid válasza tbs (#1511) üzenetére


parandroid
nagyúr

Csodálod?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1521) tbs válasza parandroid (#1520) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Szolidaritásból én sem szóltam be... :DDD

(#1522) poffsoft


poffsoft
addikt

új rencer, új nap.
Új hsz.
Üdv! :)

[ Szerkesztve ]

(#1523) csapos2 válasza tbs (#1521) üzenetére


csapos2
addikt

Dehogyisnem, hatalmasra kerekedet szemekkel ámulok azon, hogy a modik sztrájkolni akarnak, fegyverrel a kezükben. ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1524) Janoska26 válasza csapos2 (#1518) üzenetére


Janoska26
addikt

Átbaszt@k az oroszok :DDD ahogy a nagycimborám mondotta otthon: ''Szép nem vagy hülye ne legyél!'' tudott valamit... :U :DD

(#1525) csapos2


csapos2
addikt

Na jó, látom, mindenkinek csipás a szeme, akkor visszatérek a hétvégén felvett szokásomhoz. Brrrr.....

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1526) Janoska26 válasza csapos2 (#1525) üzenetére


Janoska26
addikt

miről beszélsz nyuszómuszó? :F Én élek-virulok pörgök mint a búgócsiga, sőt má lábat is mostam :B :U :DDD gyer má át Debrecenbe egy cseppet pénteken ;)

[Szerkesztve]

(#1527) neduddki válasza parandroid (#1520) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mut heten de eg akartam vmit kerdeznyi Tuled, de mostanra efejtetmme:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1528) PazsitZ válasza csapos2 (#1525) üzenetére


PazsitZ
addikt

Házimozidat építgeted még? Vagy elért már valamiféle kész állapotot?

- http://pazsitz.hu -

(#1529) csapos2 válasza PazsitZ (#1528) üzenetére


csapos2
addikt

Nemsoká a végleges dobozba költözik. A moziszoba sajnos leáll, mert közbejöttek dolgok.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1530) tildy


tildy
nagyúr

Teljesen elvonási tüneteim voltak a hétvégén.
Ezennel kijelenthetem, a ph a legerősebb drog , amit valaha ismertem.
Jánoska! Isten biza megígérem, ha végre kimenneka céges munkáinm élesbe, akkor a weboldalamon fogok agyalni ezerrel. De most sajna kötnek a határidők, így az energiámat nem az oldalam viszi el.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1531) Janoska26 válasza tildy (#1530) üzenetére


Janoska26
addikt

akkor tudod mostmár, mit érzek Én amikor a weblapodat nézném :U :DD

(#1532) Janoska26 válasza tildy (#1530) üzenetére


Janoska26
addikt

mellesleg ha legközelebb mentek a pároddal nyaralni, néha odaadhatnád neki a fényképezőgépet, vagy Te ott sem voltál? :U ;)

(#1533) tildy válasza Janoska26 (#1532) üzenetére


tildy
nagyúr

De , ott voltam:D csak ígyis kölcsön cf kártyával fényképeztem, az enyém ugyanis sikeresen itthon maradt a kártyaolvasómban. Jahm, aki horvátba megy, és mondjuk A60as canonja van (mint nekem) , az készüljön fel, hogy nem fog tudni sehol CF kártyát kapni bele!
Zadarban voltunk vagy 7-8 boltban, sehol nem volt. Még ''szerencse'' , hogy Rabon ritka rossz idő volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1534) snecy válasza tildy (#1533) üzenetére


snecy
senior tag

Ezek ritka szép helyek. Szüleim egy hete voltak pont a Rab-szigeten és Plitvicén, de valami eszméletlen rossz időt fogtak ki. Sátortáborban voltak, és igen olcsón megvolt az egész. :)


[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1535) Janoska26 válasza tildy (#1533) üzenetére


Janoska26
addikt

Csak szívesen megnéztelek volna, olyan rég láttalak már :B :U

(#1536) tildy válasza snecy (#1534) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát Rab-on ritka rossz idő volt, pedig szép hely lenne (bár a szállásárak drágábbak , még a kis falvakban , mint a zadar-sibenik régióban talált másik helyen )
Plitvice felé jöttünk haza, de :
-szakadt az eső
-le voltam sérülve, hála a ''szigetelésnek'', bal lábamra sántítottam
-a cípőm is lyukas volt
-du. 4re értünk oda, és 3 órás a belépő árában lévő ''szétnézés''
-volt 180 kunánk, fejenként pedig 110 kuna a belépő.

Egyébként egész jól kijöttünk, fejenként 45 ezerből kihoztuk szállással, utazással, kajával együtt. Mondjuk vittünkis le rizset, emg gyorskajákat:U
Na de térjünk vissza az off topic régi medrébe. :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1537) tbs válasza Janoska26 (#1535) üzenetére


tbs
addikt

Tildy, mint mindig, nagyon jól néz ki! :B

(#1538) Janoska26 válasza tbs (#1537) üzenetére


Janoska26
addikt

Nono, csak nehogy kapjon 1 névtelen levélkét a Kedvesed, hogy itten udvarolgacc :U ;] csak vigyáznom kell, hogy jól írjam le a nevét, mert máris lebuktam akkor :DD

(#1539) Xpod


Xpod
addikt

Sikeresen túl vagyok a reggeli ügyintézsen. :) Minden tárgyam rendben van, mostmár kezdhetek tanulni és szakdogát írni.
Hmm tényleg, lehet megkellene rugdosnon a konzulensemet, hogy jó lenne ha a tervezetről adna valami visszajelzést, hogy folytassam, vagy keressek más témát.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1540) tildy válasza Janoska26 (#1538) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy bók még semmit nem jelent.
Tbs : köszi :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1541) Janoska26 válasza tildy (#1540) üzenetére


Janoska26
addikt

nana sok baj kezdődött ''csak'' 1 bókkal :U ;]

(#1542) tbs válasza Janoska26 (#1538) üzenetére


tbs
addikt

Küggyed. Képben van a kapcsolataimat illetően. Néha jobban, mint én... ;)

#1541, J26: Észrevetted, hogy Commodorejelű a hsz-ed..? :DDD Baj, milyen baj..? Te ókonzervatív prűd középkori -sic-... ;]

[Szerkesztve]

(#1543) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most akkor nem sikerűlt az átállás RI/OS 5? Mert nekem nem tűnik másnak mint eddig volt.

[Szerkesztve]

(#1544) Xpod válasza Janoska26 (#1541) üzenetére


Xpod
addikt

Az még hagyján, de némelyik házasággal végződött. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1545) tildy válasza Janoska26 (#1541) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon szeretem tbs-t, mert egy jó ember , de ''úgy'' nem az esetem :)
Így azt hiszem, félelemre semmi , de semmi ok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1546) tbs válasza tildy (#1545) üzenetére


tbs
addikt

:B Alacsonyka vagyok hozzád, belátom. ;)

Nabakker, J26 elkapálta bimbódzó kapcsolatunk... :DDD

#1547, Xpod: :D Ismerem már, uncsi.

[Szerkesztve]

(#1547) Xpod válasza tbs (#1546) üzenetére


Xpod
addikt

Pedig már kezdtem keresni az anyakönyvvezetői szövegem. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1548) tbs válasza ToBeY (#1543) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Sikerült. Csak az adatkonverzió volt csigabiga, 2 hetes állást meg necces kockáztatni emiatt. Dolgozódnak a problémán. Sztem lassan-lassan már minden hsz. 2 db-be kerül be...

(#1549) Xpod válasza tbs (#1546) üzenetére


Xpod
addikt

Na jó, a te kedvedért átírtam volna. :)


Mondjuk most más jellegű irásokon dolgozok, reggel megjelent az első loguotos irományom. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1550) Janoska26 válasza tbs (#1546) üzenetére


Janoska26
addikt

kisember nagy bottal jár ;) milyen Commodorjelű hsz? :F :DD
tildy : Én se nőttem nagyra, de nagy szívem van :B

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.