Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) EQMontoya válasza Winner_hun (#14998) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem csapom le.. nem, nem, nem. erőt veszek magamon, nem szólok be. ezaz, siker :D

Same rules apply!

(#15002) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó estét kívánok !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15003) philoxenia válasza tildy (#15000) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vérpótló vörösbor ? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15004) VoDaFoNe válasza tildy (#15000) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

húúú :)) megúúúsztam :D pedig még talin mondtad is hogy min. 4 -soros hsz-kat kell írni vagy harapsz :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15005) Cathfaern válasza tildy (#15000) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

#15000-es hsz...furcsa ilyet látni PH!-n :)

(#15006) ToBeY válasza VoDaFoNe (#15004) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez még mindig csak 1,5 soros vigyázz :DDD

(#15007) philoxenia válasza Cathfaern (#15005) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ráadásul nem is akárki írta. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15008) EQMontoya válasza Cathfaern (#15005) üzenetére


EQMontoya
veterán

valakinek igaza volt, hogy át kéne nevezni OT43-ról OT infinity-re a topicot :D

Same rules apply!

(#15009) philoxenia válasza EQMontoya (#15008) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Inkább " Never ending topic"-ra :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15010) tildy válasza VoDaFoNe (#15004) üzenetére


tildy
nagyúr

Az már régen volt, tán igaz sem volt :U
Cathfaern :B :B NEm volt tudatos , becsszó!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15011) Cathfaern válasza philoxenia (#15007) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem egyik olyan tagja a PH!-nak, aki megérdemelte, hogy övé legyen a 15k-s :)
Hmm 10k kié lett? Arról lemaradtam.

EQMontoya: jogos, fel is vetem modok közt :D

Szerk:
Bár jobban belegondolva, lehet meg kéne tartani, olyan titokzatos számként, ez lenne a PH! "42"-je. És amikor eltelik pár év, és jön sok újonc, akkor majd lehet irogatni, hogy hehe, mi tudjuk miért is 43 :D

[ Szerkesztve ]

(#15012) ToBeY válasza Cathfaern (#15011) üzenetére


ToBeY
nagyúr

tiv83us lett a 10k hsz

(#15013) venember83 válasza philoxenia (#15009) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, sip-sup meglesz az 50k-s hatar.

Cathfeern: mint mar irtam, 46-ra inflalodott a magikus szam.

[ Szerkesztve ]

(#15014) philoxenia válasza Cathfaern (#15011) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pár év múlva...
" Keedvees kisunokám, tudod mikor a PH!-n még csak a tíízenötezresnél járt az OT, nem úgy mint most, hogy már hárommillió.."

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15015) Whaskes válasza philoxenia (#15014) üzenetére


Whaskes
senior tag

pár év múlva szobrot állítanak parcinak és ahhoz minden regelt tagnak el kell mennie életében legalább 1x és megérintenie. :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15016) philoxenia válasza Whaskes (#15015) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Évente, évente.. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15017) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ha már nosztalgia, ezt találtam egyik nap, egy ezer éve elhagyott ftp-men:
PH! OFF TOPIC Statisztika
Arra emlékszek, hogy valaki megcsinálta az összeszámlálást, de csak ide a fórumra írta le, aztán én csináltam meg ezt az xls, meg talán folytattam is még 1-2 OT erejéig...de ebben már nem vok biztos :F

(#15018) ladybug válasza Cathfaern (#15017) üzenetére


ladybug
őstag

Vki lelkes ezt továbbfolytathatná. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15019) philoxenia válasza Cathfaern (#15017) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez jó régen lehetett. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15020) VoDaFoNe válasza ladybug (#15018) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

derég láttalak :))

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15021) Whaskes válasza ladybug (#15018) üzenetére


Whaskes
senior tag

egyszerubb, uszitsunk egy munint rá a ph-ra. szerintem lehetne topicot is figyeltetni vele.

hmmm mi van itt:)) csak nem igazan uzemkepes:)

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15022) ladybug válasza VoDaFoNe (#15020) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig vagyok, csak ritkán mozgok ebben a topikban.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15023) philoxenia válasza Whaskes (#15021) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megnéztem mi is az a munin brrr :O :O :O ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15024) Cathfaern válasza Whaskes (#15021) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kicsit régi lehet, linkek címéből itélve, még RI/OS3-as időkből maradt meg valahogy. Meg amúgyis, ez olyan lenne, mintha egy kézzel faragott szobrot akarnál folytatni esztergálógéppel ;]

Majd ha egyszer nagyon unatkozok, lehet nekiesek és összeírom a maradékot, végülis nem kell annyira túl sok adat hozzá...de ezt ne vegyétek készpénznek.

[ Szerkesztve ]

(#15025) Whaskes válasza philoxenia (#15023) üzenetére


Whaskes
senior tag

gyönyörű, ugye? jobb mint a sex! :K

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15026) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valaki mosott már borotvával fogat? Nekem majdnem összejött:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15027) Whaskes válasza Winner_hun (#15026) üzenetére


Whaskes
senior tag

hmmm.... részegen? makkból lehet pálinkát csinálni?

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15028) philoxenia válasza Whaskes (#15027) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak sokáig tart. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15029) VoDaFoNe válasza Winner_hun (#15026) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én csak szappannal :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15030) philoxenia válasza VoDaFoNe (#15029) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csúnyán beszéltél ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15031) philoxenia válasza Whaskes (#15027) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Meg lehet próbálni :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15032) Winner_hun válasza Whaskes (#15027) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak fáradtan

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15033) VoDaFoNe válasza philoxenia (#15030) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

neem :D csak fáradt voltam reggel.. nem értettem miért volt olyan habos és buborékos a fogkrém :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15034) philoxenia válasza VoDaFoNe (#15033) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Íze? Jó volt gondolom. :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15035) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjszakát ! :) Mindenkinek.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15036) VoDaFoNe válasza philoxenia (#15034) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

el se tod képzelni :))

Jóéjszakát! =)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15037) EQMontoya válasza VoDaFoNe (#15033) üzenetére


EQMontoya
veterán

meg rohadt keserü amúgy :D de még mindig jobb, mint ez

Same rules apply!

(#15038) Whaskes


Whaskes
senior tag

akármilyen fáradt az ember, azért borotvával fogat mosni..... esetleg úgy, hogy előző borotválkozás után nem mosta ki belőle a szőrt. talán még egy kicsit úgy hasonlít a fogkeféhez.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15039) EQMontoya válasza Whaskes (#15038) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem fáradt, hanem Bash által nem kedvelt állapotban lévő.

Same rules apply!

(#15040) tbs


tbs
addikt

Ismét megnéztük a Pirosszkát... És röhögtünk önfeledten, a jó zenékre meg csóváltuk a fejünk... Zseniálisan egyszerű rajzfilm...

Jóéjt.

(#15041) venember83


venember83
nagyúr

B+, hogy mondhat valaki ilyesmit egy musorban?

A kulonbsegeiktol eltekintve ok ugyanolyanok... :W

S ezt forditsam le ertelmesen... :U

Jo ejt mindenkinek, azt hiszem lassan en is leteszem a lantot...

[ Szerkesztve ]

(#15042) EQMontoya válasza venember83 (#15041) üzenetére


EQMontoya
veterán

ezt valamelyik magyar tv-n sikerült?

tbs: az aranyos nagyon :))

Same rules apply!

(#15043) fokukac


fokukac
nagyúr

én ma régi haverokkal magamba döntöttem egy üveg bort, szóval jól vagyok ;)
kit izgat a tv....

van egy tv-m, idén eddig kb. 5-ször volt bekapcsolva, de akkor is forma1-et néztm rajta :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15044) EQMontoya válasza fokukac (#15043) üzenetére


EQMontoya
veterán

én is csak f1et meg motorversenyt nézek rajta. filmet gépen :) de nekem 1üvegnél több kell a jólléthez. pedig pici vagyok :)

Same rules apply!

(#15045) Winner_hun válasza fokukac (#15043) üzenetére


Winner_hun
félisten

És hogy kapcsolod le? A főkapcsolóval vagy a távirányítóval? Osztálytársam ma mondta hogy a TV-t ha csak a távirányítóval kapcsolják le, nem a főkapcsolón, az éves szinten 70k + villanyszámla is lehet. Telefontöltő is hoz 10k-t vagy mennyit egy év alatt ha folyamatosan be van dugva (erről valahol cikk is volt ha jól emlékszek)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15046) fokukac válasza Winner_hun (#15045) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne vicceljél már, havi 2k a villanyszámlám.

egyébként természet4esen ki van nyomva a tv.
de azért, mert amikor kikapcsolom a távirányítóval, utána sistereg, és attól a falra mászom.

Juanpablo : ettől függetlenül majd eccer (ha már jó olcsó lesz) veszek egy naaagy plazmát v. lcd tv-t, de csak és azért, hogy dvd-t nézzek rajta.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15047) Winner_hun válasza Cathfaern (#15024) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tarott sokáig: OFF_TOPIC_statisztika.xls

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15048) Whaskes válasza fokukac (#15046) üzenetére


Whaskes
senior tag

nekem tv nemkéne. inkább laposmonitort veszek eccer, ha annyiba fog kerülni egy 21" mint most a crt-k.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15049) venember83 válasza EQMontoya (#15042) üzenetére


venember83
nagyúr

Amcsi szorfos volt az elkoveto. S folyton ezeket a qrva extrem tv-s vackokat kapom... :((( Lassan egy sorozatnyi szart forditottam egyedul. Ezert nem kellett volna egyetemre jarnom, na mindegy, tenyleg jo ejt, ~5 ora mulva kelek, yippie...

(#15050) fokukac


fokukac
nagyúr

... bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza, ezért a szabályozási kör minimális hibavarianciára való optimális méretezése egyenértékû ugyanezen kör olyan optimális determinisztikus szintézisével, amikor a célfüggvény az egyszerû négyzetes integrálkritérium, a bemenõjel pedig a sztochasztikus bemenõjel teljesítményspektrumának egyik multiplikatív összetevojébõl invertált determinisztikus jel. Igy a stacionárius sztochasztikus bemenõjelre minimális variancia alapon optimálisan méretezett állandó paraméterû rendszer egyszersmind négyzetes integrálkritérium szerint egy meghatározott determinisztikus jelre is optimális." by Lantos Béla szabtek könyve

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.